|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2022.
4.8.2022 8:04:27   
dddaca
Sta li sam ovde htela da napisem, ne znam. Tek sad vidim da je otislo pola poruke user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Letovanje 2022.
4.8.2022 8:08:25   
nata11
Otakad RR postala ovolika burzoazija... nisam ocigledno redovno pratila.

Toliko pljujete da vecinu zena i sramota da napise da je isla sa decom na more.
Sve sami Maldivi i Zanzibar.
Sta cemo kada ima i onih koji rade za minimalac, imaju vise dece ili neki drugi veci fin izdatak.


Evo ja cu najverovatnije smestaj u Skotini. Razlog - jeftino je. Pa lepo kolima jedan dan PLatamon, jedan NP, jedan dan Solun... Smestaj jeftiniji ali zato dva obroka u restoranu i bez ustezanja kupiti neku glupost detetu ili ne.



< Poruku je uredio nata11 -- 4.8.2022 8:12:17 >


_____________________________





(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Letovanje 2022.
4.8.2022 8:47:22   
IvanaSK RR
Nato, interesuje me cena tvog smestaja? :)
Mi nismo bili na moru godinama i nadam se da cemo uspeti sledeće godine. Gledam smeštaj i cene da bih znala sta i kako... 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Letovanje 2022.
4.8.2022 9:10:24   
nata11
Studio za 2+ dete od 18/19.8. je 170 e -7 nocenja. Imaju i druge varijante, apartmane, duplexe ali su povoljni jer su dalje od plaze a opet blizu je izlaz za regionalni put pa je super ko planira drugu plazu svaki dan.

Ima i celih vikendica u Paralia Dionisu (to je isti red malo nize) veoma lepo uredjenih - 5 odraslih za660E. I to je podnosljivo.

Ja sam rezervisala Albaniju preko bookinga ali prijatelji koji idu sa nama nisu za pa evo moramo menjati u poslednji momenat.




_____________________________





(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Letovanje 2022.
4.8.2022 9:35:49   
IvanaSK RR
U pa to je vrh cena. Javi kako je bilo pa da mi posaljes podatke za sledeću godinu :) 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Letovanje 2022.
4.8.2022 9:53:34   
dddaca
Cekaj Nato, ceo studio je 170 evra za 7 noci ili je to cena po osobi? A Paralia Dionisou, mislis li na ono mesto pored Nea Flogite?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Letovanje 2022.
4.8.2022 10:08:58   
jess021
Nato, ne znam zasto si stekla takav utisak. Nije uopste stvar u novcu, već u očekivanjima i šta kome odgovara. Meni se taj Olimpski deo uopšte ne dopada, ni u hotelu ni u apartmanu. Kao što sam rekla ovamo more kao Dunav, a ovamo kamenje da se slomiš i dubina. Valjda imam pravo da kažem svoje misljneje?! A na more idem najviše zbog dece i da se kupamo u moru.  

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Letovanje 2022.
4.8.2022 10:21:50   
nata11
Daco ne, mesto iza Skotine pomesala sam. Paralia Panteleimun ili tako nesto slicno ne znam tacan naziv sada iz glave. Pogledaj na maps pa booking.

Vazi poslacu ti sasvim solidan smestaj, imaju lepo dvoriste, nasa zena udata za Grka. Izgleda da i ona otpada jer nema mesta za sve nas.

Naravno Jess. Ne znam zasto si se pronasla nema razloga user posted image
Ali komentari nije mi jasno sta se ljudima tamo sviidja i sl. su neumesni jer 70% forumasica su zene koje zive sa prosecnim primanjima. Da li realno mislite da se nekome svidja Paralija? Sem Palmi user posted image Neko ne bi voleo u resort na Kritu ili ne zna da je voda lepsa na Halkidikiju nego u Olimpik Bicu? Naravno da zna ali nema auto, nema finansija, ne sme duze da vozi zbog bolesti -1000 je razloga.

