|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 11:54:55   
Anoniman
user posted image

Recimo ja mislim da ti je juče bila O.

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 151
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 12:01:12   
Dudu25
tako sam joj i ja rekla da treba 3 dana da bude ista temp onda ce ti graf racunati kad ti je bila ovulacija

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 12:06:11   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image

Recimo ja mislim da ti je juče bila O.


OOOOOO juce...moj Boze pa dobro cek mukali smo u petak pa juce...
A po kalendarima plodnih dana tek juce su mi poceli...user posted image user posted image kako saddddd....


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 12:10:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mari86

Drage moje..okacicu moj graf da vidite...posto mi se jos uvek nisu pojavile one dve crtice...na dijagramu user posted image user posted image
Pa mi recite sta mislite..mi muckamo stalno za svaki slucaj user posted image user posted image

user posted image



Imaš veeeeliki skok T od juče do danas. Ako ostane povišena T, izvući će ti linije. Jedino što se ne uklapa je iscedak što je kremast a ne eggwhite.

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 154
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 12:15:25   
Mari86
Da....ali to me je jutros docekao taj iscedak..ne znam sta ce biti u toku dana..mozda mi je to od muckanja sinoc user posted image
Prethodna dva dana sam imala taj iscedak o kom pricas...a danas videcu...user posted image user posted image
i po njihovom kalendaru je juce bila ovulacija..dobro juce sam muckala!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 12:18:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mari86

Prethodna dva dana sam imala taj iscedak o kom pricas...a danas videcu...user posted image user posted image



Ali što si onda pisala White a ne Eggwhite za prethodna dva dana?

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 156
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 12:29:19   
Mari86
Prethodna tri dana sam stavila slovo E ili ti Eggwhite za 11dc,12dc i 13dc a pre toga mi je watery?!user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 12:37:59   
Anoniman
Uf, mnogo je sitno, a i malo sam pobrkala oznake, pa pisah W = White. user posted image  Naime, ja na grafu vidim: 8, 9, 10 i 11dc piše W, a 12 i 13dc piše C. No, kažem, presitno je.

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 158
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 12:39:10   
dejana007
zato ja i ne upisujem sluz. pojima nemam user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 12:42:56   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Uf, mnogo je sitno, a i malo sam pobrkala oznake, pa pisah W = White. user posted image  Naime, ja na grafu vidim: 8, 9, 10 i 11dc piše W, a 12 i 13dc piše C. No, kažem, presitno je.


8,9,10,11 je watery ili to kao vodeni iscedak koji sam imala...a od ,12,13 je egg....a jeste sitno eheheh....user posted image user posted image
Pa ni ja nisam upisivala ali rekoh hajde sada da probam i to da pratim..user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 12:46:01   
Anoniman
Ah, to gde ja vidim C, to je ustvari E? Pa suuuuper onda! user posted image

Ako sam dobro zapamtila tm ima problema sa spermogramom, nisam propratila koliko je ozbiljno, jer se ne razumem u to ni trunku. Držim palčeve. user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 161
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 12:50:31   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ah, to gde ja vidim C, to je ustvari E? Pa suuuuper onda! user posted image

Ako sam dobro zapamtila tm ima problema sa spermogramom, nisam propratila koliko je ozbiljno, jer se ne razumem u to ni trunku. Držim palčeve. user posted image


Pa dosta je los bio rezultat..samo 0.3 mil.medjutim poceo je da pije terapiju vec neko vreme..
Verujem i necu nikada prestati...ali ovo nije prica za ovde dobicu pec..pec user posted image

Hvala draga user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 13:35:22   
Maza82
Imam jedno pitanje, jel BT ostaje povišena i nakon ovulacije sve do user posted image ili padne, ili ostaje povišena samo ako je došlo do začeća?

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 13:37:20   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: Maza82

Imam jedno pitanje, jel BT ostaje povišena i nakon ovulacije sve do user posted image ili padne, ili ostaje povišena samo ako je došlo do začeća?




treba da ostaje povisena 18dana,ako prije toga padne znaci stize user posted image  ako ostaje povisena znaci user posted image  si user posted image

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 13:43:14   
Maza82
Znači ostaje povišena ako je došlo do user posted image , ako nije može da padne i prije tih 18 dana? user posted image

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 13:45:44   
Anoniman
U tih 18 dana može da pada i ispod crvene linije pa da se opet diže, ali ako ostane ispod linije, i padne u vreme kada bi trebala dobiti, dobićeš.
Idi u prvi deo teme, malo pogledaj grafike. Negde pred kraj imaš u jednom postu moja dva grafa (od prethodna dva meseca), oba puta sam dobila, pa vidi kako izgleda.

(odgovor članu Maza82)
  Direktna veza do poruke: 166
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 13:49:14   
Dudu25
evo Tasha ti je sve objasnila
a imas negdje i temu kako izgledaju pozitivni grafovi, ima tamo Nensijev graf, isto Magnetikov graf.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 13:49:37   
Maza82
Hvala ti Tašo puno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 13:54:31   
Dudu25
a meni hvala user posted image

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 14:07:05   
Maza82
I tebi moja Dudu, nego vjerovatno dok sam pisala Taši ti si odg. pa nisam vidjela user posted image

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 14:09:13   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: Maza82

I tebi moja Dudu, nego vjerovatno dok sam pisala Taši ti si odg. pa nisam vidjela user posted image




salim se dragauser posted image
samo da nam tebi ostaje povisena temp i da user posted image  ne dodje pa lako cemo za ostalouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 14:09:27   
Sanja.L.S

IZVORNA PORUKA: Sanja.L.S


Dobro jutro!

user posted image

Mislim da denes ili sutra da dojde user posted image

user posted image user posted image
[/quote

Sakam da ve prsam nesto. Gledajki go sega mojot graf mi padna na pamet deka mozebi ovulacijata mi bila na 20 den a ne na 21 kao sto pokaza FF.

Sto mislite vie user posted image

Denes imam nekoe boluckanje vo jajnicite i jutros osetiv cudna bolak vo dolniot del od stomakot, koja e razlicna od taa za dobivanje user posted image

Ah ova sekanje i nadanje user posted image

(odgovor članu Sanja.L.S)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 14:32:57   
Nensi*
Pa tebi je po FF 20 dc bila ovulacija...A to sto te boli stomak to moze znaciti i user posted image

(odgovor članu Sanja.L.S)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 14:35:41   
Sanja.L.S

IZVORNA PORUKA: nensi27

Pa tebi je po FF 20 dc bila ovulacija...A to sto te boli stomak to moze znaciti i user posted image

Izvini,mislev da ne bila 19 den namesto 20 kako sto pokazuva FF

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
14.12.2009 14:41:07   
Nensi*
Svejedno,da li je bila 19,20 ili 21 dc,bitno je da si ti pokrila sva tri dana,da ste muckali bas tada kad je trebalo,i navijamo da ste uspeli...
A to sto ti je malo pala T ne mora da znaci nista,vec ti je padala tako pa opet skakala...Ako ne mozes vise da cekas,sacekaj sutrasnju T i ako bude opet povisena kao ovih dana,mislim da bi test trebao da pokaze tacan rezultat...

(odgovor članu Sanja.L.S)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here