|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
2.1.2010 23:53:38   
Anoniman
Danas mi je palo na pamet koga se prvog sjecam sa RR. Ili ako pomislim na neku forumasicu, pokusam da se sjetim na kojoj sam je temi prvo zapamtila, sta mi je rekla.

Svoj prvi profil sam otvorila na dan kada sam izasla iz bolnice zbog napada na bubrege u 7.mjesecu. Prvog koga se sjecam su Tasha i Eu jer su mi zazeljele dobrodoslicu. Eugenijin termin je bio dan prije mene, i najvise se sjecam njenih postova. Medjutim, iz tog perioda(period do porodjaja, i do tada nisam isla ni na jedan podforum nego samo sam visila tamo) najvise pamtim Lu, Lilly RR, Guppy RR, Jecu RR, tashu RR, Doroty, Taya, Zille, Rina, bebac. (E da, nigdje nema Doroty i Taye).

Kada je poceo moj "porodjaj"(onaj sedmodnevni), pamtim Vucka kako me je naprdila da idem u bolnicu da se ne igram(i tad sam se bas bojala nje hihi), i 2002m kako je govorila o sluznom cepuuser posted image

Najjjasnije pamtim cestitku za porodjaj od Jece RR, bila je neka tortica cini mi seuser posted image , nekako me je dirnula...

Smeskicu nazalost pamtim po njenom pobacaju, hvala Bogu to je daleko iza nje.

BINCE po temi: GDJE NAM JE BINCE? I odlaska za Ameriku(ih kako sam ti zavidjelauser posted image user posted image user posted image user posted image )

Pcelicu Maju po njenom baby face...

Simke po direktoru...
Verus RR po bubamarama user posted image ...

Marince- onaj napad na bubrege dok si cekala UZ,

Gagana83- slike iz Tunisa sa mm :)

Prase po njenim divnim postovima...

OTI po raspravi o religiji, ali zato te jos vise volim!

Trcosava po njenom genijalnom smislu za humor! I skinula me sa trona(zna ona zasto hehe)

Kaliopi moja luda koja me uvijek nasmije, ko o cemu Kaliopi o sexuuser posted image user posted image user posted image

Gagi po sastanku sa Eu, Naaaadom...

Buhla po ono jezivom klovnu kao avatar, ju ju user posted image

Maya21 po njenom drugom porodjaju, kada se zalila da ima bolove, pa se bojala da je nece primiti u Betaniji jer nisu jaki.

Maryen neuspjelom  nasem sastanku :(

Afro po njenom avataru gdje sam se cesto tripovala da je ona Sladja Djogani, ali se prikrivauser posted image


Uf, ne mogu vise da se sjetim, ima dosta toga, update-ovacu se.... ionako stalno ubacujem, svaki sekund mi pada neko na pamet! Idem sad, obecala sam Urbani da cu manje da visim na netu! E Urbana, nju pamtim vjerovali ili ne po onom biciklu, ona teta sto vrti pedale, pa sam pomislila da je to neki lik iz crtanog...

  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 0:10:44   
cipiripi
UfFF  ja sam dugo surfovala po RR dok se nisam zvanicno uclanila user posted image user posted image

Dobrodoslicu su mi prve uputile Gagi, Lilly, Ana RR , Modesty...

Zatim Tasha koja mi je u tom trenutku imala najsimpaticniji avatar,
Bebuska koja je kad i ja radila VTO i nekako mi je bila rame za plakanje.. user posted image

Secam se da me je Lence mnogo nervirala jer je na svaki post imala komentar kao baba roga user posted image
Tek kasnije kad sam usla u tematiku problema skapirala sam da zena mnogo zna i sve sto kaze je argumentovano user posted image

Guppy RR sam dozivljavala kao egoisticnog administratora.. u pocetku user posted image user posted image (sad ce da me zadavi) user posted image

Lilly mi je oduvek delovala jako fino..nadam se da je stvarno takva user posted image user posted image peckalica moja user posted image

.
.
.
.

ovoga sam se prvo setila user posted image

a moje lude drugarice : kaliopi, julie,pcelica,2002, trcosava,oti...... mi odrzavaju user posted image na licu iz dana u dan..iz noci u noc... user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 0:58:01   
Anoniman
jaoj kako dobra tema...ali ja se slabo secam svega...

