|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: UGG cizme
22.12.2013 20:06:07   
Ivanka 75
Meni su bas fine, slatke, ravne, tople, odgovarale bi mi zbog posla i stajanja na poslu, htela sam jedne da mi uvek stoje na poslu, da ih samo tamo nosim, pogotovu kad je zima i kisa pa da imam suvu a finu obucu da preobujem user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: UGG cizme
22.12.2013 21:49:44   
World
Imamo i mi jedne stigle direkt iz Australije... user posted image

user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: UGG cizme
22.12.2013 22:36:03   
Anck Su Nmaun
Hah sad odem sa mm u setnju i nadjem ih u svakom butiku , sem ove sto sam postavila sa slikom te sam nasla u 2-3 user posted image oko 1500-2000 kostaju sa krznom a ove obicne sam nasla za 999 user posted image

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: UGG cizme
22.12.2013 23:06:34   
madre
ja sam bas pre neki dan kupila sebi roze, od onog kao nepromocivog materijala, sa gumenim djonom i bila sam mnogo srecna, ali me svi moji najdrazi pitaju sta mi je to trebalouser posted image
imam ih u raznim bojama i bas ih volim, a kanim se dugo da kupim originalke i odustajem lako.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: UGG cizme
23.12.2013 8:25:08   
nata11
I ja imam kopije crne i super su.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: UGG cizme
23.12.2013 8:39:09   
Anck Su Nmaun
Ma uzecu ih sigurno pa za 1000 dinara koliko izdrze, ove sa krznom , ove obicne mi nisu nesto, mada se mm ne svidjaju , kaze da ce se brzo raspasti... kolikom te kopije mogu da traju?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: UGG cizme
23.12.2013 8:47:33   
Peace*
Ja sam prošle godine kupila kopiju. Nosim ih po suvom vremenu, i i dalje su iste kao prvi dan. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: UGG cizme
23.12.2013 8:54:40   
Anck Su Nmaun
Pa to... ja imam jos dvoje cizama za kisu-sneg, a ove mogu za suvo.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: UGG cizme
23.12.2013 8:57:58   
Peace*
Da, baš tako. Realno, kad padne sneg, nije hladno, već mokro, i treba ti nepromočivo. Problem je hladno i suvo vreme, bar meni je tako, i ovo mi bude raj. Budu toliko tople da kada uđem u prodavnicu, moram da žurim napolje jer imam utisak da će noge da mi explodiraju. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: UGG cizme
23.12.2013 12:05:33   
ivaMark
Imam ovakve samo crne, kupljene prosle godine i bas su tople. A koliko su me samo nervirale kada su se pojavile user posted image user posted image

World, prava je dama devojcica malena user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: UGG cizme
23.12.2013 21:24:23   
mamica 91
Ja trenutno imam ovakve http://img.mojekrpice.rs/images/2/4028809d41dd86380141e0d7854309a7.jpg i prezadovoljna sam ( kopija naravno) za suvo a hladno vreme su zakon.. a za sneg imam CAT kanadjanke isto su odlicne...ma da vise nosim ove ugg jer uvek idemo autom tako da pretrcim u njima do "odredista" i kada je kisa..

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: UGG cizme
23.12.2013 21:37:06   
jole82
Odvratniji izum čovečanstva nisam skoro videla....em su mi ružne..em kad vidim (kao danas) devojčicu od nekih 12-13 godina kako gazi...Bože sačuvaj joj stopala, kolena i kičmu..znači nema tinejdžerke koju nisam videla u njima a da hoda bez krivljenja stopala na unutra..a videh i mlađe devojke sa isto krivim stopalima..ka-ta-strofa user posted image
Pošto ovde 99% nosi kopije..možda se u originalu ne krivi toliko noga..šta znam...al sve jedno ružne su mi..

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: UGG cizme
23.12.2013 21:46:21   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jole82 RR

Bože sačuvaj joj stopala, kolena i kičmu..znači nema tinejdžerke koju nisam videla u njima a da hoda bez krivljenja stopala na unutra..a videh i mlađe devojke sa isto krivim stopalima..ka-ta-strofa user posted image



Da, većina baš jako krivi stopala, a to mi je tako ružno user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: UGG cizme
23.12.2013 21:49:50   
mamica 91
Ja sam prve kupila pre 2god kad sam bila trudna, lako se obuvaju i izuvaju user posted image i sad u ovoj trudnoci isto su mi spas... ni meni nisu bile lepe u pocetku ali su mii svakako prakticne pa se i na izgled naviknes user posted image ... i da moje su savrseno ispravne tj. ne krive mi se noge u njima user posted image i te stare se nisu ni malo iskrivile .. mislim da ako ne gazis kako treba vidi se i u obicnim patikama da se krive, a pogotovo u ovim cizmama, inace svakakvih ima po gradu.. ja sam i izgledom na mojim nogama i funkcionalnoscu prezadovoljna ( ala sam skromna user posted image )

