|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/21
4.1.2021 16:25:27   
vonavoj
Smirile ste me..sto kaze jess.ubi se spremajuci,a samo moje dupe raste..🤣🤣

Emice,super za logopeda! Joj,sta su makarone,ja to ni ne zovem obrokom....i moje vole..ali M ne,opet problem..a on jedini voli krompir,njih dve uopste..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 01/21
4.1.2021 16:26:20   
vonavoj
Inace,moji u vrticu i gostima super jedu..a kod kuce mene jedu🤣🤣


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 01/21
4.1.2021 16:27:36   
mama Jo
Jaoj meni je sad lakse kad govorite skoro sve o nejelu. Moja mladja nista ne jede, covece odlepljujem. Njoj je obrok jedan zalogaj, bukvalno jedan zalogaj i kaze ja nisam gladna, aman kako nisi gladna nista ne jedes. Starija jos i jede, mada i ona sad vec ima periode kad zafrkava, nije kao pre. Mada za nju ne brinem, ona je tapacirana user posted image mladja je mrsa, mrsa...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 01/21
4.1.2021 16:31:57   
vonavoj
Hahaa..jedan zalogaj,bukvalno.

Moja srednja je bila taman,sad otisla u visinu i postala zgolja..starija se ugojila,lepo jela jedno vreme..sad opet brlja..a o malom da ne pricam..Dorucak keks i mleko,odlepim..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 01/21
4.1.2021 16:33:33   
nata11


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Inace,moji u vrticu i gostima super jedu..a kod kuce mene jedu🤣🤣





Ovako i kod nas.😀

_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 01/21
4.1.2021 16:39:05   
mama Jo
Ona kad pojede 5 zalogaja mi smo presrecni, stvarno.
Jedino sto obozava su supe i corbe, i toga uvek ima, i onda cesto u te krem corbe stavim i meso pa onako na sitno, sitno iseckam, jer kad oseti meso odmah pljuje. Evo danas je lepo jela. Dva tanjira corbe, jedan pre spavanja i sad kad se probudila, i pojela nekih 5 zalogala lovackih snicli. To je masala, prosto ne mogu da verujem.
Za dorucak je gricnula kiflu bukvalno gricnula.


I mi smo jutros bili napolju 2,5 sata... Sad neka kisica kao da pada, volela bih da prosetamo jos bar malo. Jedu mi se peceni lesnici.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 01/21
4.1.2021 16:42:26   
vonavoj
Smejem se dok citam,a nije smesno.. gricnula kiflu..i moji vole supu,to ne mogu da se zalim..corbe brljave,pa smiksam.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 01/21
4.1.2021 16:43:51   
nata11
Mama Jo koliko ima tvoja devojcica?



_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 01/21
4.1.2021 16:48:13   
Sanjica26 RR
Kad pricate tako o deci probiracima, sad ste me podset_ile na T kako je jela, tj.nista nije jela. Sad sam odusevljena. Sedne za sto i pojede bez reci. Salate brljavi, ali zavisi sta. Ova mala lepo jede, ali u poslednje vreme zafrkava. Jedino da je dam samo salatu. To ne pita da li ima za sve🤣



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 01/21
4.1.2021 16:48:50   
Duškić
Von, isto je i kod nas. Deca za pozeleti user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 01/21
4.1.2021 16:49:57   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: nata11

Mama Jo koliko ima tvoja devojcica?




Pre neki dan napunila 3.
Ima ona faze kad jede ok, nikada nije bila neki gurman, ali ok jede, i onda jos samo tako naidje da danima nece, i jede bas, bas slabo. Stvarno ne preterujem kad kazem da pojede zalogaj i to je to.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 01/21
4.1.2021 16:51:20   
Duškić
MamaJo, samk im ne dajes gricjalice i ogladne i sami traze.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 01/21
4.1.2021 20:21:25   
pari
Mi bile u Valjevu, ona spavala ceo put i tamo i nazad. Posle mi bila drugarica da uzme sve moje i dečije stare stvari da odnese u svratište...obično nikad nikog ne molim za pomoć,sad jesam, nisam stigla ovo da uradim.


