|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/20
29.8.2020 9:43:33   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam ustala bas rano u pola sedam kad se mm spremao za posao. Voz me je probudio njegovim sviranjem. A mm mi otvorio prozor jer volim da spavam sa otvorenim prozorom. Imali smo sinoc goste, pa sam od rane zore razvrstavala sudove. Kad sam vec na tom poslu da prebrisem prasinu na policama u kuhinji.

Sad moram do poste. Sestra je poslala devojcicama maske za mobilni. I trebalo je da stigne juce, ali nije. Moram da proverim. Sutra najverovatnije idem po mamu kad smo joj u komsiluku. Idemo do kumova. Nismo ih videli od prosle godine. Od ponedeljka moje djace prvace ide na prijem❤️
Jess, super sto si upoznala pari. Vidi joj se prosto na licu da je divna. ❤️

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1026
   RE: Razgovori mama 08/20
29.8.2020 9:51:19   
pari
Jess, i meni je jako drago što smo se upoznale! Hvala ti na divnim rečima! Ti i tvoje devojčice ste isto divne! 

Žao mi za M...samo da je što pre prođe...kako je sad?
Mi smo juče bile na Štrandu do pola 7, dok smo stigle kući, bilo je 8 ali nema veze, lepo nam je bilo. 
Danas nemam pojma šta ćemo...
Milena, Flamingos, kako ste?
Sanjice 🤗

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1027
   RE: Razgovori mama 08/20
29.8.2020 9:56:32   
flamingos
Pari,hvala na pitanju,super smo,a vi?


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1028
   RE: Razgovori mama 08/20
29.8.2020 10:38:47   
pari
Dobro smo, T malo curi nos još od vakcine u utorak...bukvalno to veče je počeo nos da joj curi...ne znam da li može biti od toga.


Još nismo izašle iz kuće....

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1029
   RE: Razgovori mama 08/20
29.8.2020 11:16:29   
vonavoj
Joj,pari i mojima krenuo nos,mnogo se nerviram...prehlada..ovo vreme je uzas,hladno nocu,ujutru i uvece,a preko dana pakao..juce sam isla po potvrdu za vrtic,sve je ok,a slinavi..samo nervoza..bas sam nervozna.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1030
   RE: Razgovori mama 08/20
29.8.2020 13:55:35   
Milena18
Von, pa je l'' vam dao dr potvrdu bez obzira na to što su slinavi? I M nos curi pomalo, a trebalo bi da krene u vrtić sledeće nedelje. Ima još tri dana, pa ćemo videti... 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1031
   RE: Razgovori mama 08/20
29.8.2020 14:23:38   
vonavoj
Dala nam je potvrdu,nisu oni non stop slinavi,samo ujutru i uvece..moguce da je i alergijski..jedu normalno,spavaju,nemaju temp..evo od jutros niko nije.ali uvece im proradi,posle kupanja i ujutru.


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1032
   RE: Razgovori mama 08/20
29.8.2020 14:50:16   
pari
Meni T danas najviše...providno joj curi iz nosa...ne znam šta je...

Znači, von i Milena, i kod vas? Je l im nešto dajete? 
Nas dve bile kratko napolju i sad nećemo mrdati do 5-6. Ona nije još spavala, a trebala bi...
Šta radite mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1033
   RE: Razgovori mama 08/20
29.8.2020 15:06:02   
vonavoj
Ja sam dala homeopatske neke..ali krenem sa aeriusom ako vidim da ide na gore..za sad je pod kontrolom.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1034
   RE: Razgovori mama 08/20
29.8.2020 15:35:01   
Milena18
Ja nisam davala ništa jer joj ne curi mnogo. Ni ona nema povišenu temperaturu, sve ostalo je ok. Ali ne znam da li da je vodim u vrtić, ne bih da je vrate zbog toga, a nove su vaspitačice. 
Pari, i T samo nosić curi? 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1035
   RE: Razgovori mama 08/20
29.8.2020 15:36:53   
pari
Da da, i njoj samo nosić...baš čudno ...prehlada ili od vakcine ili alergija ili ...

