|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pekač za hleb i recepti
31.5.2014 23:27:18   
Didy
IZVORNA PORUKA: vikiveki

Didy,mislim da ti je najbolje da kupiš neku bolju marku pošto je već puno koristiš


I ja mislim. Mada, ova tesco je bila 30 evra, za te pare, pošteno je odradila.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Pekač za hleb i recepti
1.6.2014 10:33:14   
Torbica
Viviveki, mesim i ja povremeno, mada smo se toliko navikli na pekaricu da nam je taj hleb medju naj hlebovima. Koristim je i da zamesi ponesto na Teig programu. Ponekad i opciju za brzi hleb.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Pekač za hleb i recepti
29.9.2014 10:33:04   
Klarita
Danas idem da kupim user posted image Na sta sve da obratim paznju, nemam vremena da se bavim tom tematikom, moram danas, jer me mm iznenadio svojim raspolozenjem, pa da iskoristim to...inace odlozim li kupovinu, ko zna kad cemo opet naci vremena, novca i obostranog slaganjauser posted image Salu na stranu, ima neke cekove, pa ko veli, mozemo ih iskoristiti na pekaricu...odmah sam zaskocila na ovu temu. Pogledala opet...
koliko je bitna snaga? Vidim neke su 600, 700 ili 800w.
Pa, koliko znaci broj programa?
Da li je dovoljno da kupim onu za 1kg hlebauser posted image
Da li sve pekarice osim hleba, peku i kolace, proju, neka druga pecivauser posted image

Bilo ko?

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Pekač za hleb i recepti
29.9.2014 11:32:47   
Modessty
jao ja ti ne mogu mnogo pomoći. Valjda je bolje da ima što veću snagu. Ja imam neku avg i pojma nemam koliko ima w.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Pekač za hleb i recepti
29.9.2014 13:20:46   
Klarita
Ja cu sad da idem, oko 14h. Cekam majku da dodje da cuva N, ja po k u vrtic pa idemo. mislim da cu da se zaletim kao user posted image jer sam duduk za tehniku, a jos i kombinacija tehnika-kuhinja, kukuuuu

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Pekač za hleb i recepti
29.9.2014 13:21:54   
Modessty
ma ne možeš mnogo da pogrešiš Klari.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Pekač za hleb i recepti
29.9.2014 13:25:25   
Klarita
Valjdauser posted image obicno pogresimuser posted image Nema veze, ce radi posao. Jedino sto sam naucila je da ne kupujem najskuplje , a Boga mi ni najjeftinije...gledacu tamo da uzmem neku koja je srednje ceneuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Pekač za hleb i recepti
29.9.2014 13:54:54   
Anoniman
Klarita ja imam ovu i prezaovoljna sam

klik

mesi sve cak i kifliceuser posted image

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 158
   RE: Pekač za hleb i recepti
29.9.2014 16:46:31   
lokica77
Zene ova
http://www.winwin.rs/mini-pekara-bauer-bm311n-1149951.html
ili ova
http://www.winwin.rs/mini-pekara-gorenje-bm900w-1139455.html
iskustva, misljenja sve mi znaci,
do sutra popodne treba da odlucim a ja pojma nemam, prvu su mi nahvalili ali je meni nepoznata marka pa sam skepticna, a gorenje je valjda gorenje standardno dobro ... ne znam...sta mislite?

_____________________________

Ako ne ide po planu, ide po sudbini...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Pekač za hleb i recepti
30.9.2014 22:43:22   
Klarita
Ja uzela OVU Nisam stigla da je probam naravnouser posted image nadam se sutra da cu stici. jedino sam je otpakovala i "smestila"user posted image Dobila sam od mm i aparat za tursku kafu OVAJ e, njega sam vise puta isprobalauser posted image

(odgovor članu lokica77)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Pekač za hleb i recepti
30.9.2014 22:44:36   
Klarita
Lokice, ja sam uvek za "marku'' jer markom dobijas i ovlascenog servisera i garanciju i poznajes kvalitet, bar se nadam da je tako. Javi koju si uzela.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Pekač za hleb i recepti
30.9.2014 22:51:17   
17 joka
Klarita, bas mi se svidjauser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Pekač za hleb i recepti
30.9.2014 22:57:52   
Klarita
Jos samo da operem posudu, proucim uputstvo i stavim sastojkeuser posted image sluzim kad budeuser posted image

izvinjavam se za dve poruke za redom, mislila sam da sam isla na opciju "uredi" user posted image a, sad je vise nema, mislim opcije.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Pekač za hleb i recepti
30.9.2014 23:35:53   
Anoniman
Imamm gorenje, prezadovoljna, postavila sam ti link koju imam jauser posted image

uzivaj, i slikuvaj nam prvi hlebuser posted image

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 164
   RE: Pekač za hleb i recepti
1.10.2014 16:11:58   
Klarita
Leleeeeeeee, ene gu mesiuser posted image ali ja sam ubacivala sastojke redom i ne znam sta mi bi, pa ubacih kvasac u vodu, a tamo pise u napomeni da vodimo racuna oko toga kako ubacejemo kvasacuser posted image Sta li ce ispadne, ne znam, ali sta god bilo pisacu vam utiske i slikati 'lebacuser posted image

