|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija obuća
13.9.2012 12:29:43   
Ana RR
Marko nosi 21 a mislim da će sad na jesen već morati 22. Doduše, to zavisi od modela i od proizvođača, ali sećam se kada smo pokušavali da mu nađemo nehodajuće patikice i prodavačica mi kaže da mu skinem čarapice (one kao patičice) da mu vidi stopalo, ja skinem a ona zine i kaže Auuuuu, nemamo mi broj za njega!! user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 1326
   RE: Dečija obuća
13.9.2012 12:32:30   
Ivanka 75
Za Ivin 1 rođendan nisam mogla da nađem neke lepe nehodajuće da joj se slažu uz haljinicu, dadoh hiljadarku za neke a jedva ih navukli samo za slikanje .

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1327
   RE: Dečija obuća
13.9.2012 12:38:37   
Anoniman
Nevena nodi Chicco sandale broj 21, ali smo probali i na kraju kupili patofne takođe Chicco 22, komotne su joj ali ne prevelike da se sapliće, tako da kontam da će brzo i cipela biti 22...

(odgovor članu Ivanka 75)
  Direktna veza do poruke: 1328
   RE: Dečija obuća
13.9.2012 12:42:27   
cani
Moj nosi 24 - ima 15 i po meseci,al stvarno ima bas veliko stopalo,a bogami i šakice.Prve cipelice koje smo mu kupili,za prohodavanje su bile br.21,a tad je imao 10 meseci.

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1329
   RE: Dečija obuća
13.9.2012 12:43:26   
Ivanka 75
Sad sam brojala.... na ormaru stoji 9 kutija Ivinih što patpfni, što cipela, sandala, patika.... Mnogo joj brzo raste noga i ispada da smo kupovali skoro svaki mesec ponešto... ili patofne ili cipele ili sandale.
Letos je jedva izdržala sa sandalama koje sam joj kupila 12 juna (dobila sam komentar "Ju, pa što joj kupi ovako velike ima da ih nosi i sledeće godine!), a već 25 avgusta kad smo pošli na more palac izvireoooo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1330
   RE: Dečija obuća
13.9.2012 13:14:00   
cani
E tako su i nama isto,babe u nasem slucajuuser posted image ,govorile,pa vidi kolike su mu,a ja negde proletos kupila 2 para sandalica br.23.I naravno da ih je celo leto nosio,sad su mu knap,prstici udaraju o vrh.Rastu deca hvala bogu.

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1331
   RE: Dečija obuća
14.9.2012 15:15:37   
ishler
Imam pitanje ya iskusne mame
Naime dete mi ima 14m,prve sandale su bile ciciban i nameravam sada da kupim cipele isto ciciban,ali me interesuje sta detetu kupiti yimi tj da nosi po snegu,da li isto neke dobre ciyme sa uloskom ili obicne ciyme samo ya sneg.
Nesto mi je previse da dam ya dva meseca 12000 ya obucu

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 1332
   RE: Dečija obuća
14.9.2012 16:20:49   
isidora88
juce smo kupili mateji nove patike, ne odvaja se od njih, i na spavanje ide sa njima, to je izgleda u crtacu pepa prase video user posted image
ne znam koliko ce trajati ta opsesija.
za mesec,dva planiramo da kupimo jos i neke duboke cipele ili cizme za sneg.user posted image

ishler ja sam mateji prosle godine obuvala one skijaske cizme za decu, tada je imao godinu dana, ja nisam pobornik obuce sa uloskom, ali i da jesam gledala bih samo da su cizme dobro postavljene i da ne propustaju, za 2,3 meseca koliko ce ih nositi nece mu nista biti

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 1333
   RE: Dečija obuća
20.9.2012 21:11:58   
Ana RR
Kupili smo cipelice/patikice user posted image gledali smo razne modele i na kraju se odlučili za ciciban KLIK

A ja sam se nešto zagledala u ove KLIK, baš bi mi bile dobre za špartanje.

< Poruku je uredio Ana RR -- 20.9.2012 21:25:24 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1334
   RE: Dečija obuća
20.9.2012 21:37:16   
Sanchy
Danas sam kupila bebcu koji ima tri meseca patofnice broj 18 i ladno su mu knap,,bas sam se zez..racunam sa mesec dana 16 sa dva 17 a sa tri 18..nije mi dobra racunica..moci ce da ih nosi par dana i to je to a skroz su dobre..user posted image

< Poruku je uredio Sanchy -- 20.9.2012 21:38:01 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1335
   RE: Dečija obuća
20.9.2012 21:41:32   
nink
Sanchy to sun eki cudni brojevi...Mojoj deci su prve cipele za prohodavanje sa 10 meseci bile br 18

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1336
   RE: Dečija obuća
20.9.2012 21:45:39   
cani
Ja detetu prvih meseci nisam nista sem carapica obuvala al on je bio letnja beba pa nije ni bilo potrebe.A i kad sam kupila nehodalice to su bile neke fensi patikice cisto kad idemo napolje da nije bos i merila sam stopalce pa prema tome kupila jer je sa recimo 4 meseca nosio velicnu tih patikica za 9-12 meseci .Sta ce bebi patofnice kad ne hoda i ne puzi ,samo obujes neke debele carapice...

