|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/21
6.1.2021 8:37:39   
Misha i Ljisha
Ja zaboravila. Pari srecan rodjendan. Da u ovoj godini uzivas u svakom smislu.

Sanjice i ja se nekad iznerviram kao da ih spremaju za olimpijadu. Ali ona je htela, evo ti kad hoces user posted image . Zene drage nikako domaci da uradim hahaha...ja fles bek me udario kako mi je nastavnik u srednjoj uvek govorio " Ljiljana ideja ti je sjajna, ali tvoj program ne radi" user posted image tacno znam da cu biti u istom sosu. Ide to meni do nekog nivoa ali kad treba to pretociti u program...tabula raza

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 01/21
6.1.2021 9:22:25   
flamingos
Stećan rođendan Pari,od srca ti želim sve najbolje.Srećan Badnji dan svima koji slave.Evo me u kuhinji.Za danas spremam posno,za sutra tortu itd.Pećenje smo poručili.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 01/21
6.1.2021 9:24:33   
Ana RR
Pari, srećan divan dan user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 01/21
6.1.2021 11:29:25   
ANDJEELA
Pari nikako da ti javim, na poslu sam čitav dan.

Javila mi je prijateljica da vam moraju sigurno obezbediti da sedite zajedno. Imaju stalno tih situacija. Kaze da samo ides na salt_er, objasnis situaciju i da trazi mesto na sredini aviona na DEFG sedista. Proverila je ima preko 30 slobodnih mesta, tako da ne brines. Mozda ce i ona biti ako neko od kolega otkaze. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 01/21
6.1.2021 11:36:59   
mama Jo
Super Andjela sto si javila, eto pari da ne brigas. A verovatno kad je u pitanju takva situacija sredjuju bez problema, pa kako misle da dete od 2 godine sedi samo...
Suuper.
Pari, kako tece rodjus?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu ANDJEELA)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 01/21
6.1.2021 13:28:04   
emicaa
Ma naravno da bi rijesili.oboje su maliykao da smiju tako uraditi.

Ovde pada snijeg,ne mogu da vjerujem da ce biti Bozic sa snijegom.Vodim sad srecka na njemacki oa da nastavim sa poslom

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 01/21
6.1.2021 13:37:51   
Sanjica26 RR
Срећан рођендан, Пари.


Анђела, прави си другар❤️

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 01/21
6.1.2021 13:57:16   
mama Jo
Jaoj emice posalji malo tog snega i nama. Ja bih bas volela Bozic pod snegom 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 01/21
6.1.2021 14:00:51   
pari
Hvala vam puno drage moje!


Anđela, divna si,hvala ti!
Čekamo M da dođe pa moji!
Srećan Badnji dan!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 01/21
6.1.2021 15:45:58   
flamingos
Hvala Pari.Takođe,tebi i svim mojim drufaRRkama želim srećan Badnji dan.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 01/21
6.1.2021 23:20:02   
Misha i Ljisha
Ja ne znam da su ljudi ovako lumpovali za docek rodjenja Isusovog. Strasno. Puca na sve strane. Muzika tresti. Sve se mislim da ce ovi ljudi otici na ponocku sluzbu. 


Mene jako grize jer nisam ove godine obelezila ovaj praznik kako treba. Ni cesnicu necu praviti. Idemo do mojih na rucak. Ma nista nisam. Bas se nekako lose osecam zbog toga. Pomolicu se kao i danas za oprostaj. 
P nesto kasno legao. Premorio se. Svi zaspali a on u 22. To je bas kasno za njega. No dobro. Sad cu i ja. Ne mogu vise. Sinoc sam u 2 preksinoc u pola 1 stalno kasno lezem. Imam posla ali to cu sutra. Valja se raditi malo i za Bozic 🙂 bicemo vredni cele godine.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 01/21
6.1.2021 23:40:10   
Sanjica26 RR
Ljiso, ni ja ne pravim jer idemo kod moje mame. Sutra treba da poranim na Liturgiju, a jos mi se ne spava. Svasta sam danas uradila, malo sam ucila. Sutra cu u kolima malo dok putujemo. Valja se sto kažes😁



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 01/21
7.1.2021 8:08:47   
emicaa
Dobro jutro drage mame.

Pari javi nam se kad stignes.
Mi cemo posle proset_ati,da cijele godine ne radimo nista nego samo da hodamo 😁

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 01/21
7.1.2021 8:51:58   
Sanjica26 RR
Христос се роди другарке! 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 01/21
7.1.2021 9:20:53   
jess021
Vaistinu se rodi!


M i ja smo poranile, ispekle cesnicu, pristavile supu... Napolju je divan dan i mi cemo izaci, sad cemo da budimo one dve spavalice 
Uzivajte danas!!! 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 01/21
7.1.2021 9:35:45   
flamingos
Srećan Božić,drage mohe drugaRRke.Vredna si Jess.Evo i ja u kuhinji redom-česnica se peče,postavljam sto itd.U miru,zdravlju i sreći provedite Božić.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 01/21
7.1.2021 9:55:53   
mama Jo
Hristos se rodi!
Lepo provedite danasnji dan.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 01/21
7.1.2021 10:46:29   
ANDJEELA
Vaistinu se rodi!


U zdravlju i veselju da proslavite Božić! 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 01/21
7.1.2021 11:45:18   
emicaa
I ja sam ispekla cesnicu,sad cemo sici kod svekijevaca.

Sjetila sam se da pigledam na aplikaciji,Pari nam je iznad okeana.Brzo posle Engleske

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu ANDJEELA)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 01/21
7.1.2021 12:09:54   
mama Jo
Emice, ima li snega kod vas? 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 01/21
7.1.2021 12:10:26   
emicaa
Mama Jo ne pada vise ali ima ga jos od juce.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 01/21
7.1.2021 12:13:52   
Milena18
Dobar dan!


Srećan Božić svima koji slave! Lepo provedite današnji dan. 
Pari, javi se kada stigneš. 
Mi došli kod sveki na doručak. M se igra sa stricem u tajnom skrovištu 😁 Nismo dolazili duže od mesec dana, pa je sva uzbuđena. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 01/21
7.1.2021 12:32:03   
Ivanka 75
Ooo Pari srecan puuut, srecno u Amerikeeeee

😊💕Srecan Bozic svima! 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 01/21
7.1.2021 13:22:33   
flamingos
Da,ode naša Pari.Srećan put.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 01/21
7.1.2021 19:55:36   
vonavoj
Srecan Bozic!I mi se vracamo iz Palanke,bili na rucku..sutra na posao..Ima jedna lepa vest,dolazi mi SESTRA sutra,posle 14meseci!!! Uradili su pcr,stizu sutra!! Juhu!


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here