Je l' zna neko sta ce biti sto je kvasac u vodu ubacen? by the way, smorila sam se dok sam spremila aparat za prvu upotrebuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Pekač za hleb i recepti
1.10.2014 16:13:23   
Anoniman
Klarta moze biti zbijen hlebuser posted image vodi racuna o sastojcima, uve prvo voda-mleko, jogurt, pa secer so- pa brasno, i kvasac u udubljenjuuser posted image

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 166
   RE: Pekač za hleb i recepti
1.10.2014 20:04:44   
Klarita
user posted image nepecen jeuser posted image
Mm je otisao po hleb u pekaru, okupala sam N, sad cu i K, pa dok veceramo i javljam se, ali ako moze neki recept za hleb da me doceka bilo bi suuuuuupeeeeeeeeeeeruser posted image Covece, ne pamtim kad smo ovako kasno jeli, a trebamo na dijetu.

I da, samo da pitam jos, kad podesim ono vreme (odlozeni start) je l' to za toliko sati bude ispecen hleb ili onda krece da peceuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Pekač za hleb i recepti
1.10.2014 20:38:13   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Klarita

user posted image nepecen jeuser posted image
Mm je otisao po hleb u pekaru, okupala sam N, sad cu i K, pa dok veceramo i javljam se, ali ako moze neki recept za hleb da me doceka bilo bi suuuuuupeeeeeeeeeeeruser posted image Covece, ne pamtim kad smo ovako kasno jeli, a trebamo na dijetu.

I da, samo da pitam jos, kad podesim ono vreme (odlozeni start) je l' to za toliko sati bude ispecen hleb ili onda krece da peceuser posted image




da, da, ja ga naprimer navijem za 7h , i u 10 imam vruc tek ispecen hlebuser posted image

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 168
   RE: Pekač za hleb i recepti
1.10.2014 21:31:57   
Didy
Klarita, ako odmah pečeš nema veze što si stavila kvasac u vodu, zeznuto je ako je odloženi start, pa kvasac stoji u vodi. Mada, meni u receptu uvek idu sastojci tako da je kvasac na kraju. Znači - voda, ulje, pa onda suvi sastojci, pa kvasac na kraju.
Odloženi start je super opcija. user posted image Ja sam uvek uveče stavljala sastojke, pa ujutro sve miriše na hleb i imamo za doručak svež i vruć hleb.
Kako je uspeo da ti ostane nepečen? Možda ti se čini jer je vruć. user posted image Koji si program stavila? Trebaće ti malo vremena da se uštosiš, ne nerviraj se i ako ti prvih nekoliko puta ne bude savršeno.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Pekač za hleb i recepti
2.10.2014 0:02:29   
Klarita
Pravila sam beli hleb. po receptu iz prirucnika sam i po uputstvu mi stoji na french program da pecem i odabrala sam srednje pecenu koru. Ne cini mi se, iako na slici ne deluje nepeceno, jeste verujte i sredina hleba je vlazna i lepljivauser posted image nije jestiv.
user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Pekač za hleb i recepti
2.10.2014 9:28:22   
Klarita
Ima li nekog da mi pomogneuser posted image ? Stavicu sad opet, da bude pecen za rucak. Bilo ko?

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Pekač za hleb i recepti
2.10.2014 9:30:04   
Anoniman
Klarita proslo neslavnouser posted image

vodu jogurt mleko stavi uvek mlake, pa so, secer, pa brasno i kvasac u udubljenju, uvek stavim da mi je kora medium ili dark pecena.....

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 172
   RE: Pekač za hleb i recepti
2.10.2014 9:34:57   
Klarita
UM, kakav jogurtuser posted image Pa, nema ga u receptu za beli hleb. Daj recept ili kazi koji je naziv 'leba. Nemo' se smejes user posted image ali kuhinja i ja se slabo poznajemo, ako me razumes...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Pekač za hleb i recepti
2.10.2014 9:36:03   
Anoniman
Sad cu da odem da vidim, i uvek mi je
program basicuser posted image


ovde imas dobre recept za mini pekaru

vecinu sam isprobala user posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 2.10.2014 9:37:14 >

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 174
   RE: Pekač za hleb i recepti
2.10.2014 9:37:49   
Anoniman
probaj ovaj

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Posna pesak torta
Ringerajin kuvar: Maraj
Šampita
Ringerajin kuvar: lesica RR



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here