|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2016 13:43:45   
nata11
Moj novogodisnji meni:
Predjelo: salame, sirevi, krekeri, slaninice, masline, brusketi i jos sto sta za bocnuti.
Glavno jelo: rolovano pile i pomfrit a za mm losos i kuvano povrce.
Dezert: jos uvek nemam kao i ni vremena da ga pravim tako da ce biti ili sitni kolaci od slave ili neka gotova torta.


< Poruku je uredio nata11 -- 30.12.2016 13:47:58 >


_____________________________





(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2016 13:47:56   
Sanjica26 RR
Kad vidim sta pravite krene mi voda na usta. Ja nemam zelju nista da pravim kad su mi deca bolesna. Mozda kasnije sidjem do prodavnice, pa kupim krem sir za.cake pops. Barem deci nesto. Mi matori i ovako postimo

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2016 13:53:41   
Sanjalicaaa
Ana, možeš li da napišeš šta radiš sa sirom tačno. Koliko i koji sir, koje začine, koliko ulja? Jel to nešto u grčkom fazonu?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2016 14:11:34   
Ana RR
Sanjalice, ja to onako odokativno radim. Koristim ovčji ili kozji sir (sada sam ovčji) ali ti možeš koji voliš, bitno je da je tvrd i da se lepo seče. Isečeš na kockice, u jednoj činijici pomešaš suve začine (ja sam koristila mešavinu italijanskih začina i origano) i onda svaku kocku sira umočiš sa svih strana u začine. Ređaš u teglicu koliko može da stane (možeš između sira staviti beli luk, neku maslinu, ja najviše volim da stavim sušeni paradajz ali ga nisam imala sada) i kada napuniš teglu sipaš maslinovo ulje do vrha. Zatvoriš i držiš u frižideru. Mnoooogooo je ukusno. Krekeri, sir i vino i ja sam good user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 30.12.2016 14:14:51 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2016 14:20:38   
Maraj
Ja sam sad zavrsila rusku salatu i susam salatu (po receptu Masne Masnice)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2016 14:37:15   
MasnaMasnica
Ja sam napravila tortu ,uz Uninu pomoć dekorisala. Ispala je super! Popsice, susam salatu. Napravicu pileće paketiće . I mogla bih ovaj Anin sir, stavim neku fetu, imam domace maslinovo ulje.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2016 15:40:39   
Sanjalicaaa
Ana, bas mi se svidja. Sir obozavam.
Vec sam jednom trazila da kupim italijansku mesavinu zacina u Tempu, ali nisam nasla. I sir cesto ne znam koji da uzmem. Volim kad odem pa kupim na pijaci, tamo mozes i da probas. A ovako po velikim marketima, nikako da nadjem neki dobar i njega da se drzim.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2016 16:07:46   
Sanjalicaaa
Ana, i jel sama susis paradajz ili kupujes? Videh da ima neki suseni paradajz u ulju da se kupi.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2016 16:12:13   
Ana RR
Sir kupujemo domaći u komšiluku, a moja drugarica kupuje u Zlatiborcu neki stari masni sir Lazar iz Blaca ili stari Zapis Tare. Oba su tvrda i dobra za ovo. Kod njih imaš i kozje sireve sa začinima, mnogo su lepi.

E kanim se stalno da sušim paradajz pa nikako... kupujem ga ili mi donese drugarica njen.

< Poruku je uredio Ana RR -- 30.12.2016 16:17:10 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2016 16:30:27   
branki*
suzi cake pops
ja kuvam povrce za rusku salatu,nju cu veceras,a sutra cu susam salatu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2016 16:39:18   
Sanjica26 RR
Upravo sam deci napravila cake pops.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2016 18:42:56   
MishMash
I kod mene cake pops gotovi, sad ću povrće za rusku da obarim i da napravim ukrasne perece. Sutra još treba kiflice da napravim, susam salatu i treba da ispečem rolovanu plećku. Od mene toliko user posted image

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2016 20:11:16   
gagana83
Ja napravila tortu (kombinovala sam dva recepta, sta ce ispasti videcemo).Trenutno mi se kuva razno povrce za salate. Pravim salatu sa prazilukom i neku sa cveklom i raznim drugim povrcem. Svekar je zaduzen za meso, svekrva za rolate. A imamo i fine goste pa ce svako od njih nesto da donese user posted image .
Inace, kod nas u kuci ove godine se slavi na tri mesta.
U prizemlju svekijevci, mi na spratu a dosla je i zaova sa porodicom pa ce oni biti na potkrovlju I svi imamo goste user posted image Veselo.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2016 21:43:13   
emicaa
ja sam napravila ledene kocke i kuglice sa rumom.
MM je narucio pecenje,napravicu joj caciki i pogacu svijet.od mene dosta.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
5.1.2017 11:56:39   
suzi kju
Domacice sta se sprema za Badnji dan, Božić?

