|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Crtani fimovi za decu
20.11.2014 0:37:12   
madre
bogi bas voli dugometrazne diznijeve crtaceuser posted image kralj lavova, dambo (mozda je ovo i omiljeni), mac u kamenu (ne prija mu bas madam mimuser posted image ), u potrazi za nemom... ranije je stalno trazio uspavanu lepoticuuser posted image
dosta voli emisije i crtace o dinosaurusima, meni nekako ne prijaju, ali on bas uzivauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Crtani fimovi za decu
20.11.2014 0:39:45   
mati
Dinosaurusi su mojoj deci jedino zajednicko sto hoce da gledaju. Samo tako je mir u kuci. Mita rzi na njih i obozava igrackama dinosaurusima da se igra.
Nego, jer gledao neko Spasavanje deda mraza. Ne znam ni dal ima kod nas da se daje?

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Crtani fimovi za decu
20.11.2014 8:35:13   
isidora88
i mateja je gledao pcelicu maju 3d u bioskopu i zaspao na pola filmauser posted image (glupi su mi termini, skoro sve pocinje u 12h, a njemu je to bas termin za spavanje)
sledece cemo gledati spasavanje deda mraza, to se i meni gledauser posted image
inace jos uvek gleda masu i medveda, pepu, oktonaute...

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Crtani fimovi za decu
20.11.2014 22:36:48   
lanajelena
Ja sam danas gledala neki zanimljiv crtani ali ne znam kako se zove,neka kravica i drustvouser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Crtani fimovi za decu
20.11.2014 22:41:03   
Didy
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Ja sam danas gledala neki zanimljiv crtani ali ne znam kako se zove,neka kravica i drustvouser posted image


Pouna na farmi možda? user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Crtani fimovi za decu
6.3.2015 15:00:02   
mila83
Moji klinci vole Diznijeve crtace, Bajke Simsala Grim su isto dugo bile aktuelne,sin je obozavao i tri praseta da gleda...povremeno Miki maus,Tom i Dzeri, Strumpfovi....
Mima sada voli Frozen, a Dimi Mornara Popaja user posted image

Ne dozvoljavam one kineske crtace gde svi izgledaju kao besni user posted image ,gde ima neke tuce itd.niti ih oni privlace.Ako i u nekom crtacu naidju na takvo nesto,sami traze promenu crtaca.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Crtani fimovi za decu
6.3.2015 15:06:35   
degu
Ja još uvek Teodori ne puštam TV ni crtaće da gleda, tek neki dan sam joj pustila pesmice na youtube da gleda, ranije je samo slušala, ne volim kad kao hipnotisana gleda u tv kad odemo negde, mislim da je to opterećenje za bebeći mozak, šta znam. Valjda mi i suviše loše spava da bih dozvolila da se još više optereti s tim svim nadražajima.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Crtani fimovi za decu
6.3.2015 15:11:56   
NadaR
I dalje aktuelni Sundjer Bob, Avatar I Pingvini sa Madagaskara user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Crtani fimovi za decu
6.3.2015 15:14:20   
nikiteki
crtaci brace grim

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Crtani fimovi za decu
6.3.2015 15:58:54   
dana123
mi gledamo munju mekvin user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Crtani fimovi za decu
6.3.2015 16:19:47   
veselicaa
Trenutno samo Masa i medved i na netu Winx i Pop pixie.

(odgovor članu dana123)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Crtani fimovi za decu
6.3.2015 16:21:52   
Mala Elena
Mi smo jos uvek na baby tv-u i netu. user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Crtani fimovi za decu
6.3.2015 16:35:44   
mila83

IZVORNA PORUKA: degu

Ja još uvek Teodori ne puštam TV ni crtaće da gleda, tek neki dan sam joj pustila pesmice na youtube da gleda, ranije je samo slušala, ne volim kad kao hipnotisana gleda u tv kad odemo negde, mislim da je to opterećenje za bebeći mozak, šta znam. Valjda mi i suviše loše spava da bih dozvolila da se još više optereti s tim svim nadražajima.

Tako je Degu,to je puno informacija za njihov mozak.Ko zna kako oni to sve registruju.A da ne pricam da nije dobro ni za vid.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Crtani fimovi za decu
6.3.2015 19:07:43   
veselicaa
Baby tv je kazu bas dobar,mada ga mi nemamo i nismo ga ni imali kada su mi cerkice bile male.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Crtani fimovi za decu
6.3.2015 19:21:40   
mila83
Ni mi nemamo tv baby,kada sam bila u Tirsovoj sa T, tamo je bilo.Sve se svodi uglavnom na laganu ili klasicnu muziku sa prijatnim animacijama...Svejedno,mislim da je to rano za njih,da se ne ponavljam,i zbog vida i zbog preterane stimulacije mozga.



_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Crtani fimovi za decu
6.3.2015 19:24:01   
veselicaa
Neko kaze da je dobar,neko ne sve na kraju zavisi od roditelja i toga kako planira da vaspitava svoje dete.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Crtani fimovi za decu
6.3.2015 19:45:45   
mila83
Mozda kasnije i umereno, da se iskoristi za neku stimulaciju...ali ograniceno vreme.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Crtani fimovi za decu
6.3.2015 20:06:21   
Anarunika
Maša i medved su super! I napokon su počeli da ga daju na tv-u.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Crtani fimovi za decu
6.3.2015 20:33:04   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Anarunika

Maša i medved su super! I napokon su počeli da ga daju na tv-u.

Ih Masa i medved su najveci hit trenutno,moje obozavaju ovaj crtani user posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Crtani fimovi za decu
6.3.2015 20:42:20   
mila83

IZVORNA PORUKA: Anarunika

Maša i medved su super! I napokon su počeli da ga daju na tv-u.


ujutro u 9h, happy tv :) moji su neko vreme bili ludi za tim crtanim,cak sam im morala spremati kase sa zitaricama za dorucak,svidela im se ona epizoda masa i kasa !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Crtani fimovi za decu
6.3.2015 20:44:25   
veselicaa
Ima na ultri dva puta dnevno oko 12 i uvece oko pola osam

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Crtani fimovi za decu
6.3.2015 20:44:45   
Anarunika
I moji su spominjali neku kašu iz Maše. Nisam gledala tu epizodu user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Crtani fimovi za decu
9.4.2015 11:35:31   
Azra_
Evo videh danas oko 11h na Happy televiziji Maša i medved. Čudi me da na netu nema srpskih epizoda.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Crtani fimovi za decu
10.4.2015 20:35:28   
Sanjica26 RR
Azra ima na ultri na srpskom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Crtani fimovi za decu
10.4.2015 20:50:59   
jabudic
I moji su počeli da gledaju an Ultri.
A mene ona mala Maša taaaako nervira... user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here