|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pohađanje nastave od kuće
23.3.2020 9:39:47   
nata11
Jeste odgledale Milana Kalinica kako radi domaci sa detetom? 🤣🤣🤣🤣


Smejem se celo jutro. 

_____________________________





(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Pohađanje nastave od kuće
23.3.2020 9:40:59   
IvanaSK RR
Ja to gledala pre neki dan. E tako je i meni 🤣

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Pohađanje nastave od kuće
23.3.2020 9:59:38   
princezica1
Kalinic me nasmejao pre neki dan. Od danas je nastava i na rts2 za osnovce od 1. do 4. razreda.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Pohađanje nastave od kuće
23.3.2020 10:05:35   
Tiziana
Kod nas se nastavnik francuskog najozbiljnije potrudio. Postavio je predavanja na youtube.Kod sina uciteljica ujutru posalje predavanja i sta je za domaci. Kod cerke salje svaki dan u 18h.Uglavnom sta mi treba sa njima da uradimo i sta je za domaci. Obe su poslale za vikend ineresantne zadatke za likovno. 




(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Pohađanje nastave od kuće
23.3.2020 10:09:01   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: nata11

Jeste odgledale Milana Kalinica kako radi domaci sa detetom? 🤣🤣🤣🤣


Smejem se celo jutro. 



Него, како се ради😀

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Pohađanje nastave od kuće
23.3.2020 10:10:40   
vonavoj
Ssd se gradimo na tvu priblizava tome sto rade..nije septembar.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Pohađanje nastave od kuće
23.3.2020 10:22:47   
smeško


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Kod nas se nastavnik francuskog najozbiljnije potrudio. Postavio je predavanja na youtube.Kod sina uciteljica ujutru posalje predavanja i sta je za domaci. Kod cerke salje svaki dan u 18h.Uglavnom sta mi treba sa njima da uradimo i sta je za domaci. Obe su poslale za vikend ineresantne zadatke za likovno. 






Za francuski razumem. Za matematiku i srpski u III razredu ne razumem.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.3.2020 17:46:53   
branki*
Jeste gledale čas engleskog ?bio danas. Za osmi razred...



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.3.2020 18:03:50   
IvanaSK RR
Jesi ti bila?😀

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.3.2020 18:03:58   
vonavoj
Mene je uciteljica danas zvala,roditelji ne znaju da postavljaju domaci na google classroom,pa da im pomognem... kazem joj svaka cas_t.nije nas opteretila..kaze svasta,sledece nedelje cu vam dati da mi samo u petak,jednom nedeljno dostavite domaci,a preko cele nedelje da vam zadam sta da radite..

Sad im je zadala 3zadatka iz matem.i 6 pitanja iz srpskog...pored strana u knjigama.ali to joj ne dostavljamo,samo da deca rade..a ona uradi kratku proveru.Kaze jednom nedeljno je dovoljno,tako im je direktorka i rekla..

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.3.2020 18:06:34   
vonavoj
Kaze zena da su nastavnici poludeli,preteruju..a to sve oni koji malo inace rade u skoli,hahha..kaze takmice se..reko to smo i mi primetili.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.3.2020 18:13:54   
princezica1
Jeste sad ide jednom nedeljno slanje domaceg. Dobijamo plan rada dva puta nedeljno. Neka tako nastave sto se mene tice.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.3.2020 18:27:31   
Ana RR
Kod nas nije jednom nedeljno već svaki dan. Do 12h učiteljica pošalje školski rad + domaći i kada urade, fotkamo i pošaljemo joj na mail. Ja složim na pdf sve da joj bude lakše. Šalje im po rasporedu tako da svašta nešto imaju, juče je pola dana proveo radeći. Pritom svaki dan nešto treba da odštampamo da bi mogao da uradi, potrošićemo ris papira dok trpeneš.
Plus engleski i ruski, mada ruski je smešan, to je samo slikovnica tako da im je samo rekla da gledaju malo emisije ili crtaće na ruskom.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.3.2020 18:29:56   
vonavoj
A ko nema gde da odstampa!? Npr.mi..preterase ga..

Nama napise str.u knjizi,sta da napisu u svesci..i svaki dan imaju sta da rade..ali ne saljemo joj to sve..kaze nema potrebe,znam da radite.Imaju obavezno srpski,matem.,2 puta svet oko nas i jednom muzicko i likovno..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.3.2020 18:37:14   
IvanaSK RR
Mi smo pola dana resavali pitanja iz muzickog🙄 imao je domaći i iz fizickog... "Likovnjaca" ispade skroz opustena,porucila im po nastavnici muzickog koje tri teme da naslikaju do kraja školske godine i to je to. Srpski,matematika,muzicko za sada sa najviše domaceg i raznih tema.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.3.2020 20:40:38   
branki*
Haha, nisam ja bila... Ali da pitam kakav je bio cas.. Nisam stigla da gledam, premotacu pa cu sutra da odgledam.I ja jednom nedeljno saljem. Tek sam jednom poslala i dam foru celu nedelju. Telefon ne ispustam iz ruku... 


