|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vestacka oplodnja
18.6.2009 23:37:23   
Jacaca
IZVORNA PORUKA: dacica

jacaca...BRAVO..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mnogo mi je drago...joj samo da ti uspe....koliki je nadzak ona Goca,osecam da ce ti uspeti...mozda bas zato sto je tako cudna....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zelim da sve bude ok i da sto pre ugledasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Dacice ti me najbolje razumes posto znas Gocu, tesko je sa njom ali ja joj ne znam zasto verujem.

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Vestacka oplodnja
18.6.2009 23:38:41   
Jacaca
Hvala Anciuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Vestacka oplodnja
18.6.2009 23:38:52   
Sneža
Neću da te lažem,posle punkcije boli kao vrag!Bar je mene,valjda zbog broja folikula.Inače se radi pod totalnom anestezijom.

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Vestacka oplodnja
18.6.2009 23:39:30   
Jacaca
IZVORNA PORUKA: Sneža

Jaco,ja tebi svako jutro odgovorim na PP,jel ti pročitaš to???



Nisam danas evo idem.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Vestacka oplodnja
18.6.2009 23:40:46   
Jacaca
IZVORNA PORUKA: Sneža

Neću da te lažem,posle punkcije boli kao vrag!Bar je mene,valjda zbog broja folikula.Inače se radi pod totalnom anestezijom.



Joj rekli su mi to a da popijem neki brufen pre toga? Reci mi koliko lezis posle punktacije?

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Vestacka oplodnja
18.6.2009 23:42:36   
Sneža
Ja dva dana nisam mogla ni makac iz kreveta,rekli su mi da ako bude jako bolno mogu slobodno nešto protiv bolova,ali sam junački izdržala bez njihuser posted image
Nemaš razloga piti pre punkcije,tek posle ako te baš bude bolelo.

< Poruku je uredio Sneža -- 18.6.2009 23:43:35 >


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Vestacka oplodnja
18.6.2009 23:46:46   
Jacaca
Snezo koliko dugo kod njih lezis posle toga?

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Vestacka oplodnja
18.6.2009 23:47:51   
Anoniman
Jao Jacika, koliko god da mi je žao što se toliko mučiš i što će da te boli, jako se radujem što ćeš napokon da budeš trudna. Iskreno verujem da će da uspe! user posted image

Snežo, nikako da te pitam, a šta ćete sada vi? Pokušavate "prirodno" ili ćete opet na VTO?

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 333
   RE: Vestacka oplodnja
18.6.2009 23:48:48   
Sneža
Ja sam sat posle punkcije,a posle transfera dva sata(obavezno se dobro ispiški pre transfera!!!)

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Vestacka oplodnja
18.6.2009 23:51:48   
Sneža
Tasho,iako sam većinu nalaza povadila,hoću prvo na more da razbistrim malo glavu od svega(i da mutim iz želje a ne zbog "hm obaveze")a posle opet VTO,ako se ne desi čudo(navijajte za meneuser posted image )

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Vestacka oplodnja
18.6.2009 23:58:57   
Jacaca
IZVORNA PORUKA: Sneža

Ja sam sat posle punkcije,a posle transfera dva sata(obavezno se dobro ispiški pre transfera!!!)



Pa meni rekose transfer se radi sa punom besikom, a stavljaju ti kateter zato sto ne smes da ustajes 2 sata.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Vestacka oplodnja
18.6.2009 23:59:55   
Jacaca
Snezo ja navijam da na moru napravite bebuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Vestacka oplodnja
19.6.2009 0:01:01   
Sneža

IZVORNA PORUKA: Jacaca

IZVORNA PORUKA: Sneža

Ja sam sat posle punkcije,a posle transfera dva sata(obavezno se dobro ispiški pre transfera!!!)



Pa meni rekose transfer se radi sa punom besikom, a stavljaju ti kateter zato sto ne smes da ustajes 2 sata.

Ovo stvarno prvi put čujemuser posted image user posted image
Ma kako god,verovatno svaki dr.ima svoj način,bitno da je to još malo pa tuuser posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Vestacka oplodnja
19.6.2009 0:30:50   
marijaci
jacaca stegni zube...i od mene nove podrska
tek sam danas procitala vase postove....
ajde pa da hvalite tu dr. ivanovicku..
koliko sam ja isceprkala to je klinika Ivanovica,zar ne!!!
cekamo lepu vest i punouser posted image user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Vestacka oplodnja
19.6.2009 11:32:51   
Jacaca
Jeste draga to su oni, hvala na podrsci pa valjda cu preziveti sve touser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marijaci)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Vestacka oplodnja
20.6.2009 20:38:25   
Anoniman
Jaco, misliću na tebe sutra. user posted image

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 341
   RE: Vestacka oplodnja
20.6.2009 20:45:54   
mihi
A Jaci danas rade punkciju?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Vestacka oplodnja
20.6.2009 20:49:10   
Anoniman
Ja sam shvatila u nedelju. user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 343
   RE: Vestacka oplodnja
20.6.2009 21:23:49   
Jacaca
Drage moje preplakala sam dan, jako mi je lose boli me besika i bubreg. Izgleda izbacujem kamen a sutra imam punkciju, stvarno vise ne mogu da verujem. Ujutru u 8 i 40h idemo zbog Baneta mene  a rade u 10h.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Vestacka oplodnja
20.6.2009 22:16:13   
dacica
jaco drzi se...bice sve u redu...kako je sve krenulo bice sigurnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image srecnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Vestacka oplodnja
21.6.2009 9:08:47   
Sneža
Jaco čekamo te sa vestima user posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Vestacka oplodnja
21.6.2009 14:54:40   
Ana RR
Jacika, nadam se da je sve proteklo u najboljem redu user posted image čekamo te sa vestima user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Vestacka oplodnja
21.6.2009 21:18:19   
vodolija 82
jaco nadam se da si dobro i da ce sve biti okuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Vestacka oplodnja
22.6.2009 9:18:14   
Anoniman
Nisam stigla juče da vam napišem, poslala mi je Jaca sms.
Kaže 19 jajnih ćelija, u utorak će da sazna koliko i kako su oplođene. Pitala sam je da li je boli, kaže da je ne boli, da su joj odlično uradili!

(odgovor članu vodolija 82)
  Direktna veza do poruke: 349
   RE: Vestacka oplodnja
22.6.2009 9:21:25   
Ana RR
Baš mi je drago, biće to sve kako treba! user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here