secam se da sam na Tashu gledala kao na nekog sudiju koji nas kritikuje kad treba...dok nisam skapirala da je devojka genije

viking...devojka koja ima mnooogo slicnih stavova kao ja...toga se secam

eugenija...moja vila rusalka!!! devojka za koju sam prvo pozelela da je imam uzivo, da mi je ovde u beogradu i da pijem sa njom kafu...

cicko...trudnoca koja mi "bezi" samo za par dana i onda uvek pazljivo pratim njene postove

gagi...uvek sam zelela da je nasmejem

buhla...jednom sam joj rekla gde da kupi utrogestan i shvatila da mi je komsinica(moje srce je zauvek u blokovima)..Ali buhlu sam i upoznala pre toga pa sam brzo vezala lik i delo...a nesto sam vezala i lepe slike za podizanje raspolozenja za nju...ona mi je najpozitivniji lik!!!

verus...dugo mi je bila tamo amo a sad je VOLIM..Odusevila me nekim postovima

diabla...jezik kao moj,mozak kao moj - respect that!!!

cipiripi...dugo je nisam zapazila...ne znam zasto..a onda..horoskopski znak...

dunja...ispalila sam se zesce sa njom pa sam duboko osecala da treba da se izvinim a njena reakcija me odusevila...

pcelica maja...kao moja mladja sestra...volela bih da je srecnija...

mejra..uvek kad mi je trebao savet ona se nekako javljala...

guppy... ona mi je bas sinonim za RR MAMU....guppy, to je kompliment

mamanp, vucko...
zahvalna sam vam i dalje na podrsci vezanoj za mog brata

delijagirl...sinonim za Crvenu zvezdu,..znam da nisam originalna ali...tako je

sanji... tesila me oko gojenja...mnogo sam navijala za njene devojcice

lillyt... kao snezni breg...10% vidis i to je onaj deo koji ona hoce da se vidi kao hladan a 90% ne vidis a to je vulkan toplote

trcosava... ja nju obozavam!!! ona mi je kraljica..njenim se postovima radujem,..kad vidim da je na RR mnoooogo sam srecna i dobijem zelju da caskam

gagana ... slika njene cerkice na avataru i zena koju znam da cu naci na RR i u 3 nocu...

Maza, Mari, indy, iva79, pahulja...moje cekalice trudilice koje mnogo volim

napisacu i za ostale...samo polako

Ono sto mi je zao...ne mogu da se setim kad sam prvi put poslala post, koja je tema bila prva na koju sam se javila, sta sam prvo napisala...AKO POSTOJI SANSA DA TO NADJEM RECITE MI KAKO

< Poruku je uredio OTI -- 3.1.2010 1:00:28 >

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 1:01:34   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: cipiripi


Secam se da me je Lence mnogo nervirala jer je na svaki post imala komentar kao baba roga user posted image
Tek kasnije kad sam usla u tematiku problema skapirala sam da zena mnogo zna i sve sto kaze je argumentovano


o draga kako se u ovome slažem sa tobomuser posted image od prvog do poslednjeg slova....

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 1:06:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

jaoj kako dobra tema...ali ja se slabo secam svega...

secam se da sam na Tashu gledala kao na nekog sudiju koji nas kritikuje kad treba...dok nisam skapirala da je devojka genije

viking...devojka koja ima mnooogo slicnih stavova kao ja...toga se secam

eugenija...moja vila rusalka!!! devojka za koju sam prvo pozelela da je imam uzivo, da mi je ovde u beogradu i da pijem sa njom kafu...

cicko...trudnoca koja mi "bezi" samo za par dana i onda uvek pazljivo pratim njene postove

gagi...uvek sam zelela da je nasmejem

buhla...jednom sam joj rekla gde da kupi utrogestan i shvatila da mi je komsinica(moje srce je zauvek u blokovima)..Ali buhlu sam i upoznala pre toga pa sam brzo vezala lik i delo...a nesto sam vezala i lepe slike za podizanje raspolozenja za nju...ona mi je najpozitivniji lik!!!

verus...dugo mi je bila tamo amo a sad je VOLIM..Odusevila me nekim postovima

diabla...jezik kao moj,mozak kao moj - respect that!!!

cipiripi...dugo je nisam zapazila...ne znam zasto..a onda..horoskopski znak...

dunja...ispalila sam se zesce sa njom pa sam duboko osecala da treba da se izvinim a njena reakcija me odusevila...

pcelica maja...kao moja mladja sestra...volela bih da je srecnija...