_____________________________





(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Letovanje 2022.
4.8.2022 10:36:49   
dunja RR
Didy, ne znam zašto a ja baš mislila da vi volite te zezancije? Ili tvoji voleli kada su bili mlađi?
Moji još nisu za to, tj. možda bi dogodine S pustil (sada ne traži), kada joj malo usavrši tehniku plivanja. Ali priznajem da me strah, jer bi stalno morala da nadgledam.
U kom uzrastu je klincima to zanimljivo uopšte, ti tobogani?


IZVORNA PORUKA: Didy

Sad u Egiptu se Sofija jednom spustila na toboganima, Stefan nijednom. Shvatili smo da nije to za nas.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Letovanje 2022.
4.8.2022 10:54:42   
dunja RR
Ja nešto nemam želju za odlaskom na more ove godine, možda negde i odemo, možda i ne, ali pre mislim da nećemo. Jedan od razloga je što smo u julu već bili u Budimliji, a sada završavamo Vrnjačku Banju, i na oba mesta nam je bilo sjajno, odmorili se (bez kuvanja, čišćenja), isplivali, išetali.

Ali, glavni razlog što mi se ne ide na more je što se nismo izvežbali u vožnji, mislila sam da će to brže ići, ali vreme nam je bilo najveći neprijatelj (nije ga bilo), mada mm sada već vozi sam, svako jutro, nadam se da ću i ja češće vozati, i mislim da ćemo dogodine moći da se odvezemo sami.

Iako moram priznati, Tasos me nije posebno privlačio ranije, sada nekako vučem ka njemu, za sledeću godinu, i to nekih 20 dana, ili, možda kombinacija - Kavala 7 dana + 10-ak dana Tasos. Počeću ja to već na jesen da istražujem, pa bi možda preko Nikane rezervisala početkom sledeće godine. Ili možda Pelion preko agencije, pa dupla smena, mada bi njega možda ostavila za kasnije, kada se baš izveštimo u vožnji.


Moram priznati kada smo putovali sa jednim detetom, lako je bilo otići na Krit, Lemnos (nalazila sam baš ok ponude što se tiče cena), a sada sa dvoje, cene su mnoogo veće, a većina hotela, povoljnijih,, koji se meni dopadaju, i u mestima koja biram (uglavnom biram bez hrane, ili sa doručkom, ALL u Grčkoj ne bih uzimala) i nema opcije za dvoje dece.

Lakše je bilo i sa jednim detetom jesti u restoranu, i nisam bila ljubitelj spremanja hrane na odmoru, ali sada sa dvoje, spremaću hranu, i ne čini mi se da neće biti problem. Menja se percepcija (i mogućnosti) sa promenom situacije, bar u mom slučaju.

Iako moram priznati, zapne mi oko za one hotele preko Travelenda, mozgam, prebiram po glavi, i nekako uvek dođem na to, da ne bih te velike hotele. Više volim male simpatične hotele, gde je intimnija atmosfera. Ili apartman.

Zato bih sada preko Nikane, ili direktno, gde nađem bolje i povoljnije, pa da ostanemo duže.


< Poruku je uredio dunja RR -- 4.8.2022 11:01:54 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Letovanje 2022.
4.8.2022 11:10:02   
jess021
Dunja, slažem se za hotele, iako sve zavisi kakva je organizacija za decu. Prošle godine smo bili sa tim delom prezadovoljni, a sad ne.I moj plan je da preko Nikane nađem neko apartman na plaži, nekoj lepoj😉

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Letovanje 2022.
4.8.2022 11:17:14   
dunja RR
To, baš to Jes, negde na plaži, a ako može i da bude dovoljno blizu nekog mesta, gde možemo uveče prošetati. Nikakav problem nam nije ni kilometar - dva da prošetamo uveče, evo sada smo u Banji svako veče išli do grada, od Solarisa, i nama to odgovara. E sad, ne poznajem Tasos, i ne znam da li je izvodljivo naći tako nešto (da bude i lepa plažica, a u blizinu mesto za uveče), ali krećem uskoro sa potragom. To ne znači da nećemo oblizati ostrvo, ali neću da mi paljenje auta bude prioritet, ipak mi (jako) treba i odmor, pa želim da veći deo istog provedem na plaži gde je i smeštaj, uz nekoliko obilazaka drugih plaža tokom tih 15-ak dana.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Letovanje 2022.
4.8.2022 12:43:14   
jess021
Dunja, ajmo zajedno.😁
Isto tako, želim da mi bude lepo tu gde jesam, a ako hoću negde drugde da odem.Didy mi je preporučila Skala Potamia, jer dan duže traje na toj strani, a lepa je plaža. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Letovanje 2022.
4.8.2022 12:48:57   
dunja RR
Može Jess :)

