|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus 3.deo
1.12.2020 20:35:40   
vonavoj
Secam se dunja minjona,hahaha.. otprilike je tako,ko nije doziveo,ne veruje. Ne kazem da ja znam sve najbolje,ja bi volela da bilo ko umesto mene moze 


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Korona virus 3.deo
2.12.2020 0:25:57   
dunja RR
Maja Japundža malopre kod Vesne.D u emisjiji reče da je dva puta imala koronu (oba puta sa simptomima, ali drugi put nešto lošije se osećala), i cela njena porodica je bila oba puta zaražena, svi pozitivni, samo ona negativna, ali kaže da je test oba puta pogrešio kod nje jer je oba puta imala koronu.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Korona virus 3.deo
2.12.2020 0:54:39   
Beba987
E to a neki kažu da ako se ponovo zaraziš možeš da očekuješ lakšu sliku, jer se organizam bori sa nečim što mu je već poznato.. 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Korona virus 3.deo
2.12.2020 1:21:30   
dunja RR
Ja za ovih par ljudi što sam čula da ponovo imaju, svi su drugi put lošije prošli.

Vuk Kostić je drugi put baš nadrljao, pisali su ...

Mili mi je takođe rekla da ako si prvi put lako prošao, veće su šanse da opet dobiješ, po ovom što se dešava ..

IZVORNA PORUKA: Beba987

E to a neki kažu da ako se ponovo zaraziš možeš da očekuješ lakšu sliku, jer se organizam bori sa nečim što mu je već poznato.. 





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Korona virus 3.deo
2.12.2020 9:05:41   
Maslacak15
dobro jutro. Evo i ih englezi po obicaju progresivni i bez pardona kad je u pitanju nauka. Odobrise kao prvi jutros Fajzerovu vakcinu i krecu da vakcinisu. To su vam prednosti ( ili mane Brexita)user posted image EU je zakazala odluku tek za 29 decembar, FDA u Americi bi mozda za dve nedelje mogla da odluci.

nadam se da su inficirane ringerajke dobro :) !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Korona virus 3.deo
2.12.2020 9:11:51   
milicicak
Obradovah se jutros ko što davno nisam kad sam videla za Britance. Živo me zanima kako će logistiku da reše.


Ja sam u procesu nabavljanja zamrzivača na -70, iskreno se nadam da ih neće sve pokupovati 😀

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Korona virus 3.deo
2.12.2020 9:37:56   
Maslacak15
Samo cekam da se Tramp probudi oko podne pa da hiperventilira na tweeteru, zasto nije America first i bljuje vatru na FDAuser posted image .

Meni je -80 i inace najbolji prijatelj, ali da to je najveca mana Pfizer/Biontech vakcine. Nemci planiraju da organizuju vakcinaciju po centrima a ne da ih distribuiraju po lekarskim ordinacijama jel one naravno nemaju -80. Modernina vakcina je kao stabilnija zahvaljujuci LNP delivery ( lipod nano particles) ali ja neznam koliko ce Moderna uspeti brzo da producira stotine miliona doza. Oni su ipak neuporedivo manji od Pfizera koji je gigant... Ali svakako, krenulo je sto je odlicna vestuser posted image user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Korona virus 3.deo
2.12.2020 11:00:32   
milicicak
Meni je -80 najveća poslovna trauma... Kad pukneš 15k evra, pa ubodeš lošu seriju, pa to crkne na Novu godinu a tebi pola žibota unutra...


Elem, videćemo šta će ovi naši nespospobni da urade

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Korona virus 3.deo
2.12.2020 18:24:16   
lesli
Maslacak i Mili, sta kazete za vakcinaciju protiv covida u trudnoci?
Mada, ko zna kada ce vakcine biti dostupne kod nas, ali me interesuje da cujem vasa misljenja 🙂

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Korona virus 3.deo
2.12.2020 19:27:25   
Filadendronka
Mom bratu nije dobro. Bris je negativan na koronu. Dr dala hemomicin. 

user posted image online image host



(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Korona virus 3.deo
2.12.2020 19:34:25   
vonavoj
Verovatno je radio brzi bris,pa negativan...po kks kao da jeste,takva je i moja bila. U padu leykociti neutrofili polude.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Korona virus 3.deo
2.12.2020 19:36:31   
Filadendronka
Radio je i iz krvi i bris iz nosa. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Korona virus 3.deo
2.12.2020 19:55:25   
Filadendronka
Moram post za postom, nmg da uredim. Radio je tu krvnu sliku i bris na koronu iz nosa (antigenski). Tako da Von u pravu si. Sta da radi sad? On je strucnjak otisao kuci kod roditelja koji su uzasno rizicna grupa. Ne znam sta mu je u glavi trenutno, mnogo me je iznervirao. 🤬

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Korona virus 3.deo
2.12.2020 20:20:50   
vonavoj
Auu,sve i da nije korona,gde ce bolestan kod njih..


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Korona virus 3.deo
2.12.2020 20:38:24   
Beba987
Fil, neka ode opet da mu urade pcr.. Neka zahteva, bude uporan i slično. Antigenski je samo prvih nekoliko dana pouzdan. I neka se izoluje. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Korona virus 3.deo
2.12.2020 21:24:14   
Maslacak15
tako je... i ja mislim sto i Von. Krvna slika je vrlo sumnjiva.