mejra..uvek kad mi je trebao savet ona se nekako javljala...

guppy... ona mi je bas sinonim za RR MAMU....guppy, to je kompliment

mamanp, vucko...
zahvalna sam vam i dalje na podrsci vezanoj za mog brata

delijagirl...sinonim za Crvenu zvezdu,..znam da nisam originalna ali...tako je

sanji... tesila me oko gojenja...mnogo sam navijala za njene devojcice

lillyt... kao snezni breg...10% vidis i to je onaj deo koji ona hoce da se vidi kao hladan a 90% ne vidis a to je vulkan toplote

trcosava... ja nju obozavam!!! ona mi je kraljica..njenim se postovima radujem,..kad vidim da je na RR mnoooogo sam srecna i dobijem zelju da caskam

gagana ... slika njene cerkice na avataru i zena koju znam da cu naci na RR i u 3 nocu...

Maza, Mari, indy, iva79, pahulja...moje cekalice trudilice koje mnogo volim

napisacu i za ostale...samo polako

Ono sto mi je zao...ne mogu da se setim kad sam prvi put poslala post, koja je tema bila prva na koju sam se javila, sta sam prvo napisala...AKO POSTOJI SANSA DA TO NADJEM RECITE MI KAKO


marince...ptica, ptica...

Smeshkica..
umerenost

Ellenica...pamticu kao jedan od "ubitacnijih postova" onaj u kome je opisala svoj osecaj kad srece bivsu svog muza koja je sredjena i picnuta a ona katastrofa izgledala...Taj post mi je bio toliko...originalan, iskren, bez okolisanja, bez uvijanja, bez laznih prikazivanja, toliko jak, emotivno nabijen i toliko...ZENSKI I LJUDSKI..Pamticu ga kao jedan od onih koji su BAS BAS ostavili utisak na mene...Mozda je glupost ali mene je njen nacin kako je to opisala...LJUDSKI

Katjica...iskreno tek sam je primetila onako ozbiljno onda kad je otvorila onu temu kako znati da je kraj..odusevila me sto nije isla kao anoniman


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 11:11:39   
dunja RR
Guppy-nežna i brižna......a u i sto vreme inteligentna i odsečna kada treba,mislim da ne treba više da pričam, dela govore više od rečiuser posted image

Sneža, toliko tu ženu volim iz milion razloga da ovde ne bi stali kada bi krenula da ih navodim, pa ću napisati samo VOLIM TE....

Tasha-direktna opasnica sa svojim još direktnijim pitanjima, kada joj se nešto u našim postovima čini nebulozno, trebalo mi je vremena da se naviknem na nju i ZAVOLIM je svim srcemuser posted image user posted image user posted image

Eugenija me asocira na himnu trudnicama koju smo zajedno jednu noć pisale, još neko nam se pridružio ali se ne sećam ko...

Lenka RR toliko nežna i prelepa, ma znala sam da je prelepa i pre nego što sam je upoznala uživo.....

Verus.....uvek je tu kada nikog nema, i uvek kada je vidim na forumu pomislim- Bože kako je daleko, a u stvari srcem tako blizu...

Modessty, moja pravnica , bila sam presrećna kada je zatrudnela...

Ana rr - LEPA UMETNIČKA DUŠA i hvala joj na kišobranu, stalo ga nosim( moram da ga vratim)user posted image , zeza me Mrgoood da ga nosim jer me asocira na rr......

Mihi-pametna, fenomenalna žena velikog srca- zna ona zašto ovo pišemuser posted image

Jeca RR lepa i obrazovana mama koja uvek ima meru i kaže prave reči....MUDROST mi je na nju acocijacija

Gagi, videla sam joj slike i pomislila sam -wow kakva riba...

Prase -fenomenalni postovi.....

Vučko ba- otrčala u opštinu u Sarajevu da izvadi mom mužu izvod iz matične knjige rođenih-istekao mu pasoš, videli pet dana pred put za Grčku, a on rođeni Sarajlija, tako da sam joj neizmerno zahvalna zbog togauser posted image

Vodolijicu nisam odmah primetila ali posle moje operacije bila mi je rame za plakanje i jedina devojka na forumu sa istim bremenom koji nosimo na leđima, potpuno isti problem imamo i samo me ona 100% razume, to znam....

