|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Apetit
6.6.2009 14:10:23   
marince1
Ja sam 20.nedelja i nemam neki bogzna kakav apetit,ali satirem zdenka-sir user posted image user posted image user posted image
A stalno kkam kako mi se jede kuvano korenje(kukuruz) koga sad naravno nema!!!!
Al kad bude stigao,mljac,mljac,ima da obrstim neku njivu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anamaria_at)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Apetit
6.6.2009 14:16:33   
Lilly*
Ima smrznuti u zrnu kukuruz, mozda on moze da posluzi user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Apetit
6.6.2009 14:18:44   
mamanp
Mislim da je kukuruz secerac.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Apetit
6.6.2009 14:19:54   
Lilly*
Da, da, taj, mljac! user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Apetit
6.6.2009 14:47:26   
marince1
a neeee taj!Nego znate onaj sa korenom,sto se skuva ili pece na zaru user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Apetit
6.6.2009 14:52:28   
mamanp
Oooooooooo, ja taj mnogo volim. Kuvan, pecen - u raznim varijantama.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Apetit
8.9.2009 22:51:06   
Lara Croft
Cao svima ! Ja sam na ovom forumu nova pa eto da se predstavim na temi koja me najvise muci! Do skoro sam bila na dijeti i taman sam smrsala nekih 8 kg i cim sam pocela normalno da se hranim sve se povratilo, inace i ja imam obicaj da nista danima ne jedem pa mi naidje period da jedem za trojeuser posted image strah me da se neugojim previse jer sam i sada dosta punacka user posted image


Veliki pozdrav za sve i ono sto moram da prokomentarisem je da na ovom forumu vlada prijatna i opustajuca atmosfera! Za svaku pohvalu user posted image


_____________________________

[img]http://www.tickerclub.com/cache/9605656a9e.png[/img]

(odgovor članu anamaria_at)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Apetit
9.9.2009 8:12:59   
božana
IZVORNA PORUKA: marince

a neeee taj!Nego znate onaj sa korenom,sto se skuva ili pece na zaru user posted image user posted image user posted image


Pa i to je šećerac, moj svekar ga ima u bašti.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Apetit
9.9.2009 11:13:30   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Lara Croft

Cao svima ! Ja sam na ovom forumu nova pa eto da se predstavim na temi koja me najvise muci! Do skoro sam bila na dijeti i taman sam smrsala nekih 8 kg i cim sam pocela normalno da se hranim sve se povratilo, inace i ja imam obicaj da nista danima ne jedem pa mi naidje period da jedem za trojeuser posted image strah me da se neugojim previse jer sam i sada dosta punacka user posted image


Veliki pozdrav za sve i ono sto moram da prokomentarisem je da na ovom forumu vlada prijatna i opustajuca atmosfera! Za svaku pohvalu user posted image



dobrodošla user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lara Croft)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Apetit
9.9.2009 12:00:55   
Anoniman
i ja tamanim pomoradze...cvekla mi prija ali i pekara, testo...pizza...

kafu sam prestala da pijem a bila sam najveci fan kafe...

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Apetit
9.9.2009 12:11:05   
marince1
IZVORNA PORUKA: božana

IZVORNA PORUKA: marince

a neeee taj!Nego znate onaj sa korenom,sto se skuva ili pece na zaru user posted image user posted image user posted image


Pa i to je šećerac, moj svekar ga ima u bašti.




Sad cemo mamnp i ja dodjemo,da pomognemo coveku da obere kukuruz user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Apetit
9.9.2009 12:13:19   
mamanp
IZVORNA PORUKA: marince

IZVORNA PORUKA: božana

IZVORNA PORUKA: marince

a neeee taj!Nego znate onaj sa korenom,sto se skuva ili pece na zaru user posted image user posted image user posted image


Pa i to je šećerac, moj svekar ga ima u bašti.




Sad cemo mamnp i ja dodjemo,da pomognemo coveku da obere kukuruz user posted image


Ja ipak mislim da to nije secerac, nego onaj obicni kukuruz. E taj volim...njamanjama. Ja sam se spremila za branjeuser posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Apetit
9.9.2009 12:44:29   
Anoniman
Curke, sto sitno brojite, jel vam se javila nenormalna zelja za slatkim? Ja se ubi ceo dan trazeci po kuci bilo sta slatko, i nije mi dosta, ne mogu da se zasitim! user posted image  

