|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnički meni
5.3.2010 13:23:08   
maslinica
tacho, vidim dan zapocinjes donatom..i ja sam do pred par dana, na zadnjem nalazu mi se pojavio pesak u urinu...da li si i u prosloj trudnoci pila donat..ja sam utripovala da mi je donat kriv, pa da pitam kako kod tebe?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Trudnički meni
5.3.2010 13:29:21   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Vidiš da je kruška skoro 2,5 sata posle kafe! user posted image

Pa ne znam šta da ti kažem za lignje, kontam da bi mogle da ti se smuče i da ih više nikada u životu ne poželiš, a to je bzvz da ti se desi, zar ne? user posted image

Eeeeee upravo se meni to desilo.Kada sam ostala trudna tako su mi se jele lignje da sam htela ''umreti'',a onda sam ih se toliko prejela da skoro i jesam umrlauser posted image .

Sada ih ne mogu ni omirisati,a bile su mi omiljeno jelo user posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Trudnički meni
8.3.2010 10:46:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maslinica

tacho, vidim dan zapocinjes donatom..i ja sam do pred par dana, na zadnjem nalazu mi se pojavio pesak u urinu...da li si i u prosloj trudnoci pila donat..ja sam utripovala da mi je donat kriv, pa da pitam kako kod tebe?


Nisam pila u prethodnoj trudnoći. Pitaću dr za to.


Recimo juče:

- Donat oko 7.30
- Kafa oko 8h
- čaj ceo dan (popila sam bar 10 šolja user posted image pošto sam bolešljiva)
- Supa oko 12h
- Snedvič oko 12.30h
- Ručak oko 14h - supa, prebranac, pire, kiseli krastavci (mrzim prasetinu i jagnjetinu user posted image )
- 20h - Burek i jogurt


(odgovor članu maslinica)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Trudnički meni
8.3.2010 10:53:19   
Anoniman
Ja upravo doruchkujem plazmu i chokoladno mleko user posted image user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: Trudnički meni
8.3.2010 10:54:49   
Anoniman
Ja sam jutros u pekari kupila nešto lisnato sa šunkom i sirom. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Trudnički meni
8.3.2010 10:59:01   
Anoniman
Bash se zdravo hranimo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: Trudnički meni
8.3.2010 11:01:22   
Anoniman
Nismo mi krive, neka stigne proleće i ukusno povrće. Pa ne mogu da jedem ovo što se prodaje na pijaci! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Trudnički meni
8.3.2010 11:02:43   
Anoniman
Evo, sada ću da nasečem jabuke, kruške i banane, napraviću limunadu i staviću meda u čaj. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Trudnički meni
8.3.2010 11:05:33   
Anoniman
Pa to...ja jedva chekam sveze votje i povrtje...nishta drugo netju ni jesti kad to stigne ....

Juche je svekrva pravila neshto shto neznam kako se zove...al unutra ima krompira, shargarepe, grashka i mesa... znachi ono povrtje je bljutavo...i sam ukus tog jela (koje inache obozavam) je odvratan spram onog koje napravi u leto sa svezim povrtjem....

Juche sam jela kompot od vishanja....i zamisljala da jedem sveze vishnje...mmmmmmmmm user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: Trudnički meni
8.3.2010 11:08:24   
pahulja76

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja sam jutros u pekari kupila nešto lisnato sa šunkom i sirom. user posted image


ja otkako sam trudna najvise mi "idu" testa a dr mi je od 1. dana rekla da smanjim testa (sta cu kad mi od toga jedino nije bilo muka)

i ja jedva cekam prolece (i da padnu cene) pa da jedem povrce user posted image

prijatno Smeshki! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Trudnički meni
8.3.2010 11:10:20   
Anoniman
Hvala user posted image Idem samo da sipam josh chokoladnog mleka (uzasno sam se primila na njega u zadnje vreme user posted image user posted imageuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pahulja76)
  Direktna veza do poruke: 111
   RE: Trudnički meni
8.3.2010 11:13:41   
upgrade011
Stigao je mladi luk i salata user posted image user posted image user posted image
Vec dva dana ko luda jedem samo luk sa sirom, i za dorucak i za veceru, a salata je rucak/uzina.user posted image Pun mi je frizider zelenisa. Bas sam ga se uzelela.
Osim toga jos mi samo pada na pamet da napravim kajganu sa mladim lukom. Jel ima neko jos neke ideje?

