|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
26.1.2012 23:13:42   
Anoniman
U arena plazi znam da ima zara, ne znam za bershku, ali nje ima u west endu. user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
26.1.2012 23:16:27   
gagana83
Odlicnouser posted image
Vidim sad, Tasho user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
26.1.2012 23:17:08   
Alexis79
Tash secam se da smo se mimoisle za neki dan user posted image

Gagana kad vec pominjs H&M imas ogromnu radnju na kraju Vaci ulice  sa leve strane.Tj. iz Vaci ulice izlazis na ogroman trg i sva u staklu sa leve strane je radnja.
Malo iznad toga je prva stanica zute metro linije.(Voros Marty)

A soping je sigurno  bolji nego bilo gde kod nas user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
18.2.2012 23:45:10   
gagana83
Hej zene!
Dosli smo prethodne noci iz Peste.
Ja sam odusevljena gradom, zaista je prelep. Samo, falilo nam je jos bar 2-3 dana da obidjemo sve sto smo planirali. Vreme nam je bilo jako lose, prva dva dana je duvao jak vetar pa je bilo bas hladno, treci dan je bilo toplije ali je vajao sneg. Sledeci put u Pestu dolazimo u prolece, verujem da je tad lepsa.
Budimpesta je stvarno divna, i ono sto mi se narocito svidelo je to sto iako je veliki grad nije ludnica kao u Beogradu. I mnogo je laksi za snalazenje od BG-a, tu ste u pravu.
Agencija je organizovala razgledanje grada autobusom i to nam je bas pomoglo u daljem razgledanju grada.

Uglavnom smo se vozili metroom, planirali smo da grad obilazimo pesice ali nam se nije dalo jer je vreme bilo lose.
Lepo smo sopingovali, pre svega za Unu, bilo je snizenja i po 50 i 70%. Od trznih centara isli smo u Arena plazu jer nam je bila najbliza i u Camponu.
Tash, po tvojoj preporuci smo jeli u OK Italia(ima ga i u Arena Plazi) i isli na kolace u Zerbo(stvarno deru)
Jednom smo vecerali u nekom restoranu u Vaci ulici, e to je tek bilo dranje.
\
Uglavnom, bas smo se lepo proveli i planiramo jos koji put u Pestu.

< Poruku je uredio gagana83 -- 18.2.2012 23:46:26 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
18.2.2012 23:47:38   
Anoniman
Restoran u Vaciju? Negde na drugom kraju od trga? Kako se zove?

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
18.2.2012 23:48:52   
Anoniman
Idite za uskršnje praznike, ne znam kako sada padaju, dal se mogu spojiti sa prvim majem, i vodite i Unu, idite u ZOO, idite na Tvrđavu. Poslednjih godina u to vreme je za kratke rukave, zaista je uživancija.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
18.2.2012 23:50:06   
gagana83
U onom delu gde su radnje .Italijanski restoran, Cucina ili kako se vec kaze kuhinja na italijanskom.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
18.2.2012 23:55:27   
Anoniman
I don't know. user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
18.2.2012 23:57:26   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Tash

Idite za uskršnje praznike, ne znam kako sada padaju, dal se mogu spojiti sa prvim majem, i vodite i Unu, idite u ZOO, idite na Tvrđavu. Poslednjih godina u to vreme je za kratke rukave, zaista je uživancija.

Da, Zoo smo propustili ovaj put, to ostavljamo za malo lepse vreme. Na tvrdjavu smo bili, pogled je neverovatan.
Zao mi je sto nismo obisli pijacu i onaj deo grada gde je Andrasi ulica i ta ulica sa kaficima. Kroz Andrasi ulicu smo prosli busom, jako je lepa, ima prelepih gradjevina.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
19.2.2012 0:04:28   
Jele

IZVORNA PORUKA: gagana83


ta ulica sa kaficima. Kroz Andrasi ulicu smo prosli busom, jako je lepa, ima prelepih gradjevina.


Baš mi je drago da vam je bilo lepo, ja Budimpeštu baš jako volim. Nego, nešto mi je stao mozak, koja je to ulica sa kafićima, jel' tamo i onaj Irish Pub na B user posted image Ne mogu da se setim...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
19.2.2012 0:11:56   
gagana83
Koliko sam ja shvatila, ta ulica izbija na Andrasi bulevar.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
19.2.2012 0:16:57   
Jele

IZVORNA PORUKA: gagana83

Koliko sam ja shvatila, ta ulica izbija na Andrasi bulevar.


Ne znam, stao mi je mozak, a i davno nisam bila...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
24.8.2012 22:50:43   
madre
zene, koliko dana je potrebno da se ovde sve lepo vidi? koliko otprilike vremena provedete u ikei?user posted image (ja jurim bogiju tamo neku lampu i kao samo to mi trebauser posted image
procitala sam celu temu i primetila da ovde svasta ima da se vidi. mi krecemo u ponedeljak ujutru i ostajemo do petkauser posted image sve se plasim da cemo samo juriti i trcatiuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
24.8.2012 22:59:37   
Anoniman
Ja nakon Ikee uglavnom planiram duuuugo kafenisanje da se odmorim, tako da nakon posete Ikei uglavnom još uđem u TC u H&M i C&A, nakon toga svi spavamo kao topovi. Bez 3-4-5 sati iz Ikee nikada ne izađem.

Obići ćete taman dosta za to vreme.

Jedan dan ćete provesti u Ikei, jedan dan u nekom tržnom centru, i 3 dana šetnje... dosta.

