|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/19
5.10.2019 23:58:00   
Mirko Svirko
Kako mislis crni luk pored krevet? Komsika mi rece, sece  luk i onda u carape i prespava sa tim.
Bravo za tortu,jako lepa ideja. Mogu da zamislim samo. 
Mi u ovom prelaznom periodu samo fizioloski i fitobalm. Ali cim sekret iz nosa promeni boju odmah kapi ili mast. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 10/19
6.10.2019 6:49:54   
flamingos
Dobro jutro mame,jeste li se odmorile?Ja nešto ne mogu da spavam i evo pijem kafu.Može kafa?Dete spava,pa ide na trening.Pozdrav svima


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 10/19
6.10.2019 8:35:21   
Rosita
Ćao mame. Mrtva sam. Ne pamtim kad sam spavala 2-3 h. N se opet razboleo. U opstrukciji je u najavi, ako već nije. Moramo kod dr danas.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 10/19
6.10.2019 8:39:20   
flamingos
Rosi,draga,baš i je žao.Ljubim da što pre ozdravite


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 10/19
6.10.2019 10:04:25   
bebilule
Rosi, pa zar opet... Javi sta kaze dr. 
Mi doruckovali. Vjerovatno cemo i danas skakati po dvoristu, nigdje mi se nesto ne ide, a cini mi se ni M, ovdje ima drustvo. Moram praviti neki sesir sa liscem, imaju set_nju u utorak. Tema jesen. Kaze M hoce i jabuku na sesiru, ne znam kako da je zakacim. 😂


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 10/19
6.10.2019 11:51:27   
smeško
Bebi, zalepi je za vrh. Mi imamo neke male jabukice, kao veci orasi. U petak M ima maskenbal u vrticu u kostimima od ekoloskih materijala. Jos nisam ni pocela.😂

Rosi, javi se kad se vratite. Drzimo palceve da ozdravite sto pre.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 10/19
6.10.2019 11:51:46   
Rosita
Ma on se nakašlje i ODMAH krči 😭. Mrtav sam čovek.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 10/19
6.10.2019 12:04:38   
Mirko Svirko
Jao Rosi, tako i mi, kinemo i odmah bolesni.. Gledam po vrticu deca slinava i nista im ne fali. Ovo moje dete odmah bolesno. Sad sam ga povukla i cekamo tu dugo zakazanu operaciju krajnika. Brzo ozdravite ❤
Napolju je smak sveta. Hladno i duva i lisce i vetar j neka kisica...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 10/19
6.10.2019 12:53:09   
pari
Nikako da se javim...mm stigao u petak uvece, juce ceo dan neka akcija, isli tamo vamo, T bila bas kenjkava...i uvece oset_im da je topla :( nocas sam joj dala paracetamol pa jutros ponovo...malopre je imala 38.3 ali je zaspala sad pa joj nisam dala jos lek...videcu kad se probudi. Osim temperature curi joj nos prilicno, jutros je cak izasla onako zeleno... Sta vi u tim slucajevima radite? 
Rosi, bas mi je zao sto se mucite :(

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 10/19
6.10.2019 13:02:38   
Mirko Svirko
Pari, mi ispiramo nosic fizioloskim cesce u tom slucaju. Ako kasljucka ja ga i inhaliram fizioloskim i pantenolom u odnosu 1:1..Inace ja mu spremam i cveklu sa medom ili nekom vockom onako u malo vode (u blenderu) i dajem mu spricem jer ga slazem da pije sirup. Cisto da bi mu malo podigla imunitet. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 10/19
6.10.2019 13:06:33   
pari
Hvala mirko svirko :)

Toliko raznih misljenja pedijatara da covek ne zna sta je dobro...nas pedijatar je recimo protiv ispiranje nosa fizioloskim, misli da ih to samo nadrazuje (kod beba koje ne znaju da duvaju nos), da oni to ne znaju da izbace...a opet drugi neki dr kod kojih smo bili su bili u fazonu fizioloskog...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 10/19
6.10.2019 13:27:51   
Ana RR
Pari, ja sam Marku uglavnom koristila gentokulin kapi kada vidim takve slince ali ih nema, nestašica kažu. Evo i on je zapušen i kašlje (nema temp), ujutru i uveče ga inhaliram sinomarinom, dajem sirup od belog sleza, kljukam ceđenim voćem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 10/19
6.10.2019 15:00:31   
Mirko Svirko
Pari, generalno i kad smo lezali u KBC "Dragisa Misovic" isto nam je receno da ispiramo nos fizioloskim. Ali opet misljenja su drugacija, pa i deca su sva razlicita, nekome pomogne nekome ne. Od kapi i mi koristili gentokulin, neomicin, neodeksacin,deksametazon..Kad taj sekret bude gust uporan i zelene ili zute boje. Brzo ozdravite..  jedite vockice, pijete limunadice 👍

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 10/19
6.10.2019 15:06:12   
vonavoj
Pari,ja sam sad M vodila kod naseg najboljeg orl i rekao je 3x dnevno izotonicni rastvor..da im se sline ne taloze u usima,nego da se ispiraju.i dao mi kapi za nos,antib,zbog bakterija floxal. Kaze sve je zbog zuba.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 10/19
6.10.2019 15:50:02   
pari
Mogla bih sinomarin da joj prskam...

