|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Crtani fimovi za decu
2.4.2014 18:38:19   
mali_mis
Kod nas trenutno aktuelni oktonauti i u nocnoj basti na mini ultra. I naravno Cars, ali samo prvih 15 min. dok je ona trka, pa tih 15 min. gledamo non stop user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Crtani fimovi za decu
3.4.2014 6:33:25   
Misha i Ljisha
Ulazi moj brat kod mene i kaze"aaaa gledate oktonaute??" i ja pocnem da se smejem "jok JA gledam oktonaute Dunja se igra, nju to ne zanima" tako da uglavnom ja gledam crtace. Jako su mi slatki oni psici na minimaxu "stene za svakog coveka" ali ni to je ne zanima. Kad bas vise nema snage da se igra i kad sedne ponekad pogleda pcelicu Maju i otprililke to je to. A meni je najbolji crtac "Benovo i Holino malo kraljvestvo" pogotovo kad je Lusin tata u epizodi, jako mi je smesno sto on ima tikove kad vidi vile i patuljke ahahha..A dadilja Sljivka je neprevazidjena. Tako da nisu ovo crtani za malu decu vec za mene hehehe

eh da stvarno jako voli da gleda Charlie and the numbers. Uvek igra dok brojevi pevaju, i jako joj se svidja Čarli. To mislim da uvek moze da gleda i za taj crtani ce prestati i da se igra.

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 3.4.2014 6:38:33 >

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Crtani fimovi za decu
3.4.2014 11:09:55   
NadaR
Trenutno aktuelni Pingvini sa Madagaskara I Kung fu panda .


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Crtani fimovi za decu
3.4.2014 11:14:25   
jole82
T gleda samo Duck tv...a baš su bebći crtaći na njemu user posted image taj ima na našoj kablovskoj...pre smo imali onaj Baby tv koji nije volela, ni sad ga ne voli...a ni ostale...samo Duck tv user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Crtani fimovi za decu
3.4.2014 12:29:28   
Sanjica26 RR
Jole vi onda imate dizney junior, Tu su bas super crtaci koliko sam primetila. Kad odem kod mojih sita se nagledamuser posted image
Teodora i dalje gleda baby tv pored Sofijeuser posted image Inace gleda beni holi, pepa prase i neprevazidjena masa i medved. U stvari gleda sve osim nekih lavova cini mi se na ultri. Tada me zove da promenim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Crtani fimovi za decu
17.7.2014 23:50:49   
SunFlower
Moje dete je skoro otkrilio mini ultru, i opasno se navukao na Raleta galamdziju, obozava taj crtac. Zatim ben i holi isto aktuelno, i naravno masa i medved vec vise od godinu dana, fenomenalan crtani, i ja ga gledamuser posted image

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Crtani fimovi za decu
17.7.2014 23:54:18   
Anoniman
osim pepe koju i ja volim, M voli i mashu, a u poslednje vreme smo otkrili i Male Ajnstajne, svasta je naucila od njih i bas joj drze paznju, a i traju 20ak minuta.

(odgovor članu SunFlower)
  Direktna veza do poruke: 282
   RE: Crtani fimovi za decu
18.7.2014 0:03:01   
Mariya
Moja Lu strasno voli Pepu,ali volim je i ja, Pepa mi je bas pravi crtani za devojcice. Morali smo da kupimo i album i majice i igracke i sve sa pepom. Takodje voli Tomasa(ja ga mrzim,smatram taj crtani neverovatno glupim, Tomas me strasno nervirauser posted image ), pcelicu maju i garfilda. I Shaun the sheepuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Crtani fimovi za decu
18.7.2014 10:40:33   
superm
Svi gledamo pčelicu Maju. Mama I tata kada su bili mali I sada ponovo sa svojom decom.user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Crtani fimovi za decu
18.7.2014 13:13:09   
Misha i Ljisha
vreme za tatu i D je pepauser posted image , njih dvoje gledaju taj crtani i lep je iskreno jedino to groktanje malo zivcira mene ali je crtani ok, i Pepa lepo prica, i pristojan crtac. Pogleda nekad i pcelicu Maju i bena i holi a ostalo manje vise.Nismo u kuci ceo dan tako da to gleda uvece sa njenim tajomuser posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Crtani fimovi za decu
18.7.2014 13:21:54   
adulence
nama je pcelica Maja pravi hit,nju bas voli,cak ima i svoju igrackicu Maju koju svima rado pokazuje,,,,

