|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pišete li pisma?
26.1.2010 2:48:36   
Dora
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: Dora

user posted image Ne sećam se ni ko je to pisao, samo znam da je taj nesretni Onjegin mnogo voleo Tatjanuuser posted image


Nemate pojma kako ste me UBOLIIIIIIII... aaaaaaaaaaa... Pa neverovatno.. Vidi temu Kako ste vi dobili ime  <-----klik

Jel samo ja imam osećaj, ili je ovo zaista neka magična veče na rr?



Aaaaa! Ne mogu da verujem, ti si Tatjana...user posted image A zato si ti tako romantična pesnička duša...znala sam da postoji neka caka...

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Pišete li pisma?
26.1.2010 2:49:16   
lothroniell
He he, jest da nije romantican ali internet je cudo! A Tatjana (Eugi user posted image ) sto se imena tice da je bilo po knjizi koju je mama citala trudna ja bih se zvala Arven, Lutjena ili bilo koje drugo ime iz Gospodara! user posted image


_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Pišete li pisma?
26.1.2010 2:51:31   
lothroniell
Kod mene je caka "geni" mama ne prevazidjeni romantik, zaljubljenik u ruske klasike a tata slikar... user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Pišete li pisma?
26.1.2010 2:53:40   
Dora
IZVORNA PORUKA: lothroniell

He he, jest da nije romantican ali internet je cudo! A Tatjana (Eugi user posted image ) sto se imena tice da je bilo po knjizi koju je mama citala trudna ja bih se zvala Arven, Lutjena ili bilo koje drugo ime iz Gospodara! user posted image



ja sam s imenom dobro prošla... Po Isidori Sekulić
E, još da sam tako obrazovana i umna ko ona...Al eto, moja mama se sve nadala... Bolje da mi je dala ime Pamela, možda bih imala veće sise, kad ovo s mozgom nije upalilo...user posted image

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Pišete li pisma?
26.1.2010 2:54:11   
Dora
IZVORNA PORUKA: lothroniell

Kod mene je caka "geni" mama ne prevazidjeni romantik, zaljubljenik u ruske klasike a tata slikar... user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Pišete li pisma?
26.1.2010 2:59:18   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Dora

ja sam s imenom dobro prošla... Po Isidori Sekulić
E, još da sam tako obrazovana i umna ko ona...Al eto, moja mama se sve nadala... Bolje da mi je dala ime Pamela, možda bih imala veće sise, kad ovo s mozgom nije upalilo...user posted image




Hahahahhaa, koja si ti legenda, aaaaaaaaahahhaha.. al eto moja mama se nadala... aaaaaaaaahhahaha user posted image user posted image
Pa ženo, ti si skromna, ali si veličina i nemoj tako o sebi!

Tvoje sise ne utiču na moje poimanje tebe.. Možeš da budeš bez njih komotno, ili da imaš recimo jaje na laktu kao neki, ja volim tvoj intelekt i duh!


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Pišete li pisma?
26.1.2010 3:00:11   
lothroniell
user posted image user posted image user posted image Ziveo govornik! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Pišete li pisma?
26.1.2010 3:04:20   
Dora
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: Dora

ja sam s imenom dobro prošla... Po Isidori Sekulić
E, još da sam tako obrazovana i umna ko ona...Al eto, moja mama se sve nadala... Bolje da mi je dala ime Pamela, možda bih imala veće sise, kad ovo s mozgom nije upalilo...user posted image




Hahahahhaa, koja si ti legenda, aaaaaaaaahahhaha.. al eto moja mama se nadala... aaaaaaaaahhahaha user posted image user posted image
Pa ženo, ti si skromna, ali si veličina i nemoj tako o sebi!

Tvoje sise ne utiču na moje poimanje tebe.. Možeš da budeš bez njih komotno, ili da imaš recimo jaje na laktu kao neki, ja volim tvoj intelekt i duh!



Da Eugi, zato ja više volim žene nego muškarce (mislim, u duhovnom smislu) ali moj muž je odavno prestao moj intelekt da smatra osobinom...Ja mu pričam o nekim malo dubljim životnim stvarima a on me zagleda i kaže mimo svega: Ej, puklesu ti helanke na guzici!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Pišete li pisma?
26.1.2010 3:05:26   
Dora
Eugiuser posted image mogla bih s tobom živeti celi život!!!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Pišete li pisma?
26.1.2010 15:03:57   
buhla
Ja sam sa sestrom koja živi u Hr, se redovno dopisivala kad smo bile male, pa kad je prešla i u Italiju i u Englesku smo se dopisivale, slale jedna drugoj slike. Nismo se videle punih 18 godina i tek pre neku godinu ja sam otišla kod nje u Hr i videle se! Uh to je bio doživljaj! Sada sa njom uglavnom komuniciram preko neta ili smsm porukama.
Imam drugaricu iz osnovne škole koja se udala i otišla da živi u Kanadu i pre par godina me našla preko neta na FB, tražila mi broj tel i adresu i počela da mi piše pisma user posted image tako da sad dobijem po neko pismo od nje i obavezno čestitku za NG i Božić kao i rodjendan, i ona bi nada se trebala da dodje u Bgd na leto, tako da ću i nju videti posle 100 godina! Imam sad da joj pošaljem pismo i to ću da napravim kovertu kao nekad od nekog časopisa! user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Pišete li pisma?
26.1.2010 17:35:54   
eugenija
IZVORNA PORUKA: buhla
i to ću da napravim kovertu kao nekad od nekog časopisa! user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Pišete li pisma?
26.1.2010 19:57:55   
Anoniman
Mnogo volim pisma. Ranije sam ih pisala stalno. Kad god sam imala nesto vazno da kazem, neku vaznu i veliku emociju da prenesem, pisala sam pisma. Da se ne zaboravi da je bilo tako.
Imala sam nekog...hm...momka,  mnogo sam ga volela, al onako, tuzno, pesnicki. Pisala sam mu pisma svaki-svaki drugi dan, i nikad mu nisam poslala nijedno.Bilo ih je stotine i stotine. Dugo sam ih cuvala u kutiji, i bacila sam ih kad sam se zaljubila u mm. Zavrsila sa svim tim, i odlicno se osecala, kao da mi je pao kamen sa srca, nekako, nije prica bila skroz zavrsena dok je postojao trag o njoj.
Pisma koja su meni slali cuvam negde, kod mame i tate, ne znam vise ni gde su. Volim nekad krisom da ih procitam, kad sam sama, nekako mi bude i smesno, i slatko....lepa uspomena.