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1337
   RE: Dečija obuća
20.9.2012 21:53:57   
Ana RR
Ne možeš da ih zameniš za veće?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1338
   RE: Dečija obuća
20.9.2012 22:12:15   
Lu
Ana baš su mi dobre te prveuser posted image
Te druge ti idu od broja 36?
Jesi gledala soft kolekciju, one su onako dosta savitljivog đonauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1339
   RE: Dečija obuća
20.9.2012 22:12:49   
ishler
Anci super, koliko ste platili
Sto se tice bebe moja je koristila nehodajuce dok nije prohodala i to kada krenemo negde,a zimi ne hodajuce cizmice sa krznom,puzala i hodala bosa po kuci,a po hladnijem vremenu termo carape.
Kada je prohodala dobila je prve cipele broj 18 ciciban i to samo za napolje po kuci je bosa....
Sada me cekaju neke jesenje razmisljam o naturino i cicibanu...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1340
   RE: Dečija obuća
20.9.2012 22:15:24   
Ana RR
Lu, te druge sam gledala za sebe user posted image

Kolekcije soft i flexi su mi super, to ćemo videti za neki sledeći put user posted image moraću mu kupiti i kanađanke, sjajne su user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 1341
   RE: Dečija obuća
20.9.2012 22:15:41   
branki*
mi pre neki dan uzeli bozi cipele za jesen,kao poluduboke,ciciban,pa videcemo.do sad je nosio ciciban neke kao teksas opancice,super su bile,bas ih je iznosio.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 1342
   RE: Dečija obuća
20.9.2012 22:16:06   
Lu
Sad gledam na toj stranici, nema čizmica, gležnjerica, ili ja ne znam pronaćiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 1343
   RE: Dečija obuća
20.9.2012 22:17:48   
Sanchy
Ne mogu vec sam bacila ambalazu a i racun mada nije tamo ni bilo vecih niti u toj boji ,nema veze nisam ih puno platila a stvarno su slatke skroz,nego nisam ni predpostavila da ce mu biti knap user posted image ,,,,,a sta ce mi patofnice neko je pitao,mi imamo veliko dvoriste pa ga cesto tj.svaki dan vodim napolje bez obzira na vreme pa mu patofne navucem preko carapica kada je hladno kao danas,,eto..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1344
   RE: Dečija obuća
20.9.2012 22:21:41   
Ana RR
Ishler, 6700din su. Nisu jeftine ali šta da radim kada mi se ništa drugo nije dopalo. Od babe i dede je dobio 6 hiljada za cipelice tako da nam je to baš dobro došlo.

Ja ću možda opet poručiti poofnice za po kući, pitaću ih da li mogu da urade sa nekom tankom gumom dole, da se manje klizaju.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 1345
   RE: Dečija obuća
20.9.2012 22:23:14   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Sad gledam na toj stranici, nema čizmica, gležnjerica, ili ja ne znam pronaćiuser posted image


Lu, nema svih modela na sajtu. U radnji ima baš veliki izbor.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 1346
   RE: Dečija obuća
20.9.2012 22:25:13   
Lu
Sanchy jesi razmišljala o ovome
user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1347
   RE: Dečija obuća
20.9.2012 22:26:49   
ishler
Mislim da su preterali sa cenama ali drze monopol pa im se moze....
Moram videti naturino,kazu da su bolje od cicibana samo se tesko nalaze....

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1348
   RE: Dečija obuća
20.9.2012 22:29:11   
Ana RR
Naturino imaš u Beba kid's-u, gledali smo i tu ali nije bilo broja za Marka. Inače, nosi broj 23 a naš kumić koji je 4 meseca stariji nosi 22 user posted image moj jeti user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 1349
   RE: Dečija obuća
20.9.2012 22:33:15   
ishler
Lu gde ima to da se kupi
Znam Anci ali razmisljam da odem do fabrike....
Moja nosi 19mamina mala mishica

< Poruku je uredio ishler -- 20.9.2012 22:34:08 >

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 1350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Da li dopustiti penjanje uz tobogan, i zaš...
Ja dopuštam, čak i podstičem, penjanje po toboganu jer sam shvatila da, uprkos lošem glasu, ima brojne prednosti za decu...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here