Sutra ću do delte sa njom odmah ujutru po čizmice, možda u ciciban ili u neku drugu radnju ali hoću u jednu i kraj, da odmah kupim.Možda odemo u zoo malo ako bude lepo sutra...
Još tri puta spavamo. ...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 01/21
4.1.2021 20:49:23   
mama Jo
Pari, covece... I putujete? Ja ne mogu da verujem prosto, mogu misliti kako si ti uzbudjena...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 01/21
4.1.2021 20:51:54   
vocicana
E Pari, kako zacas prodje vreme. Da uzivateuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 01/21
5.1.2021 9:02:27   
pari
I meni je neverovatno skroz...

Jedva čekam sutra da dođe M...sinoć smo se čuli....Šta radite mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 01/21
5.1.2021 9:19:42   
mama Jo
Pozdrav. Ja nisam jos kafu popila, probudim se toliko pogubljena treba mi neko vreme da dodjem sebi, ne znam koji mi je vrag.

Pari, kad tacno krecete?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 01/21
5.1.2021 9:29:27   
pari
Prekosutra u 7 nam je avion...biće malo zeznuto jer je jako rano ali izdržaću...već u pola 12 prepodne smo u Njujorku :)



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 01/21
5.1.2021 9:30:39   
jess021
Jutro!


Pari, verujem da su ti skroz pomesana osecanja, ali bice to sve u redu. 
Ja sam ustala oko 8h, popila kafu, izvadila ves, poigrala se sa mackom.... 
Njih dve jos spavaju, ne pada kisa pa se nadam da cemo napolje. Iako smo bile i sinoc sigurno 2 sata, nije mnogo padala

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 01/21
5.1.2021 9:35:23   
Milena18
Dobro jutro!


Pari, uzbudljive promene vas čekaju 🙂 Kako M reaguje? 
Mi ustale pre pola sata, sad smišljamo šta ćemo danas. Sunčano je pa ćemo sigurno ići negde napolje. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 01/21
5.1.2021 9:55:07   
pari
Za M ne znam još...za sad je sve ok...videću sutra kad dođe ..Nadam se daće sve biti ok iako verujem da će imati i ovakve i onakve momente. Moram biti spremna.


Ja spremam i dalje po kući...Uskoro ćemo do Delte da vidimo čizmice.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 01/21
5.1.2021 10:04:06   
mama Jo
Naravno, trebace vamsvima vremena da se malo priviknete u uhodate. Ali lepa star je posredi sto svakako olaksava 😊

Cini mi se da je hladno napolju, vetar neki duva...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 01/21
5.1.2021 13:21:36   
emicaa
Evo i mene,glave bi i bolila i nebi.Pa i ja tako,popila bih tabletu a i ne bih.Cekam da se glava odluci 😂Dora bila na rucku pa ce sad opet u skolu.Jutros sam bila sama,pricala sa Bubulence 😊

Pari kad morate krenuti prema aerodromu,rano bas jel da?Ja sam uzbudjena zbog tebe kao da ja putujem 😁

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 01/21
5.1.2021 13:36:12   
pari
Hehe emice...i ja sam uzbuđena prilično...u 5 ćemo krenuti, treba nam 15 min taksijem...znači buđenje oko 4 iako ćemo biti skroz spremni, možda ih i kasnije probudim.


Kupile joj čizmice...falcotto, bile na popustu ,50%, tako da smo super prošli. 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 01/21
5.1.2021 13:37:18   
smeško
Pari, u sred popisa smo, usla sam samo da ti pruzim podrsku. Nije lako preseliti se ni u okviru svoje zemlje, a tek u drugu. Ali, nema vise iscekivanja susreta sa suprugom, idete da konacno budete prava porodica. Bice sve super! Srecan put!


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here