|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 16:01:03   
Misha i Ljisha
Haha Emice to radi i P. Totalno odusevljenje. Leti im iznesemo sok od zove da se osveze. Cekicamo da naidju 😂 


Mi bili na salasu. Napolju igrali fudbal. Ma svasta. Tamo je uvek lepo.  


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 16:03:19   
mama Jo
Ljisho, kako je prosao rodjendan? 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 16:06:51   
pari
Stigli mi rezultati...gde bih mogla da ih stavim? 



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 16:07:47   
mama Jo
Hormona?
Ne znam da li ima neka tema za to.znam samo za onu vadila sam danas krv...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 16:30:08   
Lilly5
Ljiso sta bi sa mirovanjem? Salas, fudbal? Znaci da si bolje 😉


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 20:40:10   
pari
Po rezultatima hormona deluje da sam u menopauzi 🥺 videću ujutru šta će dr reći... Štitna je ok.


Ja pravila palačinke,jele. Dosta gledamo crtanih što me nervira ali nešto nemam ideja uopšte šta da radimo nas dve...baš sam bezveze...
Vaspitačica mi javila da joj se jako svideo poklon. nadam se da će se i ostalima svideti.
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Lilly5)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 20:48:30   
Maslacak15
pretpotstavila sam juce da ide u tom pravcu kad rece tanak endometrijum. to obicno znaci da jajnici miruju. koliko je visok fsh, preko 30? ne mora da znaci da je to to, moze ciklus i ponovo da krene ali je moguce ....u nasim godinama to je nazalost normalno. mislim indivudalno je. moja koleginica mi je pricala kako je isto tako slicno odjednom izgubila ciklus i otisla kod lekara sva zabrinuta i ona je odjavila sa : sve je to normlano. posle 40 kod neke jenovako kod druge onako...probaj da se ne nerviras pari iako je sigurno neprijatno.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 20:50:29   
flamingos
Pari,hvala na pitanju,dobro sam.Bliži se dan vašeg odlaska.Divno.Ti si mlađa od mene?Ja sam 73 godište.Ma i ja sam u menopauzi,garant.Samo da se smiri ova situacija i idem da proverim hormone,da znam na čemu sam.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 20:51:40   
pari


IZVORNA PORUKA: Maslacak15

pretpotstavila sam juce da ide u tom pravcu kad rece tanak endometrijum. to obicno znaci da jajnici miruju. koliko je visok fsh, preko 30? ne mora da znaci da je to to, moze ciklus i ponovo da krene ali je moguce ....u nasim godinama to je nazalost normalno. mislim indivudalno je. moja koleginica mi je pricala kako je isto tako slicno odjednom izgubila ciklus i otisla kod lekara sva zabrinuta i ona je odjavila sa : sve je to normlano. posle 40 kod neke jenovako kod druge onako...probaj da se ne nerviras pari iako je sigurno neprijatno.





user posted image

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 20:56:54   
pari
Možda nisam ovde trebala da stavljam...a sad ne mogu da obrišem...slobodno nek neko obriše...

Fsh je baš visok,ai drugi parametri to kažu...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 21:03:01   
Maslacak15
dada tako je. i jako nizak estradiol. sve je konzistentno. tako to moze vidis naglo... a imala si redovne cikluse posle porodjaja ako se ne varam....sve jedno skoro si imala ciklus, mislim da traze odsustvo ciklusa od.6 meseci da bi se smatralo fa je zena u menopauzi, ali i da se vrati verovatno.nece biti vise bas redovan....nemoj da se nerviras generacijo, sve je to u rok sluzbe. drzi se.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Razgovori mama 12/20
29.12.2020 22:58:44   
Misha i Ljisha
Jao zene sta mi se desilo😂 radili mi opet neki test za IT prekvalifikacije i ja to kapirala kao ok ako sad ne prodjem necu ici u januaru vec na leto. U fazonu sigurno cu biti na obuci haha...i tako se mislim jaoo ne znam da li test da uradim dobro da li mi odgovara sad u januaru iline.... i ja tako otaljam test. Ma uradila ga za 7 (recima SEDAM) minuta a vreme testiranja je 120 min hahah i UPADNEM u prvih 60. I tek sad procitam oci sto su ispod crte ustvari ni nece pohadjayi uopste obuku. Ja to tako nisam razumela pa sam bila opustena. Bozeee ala imam srece. I to sam 59 na listi 😂 pa ja sam genije hahah znaci smejem se sama sebi celo vece


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Razgovori mama 12/20
30.12.2020 7:53:22   
pari
Maslacak, hvala na podršci! Nije mi svejedno ali tako je kako je...videcu sa dr...