Temp jos uvek ima, tj.imala je oko pola 2 kad sam joj dala paracetamol. Ovo ki sve lici na neki virus...
Von,kako je sad M?Rosi, jeste bili kod dr?
Kako ste druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 10/19
6.10.2019 16:00:47   
flamingos
Čitam sve,žao mi dečice i vas,muke,što pre ozdravite.Evo uključih klimu da se ugreje stan da dete opere kosu i istušira se,hladno je.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 10/19
6.10.2019 16:18:06   
IvanaSK RR
Rosita,zar opet??Pari,pa i vi opet? :(Ja sam radila ovih dana,jos i dobila...bas sam nikakva. Sutra moram u policiju da vidim sta da radim sa autom,ne može da se registruje,ne vidi se broj sasije..ako kosta tacno cu ga gurnuti u neki potok.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 10/19
6.10.2019 18:06:51   
Rosita
Zamalo opet da ostanemo da ležimo. Nismo, dobio injekciju lemoda i uvedena mu maksimalna terapija, čist pulmikort 3 meseca, singular 3 meseca, sad akutno berodual na 6 h. Virus, odmah opstrukcija, sad peta. Druga dr je bila. Ne znam šta misliti. Jaka terapija. Ali ako ćemo za svaki virus ležati u bolnici, onda...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 10/19
6.10.2019 18:12:00   
pari
Ajoj Rosi :( dobro je da ste izbegli lezanje u bolnici...Nadam se da ce ipak biti bolje kad bude stariji,kad mu se izgradi malo imunitet...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 10/19
6.10.2019 18:20:57   
Mirko Svirko
Rosi, da li ste isli kod nekog ORL? Tj kod vise njih cisto da pitate za misljenje. Mi smo prosle godine tako od januara meseca pakao... prvo upala usiju, onda se zaleci , pa grlo, pa ode onda na pluca kao neki povetak bronhitisa, onda upala usiju onaj sekretorni otit i non stop nas to prati cim se raslinavi ode na usi...Pa onda ukljuci jedan antibiotik pa drugi pa kapi za nos, pa flavamed ili fluimucil, pa aerius, pa vitamin c pa probiotik. Pa onda vise ne znam ni sta ni kad pije. Na kraju smo zvali kliniku u Bg Medilek Tim i zakazali pregled kod gastroeneterologa jer je crevna flora bila poremecena od antibiotika, kod hematologa jer je bio anemican i kod ORL. Sve smo resili tada i cekamo sada ako bude izdrzao da se ne razboli da odemo na operaciju krajnika krajem meseca. 

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 10/19
6.10.2019 19:41:50   
vonavoj
Rosi,bas jaka terapija..ali ocigledno mora! Jadnicak!Pari,ne smem da kazem,pu,pu je. Puno je virusa,zaista.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 10/19
6.10.2019 21:13:43   
flamingos
Joj Rosi,muke.Singular je dobar.Što pre ozdravite.Držite se svi mališani i sve mame.Mi se sredismo za krevet.Laku noć želim svima,sanjajte divne snove


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 10/19
7.10.2019 8:20:34   
flamingos
Dobro jutro mame,kako ste,kako su dečica?Naše dete spava,jpo podne ide u škoku.Ja pijem kafu,pa odoh u kuhinju.Pozdrav svima


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 10/19
7.10.2019 8:31:58   
jess021
Dobro jutro!


Mi u vrtic posle skoro 3 nedelje, ali su ostale bez ikakvih problema. 
Rosi, baš mi je zao sto se tako mucite, nadam se da će vam ubrzo biti bolje. 
Ivanka, znači smizle su nam rodjenena na isti dan😊

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 10/19
7.10.2019 8:44:39   
smeško


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Rosita,zar opet??Pari,pa i vi opet? :(Ja sam radila ovih dana,jos i dobila...bas sam nikakva. Sutra moram u policiju da vidim sta da radim sa autom,ne može da se registruje,ne vidi se broj sasije..ako kosta tacno cu ga gurnuti u neki potok.


Mi smo prosle godine placali utiskivanje novog broja motora.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here