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.3.2020 22:02:12   
mati
I mi svakog dana saljemo domaci uciteljici na viber. I ona odgovara, ako ima gresaka ispravi, aki ne pohvali iki napise nesto. Domaci nam salje svakog dana za naredni dan, da znaju, a mi joj saljemo posebno, van grupe...
Sto neko rece, veci je problem kada ona posalje domaci, polovina roditelja MORA da odgovori, sa "hvala", "uradicemo", ilu nekim nevezanim pitanjima. Pa jedna majka salje snimak svog deteta kako najavljuje koronu "na dnevniku", druga pita zasto je nastavnica engleskog izbacena iz drupe, itd... Strasno

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.3.2020 22:19:03   
Ana RR
Joj mati user posted image user posted image

Kod nas sve ide preko maila, pa tačno bi šiznuli da je preko vibera. Mada, vidim da je napisala da moli roditelje da ne šalju fotku po fotku već da ih stave u jedan mail user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.3.2020 22:29:42   
Sanjica26 RR
Nasa uciteljica je sa decom napravila grupu. Danas je radila srpski jezik. Posalje za svako dete pitanje video zapisom. Ako je pitanje za moju T, ona isto tako odgovara. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.3.2020 22:35:26   
vonavoj
Mi radimo preko google classrooma..i super je,ne vidim kad i sta joj neko salje..

A ovo preko vibera i grupa je uzas..jadne te i uciteljice.one ceo dan na mobilnom,meni je to glupo..mislim da ne mora to tako..Mi smo dobili listu zadataka i redom radimo po danima,mada je vec i uradila 90%..opterecenje i za roditeljw i uciteljicu da svaki dan salju...ima ljudi koji rade..Kaze mi uciteljica nocas u pola 1 joj je jedna mama na viber poslala pitanje?!?!? Ja sam se ponudila da joj pomognem,i mene je vecina mama zvala koje nisu uspele da postave zadatak,tj.posalju domaci.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.3.2020 22:39:18   
mati
Ja sam se pre dva dana cula sa uciteljicom. Neke skolr kod nas su krenule sa Google ucionicom, instalirali su svi, i uciteljice predaju direktno deci, nema roditelja posrednika.
Ali kada sam ja napisala da je u nasoj skoli to nemoguca misija, uciteljica mi je objasnila da nije stvar u tome, vec da nisu svi ucenici, tj roditelji u mogucnosti takvog vida nastave. I tako... Mislim i da veliku ulogu igra i godiste, tj starost ucitelja, nisu svi vicni sa kompjuterima, iako bi trebalo. Ali, ko se nadao...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.3.2020 22:47:23   
Tiziana
Kod nas su poceli roditelji da se zale da je preobimno i da puno traze od dece, a meni sin kaze ovo nije cetvrti deo onoga sto radimo u skoli. Oni kod nas bukvalno tek toliko salju da odrze kontinuitet, ne insistiraju da im se salje svaki domaci vec samo pojedini. Deca uglavnom mogu sama, pogotovu sin koji je 4.,ali i cerka koja je 2.Dodju kad treba neko pojasnjenje,ali 80% zaista mogu sami. 


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.3.2020 22:50:40   
IvanaSK RR
Skoro sve za gugl ucionicu može preko moba da se rešava. Jedino nismo uspeli sa nekim zadatkom iz fizickog.. Viber grupu imaju posebno sa razrednom (al to od prošle godine) i posebno sa nastavnicom srpskog. Svejedno,meni je sve konfuzno i nervira me 😀

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.3.2020 23:01:27   
vonavoj
Kod nas vecina dece nema mobilni,zato ide preko roditelja i google ucionice...i moja T je II razred,za sada vecinu radi sama. 

Nasa uciteljica je pred penzijom,jos ova generacija i to je to..pa se snalazi..a pri tom nije ni udata,nema decu,znaci da je sad potpuno sama,bez pomoci,zato sam joj se ponudila kao pomoc,prvi dan kad su dobili obavestenje bila je sva u panici pa me zvala,inace me nikad,evo vec 2 godine nije zvala..nema licni kontakt sa roditeljima..ali moja sestra radi u skoli i zna me jos kao ucenika te skole,stara uciteljica😂😂Samo me zamolila da roditeljima pomognem.jer ona preko kompa i kao glavna ne vidi kao mi.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.3.2020 23:39:51   
princezica1
Salju domaci kasno uvece i jos ni ne kontrolisu pa ih posle uciteljica ispravlja. Skrenuli ljudi malo.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here