|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prostirka za igru
4.12.2011 22:04:29   
Ana RR
PE, ja sve prskam asepsolom. U mašini operem sve što mogu, plastične igračke operem toplom vodom i deterdžentom pa ih onda naprskam asepsolom i prebrišem vatom. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Prostirka za igru
4.12.2011 22:09:14   
Anoniman
user posted image ti si luda. 

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Prostirka za igru
4.12.2011 22:20:03   
Ana RR
user posted image da ne radim ja, radio bi mm, on je još luđi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Prostirka za igru
4.12.2011 22:53:12   
Anoniman
Nemojte to raditi ljudi. Gumene i plastične igračke operite detedžentom za sudove, i gotovo. Ja to uradim kad ih kupim, i više ne perem. user posted image  

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Prostirka za igru
4.12.2011 22:53:20   
PoisonEve
Znaci prostirka moze u ves masinu?

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Prostirka za igru
4.12.2011 22:57:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Kako ste sterilisali gimnastiku? Prostirku mogu na 30 stepeni u ves masinu da stavim a sta sa oni m lukovima i igrackama?


Kada smo je dobili, kad se Luka rodio, nisam ništa sa njom uradila. Izvadila, prostrla i stavila bebu. Prosto, tada nisam posećivala RR gde se toliko polemiše o sterilisanju svega (nije kritika tebi, niti ikome drugom, samo moj stav). Posle sam pozajmila prijateljima, mislim da su oni oprali prostirku, ja sam rekla da je dosta stajala u špajzu, da je možda prašnjava. Ako se ne varam, prijateljica je prala u sred leta, pa ju je na ruke oprala u lavoru. Nakon toga se rodio Marko, takođe je nisam oprala, ali ruku na srce, nismo je ni koristili jer on u njoj nije opstajao ni pola minuta (za razliku od Luke koji je odrastao u njoj).

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Prostirka za igru
4.12.2011 23:00:27   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Znaci prostirka moze u ves masinu?


Ja sam našu prala, a ona ima i neki mrežasti deo i ništa joj nije. Prala sam na nekom brzom programu na 50 stepeni.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Prostirka za igru
4.12.2011 23:03:24   
madre
tash, skroz te razumem i slazem se sa tobomuser posted image ali ne pisem jer me niko nece poslusati i jos cu ispasti nemajkauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Prostirka za igru
4.12.2011 23:05:53   
zzzoka
Tash, i ja sve tako radim. Samo prvi put operem deterdzentom za sudove i to je to.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Prostirka za igru
4.12.2011 23:07:55   
magde
i ja sam za ono sto madre i tash misle .....pa ste ces da radis kad ti dete pocne u vrtic tamo sigurno nisu toooliko sterilne igracke......nisam za toooliko sterilizovati sve....ja mu samo oplaknem sa vodu i kad padne na pod igracku neko dajem mu obavezno dok svekrv odmah umije ........

_____________________________

sacuvaj ne bozeeee

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Prostirka za igru
4.12.2011 23:09:45   
Anoniman
Baš mi je drago da imam istomišljeike jer po nekada kad čitam RR imam utisak da sam luda. user posted image
Ne kažem, jesam sterilisala flašice 1x dnevno do njegovih 10 meseci (Luki i duže... trećem valjda ne bih ni sterilisala user posted image user posted image user posted image ), ali tu zaista ne umem da procenim kada je dosta. I danas ih po nekada otkuvam, kada procenim da su fuj user posted image , tako... u par meseci jednom sve potrpam u šerpu. user posted image

(odgovor članu zzzoka)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Prostirka za igru
4.12.2011 23:13:29   
zzzoka
dobro si to rekla jer ia ja nekad posle posete rr pomislim da sam luda. ali da vam nesto kazem, sterilisane igracke vec posle 1s nisu vise sterilne, tako da...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Prostirka za igru
4.12.2011 23:16:11   
magde
pa da bas tako oni nece ostati sterilne user posted image i ja sam za nikolini isto radila ali sa jovan neee nikako nemoze da me ubedi niko to da radim i za flasice odaaavno ih ne kuvam privremeno retko......ali uvjek sa prvo dete je mnogo paznje i sve too

_____________________________

sacuvaj ne bozeeee

(odgovor članu zzzoka)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Prostirka za igru
10.12.2011 19:53:49   
Ivana.
I ja se slazem sa Tash. Jedino, sto joj flasice i cucle, jos uvek sterilisem vise puta dnevno.

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Prostirka za igru
11.12.2011 17:47:41   
Malecka074
Slazem se savama da ne treba preterivati. Kao sto vec neko rece...kako ce dete napolju, u vrticu, necijoj tudjoj kuci...Pa, mora da se izbori organizam i sam.
Ja sam prostirku oprala u masini na 30 stepeni, a kolutove sam naprskala asepsolom.
I inace istresem je 1-2x dnevno i ostavim malo na suncu(kad ga ima) da se prozraci.


