|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2021
20.5.2021 12:27:12   
jess021
Sad citam na Tripadvisoru, pa i nisu tako dobre recenzije🙄



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Letovanje 2021
20.5.2021 12:29:03   
Ana RR
Haha Jess user posted image moja drugarica je imala kuću u Dobrim vodama ali nisam nikad bila...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Letovanje 2021
20.5.2021 12:29:14   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: bubulence

Ana pitaj Boku, ona ima tamo kuću




Kod nje bi i išli user posted image


Aaaa, pa super. Odlicno mi izgleda njena ''kucica'' jedini nema plaze .. ali skoknucete negde

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Letovanje 2021
20.5.2021 12:32:06   
bubulence
Jess, to je tacno. Svuda su skupe lezaljke. Ali mi ne uzimamo pa me to i ne dotice. Jedan dan smo se prevarili i uzeli, platili 30e, a deca sve vreme sedela malo dalje u pesku i igrala se. Od tada samo peskiri i suncobran pa legnemo gde oni odaberu. Jer tamo gde su lezaljke nemaju dovoljno mesta za kopanje po pesku. A uvek imamo bar jedno malo dete koje hoce da se igra 😁


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Letovanje 2021
20.5.2021 12:42:37   
Ana RR
Bubi, gledali smo plažu u Ulcinju, ooogrooomna je i peščana a na 15 minuta vožnje. Ja bih jedino volela da vidim Kotor ali ne verujem da bi se vozili toliko a definitivno ne bi ostajali duže od 10,11 dana (da je Grčka u pitanju onda bi ostali barem 15 dana).



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Letovanje 2021
20.5.2021 12:44:36   
vonavoj
Ja bi Jaz plazu🤭🤭


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Letovanje 2021
20.5.2021 13:20:47   
dunja RR
Kotor je meni predivan, a najlepši je početkom avgusta kada imaju njihov karneval, ne znam da li ga ima sada zbog korone.
Ja sam ugrabila par puta da odem, jednom su čak Indeksi svirali, ali davno je bilo.

Samo u gradu nema neka posebna plaža mislim, jedino po oklonim mestima.


Kotor podseća na Dubrovnik recimo, još je onako zavučen u zalivu, a iznad se diže Lovćen. Deluje skroz mistično. Mislim da mi je najlepši grad u CG. Ali i Petrovac, Budva, pa i HN, imaju lep stari grad.

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Bubi, gledali smo plažu u Ulcinju, ooogrooomna je i peščana a na 15 minuta vožnje. Ja bih jedino volela da vidim Kotor ali ne verujem da bi se vozili toliko a definitivno ne bi ostajali duže od 10,11 dana (da je Grčka u pitanju onda bi ostali barem 15 dana).





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Letovanje 2021
20.5.2021 13:25:33   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Kotor je meni predivan, a najlepši je početkom avgusta kada imaju njihov karneval, ne znam da li ga ima sada zbog korone.
Ja sam ugrabila par puta da odem, jednom su čak Indeksi svirali, ali davno je bilo.

Samo u gradu nema neka posebna plaža mislim, jedino po oklonim mestima.


Kotor podseća na Dubrovnik recimo, još je onako zavučen u zalivu, a iznad se diže Lovćen. Deluje skroz mistično. Mislim da mi je najlepši grad u CG. Ali i Petrovac, Budva, pa i HN, imaju lep stari grad.



Zato bih i volela da ga vidim user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Letovanje 2021
20.5.2021 13:44:42   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Bubi, videćemo. Ja sam bila 2005. godine, čini mi se, lepo je nama bilo, ali nisam nikad poželela da odem opet.

A šta traže crnogorci za ulaz, jel treba test da se radi?



Moji brat i snajka su isli kod njenih. Ne treba test. Ne treba da si vakcinisan. Samo licna karta. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Letovanje 2021
20.5.2021 13:44:49   
vonavoj
Gledala po bookingu,au,koje cifre za neke šupe, od 700e..za nas🙄🙄🙄


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Letovanje 2021
20.5.2021 13:49:24   
bubulence
Von, nemoj preko bookinga, gledaj na fb . Mi placamo apartman 40e, ali dobro, Radovici imaju nize cene . 

Kotor je prelep za set_nju, mi smo bili ocarani. Ali smo odlazili 3 dana bezuspesno trazeci parking. Tek cetvrti dan smo se parkirali 😁

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Letovanje 2021
20.5.2021 19:04:09   
nata11
Od cele CG volim samo Kotor i Tivat. Nema plaze ali sarm koji ti gradovi imaju 🥰🥰🥰 



_____________________________





(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Letovanje 2021
20.5.2021 22:04:27   
pari
Ja nisam bila isto strašno dugo u CG, preko 15 god. Ali išla bih sad kad bih mogla... Ali ne verujem da ćemo igde. Štrand i Ada :)



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Letovanje 2021
20.5.2021 22:12:47   
Milena18
Pari, vi dolazite na leto u Srbiju?