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Pišete li pisma?
26.1.2010 20:04:55   
indy_25
Redovno napisem pismo muzu kad se naljutim na njega izadjem iz kuce da prosetam i posaljem mu poruku gdje se nalazi pismo da ga procita. I tu napisem kako se trenutno osjecam sto sam ljuta bla bla bla nakarminam usta crvenim karminom i poljubim pismo i na kraju napisem e pogledaj oko sebe i vidjeces da si sam nema nikog oko tebe zato pazi sta radis da ne bi ostao zaista sam. I na kraju potpis Tvoja Zena.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Pišete li pisma?
26.1.2010 20:11:12   
viking
Ne pišem, mnogo sam lenja kad su te stvari u pitanju. Već godinama unazad mm i ja kažemo sebi "e, ove godine ćemo svima poslati čestitke za Novu godinu!" i naravno da se to nikad ne desi! Imamo i gomilu prijatelja i rodbine za koje stalno govorimo da ćemo im poslati čestitku za rođendan i nikad... Uvek mi bude krivo zbog toga.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Pišete li pisma?
27.1.2010 2:40:05   
She Ra
Ranije sam se dopisivala i to je imalo divnu draz... Medjutim, kontakti su se najednom izgubili i vise nikome nije stalo do toga da svrlja po papiru, "lize" kovertu i lepi markice...

A ja npr. obozavam markice.. Posebno one iz inostranstva, obraduju me mnogo, koliko i sama pisma..

Sada samo saljem NG cestitke i dobijam ih.. Bar da se nesto zadrzi.. I da stigne i pokoja markica user posted image


_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Pišete li pisma?
27.1.2010 8:18:58   
mamanp
Sta to bese pismo?????user posted image  Goooodinama ne pisem pisma.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu She Ra)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Pišete li pisma?
27.1.2010 9:02:53   
NadaR

IZVORNA PORUKA: mamanp

Sta to bese pismo?????user posted image  Goooodinama ne pisem pisma.


I ja... nazalostuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Pišete li pisma?
28.1.2010 10:21:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija


Pamtite li kada ste zadnji put napisali jedno pravo pismo na listu papira?
Kome je to bilo?
Pišete li često pisma?
Retko?
Imate li potrebu za njima?
Sećate li se Vašeg osećaja kada ste u sandučetu ugledali kovertu sa pisamcem?




Pamtim. Znam i kome je bilo upućeno. user posted image

Sada više ne pišem pisma. Iako, da, imam potrebu za tim.

Kao Teen sam objavila svoju adresu u Huperu, pa sam dobila milione pisama. user posted image Sa nekima od tih ljudi sam se posle i dopisivala.
Nakon toga... mmm... imala sam momka u vojsci... i njemu sam pisala.
Nakon toga sam četvrti gimanizije završila u Pešti, pa sam se dopisivala sa drugaricama iz Novog Sada. A kada sam se vratila u NS, onda sam pisala drugarici u Peštu.
Nekoliko pisama napisah i mužu. user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Pišete li pisma?
28.1.2010 11:48:03   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

u Huperu


user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Pišete li pisma?
19.3.2010 3:07:08   
eugenija
Cipi, nemoj da te prozivam!! 

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Pišete li pisma?
8.4.2010 16:55:24   
Anoniman
Zadnji put sam napisala pismo pre 4-5 godina... Drugarici iz Hrvatske... Sad uopste ne pisem pisma... Nemam nikakvu potrebu za njima. Secam se, bila sam bas happy sto mi je stiglo pisamce.

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Pišete li pisma?
27.1.2015 23:26:14   
Buba Mira
Donela mi mama kutiju sa nekim starim sveskama od pre 15 i više godina. A u kutiji - pisma od jednog bivšeg "momka", iz vojske user posted image
Tako sam juče sela i lepo isčitala sva pisma, malo sam se smejala, malo sam se razpekmezivala, sve u svemu - mnoooogo dobar osećaj. Javila sam se danas tom momku na FB, razmenismo par reči, popadali od smeha kad smo se dotakli sadržaja pisama. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Pišete li pisma?
27.1.2015 23:30:53   
choopa choops
I ja sam taman zadnje napisala svome momku (danas mužu) kad je bio u vojsci. Ili malo iza toga dok sam ja studirala, a on bio kući....Naravno da sve čuvam, samo molim Boga da ih se djeca ne dovate jednog dana user posted image A ne bi ih baš sad čitala, jer bi se garant raspekmezila za medalju user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Pišete li pisma?
27.1.2015 23:37:43   
Buba Mira
Ali ja sam oplakala dobar komad, od smeha, piše mi on: "opet ne mogu da spavam. Malo što mislim na tebe, malo što idioti pored mene puštaju po stoti put pesmu "moj život je mrak, više nisam ni jak" od B3-ja. Hoću kući." user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Pišete li pisma?
27.1.2015 23:40:41   
choopa choops
user posted image

Da, da imalo bi tu dosta materijala za emisiju "Malo smijeha" user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here