|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus 3.deo
21.3.2021 15:25:48   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: mati

Von, sada po novom, ko je pre ležao koronu ili se vakcinisalo ne mora u izolaciju, to sam bas pratila, moju mamu to nije zakačilo, pa je i sa neg testom morala u izolaciju.
I eto sada, dr mu rekla da sedi kuci i odmara dva dana. Strasno sta rade. Kod nas nisu ni tražili uput, ako imaš simptome odmah u covid, da se ne mešaju sa zdravim pacijentima.



Moji poznanici su upravo u izolaciji i ako su vakcinisani. Tako im je receno. Upravo je jedan preneo supruzi. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1351
   RE: Korona virus 3.deo
21.3.2021 15:49:02   
vonavoj
Kako preneo? A vakcinisana..

Ma ja moram da sedim,decu nema ko da cuva..a i moj gazda se jako boji🤫sto mi bas dobro dodje.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1352
   RE: Korona virus 3.deo
21.3.2021 15:55:52   
Sanjica26 RR
Ona nije vakcinisana. Doji jos uvek. Muž jeste. I on joj je preneo. Ona ima žesce simptome, on je super. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1353
   RE: Korona virus 3.deo
21.3.2021 16:22:48   
mati
https://youtu.be/UUdVrP4a1Wc
Ne znam da li će da radi. Prvi put pokušavam sa tel. Znam da mi je skrenuli pažnju, jer mi je bilo zao mame koja je samo par dana pre toga izašla iz izolacije i iako je imala neg test morala je da ostane 14 dana.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1354
   RE: Korona virus 3.deo
21.3.2021 16:24:24   
mati
Sanjiće, proveri da li radi link. Ako ne poslaću ti na viber pa okači. Sigurna sam da sam i čula i čitala to. E sada, pitanje je ko primenjuje, do koga su stigle smernice. Toliko razlicitosti je bilo i za rad od kuce i za sve u vezi korone pa me ne čudi da će tako biti i za ovo.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1355
   RE: Korona virus 3.deo
21.3.2021 16:27:04   
Sanjica26 RR
Radi link.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1356
   RE: Korona virus 3.deo
21.3.2021 16:30:11   
vonavoj
Znam mati,ja sam prelezala 28.11.proslo je 3 meseca🙄a ne znam da li imam antitela..


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1357
   RE: Korona virus 3.deo
21.3.2021 16:42:43   
mati
Von, nisam zalazila u detalje, kod nas je bilo sveže. Danas jedno, sutra vec doneli odluku.
U svakom slučaju, njega će da pitaju za kontakte. Koga on prijavi, ide u izolaciju. I kod nas proverava ju.enw su tri, četri puta zvali. Moja komsika dok je bila poz, deca su joj izlazila ispred i išla u školu. Ja to nisam mogla da dozvolim. Sada čitam šta si pisala, propustila sam, tebi i odgovara da si kući sa decom. Neka te prijavi za kontakt ako ima ko da vam donosi namirnice.
.

< Poruku je uredio mati -- 21.3.2021 16:44:26 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1358
   RE: Korona virus 3.deo
21.3.2021 16:58:26   
vonavoj
Prijavio je on nas sve u anketi,pre testa..


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1359
   RE: Korona virus 3.deo
21.3.2021 17:39:46   
Sanjica26 RR
Samo da on bude dobro. Drugo nista nije bitno. Von, bolje da si kod kuce. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1360
   RE: Korona virus 3.deo
21.3.2021 18:12:15   
vonavoj
Dobio je hemomicin,crp je 40..u sredu ds slika pluca i kontrola..nema temp sad.

Kaze moram sto vise da odmaram,hahha..reko super,sad znas,a ja kad sam bila bolesna,lezala sam 1 dan🤪Ma samo da on bude dobro,muski su to🤔

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1361
   RE: Korona virus 3.deo
21.3.2021 19:16:03   
Ivanka 75
Von, samo da mu brzo bude bolje i sto lakse da prodje. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1362
   RE: Korona virus 3.deo
21.3.2021 19:40:30   
jess021
Von, da li su ga testirali? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1363
   RE: Korona virus 3.deo
21.3.2021 19:43:01   
vonavoj
Jesu,brzi antigenski.


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1364
   RE: Korona virus 3.deo
21.3.2021 21:34:16   
jess021
I? Jel pozitivan? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1365
   RE: Korona virus 3.deo
21.3.2021 21:37:26   
vonavoj
Jeste😂


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1366
   RE: Korona virus 3.deo
22.3.2021 8:24:41   
emicaa
Von brz oporavak



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1367
   RE: Korona virus 3.deo
22.3.2021 8:26:52   
Milena18
Von, kako je tm danas? Jesu li deca dobro?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1368
   RE: Korona virus 3.deo
22.3.2021 15:22:24   
gagana83
I ja pozitivna. Na brzom AG testu.


Kaže dr, dobili su uputstva da ne rade PCR testove 🤷 Žena pobesnela. Meni uzimali bris samo iz nosa, pozitivan je. Krvna slika nije loša, blago povećani leukociti, gotovo na granici. CRP mi nije ni stigao uopšte 🤷, kaže dr da nema veze, s obzirom da krvna slika nije loša?! Nisu me snimali, samo me poslušala.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1369
   RE: Korona virus 3.deo
22.3.2021 15:32:14   
Sanjica26 RR
гагана, брз опоравак😘



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1370
   RE: Korona virus 3.deo
22.3.2021 15:35:33   
vonavoj
Eto vidis gagana..

Kod nas se pcr i ne radi,odavno..samo brzi antigenski. Nema potrebe da se snimas ako nemas temp,mozda za 7 dana. Brz oporavak!Mm lezi,ima 37.2..lomi ga. Njemu je crp 40,A ja umirem od glave,valjda sva napetost.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1371
   RE: Korona virus 3.deo
22.3.2021 15:53:45   
lesli
Von, neka brzo ozdravi!
Sto kazes... muskarci. Kad imaju 37.0 kukaju kao da umiru 🤣


Gagana i tebi brz oporavak!

< Poruku je uredio lesli -- 22.3.2021 15:54:14 >

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1372
   RE: Korona virus 3.deo
22.3.2021 15:57:42   
Ana RR
E bre Gago... nadam se da ćeš lako pregurati.

Von, pa ne verujem. Sad opet karantin, jel?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1373
   RE: Korona virus 3.deo
22.3.2021 17:14:35   
vonavoj
Opet karantin🙄🙄


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1374
   RE: Korona virus 3.deo
22.3.2021 17:32:24   
Ana RR
E jbg...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here