Viking je kasnije došla i oborila me sa nogu postovima i lepotom, ali je nisam odmah prepoznala, tek kasnije sam skontala da smo išle u isto odeljenje u osnovnoj, čak sedele u istoj klupi na muzičkomuser posted image user posted image user posted image

Za Lence je Cipiripi već rekla, prepisujem.....

Jacaca mi mnogo nedostaje....asocijacija na inteligentnu, prelepu i negovanu ženu....

Oti, moja komšinica .....ne slažem se sa njom po nekim pitanjima ali svi smo mi različiti, acocira me na razboritost i lepotu( videla sam slike).....


< Poruku je uredio dunja -- 3.1.2010 11:18:53 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 11:45:15   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: dunja


Tasha-direktna opasnica sa svojim još direktnijim pitanjima, kada joj se nešto u našim postovima čini nebulozno, trebalo mi je vremena da se naviknem na nju i ZAVOLIM je svim srcemuser posted image user posted image user posted image




ne mogu da uredim poruku, ovo smajlici idu posle nebuloznih postova.....da ne bi ispalo ironicno ZAVOLIM je svim srcemuser posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio dunja -- 3.1.2010 11:46:25 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 12:53:10   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: dunja

Ana rr - LEPA UMETNIČKA DUŠA i hvala joj na kišobranu, stalo ga nosim( moram da ga vratim)user posted image , zeza me Mrgoood da ga nosim jer me asocira na rr......





Draga moja user posted image   a kišobran je tvoj user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 12:58:13   
gina
Mene je na RR dočekala Guppy na temi Dvojke, trojke, četvorke. Učlanila sam se dok sam mirovala i čekala Lenu i Mašu. Lepa sećanja imam sa tog dela foruma, i dan danas se redovno čujem sa Dorinom i Gogy koje su čekale blizance u isto vreme kad i ja iako su obe van Srbije.
Nakon porođaja me nije bilo na forumu jedno vreme, što je opravdano user posted image . Trebalo mi je vremena da se uhodam i naspavam.
Kasnije sam se ponovo uključila. Garnitura forumašica se promenila, mnoge nove su došle, stare nestale, no, na mene uvek lep utisak ostavljaju Guppy, Dunja, kumara, Tasha (upoznala sam ih i uživo, divne su), OTI (koju bih volela da upoznam)... Volim otkačene postove moje sugrađanke Kaliopi (skroz je otkačena user posted image ). Čujem se i sa Šaroltom, Boyannom koje isto imaju blizance.
Jako su mi drage Maya i Nedja, Dora... i njih sam upoznala. Mrgoood mi je specijalno blizak i drag user posted image user posted image .

Valjda nisam nekog zaboravila user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 14:23:08   
marince1
Uh da razmislim...

Secam se Tashe,svakakve korisne savete je davala.Britak jezik,to postujem user posted image

Tomic,ona je bila u istoj situaciji kaoje,iporodile se u istoj bolnici,sad se preselila i nema je na rr user posted image
I sad smo u kontaktu!

Eugi obozavam ,tu nemam sta objasnjavati.Pametna!Ona je tad bila zbunjena trudnjaca.
Secam se kako smo svi iscekivali njen i Dijablin porodjaj user posted image

Dijabla je vesela zenskica,pozitivna i zanimjiva

Gagana83 ,sa njom sam se kasnije sprijateljila,predobra,uvek prijateljski nastrojena
Simke,isto ,uvek me zasmejava
Viking,ona mi se posebno dopala,volela bih da je upoznam,mislim da je zena-zmaj

Vucko ona je isto posebna,junak ba user posted image
Uvek je tu da pomogne

Mamanp iskusna mamika,sta sve on zna!Mogla bi sve postove da odvoji i naravi prirucik ''rukovanje bebama'' user posted image (mamanp meni 5 % od prodaje za ideju) user posted image

Gagi i Jeca rr su mi asocijacija za lepotu

Trca,ta je zena komedija na 2 noge!

