|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Muzika za decu
8.1.2010 23:09:10   
JULIE
e,i moj miki obozava te sa you tuba,najvise eci,peci,pec i tata ti me volis...

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Muzika za decu
8.1.2010 23:20:03   
lence
Ne vidim zasto potcenjivati decu? Klasicna muzika ne mora da se razume da bi se volela slusati. user posted image  Recimo Brahmsova uspavanka im itekako prija i to od malog doba. Ja im to ne bih uskracivala. Za Grand uvek mogu kasnije da se odluce sami. user posted image
Decije pesmice su odlicne i radi laganih, simpaticnih i zanimljivih tekstova, i ritma koji pogoduje gibanju.


_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Muzika za decu
8.1.2010 23:29:40   
mihi
Jako sam ponosna na svog starijeg sina koji ima 13 godina i sam je formirao svoj ukus nikada nije gledao niti  slušao Pink niti bilo kakvu muziku takve vrste, sluša Red hot chily papers, U-2, Leni Kraviz, njegove vršnjakinje slušaju Seku, Cecu..... a on to nikada nije slušao i užasava se toga. Malom sinu puštam sve dečije pesmice sa Youtub-a Djiha djiha, ti i ja Vrapcici, jingle bells, kad si sretan, razbole se lisica, vuče, vuče....... i obožava ih. user posted image

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Muzika za decu
8.1.2010 23:31:58   
JULIE
Ok lence svako ima prava na svoj izbor i da svoje dete vaspitava onako kako zeli i kako misli da treba.Ja samo smatram da deci treba dozvoliti da budu deca,a ako se za grand mogo odluciti kasnije mogu i za klasicnu muzikuuser posted image a i klasicna muzika nema mnogo uspavanki.Ja recimo obozavam 4seasons slusali smo to u skoli,ali svom detetu necu to pustati jer mene ta vrsta muzike nije zanimala do srednje skole cak je negativno uticala na moje raspolozenje.Ali opet,naravno stvar ukusa a ukusi su itekako razlicitiuser posted image user posted image

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Muzika za decu
8.1.2010 23:39:18   
JULIE
Mihi o tome upravo i pricam ako bebama pustamo deciju muziku to pozitivno utice na njih a sigurno nece slusati djiha,djiha sa 13 god.Tvoj sin je sam izabrao vrstu muzike koju ce slusati i to je ok.Moj tata je pevac narodne muzike a ja nikada nisam bila zakleti narodnjak.Samo kazem da ako sinu non stop pustam grand,pop ili klasike to je nametanje mog izbora i onog sto se meni dopada a ne znaci da ce se i njemu dopadati.user posted image

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Muzika za decu
9.1.2010 12:23:37   
Anoniman
Nije da moje dete ne voli deciju muziku, ima dve-tri pesme koje obozava (Lakovic-Deda, Old McDonald had a farm...), ali cini mi se da vise voli muziku "za odrasle". Pod tim podrazumevam muziku koju ja slusam, jer nema bas puno prilike da cuje nesto drugo. Posto ne mogu da slusam tri decije pesme po ceo dan, na njegovoj listi zelja su i Paul Simon, Lambada, Gipsy kings, Moloko...uglavnom, vesele pesme, sa puno ritma, uz koje on mnogo voli da djuska.
Sa klasicnom muzikom pokusavam od rodjenja, i ne ide. Nikad nije pokazao da ga cini nervoznim, ali mi, otkako ume to da kaze, govori da promenim kad pustim, a probala sam sa svim i svacim, pa i sa baby mocartom.
Iako mm voli narodnu muziku, volim neku stariju i ja, to mu ne pustam, jer smatram da iz toga nece nauciti nista dobro. I ne moze da mi kaze da li to voli ili ne, jer nema gde da cujeuser posted image


< Poruku je uredio Nedja -- 9.1.2010 12:24:47 >

(odgovor članu JULIE)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Muzika za decu
11.1.2010 15:31:12   
Anoniman
Tata kupi mi auto KLIK

spot je user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dandzi)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Muzika za decu
11.1.2010 15:38:04   
Trcosava
Evo mesta da se skinu lepe dečije pesmice, ja sam poskidala neke i puštam ani....mada extra se umiri uz ''budjav lebac'' user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

KLIK


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Muzika za decu
14.1.2010 11:59:45   
Pansophia
Mocarta smo slusali jos u trudnoci i sada, mada redje, jer slusamo decje pesmice. Najvise voli da slusa Kolibri, mada i Gummy Bear.
Uziva u muzici. Mislim da je muzikalan. Sada vec oseca i ritam, skace u ritmu muzike. Valjda je svaka beba muzikalna, pa nekoj deci posle naruse muzicki ukus, nemam pojma.


< Poruku je uredio Pansophia -- 14.1.2010 12:00:31 >

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Muzika za decu
22.2.2010 13:54:50   
Anitaaa
Moj Mateja obožava dečije pesmice.Pevam mu svaki dan..imam sluha,bavila sam se pevanjem pa se ne sekiram da ću da mu narušim sluh.Klasiku slušamo ponekad zavisi od mog raspoloženja.Ne volim kalsičare,tako da slušamo romantičare najviše Šopena.Preporučujem svima njegove valcere,balade i poloneze.
Slušamo i Debisija,Rahmanjinova,Bramsa i Griga.
Kad nešto radim po kući uglavnom je uključen VH1 ili svira radio.Narodnjake ne slušam i nadam se da neće ni moje dete slušati tu vrstu muzike.


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Pansophia)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Muzika za decu
22.2.2010 14:30:44   
Lu
IZVORNA PORUKA: Markovicka

Moja beba voli da slusa klasiku, tako lepo spava cak i ako je glasnije
pustam joj i instrumentale, zvuke prirode- pticice, delfini, sustanje mora, kisa,...sve uz neku finu melodijicu.
Prolazi i dzez
Sta vase bebe vole?

