|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.11.2014 9:57:04   
Sanjalica1980
Isi kada ides na Kelebiju ne moras da brines za vinjetu. Autoput ti ostaje skroz sa desne strane.
Znaci prelaz Kelebija-Tompa pa pravo pa prva velika raskrsnica desno ka Morahalom pa Domaszek i onda tim putem seces autoput koji ostaje ispod tebe i sledeca mesto je Segedin.

Lako je user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.11.2014 10:08:38   
isidora88
samo da se snadjem jer madjarski ne znam ni da beknem, a u madjarskoj retko ko prica engleski, prethodnih puta kad sam bila niko nije znao nista osim "ok" da kaze, pa sam se sporazumevala nogama i rukamauser posted image
dobro je da me ne kaci autoput, jer kakva sam jos cu otici do peste i necu znati kako da se vratimuser posted image

hvala na pomociuser posted image
samo jos jedno pitanjce, kad se vracam kuda idem na horgos, od arkada pa kuda? znaci idem samo starim putem od subotice do NS, pa da ne upadnem tu na autoput, mozda bolje da sam vodica angazovalauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.11.2014 10:15:08   
Olga75
ma daj , znas da citas ima putokaza user posted image
kad dodjes starim putem u Suboticu sve ti je pravo i imas jednu veliku krivinu , kad izadjes iz nje prestrojis se levo , skrenes na semaforu i pravo do Kelebije pratis put

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.11.2014 10:34:15   
isidora88
znam da citam user posted image valjda cu se snaciuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.11.2014 13:07:42   
Mariya

IZVORNA PORUKA: isidora88
imam pitanje za iskusneuser posted image
da li se placa vinjeta ako se ide do segedina samo?
Da li treba zeleni karton, medjunarodna dozvola? sad planiram prvi put autom pa da znamuser posted image
kakvo je radno vreme arkada, tesca nedeljom? da li je neko isao u hatar? (veliki supermarket, tu se prodaje hrana , hemija koju nasi prodaju na pijacama)


Ako ides na GP Kelebija ili B. Vinograde ides regionalnim putevima i ne treba ti vinjeta, a ako ides na horgos, za tih 6km autoputa izmedju GP Reske i Segedina ti opet ne treba vinjeta. Po pravilu bi trebalo ali ne traze, tj madjari tolerisu. Isto kao i medjunarodnu dozvolu,( ne traze iako bi trebala da je imas, po pravilu).
Zeleni karton za auta registrovana u R Srbiji ne treba od pocetka 2013g.
Hatar i tompaker ti ne rade nedeljom, za otalo vidi na njihovim sajtovima.
Velika snizenja su pred katolicki bozic i novu godinu.
A u madjarskoj je sve lepo obelezeno tablama, lako ces se snaci.


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
13.11.2014 13:15:12   
isidora88
hvala svima na pomociuser posted image
na vinograde necu ici jer rade do 19h samo, a ko zna kad cu se vracatiuser posted image
onda mozda odem opet pred novu godinu, videcu kako sad prodjem.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
28.11.2014 9:09:34   
Klarita
Znam da ovde pise Madjarska, ali da ne otvaram novu temu (sem ako nase drage moderatorke ne smatraju da treba) je l' neko bio u Sofiju? Znate, ja idem sutra...idem u Jumbo i ne znam koji TCuser posted image trebam predlog...Idem preko K vrtica, vaspitacice se oslanjaju na moj predloguser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
27.2.2015 13:05:39   
Mariya
Je li bio neko ovih dana u segedinu,ima li sniženja?

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
2.7.2017 18:14:11   
Mariya
Kome se ide do Segedina u šoping, sad je pravo vreme, ogromna su sniženja i velik je izbor, i odeće i obuće!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
2.7.2017 21:32:03   
Duškić
Sto se meni ide tamo...da malo sopingujem...Hm. A imam sad stvari, a za njih jos dok su ovako mali sve mi je lepo .Pa odem sebi da kupim , a zavrsim tako sto kupim njima .user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :)
20.10.2017 9:28:54   
MamaNecaVo
Ja sam bila nedavno.Popusti su.. Cena kao i ovde.HM cak drasticno skuplji.
Ali da se moze naci povoljno,moze.
Planiram pred praznike ponovo da idem,pa da.i ja osetim taj duh velikiiih popusta

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 336
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Idi na:







HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here