I meni je Didy ranije pisala, potražiću te poruke, znam da je bilo puno korisnih informacija i da mi se smeštaj dopao, ali se moram prisetiti svega.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Letovanje 2022.
4.8.2022 12:56:50   
Sanjica26 RR
Ja sam ove godine birala apartman koji nam je blizu plaže. Bukvalno smo imali minut. Dosla sam na odmor. Naravno, mi smo npr pre podne koristili da obiđemo neka mesta, a posle podne je vreme za plažu i kupanje. Ali to smo od devet dana, dva puta isli negde. Ne znam kako bi se ponasala u hotelu kad ne moramo nista da spremam. 🤣 Lažem, imali smo pre sedam godina kad smo prvi put isli na more i tad smo uzeli polupansion. I tada nam je bilo super. Osim sto nismo bili zadovoljni plažom u Haniotiju. Mada, nismo od nje puno mrdali.Za sledecu godinu smo se mm i ja dogovorili da tražimo na vreme. Voleli bi avionom, da idemo, jer mm ne voli da dugo vozi. Videcemo jos. Ili kao sto kaže Suzi i tu opciju smo razmatrali da budemo malo u jednom mestu, malo u drugom

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 4.8.2022 13:09:58 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Letovanje 2022.
4.8.2022 16:55:27   
Didy
Jess, Skala Sotiros, nije Skala Potamia. Naši prijatelji s kojima letujemo godinama su opet bili kod njih (4. put čini mi se) i prezadovoljni su. Doneli nam njihovih domaćih maslina i crnih i zelenih, pre neki dan su se vratili.😍

Dunja, ranije je sve bilo mnogo jeftinije. Sećam se da smo 2014. išli s decom u hotel prvi put - za nas 4, 10 noći all inc. je bilo ispod 1000 evra, oko 800 čini mi se. Za te pare odavno nema ništa, a kako deca rastu sve je skuplje. Nama Stefana računaju već kao odraslog, tako da su i hotel i avion ozbiljna stavka. Najviše nam se isplati u apartmanu, ali tako najviše i volimo trenutno. Dunja, u pravu si, moji su baš voleli tobogane, vole i sad, ali kad smo na moru, vole more više od tobogana. Mali su bili kad su se spuštali. Mlađi od Save sigurno, pogotovo Sofija. Mada, ona je taj tip da se ničeg ne boji, Stefan je obazriviji. Mm je obično išao s njima kad su bili baš mali, mali. Nato, ima povoljnih smeštaja svuda, samo treba ranije rezervisati. Meni se stvarno ne dopada Olimpska regija, a zbog mora idem. Kupati se u bazenu mogu bilo gde, ne moram do mora ići. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Letovanje 2022.
4.8.2022 23:49:52   
Didy


IZVORNA PORUKA: jess021

Didy mi je preporučila Skala Potamia, jer dan duže traje na toj strani, a lepa je plaža. 