Bince i ona je bas bila aktivna kadsam se ja prikljucila,super je devojka, i jako lepa

Proceprkacu posle da vidim koga sam ispustila

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 14:44:20   
Lu
Mene je na RR dočekala Tasha a ko bi drugi user posted image user posted image
Mislim da ovaj forum sviju asocira prvo na njuuser posted image
Kad sam došla tu su bile,guppy,Maryen,Oliveradj,Adriana,prase,Lenka i gracija koja je doša odmah poslije mene(pobjegle sa istog mjestauser posted image )
To je bila prva postava RR-a(ako sam nekoga izostavila,ispričavam se,napomenite meuser posted image )
Uglavnom,u početku sam mislila da ovaj forum nikada neće zaživjeti.
Ovako je to išlo,Tasha otvori 3-4 teme,ja odgovorim i onda nekoliko dana zadnjih 5 objava su moje...pa se pojavi Tasha i sve to naravno iskomentira i postavi nekoliko pitanja a ja kad ugledam njene postove pomislim,napokonuser posted image
Pomalo su se ubacivale i ostale cure ali to niko nije shvaćao tako ozbiljno kao ja i Tasha,koja je opet mene ispucala sa brojem postovauser posted image
Naš prvi "kratki spoj" se desio na temi o kravljem mlijeku...i tako dogurasmo ja i ona zajedno evo treća godina sa mnogo sličnih i mnogo različitih stavova i jako mi je drago zbog togauser posted image
Poslije su došle još mnoge cure koje su meni jako drageuser posted image
Ovo su samo prvi utisci sa foruma,da se ne bi pretvorilo u temu "koga želite upoznati sa RR-auser posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 14:47:37   
marince1
IZVORNA PORUKA: marince

Uh da razmislim...

Secam se Tashe,svakakve korisne savete je davala.Britak jezik,to postujem user posted image

Tomic,ona je bila u istoj situaciji kaoje,iporodile se u istoj bolnici,sad se preselila i nema je na rr user posted image
I sad smo u kontaktu!

Eugi obozavam ,tu nemam sta objasnjavati.Pametna!Ona je tad bila zbunjena trudnjaca.
Secam se kako smo svi iscekivali njen i Dijablin porodjaj user posted image

Dijabla je vesela zenskica,pozitivna i zanimjiva

Gagana83 ,sa njom sam se kasnije sprijateljila,predobra,uvek prijateljski nastrojena
Simke,isto ,uvek me zasmejava
Viking,ona mi se posebno dopala,volela bih da je upoznam,mislim da je zena-zmaj

Vucko ona je isto posebna,junak ba user posted image
Uvek je tu da pomogne

Mamanp iskusna mamika,sta sve on zna!Mogla bi sve postove da odvoji i naravi prirucik ''rukovanje bebama'' user posted image (mamanp meni 5 % od prodaje za ideju) user posted image

Gagi i Jeca rr su mi asocijacija za lepotu

Trca,ta je zena komedija na 2 noge!

Bince i ona je bas bila aktivna kadsam se ja prikljucila,super je devojka, i jako lepa

Proceprkacu posle da vidim koga sam ispustila



Jaoooooooooooooooooooooj LU!!!!
Pa kud tebe da zaboravim,duso moja!
Ti si mi ostala po secanju po Roku,koji je presladak user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 12
   [Obrisana poruka]
3.1.2010 15:09:20   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 15:30:40   
marince1
IZVORNA PORUKA: marince

IZVORNA PORUKA: marince

Uh da razmislim...

Secam se Tashe,svakakve korisne savete je davala.Britak jezik,to postujem user posted image

Tomic,ona je bila u istoj situaciji kaoje,iporodile se u istoj bolnici,sad se preselila i nema je na rr user posted image
I sad smo u kontaktu!

Eugi obozavam ,tu nemam sta objasnjavati.Pametna!Ona je tad bila zbunjena trudnjaca.
Secam se kako smo svi iscekivali njen i Dijablin porodjaj user posted image

Dijabla je vesela zenskica,pozitivna i zanimjiva

Gagana83 ,sa njom sam se kasnije sprijateljila,predobra,uvek prijateljski nastrojena
Simke,isto ,uvek me zasmejava
Viking,ona mi se posebno dopala,volela bih da je upoznam,mislim da je zena-zmaj

Vucko ona je isto posebna,junak ba user posted image
Uvek je tu da pomogne

Mamanp iskusna mamika,sta sve on zna!Mogla bi sve postove da odvoji i naravi prirucik ''rukovanje bebama'' user posted image (mamanp meni 5 % od prodaje za ideju) user posted image

Gagi i Jeca rr su mi asocijacija za lepotu

Trca,ta je zena komedija na 2 noge!

