|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/20
1.11.2020 15:25:31   
vonavoj
Moracu pari da se organizujem i za to..najvise bi mi prijalo da odem sa mm negde na 1h,makar i u set_nju,bez dece..to mi najvise fali...mi smo jako puno set_ali...a sad je to nemoguce..


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 11/20
1.11.2020 15:57:16   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Kod mene tisina. T sam zadala zadatke iz matematiike. Zivela zelena ucionica. Ima prvi pismeni iz matematike. Sofi slaže slagalicu. Mm odmara. Ja sam uzela da ucim. Sutra je novi dan. Imam haos na poslu. Milion obaveza. Moram da predam pripremu za cas, za neki seminar. A prijavila sam se za jos jedan🙄



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 11/20
1.11.2020 20:01:52   
smeško
Добро вече свим мамама!

Хвала вам на питањима, сада прочитах неке постове из октобра. user posted image

Ми смо у некој јурњави, деца иду у школу. Ја сам под неким стресом и никако да га се ослободим, па ређе пишем да не мрачим. Љишо, како напредујете са П?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 11/20
1.11.2020 20:11:25   
flamingos
Smeško,šaljem vam puno pozdrava i poljubaca.❤


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 11/20
1.11.2020 20:13:07   
smeško
Фламингос, user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 11/20
1.11.2020 20:15:54   
pari
Smeško 🤗 slobosno piši šta god...tu smo da se saslušamo, podržimo...nije sve sjajno i lepo...


Nas dve na kraju popodne nismo.nigde išle.Ujutru je vodim kod dr. Ima neko malo mekano tkivo na ulazu u pišu i to već dugo, ne znam šta je. Plus treba i taj neki karton da se popuni za vrtić.
Šta radite mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 11/20
1.11.2020 20:17:59   
Sanjica26 RR
Смешко, поздрављам те😘


Моја деца играју супер мариа, па иду у кревет. Ја сам у њиховој соби. 
Пари, од кад она то има? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 11/20
1.11.2020 20:19:50   
pari
Sanjice, to je kao mala kuglica veća od pirinča...ima je baš dugo, a možda i od rođenja, nažalost nisam to uopšte gledala kad se rodila...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 11/20
1.11.2020 20:34:22   
mama Jo
Pari, idete kod pedijatra?

Ja jedva cekam da polegamo, deca su mi danas prezahtevna 🤣

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 11/20
1.11.2020 20:36:42   
pari
Da, kod pedijatra...valjda će znati šta je...


Razumem te mama jo...drzi se!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 11/20
1.11.2020 20:41:36   
flamingos
Pari,javi šta kaže doktor.❤

Mana Jo,nadam se da ćeš uspeti uskoro da odeš na soavanje.❤I mi se sredili za krevet i ranije na spavanje,sutra pre podne u školu.Ivanka,gde si,kako ste?Mislim na vas.❤

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 11/20
1.11.2020 20:48:22   
Duškić
Da, moja deca od grejanja u sobi cesto kaslju i bude se da piju bodu. A bio je neki kvsr pa smo se smrzavali 10 tak dana. Sad dosli u selo par dana. Pozdrav .
Von, kad citam tvoje postove , neverovatno me podsecajj na moju sestru i njenu "valerijanu ":

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 11/20
1.11.2020 20:52:06   
vonavoj
Duskic,i kako je sad tvoja sestra,kako se bori?

Smesko,pisi,vidis da ja non stop mracim,a realno nemam ni 10ti deo problema kroz sta ti prolazis🙄Sanjica kad napise mir u kuci,a ja se samo pitam kad je to poslednji put bilo..danas je sestrim mali bio ceo dan,ceo dan cika,vriska,neko se svadja,place..puno ih je..ne ymeju jos uvek mirnih igrica da se igraju..

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 11/20
1.11.2020 20:55:34   
Duškić
Ma ona ne pije stalno, kad je iznerviraju ukucani , bar tako kaze. Guta u sebi, nervira se za sve i svasta. Ali tako je , kako je. Trenirala je dok nije bila korona u jeku i mnogo se bolje oseca.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 11/20
1.11.2020 21:00:36   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Duskic,i kako je sad tvoja sestra,kako se bori?

Smesko,pisi,vidis da ja non stop mracim,a realno nemam ni 10ti deo problema kroz sta ti prolazis🙄Sanjica kad napise mir u kuci,a ja se samo pitam kad je to poslednji put bilo..danas je sestrim mali bio ceo dan,ceo dan cika,vriska,neko se svadja,place..puno ih je..ne ymeju jos uvek mirnih igrica da se igraju..



A sto si onda nezadovoljna? Von, ostavi decu sa mužem i istrci se. Izduvaj se negde. 
A to sto je tisina znaju da mama uci, pa se kontrolisu. Imaju i one svoje trenutke. 
Duskic, nema te sto godina. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 11/20
1.11.2020 21:38:05   
vonavoj
Tako i ja duskic,samo nisam jos nasla vremena da treniram..osim zivaca.