Lesli da sam trudna nebih se vakcinisala ali to je jedini izuzetak. E sad najerovatnije jeste bezbedno i za trudnice ali ja licno kad je trudnoca u pitanju imam vrlo specificne stavove. Jako sam skepticna i oprezna prema upotrebi bilo kakvih lekova. Ukljucujuci i paracetamole i slicno koji se smatraju bezbednim. Samo u krajnjoj nuzdi i sa jasnim klinickim indikacijama bih uzela bilo kakav lek. Odbila sam dozvoljene i odobrene lekove protiv mucnina iako sam povracala i po 7 puta dnevno u prvom tromesecju. Od bromazepama koji doktori u Srbiji prepisuju trudnicama da bi se opustile dobijam nervni slom:)... i tako Prosto razvice deteta su jako delikatni procesi i ja mislim da ne postoji nacin da se uopste potpuno bezbedno ispita dejstvo lekova u trudnoci. I samo zato verovatno nebih.

A inace bih primila bez razmisljanja.....vakcinisem decu za sve moguce sto postoji i to uvek podvucem.

(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Korona virus 3.deo
2.12.2020 22:39:56   
Ivanka 75
Danas opet ni kruva ni duzna upadoh u raspravu za ili protiv vakcina.

Na kraju sam rekla, od ovoga gore biti ne moze. Leci se, samo covid i nista vise. I okrenem se i podjem kuci. A ta zena je u martu govorila kako korona ne postoji, kako su nam isprali mozgove pa nosimo brnjice, letos kukala za Novim Pazarom kaze jadni oni, sad su vakcine otrov kojim hoce da nam deca obole i postanu nesposobni 😔
Jao majko... Kakvih se ja gluposti naslusam ponekad... Mada danas nisam ostala dovoljno dugo da slusam... 

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Korona virus 3.deo
2.12.2020 22:52:52   
flamingos
Fil,draga,pročitah.Nadam se da je sve ok.Nego,što kažeš,kud ode kod roditelja.Muke.U ovom suludom vremenu čovek da poludi od briga.

Ivanka,pa strašno.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Korona virus 3.deo
2.12.2020 23:27:02   
Ana RR


IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Od bromazepama koji doktori u Srbiji prepisuju trudnicama da bi se opustile dobijam nervni slom:)... 



Takođe... ne mogu to da shvatim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Korona virus 3.deo
3.12.2020 0:38:08   
lesli
Hvala maslacak. Tako sam nesto i ocekivala kao odgovor.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Korona virus 3.deo
3.12.2020 8:23:47   
milicicak
Lesli, ti si trudna? Čestitam!!!


Slažem se sa Maslačak, i ja bih preskočila vakcinu u trudnoći.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Korona virus 3.deo
3.12.2020 11:29:10   
Beba987
Ja moram da vam napišem koliko je sve neorganizovano i koliko sam opet ljuta. Mom muzu je danas 18. dan kako je dobio simptome, a 15. dan od pozitivnog testa, on i dalje leči upalu pluća, ali od prošlog četvrtka nema simptome, samo je još uvek malo malaksao i nema mnogo snage. U pon kada je bio na kontroli pulmolog mu je rekla da može da izađe iz izolacije, ali mi smo odlučili da ostane još par dana za svaki slučaj. Juče pokušavam da dobijem Covid ambulantu da proverim sa njima i celo prepodne ne uspevam da dobijem ovu našu na Zvezdari i onda probam Novi Beograd dobijem ih doktorka mi kaze neka izađe, nakon toga rekoh ajde opet da probam ovu našu ambulantu i jave mi se i daju mi doktorku ona mi kaze da je moj ukućanin ja bih ga ostavila 21 dan, a onda me pita jel ima temperaturu, ja kazem nema od prošlog četvrtka, ona kaže aha onda je to blaži oblik upale, nek uradi krvnu sliku ako su mirni crp i sedimentacija neka izađe iz izolacije ako nisu nek ostane 21 dan. Sad ti budi pametan pa odluči. I da li je moguće da ne mogu da se usaglase oko takvih stvari? 


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Korona virus 3.deo
3.12.2020 11:45:32   
vonavoj
Beba,niko ti nista ne govori,Bg i Pa imaju razlicite protokole oko lecenja,svega...luda kuca.

Meni danas ustala starija,promukla i zapusio se nosic..mozda je ipak pokypila od mene 

(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Korona virus 3.deo
3.12.2020 12:00:41   
Beba987
Bukvalno. Od grada do grada drugačije. A tek od države do države da ne pričam.

Von možda i nije, ne liči mi to na koronu. Koliko sam čitala deca u glavnom dobiju temperaturu. Ako je mnogo zapuštena ne znam da li si probala spiranto flastere, ja od kako sam ih otkrila moja deca spavaju noću i kad su zapušene. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Korona virus 3.deo
3.12.2020 12:05:41   
Sanjica26 RR
Nasa kovid cekaonica je u centru za kulturu🙄



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here