|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2017 18:16:57   
nata11
Ja vec spremila slane keksice-jelkice. Veceras pravim susam salatu. Imacemo bogato predjelo, lisnate pogace. Mm i drug peku rostilj ( pljeske, pilece belo, rebarca) uz koji ce ici sopska salata. Dezert vec gotov: kolac od keksa i pudinga od vanile + sitni kolaci.

P.S. sada se set_ih da pronadjem neki sos u kome bi rebarca prenocila. jel imaate neki predlog?

< Poruku je uredio nata11 -- 30.12.2017 18:18:35 >


_____________________________





(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2017 19:10:58   
gagana83
Ja cu dodati jos rafaelo kuglice, dete se odusevilo kad je culo da to moze da se napravi user posted image . A od salata bice salata sa prazilukom, fenomenalan recept sa rr.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2017 20:00:50   
lesica
Ja da vidim šta lepo spremate.
Trebalo je da spremam ništa, međutim usled neke više sile, provedoh dan spremajući svašta.
Obzirom da ćemo biti kod mojih, pa će doći i tetka i teča i ujka i ujna... Stvarno naspremah svašta.
Što posni, što masno.

Ruska (podrazumeva se) susam salata, torta od pohovanih paprika, posna salata sa kikirikijem, posna salata sa tunjevinom i šećercem, pripremila sam masu za riblje ćufte, umotala nekoliko pita (sa mesom, sa sirom, sa pečurkama, sa kupusom, sa krompirom) sarma smotana, napunjene posno suve paprike, spremila baklavu, sad još da mi se ohladi fil za tortu i to je to.
Sutra se peče gica, i riba, pogača, i mesno predjelo.

I daaa, pihtije su kao lutka user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2017 20:05:48   
Ana RR
Idi bre Les, to je meni za narednih mesec dana user posted image

Ja završila tortu i susam salatu. Pripremila smesu za burgere. Muž traži rusku salatu, nikad u životu je nisam pravila ali za sve postoji prvi put, je l user posted image Sutra da ispečem rolovano meso, zamesim pecivo za burgere, složim meze, salate i to je to (valjda) user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2017 20:09:56   
lesica
Ana, ne pitaj me..
Mama pozvala sve redom kod njih, a juče se ukočila :/

A mi pošto smo šmrljavi još uvek, odustali od odlaska i druženja sa prijateljima sa decom, pa sam uskočila, taman da se iskupim za poslednjih par nedelja koliko je čuvala D.

< Poruku je uredio lesica RR -- 30.12.2017 20:38:04 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2017 20:28:39   
Ana RR
Ma super, biće vam lepo user posted image bzvz što se ukočila :(

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2017 20:45:37   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Idi bre Les, to je meni za narednih mesec dana user posted image

Ja završila tortu i susam salatu. Pripremila smesu za burgere. Muž traži rusku salatu, nikad u životu je nisam pravila ali za sve postoji prvi put, je l user posted image Sutra da ispečem rolovano meso, zamesim pecivo za burgere, složim meze, salate i to je to (valjda) user posted image

U bre Les pa vama kao da.vojska dolazi u goste user posted image
Ana nemoze nista biti lakse od ruske. Samo sve smuckas. Ja danas napravila i vec se nakrkala user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 30.12.2017 20:59:18 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2017 20:55:16   
emicaa
Les ja toliko ne bih spremila za slavu user posted image
Mi smo narucili pecenje,ja cu napraviti tzatziki,kupus salatu i domaci hljeb.Tortu jos trebam dekorisati i to je to.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2017 20:57:30   
Sanjica26 RR
Pa, Les lepo si svima udovoljila i za one koji poste i za one koji mrse.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2017 20:57:30   
lesica
Pa vi niste čitave...
To bre jedu, svi od reda user posted image
I to će da jedu od 6 popodne do 2-3 ujutru user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2017 21:04:38   
Ana RR
Hahahaha user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2017 21:06:37   
Duškić
Kod nas posno par dana u godini ili kad odlucimo da postimo.
Za sutra bata naruvio prase i sve po redu. Meni se smesi belo vino dugoo cuvano kod mene u steku u mojoj devojackoj sobi!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2017 21:59:57   
emicaa
mene zanima koliko ti je trebalo vremena da sve to spremis user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2017 22:06:57   
Maraj
I sve to i posno i mrsno si spremila za jedan dan user posted image
Jesi li stigla danas da piškiš user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
30.12.2017 22:39:20   
MamaNecaVo
Bravo!Bas sam na prethodnoj temi komentarisala kako su sve mame sa RR danas bile vredne.
Om mog spiska napravljeno je nista.
Navila sam sat za sutra u 06:00 pa.. bice mi veselo.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
2.1.2018 13:16:28   
nata11
Taman zavrsismo NG praznike a ja se spremam za Badnje vece. Radicu tako da moram unapred obaviti nabavku. Bice skromnije za nas dvoje minimalne kolicine.

suseno voce, orasi, lesnici, med, krompir salata
pasulj ( nikako mi ne ide kuvanje mislim da cu uzeti u keteringu) i ribe( muz kupuje jer je slobodan tog dana), naravno pogaca sa parom
sitni kolaci (ostalo od slave) i sveze voce

Za Bozic cu napuniti junetinom susene paprike. mm trazi coko rolat sa bananom ali jos smo u pregovorimauser posted image

_____________________________





(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
2.1.2018 13:53:15   
emicaa
Ja cu za Bozic praviti monte tortu,ako neko ima isproban recept dobro je dosao user posted image
Sveki ce praviti tiramisu,to je tradicija koja godinama traje user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
2.1.2018 16:45:28   
Maraj
Mi smo za badnji dan i Bozic na rucku kod mojih. Tako da necu nesto mnogo spremati. Mozda nesto pomognem mami.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
2.1.2018 16:54:55   
Sanjica26 RR
Za Bozic spremam sarmu, domacu supu i piletinu u sosu. Za dezert ce da bude snikers tortu.
Emice, pravila sam ja monte tortu za Sofijin rodjendan. Ne secas se. Evo po ovom receptu. KLIK

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
2.1.2018 17:06:09   
Maraj
Sad udjoh u recept i vidom da je to ''sestra bliznakinja kinder torte" user posted image
Mi smo za Novu pravili kinder tortu. To mi jejedna od omiljenih. Odlicna je

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
2.1.2018 19:02:05   
emicaa
Sanjice kakav je ovo keks?E bila si mi na pameti i opet zaboravilauser posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
2.1.2018 19:51:55   
MamaNecaVo
I ja sam nedavno citala recept po preporuci mame sa RR medjutim pojma nisam imala koji ne to keks niti kojim ga zameniti.
A bi mi glupo da pitam.user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
2.1.2018 19:57:21   
Sanjica26 RR
Emi, to su oni keksici sto se uzimaju za Bozic. Npr ovako izgledaju KLIK To su oni cajni keksici. Ali iskreno ja sam uzela peptit ber i terala sa time. Nista mu nije falilo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
2.1.2018 20:01:30   
MamaNecaVo
Da li se ti keksici mogu kupiti negde?
Mislim da je opcija sa petit keksom sasvim ok.Mislim kada omeksa verovatno dodje na isto.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Božićna i Novogodišnja trpeza
2.1.2018 20:17:30   
Ana RR
Stvarno ne znate šta je spekulas keks? Moje dete ga obožava. Ima Bambijev, Lotus (koji je meni extra), ima još od nekih proizvođača (mi kupujemo ova dva navedena). Cimet keksići koje dobijate uz kafu ili čaj svuda po kafićima.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Faširane snicle
Ringerajin kuvar: Maraj
Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here