Ljišo, svaka čast! Imala si i pameti i sreće! I srećan rođendan sa zakašnjenjem! 
Zvoni  nam alarm sa muzikom, ja ga odmah gasim, a T koja je spavala, podiže glavu i kaže: ja volim da igram i nasmeje se :)
Bože, to dete je neverovatno stvarno!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Razgovori mama 12/20
30.12.2020 8:01:08   
jess021
Dobro jutro!


Pari, sigurna sam da je nekako los osecaj, ali nemoj mnogo da se nerviras, molim te😘😘😘
Ljiso, bravo, ti si stvarno zmaj. 
Ja evo pijem kafu, pa cu u nabavku, pijaca, Lidl, Dexy co.... Valjda cu doci do veceras, kaka ce ih cuvati

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Razgovori mama 12/20
30.12.2020 8:07:56   
mama Jo
Jutro, ja sam vec neko vreme budna a mrzi me da ustanem. Ljisho, svaka ti cast!!
Pari, ne brigaj nista!
Kod nas ce mm obaviti nabavku danas pa veceras krecem da spremam. Tolike su guzve svuda da je ovo haos.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Razgovori mama 12/20
30.12.2020 8:32:02   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Proje u rerni.


Jao ja ne znam jesam li debil sto nisam skapirala da ce samo 60 ljudipohadjayi obuku ili sam genije sto sam super uradila test iako sam ga otaljala😂 ali besni su ljudi koji nisu prosli. Zao mi ih je. No nije eto ipak valjda to za svakog. Ne znam. Bas vam pisem ovde kako je na obuci. Traje 43 nedelje 8 casova nedeljno. 
Imam posla danas poprilicno. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Razgovori mama 12/20
30.12.2020 8:35:29   
emicaa
Ja sam ukljucila alarm u 8 da mutim kore za tortu,ustala i onda skontam da ostali spavaju.Tako sam dzaba ustala
Ljiso ti si mozak 😄
Pari nemoj da se nerviras,pokusaj bar 😊

< Poruku je uredio emicaa RR -- 30.12.2020 8:36:06 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Razgovori mama 12/20
30.12.2020 8:38:18   
jess021
Emice, pa budi ih😝😬


Ja evo cekam kaku pa odoh, mazim se sa maćkom😊
Mm juce dobio poklon za 15 godina u firmi, izmedju ostalog bila neka kartica sa 3 kruga, pitam jel ti treba to, kaze ne. I sve bacim sam tim kutijama od ambalaže, posle nadjem spisak poklona i ta kartica je bila srećka da se ogrebe, bas sam brzokleta, tako L kaze. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Razgovori mama 12/20
30.12.2020 8:38:21   
Duškić
Ja nemam idejuu # sta da spremam.
Dobro jutro.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Razgovori mama 12/20
30.12.2020 8:46:20   
mama Jo
Brzokleta user posted image user posted image
Steta jess, ali sta sad, mos misliti. Sta je tm rekao?

Ljisho, ja bih rekla da si genije 😊
Emice i ja sam htela da ustanem ranije da nesto pripremim bar ali sam odustala pre sat vremena user posted image

Toliko mi je ujutru tesko da ustanem da vam ne mogu opisati. Zasto uvece mogu do pola noci ako treba.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Razgovori mama 12/20
30.12.2020 8:48:49   
jess021
Ma nista, sta ce reci, meni je bilo krivo🙃


Danas su rekli kisu, a vidim sunce napolju, taman da bar prepodne izdaju. 
Odoh, nadam se da nije bas mnogoooo guzva 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Razgovori mama 12/20
30.12.2020 8:53:53   
Duškić
Ljisha je genije. Meni se dinetj sestra kolace, tako da tortu necu ni praviti.
Neko meso i slanise.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Razgovori mama 12/20
30.12.2020 9:41:22   
flamingos
Dobro jutro.Ljisho,ti si genije.Spremam detetu doručak.Za ručak piletina i krompir.Ovde šućmurasto vreme.Uživajte u kupovini i pripremama za doček.Pozdrrav svima.❤


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Razgovori mama 12/20
30.12.2020 10:07:11   
Milena18
Dobar dan!


Ljišo, kako li bi tek bilo da nisi otaljala!
Pari, znam da ti sigurno nije svejedno. Nadam se da će proći bez većih tegoba. Javi šta kaže ginekolog.
Mi svakog jutra sve kasnije ustajemo, ne znam kako ćemo se ponovo navići na buđenje za posao i vrtić.
Jess, srećna kupovina!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Razgovori mama 12/20
30.12.2020 10:40:52   
Lilly5
Ljiso, sta dobijas tom prekvalifikacijom tacno?


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here