|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stomačni virus
13.8.2017 8:38:53   
vocicana
Hvala Branki mojauser posted image ljubim ja vas.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Stomačni virus
13.8.2017 20:17:27   
amelia
Mame moje dete ima proljev vec vise od nedelju dana slabo jede ne mogu da ga nateram nikako da pojede ni jedan komadic hleba. Jedan dan je povracao sve sto bi pojeo/popio dehidrirao je. Otisli kod dr dao nam elektrolite i enterofuril sirup i enterofuril tablete za mene jer isto je i mene uhvatio ovaj uzasan virus.

Meni je posle dan/ dva proslo nemu jos uvek nije a popio je skoro ceo sirup evo danas je vec cetvrti dan terapije.

Nije mu sada bas onako vodenasta kao pre neki dan ali je retka stolica, malo pre se umazao do vrata user posted image
Dao nam i probiotik linex. Sta da radim da ga opet vodim dr ili da sacekam jos malo? Kako vam se cini ovaj probiotik ima li neki bolji da uzmem od apoteke?

Jbm ti nas odmor zar ce ovakaf biti svake godine? user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Stomačni virus
15.8.2017 1:45:50   
choopa choops
amelia, ako ti se cini iscrpljen, povedi ga kod doktora opet obavezno. Mali je ipak...

Inace moja najmlađa je dva puta ovoga ljeta fasovala virus. Ja dajem Enterogermina ampule i Reintegra od narandže (elektrolite). Njima dam i Flonivin i Aktivni ugalj.

Naravno dijeta cijelo vrjeme (supa pileća ili iz kesice, lešo piletina ili govedina i pire bez icega, dvopek, suvi keks...) i još dan djedan kad prestanu simptomi.

Držim fige da ozdravite što prije!


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Stomačni virus
15.8.2017 7:55:34   
mamica 91
I mi smo u CG fasovali užasan stomacni virus, jos sam pazila sta jedemo i vodu smo kupovali ali eto..V je prvi dan povraćao pa naredna dva imao temperaturu 40, pa opet jedan povraćao,čekali smo da mu padne temp pa smo se odma vratili kuci,ali u medjuvremenu je i mene uhvatilo, punih 5dana sam povraćala,3dana bila na infuziji i evo jos uvek sam na dijeti, od prošlog ponedeljka,bukvalno me bole creva,užas!
Nisu mi nista davali osim probiotika i infuzije,zbog trudnoće, izgubila sam 5kg, opet imam 56😭

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Stomačni virus
15.8.2017 15:56:20   
IvanaSK RR
Amelia, bas mi je zao user posted image kao sto kaze Choopa ako vidis da je iscrpljen vodi ga kod dr. Ozdravite sto pre.
Mamice, i vama je jos falio virus pored trudnoce, uzas.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Stomačni virus
15.8.2017 21:40:53   
krin 40
Koliko je ljudi ove godine fasovalo virus na letovanju sada mi i nije žao što smo letovali kući.Nije to bilo samo CG.Zaova mi je letovala u Grčkoj.I ona i dete.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Stomačni virus
17.8.2017 8:03:07   
krin 40
Kako vam je se manifestovao taj virus?Ja jutros kako sam srknula kafu tako sam zaglavila na wc šoljuuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Stomačni virus
18.8.2017 8:23:01   
mamica 91
Krin, meni je isto posle kafe počelo, samo što sam ja prvo povratila..kad sam ustala sve normalno, po navici popila kafu,i posle 10min je krenuo pakao..povracanje-proliv naizmenično 5dana, sta god progutam za 5-10min povratim..

< Poruku je uredio mamica 91 -- 18.8.2017 8:24:26 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Stomačni virus
18.8.2017 9:33:07   
krin 40
Mamice91 ja se "provukoh" samo sa prolivom.Jeste juče trajao ali jutros je sve ok.Baš me nervirao.Uplasila sam se da nije virus i da ne zarazim bebana

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Stomačni virus
2.9.2017 7:53:46   
degu
Joj ja sam nadrljala dobro. T mi je nedelju dana imala stomacni i naravno zarazila me je. Ona je ykupno 2 puta povratila, ja evocitavu noc povracam i proliv,temperatura, kao najgori mamurluk. Samo da malog ne zarazim,ovi je uzasno.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Stomačni virus
2.9.2017 7:56:17   
Duškić

IZVORNA PORUKA: degu

Joj ja sam nadrljala dobro. T mi je nedelju dana imala stomacni i naravno zarazila me je. Ona je ykupno 2 puta povratila, ja evocitavu noc povracam i proliv,temperatura, kao najgori mamurluk. Samo da malog ne zarazim,ovi je uzasno.


