|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   PropolisBooks poklanja knjigu "Kuća na p...
31.1.2020 15:11:14   
marketing RR
Naši dragi prijatelji iz izdavačke kuće ProPolis Books obradovaće najvrednijeg korisnika Ringeraje knjigom " Kuća na pilećim nogicama "!


Marinka ima dvanaest godina i čezne za prijateljima i stalnim domom. Ona ima kuću, ali kuća ima pileće noge i dva-tri puta godišnje bez upozorenja ustane usred noći i ode. U njoj Marinka živi sa bakom i čavkom. A Marinka silno želi da stekne prijatelja sa kojim može da se igra žmurke i deli tajne. Želi da kuća miruje, da žive u selu i da ne bude Jagina naslednica. Predodređena sudbina iduće Zaštitnice Kapije njoj se ne dopada. Naime, Marinkina baka je Jaga, Zaštitnica Kapije između ovog i onog sveta. Ona mora da provede život u navođenju mrtvih i da oseća njihove tuge i radosti. To znači da za nju nema škole, nema zabava i nema prijatelja koji će se zadržati duže od dana. Znači da mora da u šupljim lobanjama pali sveće kako bi ih duše našle i da pravi ogradu od kostiju kako bi sprečila žive da u kuću uđu. A Marinka želi da vodi svoj život, sa svojim tugama i radostima.

Jednom će Marinka upoznati pravog dečaka koji će imati jagnje. Upoznaće i dve prave devojčice. Upoznaće i još jednu Jaga kuću. I biti razlog jedinstvenog okupljanja svih postojećih Jaga kuća na svetu. Ali njeni razlozi neće biti pravi i posledice će biti nesagledive. Marinka će misliti da je nadomak želje da stekne i zadrži pravog prijatelja, a zapravo je jedino na putu da zauvek izgubi sebe. I baku. I kuću.

Njena voljena baka misteriozno nestaje i samo je Marinka može naći – čak i ako to znači da mora da zakorači u svet s one strane.
user posted image

PROČITAJ VIŠE >>>






Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik/ca sjajne nagrade?


Najpre treba da budete član Ringeraje, zatim ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do predivne nagrade koja će da upotpuni prolećni i letnji period!
Nagradni konkurs traje od 31.1. do 13.2.2020. (zaključno sa 13.2.2020.) a najvrednijeg korisnika u okviru nagradnog konkursa Propolis Books će nagraditi knjigom " Kuća na pilećim nogicama "!
Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednjih 6 meseci!

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova je pod stalnim nadzorom Ringerajinih programera.

Nakon završetka takmičenja, nagrada će biti poslata na adresu dobitnika u Srbiji (poštarinu o trošku sponzora).


PROČITAJ VIŠE >>>

Direktna veza do poruke: 1
   RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Kuća ...
31.1.2020 15:21:41   
dunja RR
Jupi, divne Propolis knjige user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Kuća ...
31.1.2020 15:37:00   
mama Jo
Bas sam danas citala sazetak ove knjige, deluje bas zanimljiva i drugacija.
Super user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Kuća ...
31.1.2020 18:39:30   
Dora89
Divni ste, bravo! 👏


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Kuća ...
31.1.2020 18:44:58   
milicicak
Zanimljivo deluje 😊 moracu da uzmem mini bubi


(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Kuća ...
31.1.2020 18:57:46   
kamičak
Ovo se ne propusta 😍

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Kuća ...
31.1.2020 23:01:24   
Mirko Svirko
Divno,jos knjiga..

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Kuća ...
1.2.2020 22:15:38   
Duškić
Bas lepo deluje.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Kuća ...
14.2.2020 21:39:11   
flamingos
Divno.Bravo za našu RR i sponzora❤


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Kuća ...
14.2.2020 22:25:34   
Sanidej
Uskoro ce se obradovati najvrednija forumasica..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Kuća ...
14.2.2020 22:30:13   
flamingos
Ko god da je uživaće u čitanju.Ja sam tek sad i videla.Držim fige i tebi,možda si ti ta srećnica.❤


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Kuća ...
14.2.2020 22:31:52   
Mirko Svirko
Ja vam nisam konkurencija.. navijam za vas 🙌