Bince i ona je bas bila aktivna kadsam se ja prikljucila,super je devojka, i jako lepa

Proceprkacu posle da vidim koga sam ispustila



Jaoooooooooooooooooooooj LU!!!!
Pa kud tebe da zaboravim,duso moja!
Ti si mi ostala po secanju po Roku,koji je presladak user posted image


Mihi! Uvek je tu nam strucno objasni zasto nesto treba ili ne.
I uvek je otvorena za sva pitanja!Divna zena

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 15:37:17   
mihi
user posted image user posted image user posted image user posted image Marinče.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 15:39:20   
mihi
user posted image user posted image user posted image user posted image Gagi, e a sve hoću da pitam šta je s našom Nadom što je nema na RR uopšte, nema ni Praseta, Jacace?

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 15:44:37   
simke
Nadi je crk'o kompuser posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 16:24:10   
Anoniman
 MIHI, Tebe pamtim po uzvicnicima na kraju postova, pa sam su uvijek bojala da me vices, ali na kraju skontah da to onako stavljasuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 16:27:39   
mihi
Miljka, uzvičnik upozorava da ozbiljno shvatiteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 16:51:31   
marince1
IZVORNA PORUKA: marince

IZVORNA PORUKA: marince

IZVORNA PORUKA: marince

Uh da razmislim...

Secam se Tashe,svakakve korisne savete je davala.Britak jezik,to postujem user posted image

Tomic,ona je bila u istoj situaciji kaoje,iporodile se u istoj bolnici,sad se preselila i nema je na rr user posted image
I sad smo u kontaktu!

Eugi obozavam ,tu nemam sta objasnjavati.Pametna!Ona je tad bila zbunjena trudnjaca.
Secam se kako smo svi iscekivali njen i Dijablin porodjaj user posted image

Dijabla je vesela zenskica,pozitivna i zanimjiva

Gagana83 ,sa njom sam se kasnije sprijateljila,predobra,uvek prijateljski nastrojena
Simke,isto ,uvek me zasmejava
Viking,ona mi se posebno dopala,volela bih da je upoznam,mislim da je zena-zmaj

Vucko ona je isto posebna,junak ba user posted image
Uvek je tu da pomogne

Supermama iskusna mamika,sta sve on zna!Mogla bi sve postove da odvoji i naravi prirucik ''rukovanje bebama'' user posted image (mamanp meni 5 % od prodaje za ideju) user posted image

Gagi i Jeca rr su mi asocijacija za lepotu

Trca,ta je zena komedija na 2 noge!

Bince i ona je bas bila aktivna kadsam se ja prikljucila,super je devojka, i jako lepa

Proceprkacu posle da vidim koga sam ispustila



Jaoooooooooooooooooooooj LU!!!!
Pa kud tebe da zaboravim,duso moja!
Ti si mi ostala po secanju po Roku,koji je presladak user posted image


Mihi! Uvek je tu nam strucno objasni zasto nesto treba ili ne.
I uvek je otvorena za sva pitanja!Divna zena


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 17:05:07   
Anoniman
Ono sto mi je zao...ne mogu da se setim kad sam prvi put poslala post, koja je tema bila prva na koju sam se javila, sta sam prvo napisala...AKO POSTOJI SANSA DA TO NADJEM RECITE MI KAKO



je l ovo moguce iskopati negde?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 17:05:20   
Anoniman
Ja ne umem da sastavim to kako ste vi sastavile... i bojim se da tju nekog zaboraviti user posted image

Kad bolje razmislim...ne secam se ni u koju temu sam se prvo javila...i ko mi je prvi odgovorio...i pozeleo dobrodoshlicu....ali bez obzira na to....osetila sam pozitivnu atmosferu koja ovde vlada....i zadrzala se tu user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 17:09:41   
Anoniman
JA sam juce krenula da pisem i odustala bas zbog toga sto si i ti Smeshkice rekla,zaboravicu nekog!
Dosla sam ovde cini mi se kad smo mm i ja poceli da radimo na user posted image i videli da nece,ne secam se ko mi je pozeleo dobrodoslicu prvi i ja bih volela da mogu da vidim te prve postove!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 17:23:09   
dunja RR

evo ja sam zaboravila Lu-asocijacija-moja vršnjakinja koja fenomenalno kuva....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Vasa prva sjecanja za RR forumasice!
3.1.2010 17:49:06   
SUPER MAMA
Ja se prvo secam, mislim da je to bila Tasha i pozelela  mi dobro doslicu.
A inace marince moze za 5% profita samo neko da hoce da mi izda knjigu.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here