Mi smo bili u Crnoj Gori pretprošle godine i bilo nam je odlično. I u Buljaricama i u Petrovcu voda čista, mada je na Lučicama bila prilična gužva, a mogu misliti kako će tek ove godine biti. 
Mi ove godine definitivno ne idemo na more, možda u neku banju na par dana. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Letovanje 2021
20.5.2021 22:15:11   
pari
Da da, bićemo ceo jul i avgust. M će ići krajem avgusta sa tatom na Skopelos. A nas dve same nećemo nigde. Jedino kad mm dođe ali ne verujem,nema potrebe. 

Idemo ovde na okean i ići ćemo i sad u nedelju...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Letovanje 2021
20.5.2021 23:17:15   
Didy
Meni je od celog primorja najlepša Boka Kotorska. Jedino ona mi ima taj duh Mediterana (pored starog grada u Budvi), ali mi se more ne sviđa unutra u zalivu. Herceg Novi mi je ok jer je otvoreno more, ali nema lepe plaže. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Letovanje 2021
21.5.2021 15:02:07   
jess021
Mi odustali od one rezervacija Sykia. Trazlli da se uplati depozit, a mm jos uvek nije def godišnji, a nervira me i to sve sa granicama.


Sad kao gledamo Cg, ali ja nikako ne bih u zaliv. Tamo uopste nema plaza. Ja sam bila U Canju, Meljinama, Kotoru, Petrovcu. Kotor je divan, ali nije odmor, tj letovanje

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Letovanje 2021
21.5.2021 16:40:39   
pari
Kada biste išli jess? 



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Letovanje 2021
21.5.2021 21:22:44   
jess021
Pari, jul mesec 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Letovanje 2021
21.5.2021 21:35:36   
gagana83


IZVORNA PORUKA: bubulence

Moja prijateljica je juce vracena sa granice. Vakcinisana, popunila obrazac, ima stan u GR. Muza su pustili ali on ima eu pasos. Ona je trazila da joj rade neki brzi test na granici, nisu hteli ni da cuju. Vratila se u Nis, tamo ce danas da uradi PCR pa da sutra opet proba da predje.




Ju! Odakle sad to? Nisam baš ispratila najbolje, ali koliko sam shvatila, potrebno je da putnik poseduje onaj zeleni sertifikat, koji se dobija na sajtu e - uprave, ovo važi i za vakcinu i za one koji su preležali koronu. Da li je prijateljica imala taj dokument?

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Letovanje 2021
21.5.2021 23:13:48   
bubulence
Zaboravila sam da napisem. Meni je jedna drugarica javila da je Milana vracena, pa sam joj i ja pisala jer je moj brat trebao da putuje za par dana i ona mi potvrdila da su je vratili a imala je apsolutno sve sto je potrebno. Muza su pustili (imao je sve sto i ona + EU pasoš i putovao je kombijem a ona autom). I kaze mi da se vraca u Nis gde ce se testirsti i sa testom krenuti za 2 dana. Medjutim, ona se to popodne vratila na granicu i prešla bez problema.

Znaci, problem je bio samo u cariniku . A kada se vratila drugi put gledali su samo nesto sto je popunjavala preko neta, neki obrazac ali nisam zapamtila kako se zove

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Letovanje 2021
21.5.2021 23:18:12   
bubulence
Ja sam ovde pisala sutradan, ne znajuci da se ona vratila na granicu i prešla. 


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Letovanje 2021
21.5.2021 23:56:42   
Didy
Bubi, ne bacaj buve, vidiš da su svi u niskom startu!

😁😂😉

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Letovanje 2021
22.5.2021 7:37:46   
gagana83
Ja naravno ne odustajem od Grčke. Šta ću kad volEm.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Letovanje 2021
22.5.2021 22:19:01   
Didy
Ni ja. Tražim nabookingu smeštaju Atini i u Nafpliu to su nam usputne stanice. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Četiri osobine koje žene nasleđuju od majke
Kažu da se svaka žena s vremenom pretvori u svoju mamu, a iako to zvuči kao kliše, izgleda da u tome ima i nešto istine.
Swiffer – vaše novo rešenje za brzo i lako...
Swiffer proizvodi kreirani su da vam olakšaju svakodnevni život i u jednom zamahu uklone prašinu kako biste se mogli vra...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here