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Crtani fimovi za decu
10.9.2014 15:41:58   
Olga75
zver sad gleda "" Raketni majmuni ", "Tim Vumi zumi "( valjda se tako zove ) , Sundjer Boba i Timi Tarner ( to je neki klinac koji ima vilinske kumove :/ )
pogleda i Aj Karli ( to je neka serija sta li )
ja stvarno ne znam da l je to za njen uzrast al zna satnicu i bulji ko hipnotisana

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Crtani fimovi za decu
12.9.2014 8:36:58   
mali_mis
Trenutno Pepa prase, kad ih cuje da grokcu iskida se od smeha.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Crtani fimovi za decu
7.11.2014 13:09:42   
cockic
morala sam da nadjem temu,kao sto vec rece meni crtaci koji samo imaju slike i po neko slovo kazu nisu jasni.pa ni za bebu.valjda bebu da li imala 2 meseca ili 9,treba nesto da je stimulise da nesto kaze.a ne kao na tom crtacu neka slova bez ikakve veze.

a ima i onih koji su sinhronizovani ali uzasno.kao npr.smrdise jer ste culi te nebuloze sta oni pricaju i sta likovi rade.meni je posle jedne epizode od 2min bilo muka.uzas.i sad ti stavi dete da gleda crtace.nista pametno iz nekih crtaca nece cuti i videti.

moji gledaju uglavnom samo pepu,ali vec su je odgledali 1000 puta pa im nije zanimljivo.ima nekoliko crtaca na nekom kanalu sto su ok.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Crtani fimovi za decu
7.11.2014 15:54:40   
vikiveki
Moji gledaju uglavnom Avatara Na Nickelodeonu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Crtani fimovi za decu
7.11.2014 15:58:57   
mirkam
E bas se pitam danima gdje da pitam nesto user posted image
M uopste ne zanimaju crtaci jos uvijek, ali zato sa reklama, a narocito onih za tv shop ,oci ne skida, ma ni ne dise cini mi se dok trajuuser posted image
Kad su se vasa djeca zainteesovala za ctace?U kom periodu?

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Crtani fimovi za decu
7.11.2014 16:03:19   
vikiveki
Mirkam i kod mojih je tako bilo,prvo što im je na TV u privuklo pažnju bile su reklame,valjda zato što su tako i pravljene da uz pomoć kojekakvih trikova privuku ljudima pažnju da bi te proizvode kasnije kupovali.Sad kada je počelo interesovanje za crtani ne mogu tačno da se setim ali čini mi se oko 1 godine...nisam baš sigurna

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Crtani fimovi za decu
7.11.2014 16:44:40   
Mala Elena
Mirkam , ni moja se ne interesuje nista narocito ali kada pustim Mini kanal ,,pa se zadese one zivotinjke ili nesto slicno teletabisima , ona se smeje, nekad vrisne , tapse rucicama ... probaj to mu pusti ali nemoj da ocekujes previse user posted image tek sa 2 god pocinju da se za to interesuju.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Crtani fimovi za decu
7.11.2014 16:59:41   
doktorkakristal
Dora odavno gleda mama voli bebu,zmija ,pilici i ostali nasi koji su kroz neke pesmice od skoro obozava SIMPLE SONG svi njihovi su fenomenalni ali su na engleskom,malo se plasim da je ne buni sto slusa i taj jezik,ali joj pustam ,ona vec sad sama dodje do lap topa i trazi da joj pustim nekad bas gleda sa paznjom nekad se igra i gleda istovremeno user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Crtani fimovi za decu
7.11.2014 17:54:01   
ivaMark
Ovde izgleda ja odskacem user posted image