Ja za sutra prebranac, ribu, krompir salata, pita sa sampinjonima,razno suvo voce,sveze voce, neko vino i verovatno onaj moj kolac sa jabukama.

Za Božić tortu sa turskim keksom,pogacu i pravila bih neki rolat sa mlevenim mesom, ako imate neki recept dajte.

< Poruku je uredio suzi kju -- 5.1.2017 11:59:13 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
5.1.2017 12:13:59   
Sanjalicaaa
Mi cemo za Bozic prvo kod mm-ovih pa kod mojih. Spremicu krempitu i kolac sa euroblokom, i onu masnicinu salatu sa krem sirom i susamom.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
5.1.2017 12:37:52   
Sanjica26 RR
Sutra jako malo cu da spremim da ne ostaje za Bozic kad je mrs. To ce biti prebranac, voca i medeno srce koje je ostalo .
Za Bozicni rucak cesnica, domaca supica, sarma, bajadera sa pilecim mesom. Mozda sebe pocastim pihtijama. Tortu imam u zamrzivacy


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
5.1.2017 12:51:59   
branki*
ja cu sutra pasulj,pitu sa jabukama i malo ribe...
za bozic cesnica i neko meso,to znam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
5.1.2017 13:33:46   
Ana RR
Ja imam prebranac u zamrzivaču (mama mi spakovala pre tri dana kad smo bili kod njih na slavi), ribu smo jeli ovih dana tako da je neću spremati sutra. Samo neka salata uz pasulj. Jedino Marku moram nešto skuvati, on ne voli prebranac.

Za Božić kuvam goveđu supu, pečem svinjski file sa balzamikom i belim lukom, neki prilog, još ne znam šta, pogaču, i pravim čokoladne cookies i pužiće sa cimetom (od prhkog testa). I naravno vino, možda i kuvano user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
5.1.2017 15:04:52   
emicaa
ja pravim za bozic cokoladnu kraljicu,cvijet pogacu i za sutra krompir salatu.sveki ce za sutra ribu i pasulj a za Bozic sarmu a svekar pece prase.Tako svake godine.Pice uozo i crno vino

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
5.1.2017 19:10:57   
nata11
Ja sam krenula sa pripremama za Badnje vece jer sutra radim a uvece i idemo u crkvu na paljenje badnjaka.

Spremila pitu sa jabukama, pekla lesnike...

A moj meni je:
med, orasi, lesnik, beli luk
peglana paprika, ljutenica, pogaca
pasulj
pastrmka
suseno voce, sveze voce
i jos neka dekoracija stola

A za Bozic ne spremam nista posebno jer idemo u goste.


_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
5.1.2017 20:19:27   
Nimfa
I ja krenula sa pripremama ,napravila sam pitu sa kupusom i sad cu baklavu sa visnjama user posted image Sutra pasulj, oslic ,vockice , krompir salata , pecenka .
Za Bozic najverovatnije rostilj i krompirici i baklava koja ostane od badnje veceri user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
5.1.2017 20:26:25   
branki*
ja takodje krenulauser posted image stavila pasulj da se kuva,sutra samo da ga zapecem u rerni,jer pre podne moram do pijace i izrendala sam jabuke za pitu.isprzicu i malo ribe,jer moj boza ne voli pasulj.
a,za bozic cu podvarak sa mesom nekim odozgo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Nimfa)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
5.1.2017 22:23:38   
emicaa
Jel kod vas nije obicaj da se pece svinja?kod nas se zove pecenica

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
5.1.2017 22:39:37   
Sanjica26 RR
Emice pece se pecenica.
Kod mene je doslo do promene plana. Mm je trazio neko meso kao pecenicu. Meni dadilja predlozila but i dala recept. Sutra ce da mi kupi. Samo da uzmem

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krekeri
photo
Ringerajin kuvar: Nedja RR
Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here