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Muzika za decu
6.3.2010 0:34:22   
gagana83
Kod nas se tokom celog dana slusa muzika,u spavacoj sobi se radio ne gasi ni nocu.
Slusamo svasta,uglavnom decije pesmice a tata nam pusta i tehnouser posted image

Imamo neki disk sa prelepim decijim pesmama,ove pesme su mi favoriti:

KLIK-molim vas poslusajte ovo,mozda ce vam trebati i prevodilac,ja sam pala na dupe kad sam prvi put culauser posted image
KLIK-od ove mi krenu suze na oci(ne zbog onog dela o kapi i zvezdiuser posted image )
KLIK-a uz ovu plasem kao kisauser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Muzika za decu
6.3.2010 0:41:27   
eugenija
IZVORNA PORUKA: gagana83

Kod nas se tokom celog dana slusa muzika,u spavacoj sobi se radio ne gasi ni nocu.


KLIK-molim vas poslusajte ovo,mozda ce vam trebati i prevodilac,ja sam pala na dupe kad sam prvi put culauser posted image





Cool!! I kod nas se mtv  ne gasi tokom dana. Viko ga obožava, šta da radim... Naročito voli reklamu gde dva štapića kvrckaju jedan o drugi...user posted image user posted image Inače se od prvog dana uspavljuje uz ziku, ako zike nema, onda sam peva: Aaaaa do besvesti...

Ova pesmica je supericauser posted image , ali je za mame, moram priznati. Deca bi se iz ovoga samo naučila nepravilnom izgovaranju reči...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Muzika za decu
6.3.2010 0:49:22   
gagana83
IZVORNA PORUKA: eugenija

Ova pesmica je supericauser posted image , ali je za mame, moram priznati. Deca bi se iz ovoga samo naučila nepravilnom izgovaranju reči...


Slazem se eugi ali mi je prosto neodoljiva.Trudim se da kad pricam sa njom ne pricam bebeci(mada mi se priznajem omakne ponekad) a izludjuje me kad cujem babu kako joj kaze"Sta ladis,jepotice bakina?"


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Muzika za decu
6.3.2010 0:50:22   
choopa choops
Mi trenutno imamo dva/tri hita user posted image Probi nam usi sa ovim user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=ayspZdsD1oE
http://www.youtube.com/watch?v=Wh-651fuJpA

http://www.youtube.com/watch?v=8ODPtsAJXgM&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=wePMYM4av6Q&feature=related




_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Muzika za decu
6.3.2010 0:51:39   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: eugenija

Ova pesmica je supericauser posted image , ali je za mame, moram priznati. Deca bi se iz ovoga samo naučila nepravilnom izgovaranju reči...


Slazem se eugi ali mi je prosto neodoljiva.Trudim se da kad pricam sa njom ne pricam bebeci(mada mi se priznajem omakne ponekad) a izludjuje me kad cujem babu kako joj kaze"Sta ladis,jepotice bakina?"



Ne mogu sada da je poslusam, jer ona spava, a MM je uzeo slusalice da igra fudbal user posted image , a bas me zanima user posted image Valjda se sjetim sutra da pogledam user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Muzika za decu
6.3.2010 0:56:04   
gagana83
Evo jos jedne meni omiljene
KLIK


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Muzika za decu
16.3.2010 16:26:21   
eugenija
Ne može se nazvati muzikom, ali ovo moj Vik obožava, ali samo francusku verziju

KLIK

Pa evo   - možda se nekoj bebici još svidiuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Muzika za decu
25.4.2010 14:06:19   
jelena038
Zna li neko kao da nadjem onu pesmicu kojom su otvarane nekad Zmajeve decje igre? Secam se samo Zmajevog citata iz Svetlih grobova u toj pesmi: "Spajajuci vek sa vekom i coveka sa covekom", secam se i melodije, ali nemam pojma kako se pesma zove i gde da je skinem..

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Muzika za decu
25.4.2010 15:19:28   
marince1
IZVORNA PORUKA: eugenija

Ne može se nazvati muzikom, ali ovo moj Vik obožava, ali samo francusku verziju

KLIK

Pa evo   - možda se nekoj bebici još svidiuser posted image



Joj eugi usla sam na temu da postavim ovaj link!user posted image user posted image user posted image

Moj David obozava ovaj klip,cim se unervozi ja se latim kompa i putim ovo i on se odmah smeje

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Muzika za decu
6.5.2010 14:37:33   
gagana83
Ovo mi je hit poslednjih danauser posted image
KLIK


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Muzika za decu
20.7.2010 9:19:44   
buhla
kod mene se non stop slusa muzika, obicno pustim neki radio preko neta, bude domace muzike, grocka popa i sl.
kad dzuskamo i radimo vezbe pustam mu decije pesmice, trenutno nam je hit KLIK
pred spavanje klasicnu ovoga tipa KLIK  



_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Muzika za decu
3.3.2011 17:45:42   
Vučko.ba.
ja cu odlijepiti vise od zabranjenog pusenja , zamrziću tu grupu definitivno
nas repertoar

karabaja - KLIK

yugo 45 - KLIK

Čuva Bog - KLIK

al zadnju mu ne mogu oprostiti ne znam od kud mu ideja da se u ovoj kući pomene željo kad mama navija za Sarajevo user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 3.3.2011 17:46:38 >


_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Muzika za decu
3.3.2011 17:47:58   
prolece
user posted image user posted image user posted image 'de si, Vule?

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Muzika za decu
3.3.2011 17:49:09   
Vučko.ba.
Proleće pa gdje si ženo ---sto godina te nisam čula user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here