Ni sama ne gledam TV, ne ukljucujem ga uopste kada sam sama, tek ga mm ukljuci kada dodje.
Jovani ne pustam crtane filmove, zmiju, mama voli bebu i pilice joj ne pustam...ne dozvoljavam joj da dira tastaturu ni misa, pustimo pesmice ponekada i Super Simple Song je obavezan.
Mislim da je J jos mala da gleda TV, oni se brzo navuku na to.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Crtani fimovi za decu
7.11.2014 18:41:52   
World
Isti smo. Ana je prije nekoliko dana dosla i rekla pusti mi mama voli bebu. Cula je pjesmu na nekom rodjendanu. I pustila sam joj. I tako sjedi 5 minuta i gleda i onda kaze mama ne mogu vise da slusam. user posted image
To je prvi put da izrazi zelju da gleda nesto. TV ne gleda nikako, ako vidi da je neki crtani kaze vidi mama crtani i nastavi dalje za svojim poslom. Ja sam tek prije par dana otkrila cari stavljanja djeteta da gleda nesto, sad mi je jasno sto to mame rade od 'malih nogu'. user posted image
Mada mislim da je njoj bitnija muzika u svemu tome. I podrzavam negledanje tv-a. Sa kompjuterima smo vec zakasnili jer voli onako da drnda po tastaturi, zato sto vidi da i mi, valjda..

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Crtani fimovi za decu
7.11.2014 19:54:35   
veselicaa
Moje obe vole crtace,sto na kompu sto na tv.Ne branim im jer ne preteruju.Sada su im omiljene Lalalupsi,cak smo i lutku morali da kupimouser posted image .Mladja se pored deverovog sincica naucila da slusa Mama voli bebu i Ide zmija ali joj je vise smesno nego sto joj se svidja.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Crtani fimovi za decu
7.11.2014 21:12:04   
mirkam
IvaMark i World, potpuno ste u pravu za negledanje tv-a.Ja to prosto ne mogu izbjeci.Nikako ne trpim tisinu.U sobi nam je muzicki ukljucen od kad se M rodio i jos ga ni na sekund nismo ugasili,samo ga nocu bas stisamo.Nije svakako dobro da dijete provodi puno vremena ispred kompa ili tv-a.Ali kazem, M nista i ne intetresuje, nije nikada ispred tv-a, ali u bilo kom dijelu stana da je, kad cuje reklame bataljuje sve aktivnosti i pokusava da dodje na sve nacine do izvora zvuka user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Crtani fimovi za decu
8.11.2014 0:44:13   
Azra_
Kod nas je TV dozvoljen i dostupan, tj.onda kada znamo da na Bumerangu ide T&J, Pera Kojot ili Garfild, pustimo. Ili na Minimax-u ima par crtaća koje voli, pa pustimo. U toku dana, aktivno gledanje bude nekih 30-45min. Voli Pepu Prase, Medu Čarlija, Traktor Toma, one blesave veverice-njih i ja obavezno gledam... Prilaska računaru nema!!! Tako je od malena, i tu za sada nemamo problema. Uveče, zajedno, izaberemo neke crtaće koje mu pustim na lap topu. To budu obično Cipelići, slon Ćira, meda Čarli...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Crtani fimovi za decu
8.11.2014 6:41:22   
Misha i Ljisha
Kod nas kao i kod Azre, upaljen i dostupan ali aktivno gledaje je po malo. Odgleda Pepu, ponekad odgleda Ben i Holi i Strumfove a valjda kad joj je bas dosadno odgleda Nodija. U principu ona krene npr da gleda Ben i Holi i onda ustane pa se igra, pa trci tamo vamo i tako. Nije to sad neko pomno pracenje. Isto gleda Ćiru na kompjuteru (inace taj crtani je iz 1961. godine) i voli Donald Duck-a sa Chip ad Dale-om i iskreno na to se navukla. Dodje do racunara i kaze mi "mama ka ka" (kva kva ) i onda ide ubedjivanje "nema sada kva kva" i td.user posted image Ja volim da smo mi napolju i da napolju uzivamo mada vidim da ona sebi i unutra lepo smislja igrarije. Uzme pa "slusa" bebu "stetoskopom" (slusalicama od mobilnog)user posted image pa stavlja svasta u kamionce pa prevozi, crta, bocka papir i td. Za to vreme je stvarno skoro stalno upaljen tv, ako vidim da se bas nesto zabuljila vise nego obico, gasim ili menjam kanal na VH1user posted image .

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Kada se farbaju jaja za Vaskrs?
Jaja se u Srbiji farbaju još od 16. veka. Kroz nekoliko vekova usavršavale su postojeće tehnike, izmišljale nove, ali je...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here