|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/20
6.3.2020 15:48:36   
Sanjica26 RR
Mah, mah. Nadam se da ste svi bolje. Leskarim jer me stomak boli. Sprema se neka kisa. Bila sam u selu i sve vreme je tamo padala kisa.

Konacno petak. Jeeee

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 03/20
6.3.2020 16:32:26   
vonavoj
Mislim da ne moze salmonela tako da se prenosi...koliko ja znam ide preko jaja...


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 03/20
6.3.2020 16:37:47   
milicicak
Mama jo, salmonela se jako retko prenosi direktno sa coveka na coveka, najcesce je preko hrane i direktnim prenosom sa fecesa zivotinja...


Petak, covece... Ovo je bila bas bas luda nedelja

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 03/20
6.3.2020 16:38:44   
Sanjica26 RR
Joj Mili i nama. Dobro da se zavrsila.


Koliko znam mama jo tako se ne prenosi salmonela. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 03/20
6.3.2020 16:47:13   
milicicak
Sanjice, meni je bila pozitivno luda, uglavnom... Tek sad mi se spusta adrenalin od uzbudjenja. Zato krece da me hvata panika od obaveza, sto bi mm rekao sad da te 3D skeniramo i odstampamo ne bi li te deca vidjala u sledece dve godine 😂 ali bice sve to super i uzbudljivo

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 03/20
6.3.2020 17:16:04   
mama Jo
Hvala mili i ostale mame. Pih bre... Jedemo jaja bas cesto. Verovatno je od njih, u pm... Secam se da smo tih dana jeli palacinke... Moguce i ako nisu bile dobro ispecene, a?

Njima se polako stabilizuje stolica, iako se i dalje zale da ih boli stomak. Pisala sam dr, cekam da odgovori.
Mili, znas li, ide li tu neka terapija, sta sad?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 03/20
6.3.2020 17:24:31   
milicicak
Mama jo, ako je istutnjilo nema terapije. Ako su simptomi i dalje tu onda ce ti dr reci sta treba sad.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 03/20
6.3.2020 17:35:22   
mama Jo
Hvala ti puno mili. Jeste proslo skoro... Javice se dr vec.
Hvala ti u svakom slucaju user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 03/20
6.3.2020 19:00:25   
pari
Mama jo, ja sam imala salmonelu.. grozno mi je to iskustvo.  Bas sam se namucila. Preko jaja se dobija...ja sam preko gibanice dobila tad.

Dobro je da prolazi...
Ja dobila danas od dece čestitku za 8.mart, spremali su ih danima u vrtiću 😊
Danas sam provela dan sa M, a T je bila u vrtiću. Lepo nam je bilo. Prvo išli da mu kupimo pidžamu pa slagali lego pa ručak pa čitali knjigice. Treba mu to vreme samo sa mnom...oset_im to.
Kako ste druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 03/20
6.3.2020 19:17:48   
vonavoj
Bila sam na kompletnom pregledu kod ginekologa,sve ok,u ovulaciji sam,znaci definitivno mi se skratio ciklus..kaze dr da je sve to normalno i prihvatljivo,ne sme ispod 21 dan..i da se produzavaju je gore.. pitala sam za krvarenje pred,kaze to je pad progesterona,trebalo bi naglo da padne pa da dobijem,ali ocigledno polako opada..nema leka..mogu da probam femisan b..

I uz grydi je ok..mirna sam sad👌

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 03/20
6.3.2020 20:11:24   
pari
Super von!



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 03/20
6.3.2020 20:28:27   
emicaa
Von super,jako je bitno odraditi sve posebno jer svaki cas cujes nesto ruzno oko bolesti.