Uh, degu, moja sestra zavrsila juce na infuziji, neki stomacni virus. Sad ceka rezultate neke, skroz je slomilo. A rekla joj dr.da ne doji dok ne stignu rezultati.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Stomačni virus
2.9.2017 8:26:34   
degu
Ne znam za dojenje,mozda su joj dali neki lek u infuziju, vidim ni jedan protiv povracanja ne sme tokom dojenja, valjda ce se smiriti, al bas je gadno, vec samuvodu i zuc povracam

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Stomačni virus
2.9.2017 8:32:26   
krin 40
Ma problem je sto za tvoj problem Degu i nema konkretnog leka.A njoj su zabranili dojenje(verovatno) dok ne utvrde da nije neka infekcija opasna za bebanu

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Stomačni virus
1.2.2018 22:57:52   
vonavoj
Evo nas u drugom krugu stomacnog..mladja je zavrsila na infuziji i dosle smo kuci i starija i ja povracale..
Neko je pisao da se moze praviti rehidran...silne pare dadoh..a trebace mi jos..nije do para...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Stomačni virus
4.2.2018 14:45:17   
Duškić
E ovo trece dete ( muz) je najgori kad se prehladi.
Ceo dan se rasteze, evo i orosal i probiotik..i sve..user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Stomačni virus
4.2.2018 17:38:35   
choopa choops
Aktivni ugalj nek uzme.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Stomačni virus
4.2.2018 18:04:56   
vonavoj
Ovaj virus drzi puna 3 dana..meni je tek danas bolje..uzasan je..

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Stomačni virus
4.2.2018 18:20:04   
isidora88
Von drago mi je da je malo bolje, stomacni je haos, znam koliko iscrpi

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Stomačni virus
4.2.2018 19:49:46   
Duškić
E hvala vam. Reci cu mu da kupi, morao je da ode na posao a ocwkujem ga da se vrati ranije.
A ja nakupovala probiotike i kuvala mu neki moj "trava", caj i nista.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Stomačni virus
4.12.2018 14:19:03   
Maraj
Da se upisem i ovde...
L prvi put ima stomacni.
Krenulo u nedelju sa temperaturom i dijarejom.
Juce samo temperatura, da bi danas opet imao i dijareju...
Ne povraca, hvala Bogu...samo nam jos to fali...
Razmutila sam mu sad i rehidrant , da mu i to dam.
Najgore sto nista ne jede. Danas za ceo dan pojeo pola banane. Pije cajeve. To i trazi. Al da jede , nece. Cak mu je baba i pomfrit isprzila, i to je odbio. Pa i cokoladicu...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Stomačni virus
4.12.2018 14:22:03   
bebilule
Maraj, treba malo vremena da to prođe. Polako. I kad djeca češće povraćaju i imaju proliv, samo se prati da ne dehidriraju. Nije to ništa strašno. A nije ni čudno što neće da jede, svakako treba biti na dijeti dok to ne prođe.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Stomačni virus
4.12.2018 14:22:24   
IvanaSK RR
Maca nije tri dana nista htela da jede, tek četvrti dan mislim da je krenula po malo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Stomačni virus
4.12.2018 14:27:32   
Ana RR
Maraj, bitno je da unosi tečnost a sa hranom nemoj žuriti. Znaš i po sebi kako je kada te muči stomačni virus, nije ti do jela.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Stomačni virus
4.12.2018 14:30:34   
Maraj
Ja ocito i malo "panicim". Nikad nije bio bolestan za ove 3 god. I sad kako je krenuo u vrtic....ne mogu da pohvatam koji lek ide za sta...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Stomačni virus
4.12.2018 14:42:10   
Olga75
Taj rehidran ili orosal se daje na kašičicu, ne da baš pije iz čaše nego na par minuta kašičicu da ne bi povratio.


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image
Click Here