|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus 3.deo
3.4.2021 20:59:45   
Ivanka 75
Trajace ovo jos duuugo, dok se ne naviknemo na virus. 


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1476
   RE: Korona virus 3.deo
3.4.2021 21:07:02   
Tiziana
A ako ste slucajno slusali premijerku, doslo je do pada, blagog, ali pada i od ponedeljka otvaraju kafice i restorane..

A onda sledeci clanak, doktori vape da se uvedu mere.. Stizu nasi iz dijaspore, nama se javio drug iz Belgije, krenuo je sa bratom i porodicom za Srbiju. Kod njih je sve polu zatvoreno, dolaze u Srbiju da malo uzivaju.. 
Mnogo me to nervira sto nas do te mere prave ludima. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1477
   RE: Korona virus 3.deo
3.4.2021 21:17:39   
Ivanka 75
Cim padne  brojka oni izigravaju dobrice. I nagrabusimo. 


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1478
   RE: Korona virus 3.deo
3.4.2021 21:17:41   
mati
Ja sam se isključila. Ali sam danas na onim letećim slovima pročitala kako su razbijene dve korona zurke. Nikada se neće opametiti. I da im dozvole i ne dozvole, žurki će biti. Neke će se otkriti neke neće. Prekoputa nas, iz kafane izlaze u grupama po troje, četvoro. Muzike nema, ali gostiju očigledno ima. I to kad izvodim Mazuljicu oko 21h.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1479
   RE: Korona virus 3.deo
3.4.2021 21:20:27   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Trajace ovo jos duuugo, dok se ne naviknemo na virus. 


Slušah na vestima da se u našem gradu povećao broj zaraženih.Trajaće,Ivanka.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1480
   RE: Korona virus 3.deo
3.4.2021 21:20:35   
Ivanka 75
Nema tu opamecivanja. Deca iz komsiluka koja su online kazu da se i ne ukljucuju pre podne na casove, kao slab im net. Ali zato vijaju po gradu po ceo dan.


Sad ce lepo vreme i opet letnje ludilo. 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1481
   RE: Korona virus 3.deo
3.4.2021 21:22:57   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: mati

Ja sam se isključila. Ali sam danas na onim letećim slovima pročitala kako su razbijene dve korona zurke. Nikada se neće opametiti. I da im dozvole i ne dozvole, žurki će biti. Neke će se otkriti neke neće. Prekoputa nas, iz kafane izlaze u grupama po troje, četvoro. Muzike nema, ali gostiju očigledno ima. I to kad izvodim Mazuljicu oko 21h.



A tek po okolnim selima. Prica vozac autobusa u mom gradu, koji vozi po selima nose se flase i flase pica. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1482
   RE: Korona virus 3.deo
3.4.2021 21:23:11   
dddaca

IZVORNA PORUKA: Tiziana

A ako ste slucajno slusali premijerku, doslo je do pada, blagog, ali pada i od ponedeljka otvaraju kafice i restorane..

A onda sledeci clanak, doktori vape da se uvedu mere.. Stizu nasi iz dijaspore, nama se javio drug iz Belgije, krenuo je sa bratom i porodicom za Srbiju. Kod njih je sve polu zatvoreno, dolaze u Srbiju da malo uzivaju.. 
Mnogo me to nervira sto nas do te mere prave ludima. 


I posle ce im dijaspora opet biti kriva kad pocne ponovo da raste broj obolelih.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1483
   RE: Korona virus 3.deo
3.4.2021 22:48:00   
Tiziana
Dijaspora ce im biti super da sipa lovu, a kad odu, onda ce da ih pljuju. 


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 1484
   RE: Korona virus 3.deo
3.4.2021 22:57:04   
dddaca
Bas sam to i ja pomislila.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1485
   RE: Korona virus 3.deo
3.4.2021 23:01:23   
mati
Sanjiće o tome nisam ni razmišljala. Ali sigurno da je istina. Ko će pa tamo da kontroliše, kad ni ove ne mogu da obuzdaju što im ispred nosa prave žurke.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 1486
   RE: Korona virus 3.deo
4.4.2021 11:55:20   
dddaca
Pitanje je da li ne mogu ili ne zele. Mislim da selektivno to rade.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1487
   RE: Korona virus 3.deo
4.4.2021 20:15:01   
mati
Ufff. Kad potera.
Juče drugari što nam bili, što je njihov pas tata Mazine dece, sad mi javlja prijateljica jedan pozitivan. Sad mi je kasno sve da brišem i da sterilisem. Noćas imao povraćanje, T i oči mu otekle...
Kako beše?
5-7dana simptomi ako im je preneo. Joj...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 1488
   RE: Korona virus 3.deo
4.4.2021 21:21:44   
vonavoj
Cek mati,dete je pozitivno?