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Kuća ...
14.2.2020 22:36:11   
Sanidej
Haha ma kakvi ima mnogo aktivnijih clanica od mene. Knjige inace kupujem kao luda.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Kuća ...
14.2.2020 22:56:13   
Mirko Svirko
Za ovo se vredi boriti Sanidej.. Posebno ako volis knjige 🙌

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Kuća ...
14.2.2020 23:33:16   
Sanidej
Mirko Svirko, bice prilike :)

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Kuća ...
15.2.2020 10:51:35   
gocic
user posted image user posted image

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Kuća ...
15.2.2020 11:29:23   
Sanidej
Divota, taman je popust na sajtu izdavaca Propolis books. Smeska nam se nova knjiga!

(odgovor članu gocic)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Kuća ...
15.2.2020 22:24:58   
marketing RR
Dobitnica sjajne knjige " Kuća na pilećim nogicama " koju poklanja ProPolis Books je Ivanka75 sa 210 objava.

Ivanka draga, pošalji nam na pp podatke kako bi knjiga bila poslata: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona.


Čestitamo!!! user posted image



IZVORNA PORUKA: marketing RR

Naši dragi prijatelji iz izdavačke kuće ProPolis Books obradovaće najvrednijeg korisnika Ringeraje knjigom " Kuća na pilećim nogicama "!


Marinka ima dvanaest godina i čezne za prijateljima i stalnim domom. Ona ima kuću, ali kuća ima pileće noge i dva-tri puta godišnje bez upozorenja ustane usred noći i ode. U njoj Marinka živi sa bakom i čavkom. A Marinka silno želi da stekne prijatelja sa kojim može da se igra žmurke i deli tajne. Želi da kuća miruje, da žive u selu i da ne bude Jagina naslednica. Predodređena sudbina iduće Zaštitnice Kapije njoj se ne dopada. Naime, Marinkina baka je Jaga, Zaštitnica Kapije između ovog i onog sveta. Ona mora da provede život u navođenju mrtvih i da oseća njihove tuge i radosti. To znači da za nju nema škole, nema zabava i nema prijatelja koji će se zadržati duže od dana. Znači da mora da u šupljim lobanjama pali sveće kako bi ih duše našle i da pravi ogradu od kostiju kako bi sprečila žive da u kuću uđu. A Marinka želi da vodi svoj život, sa svojim tugama i radostima.

Jednom će Marinka upoznati pravog dečaka koji će imati jagnje. Upoznaće i dve prave devojčice. Upoznaće i još jednu Jaga kuću. I biti razlog jedinstvenog okupljanja svih postojećih Jaga kuća na svetu. Ali njeni razlozi neće biti pravi i posledice će biti nesagledive. Marinka će misliti da je nadomak želje da stekne i zadrži pravog prijatelja, a zapravo je jedino na putu da zauvek izgubi sebe. I baku. I kuću.

Njena voljena baka misteriozno nestaje i samo je Marinka može naći – čak i ako to znači da mora da zakorači u svet s one strane.
user posted image

PROČITAJ VIŠE >>>







(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Kuća ...
15.2.2020 22:30:52   
Sanidej
 Bravo Ivanka75, uzivaj u knjizi :)

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Kuća ...
15.2.2020 22:32:33   
Mirko Svirko
Bravooooo 💖💖💖Cestitam Ivanka 🙌🙌🙌

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Kuća ...
16.2.2020 8:59:24   
flamingos
Bravo Ivanka,čestitam.👍Uživajte u čitanju.❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Kuća ...
16.2.2020 10:24:46   
Ivanka 75
Ooooo nisam videla uopste, hvala Propolis-u i RR punoooooooo ❤️❤️❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Kuća ...
16.2.2020 11:22:23   
Sanidej
Ivanka75, izadji iz kafane pa ces videti :)

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Kuća ...
17.2.2020 11:48:43   
mama ivane
Bravo Ivanka Cestitam ❤


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: PropolisBooks poklanja knjigu "Kuća ...
17.2.2020 14:19:14   
veselicaa
Čestitam draga.

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here