_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Prostirka za igru
4.3.2012 14:10:48   
Azra_
Mame, kad ste pocele da stavljate bebe na prostirkicu? Kad nije rano?

(odgovor članu Malecka074)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Prostirka za igru
4.3.2012 14:19:41   
Anoniman
Sa mesec i po dana s tim da sam prostirku stavljala na krevet a ne na pod.

(odgovor članu Azra_)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Prostirka za igru
19.3.2012 13:53:48   
Anoniman
Mi smo prerasli baby gim pa smo sad na ovome:

user posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Prostirka za igru
19.3.2012 14:11:27   
nenja22
ma koliko vidim po slikama, prerasli ste i to, ili da kazem, prepuzali user posted image

ali super je ta, posebno onaj deo sa ogledalcem, kosta se po pola sata izbuljavao u sebe i pricao, a i sad po nekad dobije samo tu zabu pa se gleda i uziva, narcis moj user posted image

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Prostirka za igru
19.3.2012 14:23:25   
Anoniman
Mi stavimo prostirku u ćoše kao bazu gde su igračke a puzimo po celoj sobi. Ideja je da dok puzi i kreće se ok, al kad duže sedi na jednom mestu to bude na prostirci dok je ovaj prelazni period a kad krene vrućina nek se valja i leži gde joj volja.

(odgovor članu nenja22)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Prostirka za igru
19.3.2012 16:10:02   
mala_koala
Mnogo je lepa prostirka gae. Gde ste je kupili? I koliko je parica?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Prostirka za igru
19.3.2012 16:19:28   
Anoniman
Pertinijeva je, kupili je u Tempu al ima je u svim radnjama koje drže Pertini program. Koštala je 2 hiljade i nešto al se ne sećam koliko je to nešto. Prase, krava i kuca imaju zvučnik i bateriju pa kad nagazi na prekidač krava muče, gica grokće a kuca laje.

< Poruku je uredio gae_gr -- 19.3.2012 16:20:29 >

(odgovor članu mala_koala)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Prostirka za igru
19.3.2012 16:27:27   
vukosava
IZVORNA PORUKA: gae_gr

Mi smo prerasli baby gim pa smo sad na ovome:



Ja sam ovo bila kupila mojoj cerki ali ona ovo razvali i pocne da jede pa mi frka da ne odgrize kraj pa sam skonila. Njen je u Dizni fazonu.

user posted image

user posted image

Posto mi je taj plan propao, stavila sam cebad svuda na pod preko tih tepiha u dnevnoj sobi. Tepisi su od zida do zida, ne mogu da se operu. Stan iznajmljujem tako da ne znam koliko su cisti i ko je sve pre mene tu boravio i sta je radio. Tako da koristimo cebad koju perem lepo u ves masini kad se zaprlja. Imam jedno 3 cebeta i 2 peskira za plazu na podu. A cela dnevna soba mi je njeno igraliste u principu.

< Poruku je uredio vukosava -- 19.3.2012 16:28:09 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Prostirka za igru
19.3.2012 16:29:40   
mala_koala
Gae hvala na info. Ma i kod mene su cebad za sada po celoj dnevnoj....

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Prostirka za igru
19.3.2012 16:33:00   
vukosava

IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA

user posted image

Drage moje pazite na ove pazlle prostirke za na pod evo i zasto:

Datum objavljivanja:30.10.2009. No.Ref.:1379/09 Zemlja koja obaveštava:Španija Kategorija:Igračke Naziv proizvoda:Puzle za pod Originalni naziv:Puzzle mat Proizvođač:Eva Puzzle Mats Tip/broj modela:Ref.: ST-1108; Invoice ref.: 8600047; Barcode: 8435269900471. Zemlja proizvodnje:Malezija Izvor:Rapex Opis:Delovi slagalice različitih boja, sa slovima abecede na njima. Na papiru unutar providnog pakovanja su napisane razne informacije: EC oznaka, upozorenje da nije namenjeno deci mlađoj od 3 godine, informacije o uvozniku, napravljeno u Maleziji itd. Proizvod je spakovan u providnu kesu.
Opasnost: Opasnost od gušenja
Opis opasnosti:Postoji opasnost od gušenja, zbog prisustva sitnih delova koji se lako mogu otkinuti i udahnuti ili progutati.

Proizvod nije u skladu sa direktivom o igračkama i važećim evropskim standardom EN 71. Preduzete mere u zemlji koja obaveštava:Vlasti su zabranile prodaju.




Ovde isto pise na tim pakovanjima: za decu preko tri godine. Za svaku vrstu. A skontala sam i zasto. Moja to grize, stavlja u usta. A ima zube pa samo strepim hoce li sta progutati. Tako da je i kod nas bilo jako kratko koriscenje. Mozda kad prodje 3 godine da ih bacimo opet u promet.

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here