Mozda su tvoji i prelezali bez simptoma..

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1489
   RE: Korona virus 3.deo
4.4.2021 21:41:44   
mati
Da, jedan od dečaka. Noćas mu se pojavili simptomi danas testiran. Juče je išao kod nas u wc, ne želim ni da mislim da je imao simptome i juče a da su došli.
Inače, žurke u najveće. Evo komsika izašla iz taksija i prica ispred zgrade događaj, za neke prazne a rezervisane stolove.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1490
   RE: Korona virus 3.deo
4.4.2021 22:00:00   
vonavoj
Mati,gotovo sad..kod dece to ide iznenada..bez najave simptoma... aj da niste te srece🙄


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1491
   RE: Korona virus 3.deo
4.4.2021 22:00:19   
Ivanka 75
Mati, nadamo se najboljem.Eto kako se prenosi. 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1492
   RE: Korona virus 3.deo
4.4.2021 22:02:12   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: mati

Da, jedan od dečaka. Noćas mu se pojavili simptomi danas testiran. Juče je išao kod nas u wc, ne želim ni da mislim da je imao simptome i juče a da su došli.
Inače, žurke u najveće. Evo komsika izašla iz taksija i prica ispred zgrade događaj, za neke prazne a rezervisane stolove.



мати, ви сте већ прележали. Надам се најбољем. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1493
   RE: Korona virus 3.deo
4.4.2021 23:20:07   
dddaca
Mati, nadam se da ce sve biti u redu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1494
   RE: Korona virus 3.deo
4.4.2021 23:30:30   
mati
Sanjiće ja sam samo... Videćemo. Ova nedelja će mi biti turbo, pa možda neću imati kad da razmisljam

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 1495
   RE: Korona virus 3.deo
5.4.2021 12:10:30   
dunja RR
Mati, računaj da je on sigurno juče bio zarazan, i prekjuče, i dan ranije.
Ja se samo nadam da ste pregrmeli svi, tj. dečaci bez simptoma, kada si i ti imala.

IZVORNA PORUKA: mati

Ufff. Kad potera.
Juče drugari što nam bili, što je njihov pas tata Mazine dece, sad mi javlja prijateljica jedan pozitivan. Sad mi je kasno sve da brišem i da sterilisem. Noćas imao povraćanje, T i oči mu otekle...
Kako beše?
5-7dana simptomi ako im je preneo. Joj...



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1496
   RE: Korona virus 3.deo
5.4.2021 12:15:52   
dunja RR
Ja sam jutros bila u privatnom labu da vadim krv, bio i S sa mnom, jer je prethodno primio vakcinu, pa smo produžili do laba, blizu DZ.

Žena iza mene (čekali smo napolju) kaže nemojte mi prilaziti pozitivna sam. Zar ne bi trebalo pozitivni da vade krv negde drugde, ona je ušla posle mene, a iza nje je bio red. Ne znam da li preterujem, ali da li nema drugo rešenje. Pitam devojku u labu, jel to ok, ona kaže, ma jeste, dolaze stalno pozitivni, ona se još niej zarazila od njih, ali kaže ostale kolege jesu.

MI kada smo bili pozitivni nismo nigde mrdali, osim na snimanje pluća, u kovid ambulantu, još nas je tamo hitna vozila na snimanje da slučajno ne dođemo sa nekim u kontakt.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 1497
   RE: Korona virus 3.deo
5.4.2021 12:16:35   
Ana RR
Juče je umro tata moje najbolje drugarice... divan čovek, vrhunski lekar... bio je u bolnici zbog korone, nije bio kritično uopšte ali juče je imao infarkt.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1498
   RE: Korona virus 3.deo
5.4.2021 12:17:54   
dunja RR
Uh Anči.

Da, nekom ode na srce.
Meni juče jedna RR-ajka (84. godište) pisala da je dobila miokarditis, kao posledicu korone, otišlo joj na srce, i do daljeg je na bolovanju.

< Poruku je uredio dunja RR -- 5.4.2021 12:18:18 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1499
   RE: Korona virus 3.deo
5.4.2021 12:19:40   
Sanjica26 RR
Kako se devojke ponasate kad vase dete drugarica/drug zovu cesto kod njih na druženje. Imamo drugaricu u komsiluku, koju zove stalno Sofiju i Sofija jedva ceka da ide. I nije problem sto ona ide, nego sto i ja idem. Dodjem po nju, pa me zovu unutra. Ne znam kako da se ponasam, a da ne pomisle ljudi svasta. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here