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Trudnički meni
8.3.2010 11:18:49   
minavb
Dobro peri salatu i luk pre upotrebe. Potapaj u vise voda sa sodom bikarbonom, i ispiraj pod jakim mlazom.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu upgrade011)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Trudnički meni
8.3.2010 11:18:58   
pahulja76

IZVORNA PORUKA: upgrade011

Stigao je mladi luk i salata user posted image user posted image user posted image
Vec dva dana ko luda jedem samo luk sa sirom, i za dorucak i za veceru, a salata je rucak/uzina.user posted image Pun mi je frizider zelenisa. Bas sam ga se uzelela.
Osim toga jos mi samo pada na pamet da napravim kajganu sa mladim lukom. Jel ima neko jos neke ideje?


po samoposlugama odavno ima paradajza, krastavca, tikvica, rotkvica a jedna zena ima tezgicu ispred Maxi-ja koja u prvi plan istakne ogromne jagode al sve jos uvek jako skupo user posted image

(odgovor članu upgrade011)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Trudnički meni
8.3.2010 11:19:33   
Unica
ja sam sinoc grilovala tikvice i prijale su mi super. uz to solja jogurta i extra vecera (naravno, sa hlebom) user posted image


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu upgrade011)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Trudnički meni
8.3.2010 11:21:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Unica

ja sam sinoc grilovala tikvice i prijale su mi super. uz to solja jogurta i extra vecera (naravno, sa hlebom) user posted image



kako ih grilujes?

(odgovor članu Unica)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: Trudnički meni
8.3.2010 11:28:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pahulja76


IZVORNA PORUKA: upgrade011

Stigao je mladi luk i salata user posted image user posted image user posted image
Vec dva dana ko luda jedem samo luk sa sirom, i za dorucak i za veceru, a salata je rucak/uzina.user posted image Pun mi je frizider zelenisa. Bas sam ga se uzelela.
Osim toga jos mi samo pada na pamet da napravim kajganu sa mladim lukom. Jel ima neko jos neke ideje?


po samoposlugama odavno ima paradajza, krastavca, tikvica, rotkvica a jedna zena ima tezgicu ispred Maxi-ja koja u prvi plan istakne ogromne jagode al sve jos uvek jako skupo user posted image



Taj paradajz je bljutav...veruj mi... moj svekar ima tezgu na pijaci...i prodaje i zelenish i sve... al kad on ne nudi da jedemo to...onda shta da ti kazem kakav je user posted image Isti sluchaj i sa jagodama....

Mi se bavimo gajenjem povrtja u plasteniku...i evo za 2-3 nedelje presadjujemo rasad u plastenik...jer tje tek onda biti dovoljno sunca kakvo nam treba da bi paradajz sazreo redovno....a ne ovo shto se veshtachki uzgaja user posted image

(odgovor članu pahulja76)
  Direktna veza do poruke: 117
   RE: Trudnički meni
8.3.2010 11:37:34   
pahulja76

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: pahulja76


IZVORNA PORUKA: upgrade011

Stigao je mladi luk i salata user posted image user posted image user posted image
Vec dva dana ko luda jedem samo luk sa sirom, i za dorucak i za veceru, a salata je rucak/uzina.user posted image Pun mi je frizider zelenisa. Bas sam ga se uzelela.
Osim toga jos mi samo pada na pamet da napravim kajganu sa mladim lukom. Jel ima neko jos neke ideje?


po samoposlugama odavno ima paradajza, krastavca, tikvica, rotkvica a jedna zena ima tezgicu ispred Maxi-ja koja u prvi plan istakne ogromne jagode al sve jos uvek jako skupo user posted image



Taj paradajz je bljutav...veruj mi... moj svekar ima tezgu na pijaci...i prodaje i zelenish i sve... al kad on ne nudi da jedemo to...onda shta da ti kazem kakav je user posted image Isti sluchaj i sa jagodama....

Mi se bavimo gajenjem povrtja u plasteniku...i evo za 2-3 nedelje presadjujemo rasad u plastenik...jer tje tek onda biti dovoljno sunca kakvo nam treba da bi paradajz sazreo redovno....a ne ovo shto se veshtachki uzgaja user posted image



znam Smeshki, sve je ogromno i preskupo, jedva cekam nase voce i povrce al ima jos dosta dok stignu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Trudnički meni
8.3.2010 11:48:43   
Unica
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: Unica

ja sam sinoc grilovala tikvice i prijale su mi super. uz to solja jogurta i extra vecera (naravno, sa hlebom) user posted image



kako ih grilujes?


na teflonskom tiganju ih proprzim ali bez ulja... cim omekane sklanjas i nema potrebe da ih ljustis jer su sad mlade (naravno, dobro se operu i obrisu da ne budu mokre)...
meni je to leti cesta vecera-grilovane tikvice, plavi patlidzan i shampinjoni... dodas uz to kiselo mleko ili pavlaku i ako volis malo belog luka moze uz persun ili mirodjiju.
ali posto je sad zima ja sam samo tikvice a shampinjone nisam imala u kuci...


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Trudnički meni
8.3.2010 12:00:43   
minavb
IZVORNA PORUKA: Unica

IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: Unica

ja sam sinoc grilovala tikvice i prijale su mi super. uz to solja jogurta i extra vecera (naravno, sa hlebom) user posted image



kako ih grilujes?


na teflonskom tiganju ih proprzim ali bez ulja... cim omekane sklanjas i nema potrebe da ih ljustis jer su sad mlade (naravno, dobro se operu i obrisu da ne budu mokre)...
meni je to leti cesta vecera-grilovane tikvice, plavi patlidzan i shampinjoni... dodas uz to kiselo mleko ili pavlaku i ako volis malo belog luka moze uz persun ili mirodjiju.
ali posto je sad zima ja sam samo tikvice a shampinjone nisam imala u kuci...