Mama jo znaci jos nisu skroz ozdravile,mukice mile.Ovde kisa cijeli dan,a i sutra ce.Znaci nema hodanja opet

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 03/20
6.3.2020 22:44:49   
flamingos
Von-super.Mama Jo,bez veze,hajd da je se što pre rešite.Pozdrav svima.Laku noć❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 03/20
6.3.2020 22:47:54   
Mirko Svirko
Super Von. Sve si odradila i najbitnije da je sve ok.  Mama Jo, brzo ozdravite.  Ostale mame,kako ste?I kod nas je padala kisa, ali mi izasli set_ali po kisi malo. Gumene cizme i kisobran i zabava 👍😂

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 03/20
7.3.2020 7:02:55   
flamingos
Dobro jutro,spremna je kafica,izvolite.Da ispijem,pa odoh u kuhinju.Dete budno,rano zaspala i naspavala se.Sa doručkuje kasnije,pa spremanje za trening.Po podne ima društvo-prvo drug,a uveče drugarica sa roditeljima dolaz(družimo se,).Prijatan vikend.Nadam se da ste svi dobro.Ljubite dečicu❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 03/20
7.3.2020 7:32:06   
Mirko Svirko
Dobro jutro svima.. 

Kako ste danas?Mi se navikli na rano ustajanje i sad ustali. Cini mi se da ce danas biti lep dan 👍

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 03/20
7.3.2020 8:01:52   
flamingos
Dobro jutri,Mirko-i mi isto.I ovde se čini kao da će biti lep dan.Jeste li dobro?Kad pišem,ne imenujem sve vas,ali to se odnosi na sve-ostale mame,dečica,kako ste?Ljubi mališana❤Danas smo turbo.Za ponedeljak im zadala učiteljica pesmicu da nauče(to je juče odmah naučila),za utorak kontrolni iz prirode i društva.I to je učila,samo večeras i sutra da obnovimo kad se završi druženje.Sledeće nedelje ide po podne u školu..Još malo,pa da doručkuje i na trening.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 03/20
7.3.2020 8:45:23   
emicaa
Jutro i od mene,srecko i ja lezimo mazimo se.Muz i T gledaju lady bug.Jos sutra spavamo do kad hocesmo,od ponedeljka vracanje starim obavezama



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 03/20
7.3.2020 9:35:29   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Legoh sinoc rano. Nesto mi nije najbolje. Leskarim jos uvek. Deca gledaju crtace i doruckuju. Izgleda ce danas da bude lep dan. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 03/20
7.3.2020 10:04:20   
Maraj
Jutro mame. Ja uspavala S. Svako jutro u 6 ustaje...tako da sam i ja vec slogirana. Stavila sam supicu da se kuva...
Von super za nalaze

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 03/20
7.3.2020 12:43:36   
Misha i Ljisha
Dobar dan.


Juce mi nije bilo dobro. Cela ta situacija sahrana pa posle deca u skoli. Niko za rad nije bio ne razumem sto nisu nastavu otkazali. Na sahrani...sta reci. Nijedan roditelj to ne treba da dozivi. U petak je devojka slavila 16. rodjendan u subotu pala. U sredu umrla. Strasno. Neki uzasni oblik leukemije. Neverovatno. Kazu da su oca vise puta reanimirali. Ma strasno. Strasno nesto. 
Uf..nego vedrije malo. Moji otisli na turnir. Opet mi nije svejedno zbog korone. Al ajd valjda se kod nas vode time da ne staje zivot. Ja uskoro jedan cas. Kad to odradim Pakisa i ja idemo u zezu. 
Odoh da priklonim malo pre nego sto dodje ucenica samo se sve sunjam jer P spava

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 03/20
7.3.2020 20:52:53   
flamingos
Ljusho,strašno,tuga😢Ne dao bog nikome.


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 03/20
8.3.2020 8:49:18   
Mirko Svirko
Hej zene,  kako ste danas?

Sta radite? Pozdrav za sve.. Mi ustali,doruckovali.. dan ko zona sumraka, mi se vuccemo ko lenjivci,  kasnije idemo do kumova 😘
Ljisho,  bas je strasno to sto si pisala.. ne dao Bog nikome.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 03/20
8.3.2020 8:55:57   
flamingos
Mifko,i ovde uzasno vreme,pada kisa.Evo dete doručkuje,pa da je vozimo na trening.Ljubi mališana❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 03/20
8.3.2020 9:48:34   
emicaa
Dobro jutro,mi cemo posle da djeca voze troti i svrstiti na igraliste.Nikakvi posebni planovi



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here