|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus 3.deo
3.12.2020 12:47:22   
vonavoj
Mozda i nije,nije nista alarmantno,ne boli ih nista,imaju energije,jedu. Meni je isto nos bio zapusen,govorila sam kroz nos,a kao normalno disala.


(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Korona virus 3.deo
3.12.2020 14:29:38   
lesli


IZVORNA PORUKA: milicicak

Lesli, ti si trudna? Čestitam!!!


Slažem se sa Maslačak, i ja bih preskočila vakcinu u trudnoći.



Jesam Mili. Kraj 13. nedelje...Hvala ti. 🤗I hvala na misljenju! 

Von, ne brini za decu. U mom okruzenju, ko god da je imao koronu, deca ili nisu imala simptome uopste ili su imala jaaaako blage simptome.Drzi se ti i odmaraj sto vise mozes.

Bebo, nemam komentar, zaista. Dve razlicite kovid ambulante u istom gradu, a imaju drugaciji protokol. Neverovatno. Nadam se da je tm bolje.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Korona virus 3.deo
3.12.2020 14:36:53   
Beba987
2 različite kovid ambulante i klinika za pulmologiju svako ima svoju verziju.. A ti budi pametan..

Jeste, hvala na pitanju, nema skoro nikakve simptome osim malaksalosti koja je daleko manja nego na početku i umara se brzo, ali to je sve normalno s obzirom na to da u dalje ima upalu pluća.. Nadam se da se i ona smiruje s obzirom na to da se dobro oseća. 

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Korona virus 3.deo
3.12.2020 17:14:06   
lesli
Da znas da ta malaksalost moze bas dugo da potraje.Mm ima kolegu koji je prelezao koronu pre par meseci. Imao je isto obostranu upalu pluca. Inace mlad je, 32-33 godine i kaze da se jos uvek nije skroz oporavio...da se zamara mnogo lakse nego ranije.

(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Korona virus 3.deo
3.12.2020 18:08:23   
Beba987
Ma znam.. To svi kažu.. Ma samo da prođe upala, sve će posle biti lakše. 


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Korona virus 3.deo
3.12.2020 19:16:59   
Ivanka 75
Moj zet je cekao danas u Kg na pregled i ostavio knjizicu za ujutru. Zamara, se, imao 40 temp.


😔

(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Korona virus 3.deo
3.12.2020 20:14:02   
Sanjalicaaa
Samo da vam se javim. Ne stizem od posla.

Nemam vise temperaturu, ali sam strasno malaksala. Ne radim nista fizicki, i opet nemam snage ni za sta. Tu i tamo kasljucam.
Von, moji klinci su prvi poceli da kaslju. Mislim da su i oni bili zarazeni. Mozda smo od njih i dobili. Nisu imali temp. Jedu normalno. Mislim da oni to lako podnose. 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Korona virus 3.deo
3.12.2020 20:33:24   
Ivanka 75
Samo nek svi budu dobro! 


(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Korona virus 3.deo
3.12.2020 21:18:31   
Beba987
Mojoj drugarici danas umro tata, pre 10ak dana se zarazio, bio je ok.. Nisam se ni čula sa njom u medjuvremenu, i danas mi javljaju da je umro.. Nisam sigurna za godine između 60 i 65.. Bio je srčani bolesnik.. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Korona virus 3.deo
3.12.2020 21:22:55   
Ivanka 75
Strasno... 😔


(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Korona virus 3.deo
3.12.2020 21:49:11   
flamingos
Užas.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Korona virus 3.deo
4.12.2020 8:42:29   
nata11

IZVORNA PORUKA: lesli

Da znas da ta malaksalost moze bas dugo da potraje.Mm ima kolegu koji je prelezao koronu pre par meseci. Imao je isto obostranu upalu pluca. Inace mlad je, 32-33 godine i kaze da se jos uvek nije skroz oporavio...da se zamara mnogo lakse nego ranije.



Mi u firmi imamo decka 27 koi je aprila prelezao na kiseoniku sa obostranom upalom i do danas ne moze normalno da vozi bicikl. Kaze da mu pluca nisu ista iako je on izlecen.

_____________________________





(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Korona virus 3.deo
4.12.2020 10:52:52   
Ivanka 75
Zet bio kod lekara, izgubili mu knjizicu pa nasli, ceka rez testa, kazu pluca cista, sedimentacija mu povisena. Njega drma visoka temp bas bas 😔


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Korona virus 3.deo
4.12.2020 12:54:43   
Ivanka 75
Zet 100% pozitivan na brzom testu. Hemomicin, vit D, vit C.

Sad mi sestra rece i ona imala temp oko 37 juce i orekljuce, danas kaze nema. Ko zna dal je i merila. 😔
Moja mama samo place, sad joj tutkam bromazepam da popije da se malo smiri a i ja cu pola

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Korona virus 3.deo
4.12.2020 13:15:32   
vonavoj
Od plakanja nema nista.. psiha mora da bude jaka i za obolele i za oko njih,to je kljucno sad. I snajka da yzme vitamine obavezno,sigurno nece ici da se testira,a i ona je pozitivna verovatno...


