|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/20
28.12.2020 15:55:58   
mama Jo
Flamingos bravo user posted image
Jess, i ti si 100 na sat 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Razgovori mama 12/20
28.12.2020 15:57:19   
flamingos
Evo sad ću u našoj kafani da ih poslužim uz kafu.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 7:54:32   
jess021
Jutro mame! Ja pijem kafu, njih dve spavaju. Vidim da je suncano, danas ce bas biti toplo. Trebala bih do dexy co, stigli vauceri, ali videcemo.


Ju, sto mi se spava! 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 8:36:23   
Duškić
Jess, moracu i ja do prodavnice jos neke vaucere da potrosim. Mada moze i posle NG, nego .

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 9:34:15   
Lilly5
Jess, da li moze da se naruci nesto iz dexy co online a da se plati vaucerima? Mozda znas?


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 9:38:18   
flamingos
Dobro jutro.Evo zamesila sam testo da rolujem viršle.Kasnihe da napravim trougliće sa rižom,da peglam,sredim stan itd.Duva jak vetar,nećemo nigde danas.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 9:38:39   
Milena18
Dobro jutro!


Lilly, može preko sajta vaučerima da se plati, mi smo kupovali tako, prilikom plaćanja se unese broj vaučera.
Kako ste, mame? Kod nas nešto tmurno, još se razvlačimo po krevetu.

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 9:40:46   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.

Au covece kakvo je ovo pisanje. Samo da se pise. 
Startujem sa ucenjem. Pustila sam tihu muzikicu. Decu smo odveli kod mojih. Mm i ja cemo danas da se pozabavimo njihovom sobom. Ali prvo moramo u dnevnoj da isprskamo zid od buđi I da izađemo u senju. 
Sve vas pozdravljam. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 9:50:03   
mama Jo
Pozdrav.
Mi doruckovali pa sad okolo naokolo dok ne izadjemo napolje. Juce su dobile od mm firme paketice, sve ono sto vec imamo, ali su se bas o radovale, pa se evo sad igraju.
I tako.
Milena, kako ste?
Jess, haj' da nesto lepo nadjete 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 9:54:55   
emicaa
Dobro jutro,mi se razvlacimo po stanu.Posle trebam do prodavnice,kupiti par stvarcica za docek.Juce smo pokupovali djeci poklone.Koncano mi ne je prosla ona glupava bol.Milen kako ste?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 9:55:28   
jess021
Lily, Milena ti je odgovorila, ali ako sad naucis stici ce tek posle 05.01.


Ja zavrsavam rucak, njih dve doruckuju, pa cemo napolje, biciklima. I M je naucila bez tockica😊

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 9:57:55   
mama Jo
Bravo jess, pa bas je super, M ima 4 godine, je l' da? Kako je naucila? Svaka joj cast user posted image


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 10:02:52   
Lilly5
Jess, Milena hvala na odgovorima. Nije mi problem da stigne posle 5.1. Super sto se drzim obecanja da vise necu preterivati sa poklonima 😀


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 10:13:25   
Milena18
Hvala što pitate, devojke. Dobro smo, nosevi nas zezaju još, meni je zapušen a mm nema čulo mirisa. Ali inače smo ok, ne mogu da se žalim.

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 10:36:10   
Maraj
Dan mame. Ja po kuci. Do sad peglala. Jos malo pa cu po L u vrtic. Trebalo bi da svratimo do frizera. Zarastao jeuser posted image
Nasi paketici su na terasi. Pokriveni stonjakomuser posted image
Za on line lorucivanje, ko je pitao... moze naravno i sa vaucerima i bez... ali ko sad poruci isporuka je tek posle 4.januara.
Mi smo finisirali nase paketice.
Danas nas Deda Mraz zovena viber user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 10:38:56   
Duškić
Volim ovo praznicno raspolozsnje i odusevljavanje poklonima.
Da, tako je isporuka u januaru.
Ja sam se juce cudila koliko su ljudi pokupovali u deksiku kad sam bila.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 11:34:45   
pari
Ja ipak otišla kod ginekologa jutros,rekla mi da izvadim hormone pa ujutru idem opet kod nje. Kaže ne zna šta može biti,endometrijum mi je toliko tanak da neću dobiti još 14-20dana po njoj.


Idem sad malo da se prošetam sa drugaricom,to mi je najmanje rizično. 
Milena,drago mi je da ste ok. Emice,kako si ti?Druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 13:16:11   
vonavoj
Pari,neka si bila.Meni nije dobro,glava me rastura,juce sam i funkcionisala na poslu,a jutros mi se ppvracalo..nisam mogla da izdrzim i dosla kuci..pritiaak ok,puls 110,svaki pokret kljuca u glavu...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 14:20:34   
emicaa
Citam sad na sve strane o zemljotresu.I u Bosni je bas zatreslo.Strasno
Milena dobro sam danas,sta god da je pravilo problem smirilo se.Danas smo bili parkirani pored policije,David se raspametio.Policajci mu mahali i upalili kratko rotaciju.Mislila sam da ce se upiskiti od srece.Onda su dali njemu i Dodi one trokutice da okace na ranac.
Pari bolje sto si otisla,kad vec brzo ides bolje da sve rijesis dok si tu

< Poruku je uredio emicaa RR -- 29.12.2020 15:09:00 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 14:26:35   
Ana RR
Jao Emi, mogu samo da ga zamislim user posted image Tako su Marka u Kanadi vatrogasci pustili da uđe u njihov kamion, pogubio se skroz user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 14:30:49   
mama Jo
O joj, emice, bas lepo, mogu da zamislim koliko su bili srecni.
Super!

Mi dosli iz parka, danas prolecni dan, bas smo dugo bili deca se lepo izigrala. Pije mi se kafa, pocasticu se bas sad ☺️
Kako ste ostale mame?
Pari, sigurno si pod nekim stresom i organizam odmah oseti pa reaguje. To ce sad biti da jedan mesec nisi dobila, je l'?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 15:10:44   
emicaa
Uljepsali su im dan.Mi sredjivali stan pa planirali set_ati,sad vidim da kisa pada.




_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 15:32:53   
pari
Pa da,preskočilo mi je jedan mesec... Danas mi je 52.dan, a kaže mi ginekolog da neću dobiti još dve,tri nedelje po onome što je videla na uz...

Nisu još stigli rezultati, valjda će biti do sutra ujutru ..


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 15:49:54   
jess021
Emice, mogu da zamislim koja je to sreca. Mi imamo drugare koji su obozavali ove sto odnose smece, uvek je bilo ushicenje kad prazne kontejnere.


Mama jo, pa ne znam. L je skinula pre par meseci i Mila sela na njen, ja je malo drzala i pustila i ona vozi 
Mi bile skoro 4 sata napolju, bas je lepo vreme. Moja deca evo maltretiraju macku😁
Ja da malo iskuliram pa da vidim sta nam je ciniti, gde cemo i sta cemo. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 15:55:03   
emicaa
Jess a luduje on i za njima,petak ujutru je obavezno na prozoru.Jednom smo bili napolju kad su naisli,bilo me sramota.Mase,salje poljupce,pozdravlja 😂

Ne smeta maci kad je gnjave?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here