|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sprave za vježbanje
14.1.2010 14:09:30   
Lu
Ovako,dvoumim se između ove dvije koju da kupim pa sve što znate o njima izvolite podijeliti samnomuser posted image
Glavni problem mi je opušten trbuščić ali nije ni da nemam celulit po guzi i butinamauser posted image

LEG MASTER

user posted image

AB rocket

user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Sprave za vježbanje
14.1.2010 15:23:09   
cipiripi
sa prvom moras da pazis, ne smes nezagrejan da stanes na nju jer mozes da istegnes preponu user posted image
ja je licno ne volem....
druga je ok za pocetak vezbanja jer ne dozvoljava da povredis kicmu, ali isto tako nije dovoljno efikasna kao klasican trbusnjak..ali je odlicna kad dugo ne vezbas sa pocnes sa njom prvo dok ne povratis / ojacas misice user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Sprave za vježbanje
14.1.2010 15:30:51   
*Alexx*
Pa za to što ti treba je meni najbolji steper ili onaj Leg Master. Ovaj donji mi se ne sviđa, trbušnjake umem i ja sama da uradim (eh, sad, to što ih ne radim je druga stvar). Naravno, to je moje laičko mišljenje, nemam pojma o tome.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Sprave za vježbanje
14.1.2010 15:34:58   
gagana83
Ja imam Ovaj Leg Master tj.Leg Magic,al iskreno ne mogu ti puno reci o njemu jer nisam 3 puta stala na njegauser posted image Eno ga ispod kreveta skuplja prasinu.Uglavnom meni je dovoljno vrlo malo na ovoj spravi i ubrzo osetim zatezanje u butinama,tako da bih rekla da je dobra.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Sprave za vježbanje
14.1.2010 15:35:33   
Lu
Ma meni bi trebale obe,prva je za noge i guzu a druga za trbuhuser posted image
Cipi znam, šla sam u teretanu dvije godine,prije svega istezanje i zagrijavanje inače slijedi upala mišićauser posted image
A misliš da ova za trbušnjake nije baš efikasna,kako bi je usporedila recimo sa kosom klupom za trbušnjakeuser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Sprave za vježbanje
14.1.2010 15:37:38   
Lu
Mene nervira da radim trbušnjake bez ikakve potpore,iskreno,a radila sam po tristo komada svako veče poslije poroda... eee kakav sam trbuščić imalauser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Sprave za vježbanje
14.1.2010 15:40:06   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Mene nervira da radim trbušnjake bez ikakve potpore,iskreno,a radila sam po tristo komada svako veče poslije poroda... eee kakav sam trbuščić imalauser posted image

Eh i ja sam mogla po 200 komada a sad ne verujem da bih mogla 30user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Sprave za vježbanje
14.1.2010 15:40:49   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: Lu RR
A misliš da ova za trbušnjake nije baš efikasna,kako bi je usporedila recimo sa kosom klupom za trbušnjakeuser posted image


kosa klupa je vrh user posted image
dozvoljava ti da radis sve vrste trbusnjaka i odlicna je.. i meni je mnogo lakse sa potporom.
ja one spore trb.,gde kad dodjes do ugla od 45 c zgrcis misice ..opsutis i polako se vracas dole.. te radim na kosoj.. user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Sprave za vježbanje
14.1.2010 15:56:08   
Lu
Da,kosa klupa se i meni jako sviđa,sada kada razmislim ovaj AB rocket je za bakice koje bole leđauser posted image
Šalim se,nego gledam nešto...previše je udoban a zateže se valjda leđima a vraća sam...
Eto zato je dobro čuti svačije mišljenje,hvalauser posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Sprave za vježbanje
14.1.2010 15:56:57   
Lu
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Mene nervira da radim trbušnjake bez ikakve potpore,iskreno,a radila sam po tristo komada svako veče poslije poroda... eee kakav sam trbuščić imalauser posted image

Eh i ja sam mogla po 200 komada a sad ne verujem da bih mogla 30user posted image