Milena, ne bi trebalo da je vrate zbog toga

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1036
   RE: Razgovori mama 08/20
29.8.2020 15:55:27   
jess021
Ja mislim da je to curenje nosa viroza, moje su proteklih nedelju dana tako, plus svi drugari sa igralista. Prvi dan samo voda, pa providne sline, pa onda one zelene. Bas sam slikovito opisala😣


Nista vise od toga. 
Mi ceo dan kuci, M je bas nervozna, stavljamo obloge i mazemo neki gel, ali sigurno je jako boli. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1037
   RE: Razgovori mama 08/20
29.8.2020 16:22:15   
pari
Šta uraditi sa nosićem? Ništa?


Jess, baš se muči devojčica :( daje brzo prođe!
Ja oprala kosu. T tek malopre zaspala,opet kasno dosta...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1038
   RE: Razgovori mama 08/20
29.8.2020 16:32:42   
jess021
Ja sam stavljala Rudiceve kapi, ali mislim da ih nemate u Bg, ako neko zeli moze i sam da ih napravi. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1039
   RE: Razgovori mama 08/20
29.8.2020 17:13:58   
doramar11
Ja ispiram fizioloskim nosic. E sad ako se pojave i zelene guste sline stavim i antibiotske kapi.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1040
   RE: Razgovori mama 08/20
29.8.2020 17:22:04   
Milena18
Nama je pedijatar rekao da ne mora da znači da je bakterijska infekcija ako su slinci zeleni. Ko će ga više znati sa njihovim nosevima 😄


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 1041
   RE: Razgovori mama 08/20
29.8.2020 17:23:30   
mama Jo
Pozdrav mame.
Mi kod mojih, veceras idemo za NS, mm u poned.pocinje da radi. Dve nedelje na godisnjem, bas je proletelo.

Jess, bas mi zao sto se tako povredila dusa mala. Da je sto pre prodje.
Kakve su to kapi, i za sta? Kako se prave?

E, da sam bila u NS onaj dan kada ste se druzile pari i jess pridruzila bih vas se ❤️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 1042
   RE: Razgovori mama 08/20
29.8.2020 17:25:27   
pari
Mama jo, možemo se dogovoriti jednom pa makar na 5min :)


Milena, baš tako :)

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1043
   RE: Razgovori mama 08/20
29.8.2020 17:42:46   
mama Jo
Jaoj Milena nasmeja me samo tako user posted image
A realno jeste tako user posted image

Pari moze naravno ☺️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1044
   RE: Razgovori mama 08/20
29.8.2020 17:48:10   
Sanjica26 RR
Gde ste žene? Nas tri citamo svako svoju knjigu. Bas je upeklo. Iskoristila sam ovo vreme, pa sam otkuvala maske i stavila da se suse. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1045
   RE: Razgovori mama 08/20
29.8.2020 17:49:31   
vonavoj
Meni je homeopata rekla prehlada..promena temp nocu i danju..

Ima jos 3 dana do vrtica,procice ih.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1046
   RE: Razgovori mama 08/20
29.8.2020 17:59:37   
doramar11
Milena, nije uvek ali najcesce jeste bakterija.. Kad zavrsimo sa antibiotskim kapima slinice se opet obezboje.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1047
   RE: Razgovori mama 08/20
29.8.2020 18:01:24   
Ana RR
Ćao ženske user posted image šta sam propustila? Nadam se da ste svi dobro.

Mi smo skitali ovih dana, navozali se. Danas imali neke obaveze pa nismo nigde išli.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1048
   RE: Razgovori mama 08/20
29.8.2020 18:03:33   
Maslacak15
von pozdravi homeopatu i reci porucila Maslacak da " prehlada" ne postoji kao bolestuser posted image . To je uvek infekcija neka, obicno viroza. od promene temperature se ne razboljeva. Pretpostavlja se da su infekcije cesce tokom sezone hladnog vremena zato sto hladno vreme dovodi do popustanja imuniteta, a i ljudi su vise u zatvorenom. Ali su uzrocnici bolesti uvek bakterije i virusi. Virusi su mnogo cesci.....I mi kasljemo i slinimo ali ide se u vrtic i skolu. Kod nas su malo popustili pravila, vise ne salju kuci decu sa nosem koji curi.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1049
   RE: Razgovori mama 08/20
29.8.2020 18:10:18   
jess021
Maslacak, upravo htedoh da napisem da uopste ne verujem u prehlade😉, za mene su to sve viroze. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here