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Apetit
9.9.2009 12:47:25   
marince1
Meni je ppre par dana doslo da jedem secer koliko mi se jelo slatko,sve sam slatkise potamanila po kuci,a ondaopustosila obliznju prodavnicu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Apetit
9.9.2009 12:48:55   
gagana83
Ja i inace obozavam slatkise i mogla bih non-stop da ih jedem,tako je bilo i pre trudnoce a  tako je i sad user posted image

< Poruku je uredio gagana83 -- 9.9.2009 12:49:18 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Apetit
9.9.2009 12:52:17   
mamanp
Za mene trudnoca nije nikakav "izgovor" ja slamim po frizideru sve sto stignem.user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Apetit
9.9.2009 13:21:16   
Anoniman
Ma ja mogu samo malo slatkog da pojedem, al sad me nesto uhvati da bih potamanila ceo maxi diskont!

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Apetit
9.9.2009 22:41:58   
Anck Su Nmaun
Ja neznam da li je mozda rano za 6  i po nedelja   al ja sam non-stop gladna  ..... vec me  malo i nervira jer ja neuzivam bas nesto u hrani... nista mi se negadi ..sve bih mogla trpati user posted image user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Apetit
9.9.2009 22:50:49   
Anck Su Nmaun
I odoh SAD da jedem ..... user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Apetit
27.9.2009 19:23:03   
A.N.A.
Ostala sam trudna sa 48kg. Pre trudnoce sam imala velikih problema sa apetitom- rucala sam kad pogledam na sat i vidim da je vreme za rucak, a ne zato sto sam gladna-jer nikad nisam bila... Dok nisam ostavila cigarete imala sam 44-45kg -srecom uspela sam da se oslobodim tog poroka zbog planiranja bebe, te i povecala kilazu na 48kg :)
E sad-koliko mi je ranije bio problem sto ne jedem-sad je problem sto NON STOP zvacem!!! I nikako da prestanem sa tim... Sve sto nadjem od hrane ja usisam-zacas! Malopre sam stala na vagu i uplasila se- JA=54kg... Ladno sam se ugojila 6kg jos u cetvrtom mesecu... Po tabeli sa ovog sajta trebalo bi do 2kg do cetvrtog. Preterala sam...al sta cu kad mi se rucka... user posted image user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Apetit
22.10.2009 21:21:30   
Verus
Meni se uvek jelo slatko a sada uopste ne.  Jede mi se slano, pikantno...nisam imala mucnine pa imam fin apetit...e sad, od CUDNIH zelja je: senf.  Jedem senf sa hlebom, pa stavim odgore malo kiselog kupusa (evo sad mi se jede!)...pre neki dan sam vadila krastavce iz tegle i cedila senf na njih i jela ih tako same!!! 

(odgovor članu A.N.A.)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Apetit
23.10.2009 11:15:26   
NadaR
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Meni se uvek jelo slatko a sada uopste ne.  Jede mi se slano, pikantno...nisam imala mucnine pa imam fin apetit...e sad, od CUDNIH zelja je: senf.  Jedem senf sa hlebom, pa stavim odgore malo kiselog kupusa (evo sad mi se jede!)...pre neki dan sam vadila krastavce iz tegle i cedila senf na njih i jela ih tako same!!! 


A joooj user posted image
Tako nesto samo trudnice mogu jesti user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Apetit
23.10.2009 13:32:26   
LillyT
Upravo sam se najela cokoladnih napolitanki!?!?!! A nesto ih bas nikada nisam poslebno volela, juce i danas me ubi zelja za njima, doduse, uvek sam volela slatko, meso ne mora, slatko mora.
Jedino sto sam uspela da izbacim grickalice, samo ponekad kikiriki (tesim se ima folne u sebi), badem i ind. orah, nista cips, smoki i sl. user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Apetit
23.10.2009 15:07:41   
Markovicka
Meni se u toku trudnoce menjao i apetit i zelja za odredjenom vrstom hrane. U pocetku, za vreme mucnina, sam tamanila meso( to uvek moze) i mlecne proizvode. Jedan period sam praznila konzerve ribe, bio je i period kiselih krastavcica, a u poslednje vreme slatkoooo. Inace nisam bila veliki ljubitelj slatkog pre, brzo se zasitim. Sad bih mogla pojesti pola kantice eurokrema bez problema...ali ipak se malo suzdrzavam...Po dve tri juhu cokoladice dnevno, tek da me zellja mine

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Apetit
4.11.2009 14:05:13   
Mašnica
Do sad nisam imala nikakva gađenja i sl., al sam u zadnje vrijeme počela da tamanim palačinke s kremom user posted image  Ne baš dobro za liniju... user posted image

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here