Odlicno! Dade mi ideju sta da spremam sebi ovih dana. Inace, kupila sam sveze krastavce u Veru, divni su. Paradajz je bez ukusa.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Trudnički meni
8.3.2010 12:05:41   
Unica
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: Unica

IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: Unica

ja sam sinoc grilovala tikvice i prijale su mi super. uz to solja jogurta i extra vecera (naravno, sa hlebom) user posted image



kako ih grilujes?


na teflonskom tiganju ih proprzim ali bez ulja... cim omekane sklanjas i nema potrebe da ih ljustis jer su sad mlade (naravno, dobro se operu i obrisu da ne budu mokre)...
meni je to leti cesta vecera-grilovane tikvice, plavi patlidzan i shampinjoni... dodas uz to kiselo mleko ili pavlaku i ako volis malo belog luka moze uz persun ili mirodjiju.
ali posto je sad zima ja sam samo tikvice a shampinjone nisam imala u kuci...


Odlicno! Dade mi ideju sta da spremam sebi ovih dana. Inace, kupila sam sveze krastavce u Veru, divni su. Paradajz je bez ukusa.



pisala sam skoro negde da sam se zeznula i kupila ga.. fuuuuuj, imao je cak ukus na ribu. ko zna gde im je stajao...
paprike su super. proprzim ih kratko pa ulupam jaja i super dorucak (pod uslovom da ja uspem da ga svarim. sto me ne sprecava da ga jedem user posted image )
krastavci,pavlaka i malo limuna-mmmmm... zadavicu te.user posted image a malopre sam bila u prodavnici user posted image izgledacu ici opet..


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Trudnički meni
8.3.2010 13:36:50   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Smeshkica


Taj paradajz je bljutav...veruj mi... moj svekar ima tezgu na pijaci...i prodaje i zelenish i sve... al kad on ne nudi da jedemo to...onda shta da ti kazem kakav je user posted image Isti sluchaj i sa jagodama....

Mi se bavimo gajenjem povrtja u plasteniku...i evo za 2-3 nedelje presadjujemo rasad u plastenik...jer tje tek onda biti dovoljno sunca kakvo nam treba da bi paradajz sazreo redovno....a ne ovo shto se veshtachki uzgaja user posted image



Joj, nije za jelo, nego za pijacu user posted image

Ja sam danas ocajna, bolje da ne pisem sta sam jela, nekada se pitam kako nisam kao trokrilni sifonjer koliko slatkisa satarim.



_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Trudnički meni
8.3.2010 18:00:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

Dobro peri salatu i luk pre upotrebe. Potapaj u vise voda sa sodom bikarbonom, i ispiraj pod jakim mlazom.


Joj kad kažeš "dobro peri"... Pre koji dan mi je baka kupila jabuke na pijaci. Divne, zelene. Ja uzela u ruku - lepe se! user posted image Oprala dobro vodom. Lepe se. Stavila deterdžent na sunđer - oprala - lepe se. Sipala deterdžent na jabuku, trlaj - lepe se! user posted image Skidam im koru i tako jedem.


IZVORNA PORUKA: Smeshkica




Taj paradajz je bljutav...veruj mi... moj svekar ima tezgu na pijaci...i prodaje i zelenish i sve... al kad on ne nudi da jedemo to...onda shta da ti kazem kakav je Isti sluchaj i sa jagodama....





Da, i ja sam digla ruke od tog povrća, jer je paradajz, kao što već napisah, kao stiropor. Nema ukusa.
Jedino je paprika ukusna, ali je toliko skupa, da jednu papriku cepkam na 7 dana. user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: Trudnički meni
9.3.2010 13:47:37   
Daca88
Evo ga moj jucerasnji meni
dorucak kifla sa susamom i jogurt
uzina jedna jabuka i solja mleka
rucak paradajz supa,krompir pire,pecena kobasica,kiseli krastavci
uzina vocni caj i hleb namazan eurokremom
vecera narucila pljeskavicu na kucnu dostavu i popila sok od borovnice.

Danasnji meni
dorucak solja mleka i pecivo sa sirom
uzina kokos cokoladica i cedjena pomorandza
rucak sos od visanja,kulen,kupus salata
uzina suvo grozdje,kisela voda
vecera jos nije u planu...

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Trudnički meni
9.3.2010 14:18:19   
anci 81
A moj danasnji....
Kafa,musli,suve kajsije,pomorandza,jabuka(sve tim redom kako sam pisala user posted image ).Onda tri sendvica! Da,da... Vrlo zdrava! Suvi vrat,kackavalj,kecap,zdenka...user posted image
I onda kad muz dodje rucak...
Katastrofa,ali sta ces!

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here