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
24.8.2012 23:04:29   
madre
tebe sam cekalauser posted image user posted image tvoje postove sam kopirala i nosicu ih sa sobomuser posted image
nije to bas 3 dana za set_nju vec 2, ali ako nam se bas mnogo dopadne ostacemo i za vikenduser posted image
prvi put idemouser posted image

< Poruku je uredio madre -- 24.8.2012 23:06:49 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
24.8.2012 23:19:49   
Anoniman
user posted image Taman će vam biti lepo vreme.

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
31.10.2012 12:27:15   
daca77
Planiramo ja i mm da odemo do Budimpeste sle.nedelje, pa me zanima da li je vreme za soping ili ne?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
31.10.2012 12:29:14   
Jole84
I mene me to zanima user posted image


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
31.10.2012 12:29:49   
dunja RR
Mislim da je u decembru i početkom januara Mađarska najbolja za šoping.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
31.10.2012 12:31:19   
daca77
Hvala, dunjice...pretpostavila sam i ja da novembar nije za soping.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
31.10.2012 12:35:27   
magnetic
Tu oko katolickog Bozica je najbolje ici u Madjarsku.Em su svugde akcije i to dobre,em je svaki grad i svaka robna kuca prelepo okicena,pa je nekako milina shopingovatiuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
31.10.2012 12:43:27   
daca77
Ok.Hvala, magnetic...Mm hteo da iskoristi ovaj drzavni praznik 11.odn.12.novembra i tako spojimo 3 dana.user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
29.12.2012 23:26:26   
Didy
Mm i ja bili prošlog vikenda bez dece i oduševljeni smo. Ja sam bila jednom 2003. godine u Budimpešti na par sati, mm nikad.
Išli smo autobusom preko jedne novosadske agencije (ne znam da li smem ovde da je reklamiram) i stvarno smo prezadovoljni. Na akciji je koštalo 38 evra po osobi - hotel, doručak, vodič i prevoz. Vodič nam je bio odličan i moj utisak je da ništa na mene ne bi ostavilo takav utisak da smo npr. mm i ja išli sami u svom aranžmanu. Tek kad imaš priču u pozadini, sve znamenitosti mnogo bolje doživiš. Obišli smo: parlament, baziliku, Citadelu, Ribarske kule i ceo taj kompleks  s dvorcem, gledali smnu straže, Vaci ulicu i pijacu i Trg heroja. Uveče smo hteli da idemo u panoramsku vožnju Dunavom, ali se nešto izjalovilo, tako da smo završili na Verešmarti trgu (išli smo plavim metroom, čija stanica je bila odmah do našeg hotela) i tamo je bio božićni vašar, štandovi s hranom, kuvanim vinom i čajem na sve strane, muzika, jelka, ukrasi, sve okićeno, svetlucavo i veselo.
Sledećeg dana smo otišli u Sentandreju koja nas je baš oduševila. Tad je počeo da pada sneg, pa je Sentandreja izgledala kao seoce iz bajke, pogoto onako lepo ukrašena i okićena. Jedina zamerka je bila što je premalo vremena bilo predviđeno za slobodno vreme u Sentandreji, nismo stigli da obiđemo Muzej marcipana i da svratimo u Srpsku kafanu, ali nadam se da će biti još prilika... U povratku smo svratili u tržni centar Campona, ali smo iskoristili vreme da odemo u taj Tropikarijum, akvarijum, koji je super, pogotovo tunel s ajkulama i ražama, tako da uopšte nismo odvojili nimalo vremena za šoping, i uopšte se ne kajemo, jer mislim da je sve ostalo bilo mnogo vrednije od šopinga. Mi, ionako, odemo s vremena na vreme u šoping do Segedina, pa mi je nekako bilo besmisleno trošiti vreme na šoping pored toliko zanimljivosti i znamenitosti u Budimpešti.
Elem, utsici se još sležu, a mi već razmišljamo o vikendu u Beču (i) ili Pragu, ali negde na proleće kad malo otopli.
Jedina zamerka za vremenske uslove je što je bila magla kad smo bili na Citadeli, pa nismo mogli da uživamo u pogledu jer se od magle uopšte nije video grad.

< Poruku je uredio Didy -- 29.12.2012 23:27:19 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
29.4.2014 12:55:21   
Peace*
Idemo sada za 1.maj, jedva čekam. Samo da nas vreme služi.

Kontali smo opet u ZOO, Marko je sada dovoljno porastao da mu bude zabavno, a Luki ne smeta da ide opet.

Kontali smo da pogledamo i Hungarian Railway Museum

Dopada mi se i odlazak u Budapest Caves

Zatim misli da je za malo stariju decu i ovo super Palace of Miracles

Kao i ovo recimo Puppet Theatre

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
29.4.2014 14:08:49   
Sanjalicaaa
Peace, super sto si ovo napisala. Mi smo isto planirali sad za 1. maj. Jos izvadili i pasos za bebca na brzinu, ali sada se mislimo da li uopste da idemo jer vremenska prognoza kaze da ce biti lose vreme. Kao 1. ce biti suncan, a ostali dani kisoviti, tako da smo bas u nedoumici da li krenuti ili ne user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







L’ERBOLARIO SUN - sunčano darivanje na Rin...
Uživajmo u lepom vremenu uz L'Erbolario SUN!
Uskršnja čestitka sa skrivenom porukom
video
Ljubav iznenađuje zar ne? Budite kreativni tokom uskršnjih praznika i zadivite svoje najbliže tako što ćete napraviti pr...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here