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: UGG cizme
23.12.2013 21:50:04   
jole82
Aj što je ružno..nego bre nijee zdraaavo..user posted image

mamice91 ko je završio sa rastom i razvojem...ne može baš tako lako da se pokrivi...al tinejdžerke i posebno devojčice od 8 9 godina, kojima tek treba da se razvija lokomotorni sistem (a pubertet je veeelika prekretnica) nikako ne bi valjalo da ih nose, posebno ako primete da se noge krive u njima..tj roditelji bi rebalo to da primete...al to je već druga tema...meni iskreno žao bude...user posted image

< Poruku je uredio jole82 RR -- 23.12.2013 21:54:06 >


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: UGG cizme
24.12.2013 8:37:22   
Peace*
Uf, da, gadno je kad ugaye na unutra. user posted image Nije mi jasno kako im mame ne kažu da je to gadno. user posted image

A i sama čizma je gadna. Ali gadne su i Crocs pa ih ne izuvam već 4 godine. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: UGG cizme
24.12.2013 9:53:39   
nata11
Meni su bas slatke user posted image ja cu za NG da kupim roze sa nitnama.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: UGG cizme
24.12.2013 14:28:02   
World

IZVORNA PORUKA: jole82 RR

Odvratniji izum čovečanstva nisam skoro videla....em su mi ružne..em kad vidim (kao danas) devojčicu od nekih 12-13 godina kako gazi...Bože sačuvaj joj stopala, kolena i kičmu..znači nema tinejdžerke koju nisam videla u njima a da hoda bez krivljenja stopala na unutra..a videh i mlađe devojke sa isto krivim stopalima..ka-ta-strofa user posted image
Pošto ovde 99% nosi kopije..možda se u originalu ne krivi toliko noga..šta znam...al sve jedno ružne su mi..


Vjeruj da se i u originalnim krive noge.. mislim da su prakticne samo za po kuci, ono dok gledas tv recimo... ili ovako dok ti dijete ne hoda pa da se ne smrzne vani.. user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: UGG cizme
24.12.2013 15:19:08   
jole82

IZVORNA PORUKA: World

ili ovako dok ti dijete ne hoda pa da se ne smrzne vani.. user posted image


E s ovim se slažem, jer verujem da su tople pretople...šmizla ti je mnogo slatka i nek se modira srce malo user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: UGG cizme
24.12.2013 15:22:45   
World
E hvala... pa i modira se da znas... user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: UGG cizme
24.12.2013 16:42:26   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: World

Vjeruj da se i u originalnim krive noge.. mislim da su prakticne samo za po kuci, ono dok gledas tv recimo... ili ovako dok ti dijete ne hoda pa da se ne smrzne vani.. user posted image


Iva je dobila jedne prelepe za 2 rodjendan, nosila ih je cele prošle zime po kući.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: UGG cizme
18.11.2017 22:28:28   
mama Jo
Znate li gde ima original za devojcice?
I jel ih ndko imao, sta mislite koliko su dobre?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: UGG cizme
18.11.2017 22:58:25   
MasnaMasnica
Mi smo uzeli ove. Matalan 3 400 odlicne su.

Nece sajt sada,😕😑 uzela sam i Uni njoj stizu sl nedelje.

Evo suuser posted image

< Poruku je uredio MasnaMasnica -- 18.11.2017 23:11:55 >


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: UGG cizme
19.11.2017 1:27:12   
MamaNecaVo
Obozavam UGG cizme.
Moja opsesija je otisla predaleko.

Moram napomenuti da su i Aldove super.
Ok im je i cena.
Ni emmu nije los.

A je dobio svoje prve ugg a MM ludi.user posted image

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: UGG cizme
19.11.2017 9:17:33   
mama Jo
Joj Masnice predivne su, predivne 😍
Danima guglam o modelima raznim, jedva cekam da procunjam po gradu...
A videla sam u outletu u Indjiji isto, znaju bas da budu ok cens

Masnice kad budes stigla napisi mi preko kog sajta si uzimala.

NAm gde ih ti uzimas?

Moram J.kupiti sto pre 😍

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...
Vrućina i teška šminka ne idu dobro zajedno
Postoji način da koži istovremeno pružite neophodnu hidrataciju i ujednačite ten, i tokom toplih letnjih dana, laganom f...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here