Gagana,rano je još,uživaj još malouser posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Sprave za vježbanje
14.1.2010 15:58:07   
cipiripi
da se razumemo.. na ovoj spravi za trbusnjake gde je ukljucena komfornost nema brzih rezultata user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Sprave za vježbanje
14.1.2010 17:16:11   
mimamima
kupis obe sprave:)
salim se,ja bih ipak prvu

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Sprave za vježbanje
14.1.2010 17:58:21   
SUPER MAMA



Ja pre bi ovu spravu Orbitrak

(odgovor članu mimamima)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Sprave za vježbanje
14.1.2010 17:58:59   
SUPER MAMA

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Sprave za vježbanje
14.1.2010 17:59:50   
SUPER MAMA
user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Sprave za vježbanje
14.1.2010 18:00:30   
SUPER MAMA
Napokon sam stavila spravu.Ovu gore.Orbitrak

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Sprave za vježbanje
14.1.2010 18:06:26   
cipiripi
evo nesto iz moje arhive user posted image user posted image


- E l i p t i c n i   t r e n a z e r -

user posted image

...je relativno nova stvar koja se koristi u sklopu cardio aktivnosti. Izuzetno je popularna u fitness centrima.
U ovoj spravi spojeni su udobnost vezbanja i zatezanje misica kako donjeg tako i gornjeg dela tela uz istovremeno sagorevanje masnih naslaga.


Tajna je u sinhronizovanim pokretima ruku i nogu u snaznom zamahu, ciji pokreti  aktiviraju veliki broj misica – misice kolena, kukova, butina i zadnjice. Istovremeno zatezete i gornji deo tela – misice ruku, ramena, grudnog kosa i ledja.
Pokret je vrlo blizak trcanju, te je osigurana velika potrosnja kalorija. Prednost ove sprave je sto se maksimalno smanjuje stres i opterecenje zglobova, a omogucena je i stalna kontrola pulsa, a time i rad u aerobnoj zoni.
Zatezanjem misica celog tela – vas puls se nalazi u zoni idealnoj za sagorevanje kalorija i masnih naslaga. Istovremeno se ubrzava cirkulacija i smanjuje dejstvo stresa na rad srca u toku vezbanja. Tako pojacavate izdrzljivost i snagu.

Pomocu ove cardio sprave mozete prilagoditi intenzitet vezbanja svom ritmu, jer poseduje mogucnost podesavanja uglavnom od 1-10 nivoa otpora.
Smanjite otpor za brze i zabavnije vezbanje, ili ga povecajte kako biste radili napredne vezbe za oblikovanje misica. Bez obzira na to da li ste pocetnik ili trenirate godinama – samo 25minuta treninga pruzice vam potpuno zatezanje misica i kardio vezbe.

Elipticni trenazer sagoreva otprilike 13 kcal u minuti! Dakle ukoliko vezbate  25 min sagorecete 325 kcal.

Vase noge nikada ne napustaju pedale sa trenazera tako da ukoliko primenjujete pokrete bilo da idete napred ili pozadi ne postoji mogucnost da se povredite jer imate konstanti oslonac.

U pitanju su kruzni pokreti koje vidite na slici

user posted image

Ljudima je najveci problem vreme koje treba da izdvoje za vezbanje, ali ova sprava nam daje tu mogucnost da odista korisno vezbamo! Postoje tri zelje, zahteva vezane za ovu spravu: regulisanje telesne tezine, efikasno vreme provedeno na njoj i motivacija.

Mnogi ljudi kupuju ovaj elipticni trenazer i za kucnu upotrebu!
Tako dok voze mogu da gledaju tv, da slusaju muziku, ali opet vazi ono staro pravilo da se moraju skoncentrisati na pokrete koje prave!
Postoje trenazeri koju su namenjeni za fitness centre kao i oni koji su namenjeni za kucnu upotrebu! Naravno tu se dovodi u pitanje i koliko mozemo novca da izdvojimo za jednu ovakvu spravu!
Trenazeri se takodje razlikuju i po gabaritima, pratecoj opremi, kvalitetu, programima,podesivosti savremeni i skupi modeli imaju cak i tv ekran.