Sanjice,svakom je svoja muka najteza... nemam kome decu da ostavim da odem na sat vremena..stalna muka. Mada verujem da bi mi tata izasao u susret i pricuvao ih😁ali mi glupo da ga za to maltetiram.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 11/20
1.11.2020 21:53:59   
Sanjica26 RR
Vikendom kad je muz kod kuce. Ja radnu nedelju ne racunam. Tad ne mogu da se pokupim. 🙄





_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 11/20
2.11.2020 8:02:49   
Milena18
Dobro jutro!
Von, i ja sam često na ivici nervnog sloma u poslednje vreme, a da me pita čovek zašto, nisam sigurna da umem da objasnim. Dobro, ti fakat imaš mnogo više obaveza nego ja jer imaš njih troje. Ali kod mene je ono klasično nezadovoljstvo nekim stvarima koje teško mogu da promenim, i onda mi je fitilj baš kratak. Najgore i je kad prema M ne budem fer, očekujem ponekad od nje nešto što znam da ne može sa četiri godine, posle mi bude jako žao.
Pari, javi šta kaže lekar.
M juče ostala kod babe da spava, tako mi je strašno nedostajala, čini mi se više nego prvi put kad je prespavala tamo. Sinoć sam se pitala kako ću ja kad ona krene na eksurzije. Ili kad ode na fakultet. Nisam normalna, znam user posted image


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 11/20
2.11.2020 8:11:18   
jess021
Dobro jutro!

L i ja budne od 7h, mala spava. Sad cu jos malo da pristavim rucak, moramo kasnije do advokata nesto oko uknjizbe stana, pa do Maxija po lego.... 
Ja sam onako, standardno zabrinuta, a to vikanje na njih zbog moje nervoze ili nerealni ocekivanja, to me bas nervira, ali izgleda da je tako manje vise kod svih. 
Milena, navikavaj se polako, brzo ce to doci. Moje opet hoce za vikend kod drugara, videcemo 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 11/20
2.11.2020 8:14:06   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Milena, o tome mm i ja razmisljamo sta kad odu na faks. user posted image


Ja sam ususkana. Cekam moje pilice da se probude, pa da im dam dorucak. Posle ih vodim u skolu. Konacno idu jedne nedelje u istu smenu. Kad ih ostavim idem na svoju mesecnu masazu. Vec je vreme. I mm treba da ide, ali jos se nije smislio, a glava ga boli po prilicno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 11/20
2.11.2020 8:27:20   
Queen Lady
Jutro mame. Evo i ja da se upisem u novembar. Bili smo u selu za vikend. R su u petak vratili iz vrtca, izmere mu temp 37.8. Merili mu i ispod pazuha dva puta imao 36.6. Sad koji toplomer je lagao ne znam. Juce je poceo da kalje, tako da od ove nedelje od vrtica nema nista. Videcemo kako ce biti, pa od ponedeljka jovo nanovo. Kako ste mame?

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 11/20
2.11.2020 9:55:55   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Ili dobar dan vec. Meni lose. Od sinoc. Neka mucnina me uhvatila. Uzas. 


Ja sve sanjam kako ce biti TIHO I MIRNO kad deca krenu na fax. Nece ih biti kuci po ceo dan. Milina😂 
Ja jedva cekam da ih saljem u kampove i na ekskurzije. Ove godine D nije isla u kamp zbog korone. Bezveze. Al dobro... bice godina. A P tek kad stasa. Ajao gde ce mi biti kraj 😁 
Volim ih ko oci u glavi ali mi j3 bas tesko. Ma jedva cekam da jos malo porastu. 
Idem da rqdim. Odradila sam privatan cas u 8 jutros. P u vrticu D u skoli

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 11/20
2.11.2020 10:18:37   
Maraj
Pozdrav i od mene. Deca u vrticu. Ja sad doruckovala. Srcem kafu, pa cu na posao. I ja sam nesto bljaks.... bili kod svekra za vikend. On sam... nesto vise od 2 meseca kako je svekrva preminula. Mm juce ceo dan preplakao. L isto, kaze nedostaje mu deda. Voleo bi da je kod njega. Deda je u kuci. Zato i voli. Po ceo dan je u dvoristu. I meni nesto tesko....smrt je bas strasna. Iako imam godina koliko imam, i dalje je nisam prihvatila...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 11/20
2.11.2020 10:22:05   
vonavoj
Milena,bas si lepo sve opisala..tacno tako i ja..

Ljisho,dobro kazes,volim ih kao oci u glavi,ali 😂😂Maraj,mogu misliti kako je tm,jos ako je bio vezan za majku,plus kad odete tamo..a prazna kuca..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 11/20
2.11.2020 10:56:35   
pari
Napisala sam čitav referat i sve mi otišlo :(
Bile smo kod dr, kaže da je normalno ono što ima u piši, to je deo himena...Počela je noćas da kašlje i nosić zapušen pa je taman poslušala. Ok su pluća. 
Pisala sam kako i ja razmišljam o odlasku dece i teško mi je ..Zato treba da gajimo odnos sa muževima, da imamo svoje hobije, prijatelje, da se bavimo i sobom jer će deca otići...I za vikanje isto, besna sam na sebe jer znam da vičem na njih jer ne znam da se izborim sa svojim emocijama...
Ljišo, drži se. Von, i ti!Maraj 🤗Ostale mame, sve vas pozdravljam!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here