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Korona virus 3.deo
4.12.2020 13:31:01   
Ivanka 75
Sigurno je pozitivna.


Trkla sam joj za vitamine i sve da i ona uzima. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Korona virus 3.deo
4.12.2020 13:32:09   
Ivanka 75
Von, jesi li pila beki ab? Mene brinu sestrini buberezi


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Korona virus 3.deo
4.12.2020 13:42:37   
Ivanka 75
Jutros bio neki na rts-u dr veterine sa instituta u Kraljevu koji je prvi analizirao genom kovida, valjds se tako kaze, i mnogo lepo objasnio naci nzarazavanja, na narodski nacin da ceo svet razume.


Danas oko 10h je bio, ko moze nek odgleda, 10ak min je pricao. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Korona virus 3.deo
4.12.2020 13:45:11   
dunja RR
Iv često je on na TV u poslednjih 10-ak dana, i da, lepo priča.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Korona virus 3.deo
4.12.2020 13:49:54   
Ivanka 75
Nisam ga do sad slusala, prvi put jutros. 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Korona virus 3.deo
4.12.2020 13:54:24   
vonavoj
I ja sam ga jutros gledala,bas lepo prica,ne unosi paniku...Pila sam 2 kutije hemomicina..Za nju je bitno da se naliva cajevima,tecnosti dosta.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Korona virus 3.deo
4.12.2020 14:33:24   
Maraj
Jao ova tema najaktivnija user posted image
Von kako si ti , deca?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Korona virus 3.deo
4.12.2020 14:36:40   
Maraj
A da zaboravih da napisem...
Komsinica koja je zdravstveni radnik (medic.sestra) . Zarazeni svi. Ona, muz, svekijevci. I naravno svi su napolju. Ja ne znam ko je ovde lud. Ja sam sa mm i decom 15 dana bila u kuci, kada je mm bio pozitivan. Oni se setaju. Malo pre joj vidim svekrvu, ona stala sa mnom da prica i ne krije, sama kaze da je pozitivna. Majke mi... ovde su svi lidi. Pa nije ni cudo sto se virus tako siri kad smo neodgkvorni.
Inace to je ista komsinica koja , kada su joj deca imala boginje, uredno sa decom bila ispred zgrade. Mi ih tada obilazili u sirokom luku.
Ne znam... sta da kazem... osim da me takvi ljudi izludjuju... jos zdravstveni radnici...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Korona virus 3.deo
4.12.2020 15:12:14   
vonavoj
Ta je luda potpuno,a Bog ih cuva izgleda.

Dobro su. Meni sestra donela nabavku,sisla dole da joj otkljucam,auu,stepenice..sve me sad boli,kao da sam trcala... 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Korona virus 3.deo
4.12.2020 15:20:56   
dunja RR
Meni iskreno bude malo čudno kada čujem zdravstvene radnike da mole za odgovornost, a dosta njih i lično a i iz priča, evo kao iz tvoje, znam da su među najneodgovornijima. Prva moja zaova, znate već sve, a uz nju i sve njene kolege koje su bile na sahrani moje svekrve (njih 20-30, doktori, sestre, med. braća), u restoranu, svi bez maske, puše, nema distance, a tada niko od njih još nije preležao kovid (moja zaova je bila tada jedina), a u Foči je u tom trenutku bio pik zaraze, pola grada zaraženo.

Drugo, komšinica doktorka (oko 30-ak godina), sa 4. sprata za vreme karantina u aprilu pravila žurku, komšiluk zvao policiju.

I treće, komšinica čiji pas godinama piša na stepenicama, pored lifta, jer ga ne izvode napolje, je ginekolog, i non stop im neko doazi, grle se ljube, deru na hodniku.

To je iz moje bliže okoline, što znam i vidim.

IZVORNA PORUKA: Maraj

A da zaboravih da napisem...
Komsinica koja je zdravstveni radnik (medic.sestra) . Zarazeni svi. Ona, muz, svekijevci. I naravno svi su napolju. Ja ne znam ko je ovde lud. Ja sam sa mm i decom 15 dana bila u kuci, kada je mm bio pozitivan. Oni se set_aju. Malo pre joj vidim svekrvu, ona stala sa mnom da prica i ne krije, sama kaze da je pozitivna. Majke mi... ovde su svi lidi. Pa nije ni cudo sto se virus tako siri kad smo neodgkvorni.
Inace to je ista komsinica koja , kada su joj deca imala boginje, uredno sa decom bila ispred zgrade. Mi ih tada obilazili u sirokom luku.
Ne znam... sta da kazem... osim da me takvi ljudi izludjuju... jos zdravstveni radnici...



< Poruku je uredio dunja RR -- 4.12.2020 15:22:26 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here