Trenazer bilo da ga koristimo u stanu ili gym-u treba da ima displej na kome moze biti:

user posted image

- merac ukupnih kalorija
- merac utroska kalorija u minuti
- merac HR (srcanog ritma)
- skale/nivoi
- duzina koraka
- merac koraka u minuti
- ukupno vreme
- sobna temperatura
- programi


Ukoliko zelite da ga kupite za kucnu upotrebu vodite racuna da izaberete neki koji ne pravi buku zbog vasih ukucana.
Nemojte nabavljati one jeftine, nepouzdane, piskave (cudni zvuci nastaju tokom obrtaja), brzo ce se rasklimati i pokvariti i tako ce stajati u vasoj sobi i samo zauzimati prostor. Najbolje je za kucnu upotrebu i ukoliko nemate mnogo novca da izdvojite uzeti onaj srednjeg ranga/klase, za koji cete biti sigurni da ce da prati vase pokrete, za koji cete imati garanciju i servis!
Postoje razliciti modeli!
Postoje i oni koju su ograniceni sa nosivoscu, i na to obratite paznju!

Primer sprave koja se moze koristiti u kucnoj varijanti

user posted image

i profi sprava

user posted image

Oni koji su zainteresovani za elipticni trenazer extra kvaliteta mogu nacu sve podatke na internetu, kao i u specijalizovanim radnjama-predstavnistvima firmi koji rade sa fitness masinama i opremom!


Ono sto pominjemo kod svake fizicke aktivnosti je da se posavetujete sa svojim lekarom ukoliko imate neki problem pa tek onda da krenete sa vezbanjem!

Elipticni trenazer danas smatraju najpopularnijom cardio spravom, efektivna je , komforna, lagana za vezbu-koordinacju pokreta, nije dosadna.


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Sprave za vježbanje
14.1.2010 23:31:26   
magde
moj muz mi je kupio pilates topka i odlicna je ali nista bolje od orbitrek

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Sprave za vježbanje
15.1.2010 9:34:19   
Lu
Magde jel misliš loptuuser posted image
Imam i ja loptu,ako znate koje se sve vježbe na njoj mogu raditi napišite ili postavite slike,nije loše da imamo ovdjeuser posted image

Eh da kupi ja jutros ovaj leg master ali ga moram vratiti jer jedan vijak ne paše kratak je,pa moram reklamiratiuser posted image

Ili ja nisam dobro postavilauser posted image

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Sprave za vježbanje
15.1.2010 9:40:14   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: Lu RR
Ili ja nisam dobro postavilauser posted image


user posted image
Off: meni je najjače kad mi posle sklapanja ostane viška delova user posted image

Javi kakav je!

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Sprave za vježbanje
15.1.2010 13:55:34   
cipiripi
Top  vezbi na lopti user posted image

KLIK


KLIK


KLIK



KLIK


KLIK


KLIK



KLIK


KLIK





< Poruku je uredio cipiripi -- 15.1.2010 13:56:41 >


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Sprave za vježbanje
15.1.2010 16:43:29   
Lu
Hvala  cipi,baš si se potrudilauser posted image

P.S. Ne radi ti 6. KLIK  a 7.  ću ja sigurno najviše da koristimuser posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Sprave za vježbanje
15.1.2010 16:49:00   
cipiripi
vezba 6 user posted image KLIK

sad radi user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Sprave za vježbanje
18.1.2010 9:35:42   
Lu
IZVORNA PORUKA: Alexx RR


IZVORNA PORUKA: Lu RR
Ili ja nisam dobro postavilauser posted image


user posted image
Off: meni je najjače kad mi posle sklapanja ostane viška delova user posted image

Javi kakav je!

Ništa samo su mi dali drugi ali smo ga sklopili tamo,a ovaj moj nisu ni pregledali jer je bila gužva tako da ne znamuser posted image
Inače radi super,stojiš ispred tv i širiš nogeuser posted image
Nemam upale ali se dobro istegnem prije vježbanjauser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Sprave za vježbanje
18.1.2010 9:43:58   
dacca
Uvijek mi je bilo smijesno kada yene treneri pokazujuju vjezbe,a uz to im landara kosa koliko moze, ALI uvijek isfenirane. Inace i ja imam loptu i super je, ali lijenost...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here