Sad sam tek skontala da je Skala Potamia skroz na drugoj strani ostrva, na istočnoj - tamo sunce zađe u 18h jer je Ipsarion (najviši planinski vrh Tasosa) baš visok. Skala Sotiros - najlepši zalasci sunca i kupanje do 21h. ❤️

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Letovanje 2022.
5.8.2022 9:52:24   
jess021
Didy, primila k znanju😘A kad smo već kod toga, ne vidim više tu Chrisi vilu u ponudi?! Znaš li nešto? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Letovanje 2022.
5.8.2022 10:14:40   
Didy
Crissi Skala Sotiros Tasos
Evo link. Moj predlog je da kontaktiraš Biljanu (ima broj dole na dnu strane) na viber. Na čistom srpskom, ona je naša Nišlijka. Moj brat od strica im je pisao mejl, pa kaže da nije dobio odgovor, tako da je viber sigurnija varijanta.Oni ne izdaju preko agencije godinama jer popune kapacitete sami. Imaju ljude koji im se godinama vraćaju. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Letovanje 2022.
5.8.2022 10:17:33   
dunja RR
Ja baš čitam šta mi JE Didi pisala pre par godina :)

Super je ta Didina vila, a ovo su meni tada slali kao perdlog sa Nikane, isto Skala Sotiros KLIK VRANAS

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Letovanje 2022.
5.8.2022 11:05:56   
jess021
Didy, hvala ti. Sad se sećam, ali još je rano da rezervišem za sledeću godinu🤣Sad ću opet da pogledam 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Letovanje 2022.
5.8.2022 13:19:25   
dunja RR
Didy, kako beše, jel u Skali Sotiros ima šetalište za uveče, ili je ona ipak malena? Ili se iz nje pešaka može doći do nekog mesta?
Ja ću svašta pitati, po ko zna koji put, izvinjavam se user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Letovanje 2022.
5.8.2022 14:15:33   
Didy
Dunja, ta Vila Vranas je malo dalje od plaže. Tu ispred nje se ne kupa. Moji brat i snaja su bili jedne godine tu jer je ovde bilo zauzeto i nisu baš bili zadovoljni. Meni je u ovoj našoj vili presudno to što je bukvalno preko puta plaže. Moj muž peče roštilj u dvorištu i samo nas vikne kad je gotov, eto toliko je udaljeno. U kupaćem odeš, iskupaš se, vratiš se u kupaćem jer imaš 5 koraka. Dvorište je divno, veliko, roštilj može da se koristi (mi smo pekli svežu oradu nekoliko puta). Higijena je besprekorna, ali stvarno. Ima mašina za veš koju možete koristiti, što umanjuje prtljag (npr. peškire za plažu i kupaće properem svako veče na nekom brzom programu, ne nosim rezervne peškire). 

Šetalište ima malo. To je baš mestašce, seoce, ima maleni trg, malo šetalište uz more, crkvicu, neke iskopine, 2 prodavnice, 2 restorana, 1 piceriju, 1 poslastičarnicu, 1 pekaru i par kafića, ali nama je bilo sasvim dovoljno. Ako se zaželite gužve, Limenas i Potos su na 15-20 km, mi smo obično išli u Limenas, Potos nam se nije svideo.Plaža je divna, peščana, dugačak plićak, ima i neka deca, pa možete imati prirodan hlad. Ležaljke mislim da se nisu plaćale, nego uz piće. Mi smo se jedan dan vozači po ostrvu, drugi dan bili na našoj plaži i tako naizmenično - malo odmora, malo avanture.  

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Letovanje 2022.
6.8.2022 0:45:13   
dunja RR
Didy hvala ti, baš mi se dopada i vila i mesto, iz tvoje priče opet :) ! Znam da si mi sve ovo već sigurno bar jednom pisala, i nekako sam baš uverena da je to to što želimo. Iščitaću detaljno sve ja, pa se nadam tokom jeseni donosim odluku.

Hvala ti user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Letovanje 2022.
6.8.2022 8:24:41   
jess021
Dunja, mislim da ima samo jedan apartman 🤣🤣🤣
Ko će biti brži!! Šalim se naravno. Odoh u drugu temu, sigurno sam preterala u ovoj 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 razloga za kuvanje na indukcionim pločama!
Uz elegantan dizajn, efikasnu upotrebu i bezbednost, Gorenje indukcione ploče su savršen izbor za bržu i lakšu pripremu ...
L’ERBOLARIO SUN - sunčano darivanje na Rin...
Uživajmo u lepom vremenu uz L'Erbolario SUN!



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here