|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
1.2.2010 11:55:12   
Rivana
Ja ne volim da kuvam, i nisam dobra kuvarica. Ma nisam nikakva kuvarica user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
5.2.2010 14:06:32   
ivanabg
eh,mene je tata naucio.vidim ovdje sve mame,babe...moj tata kuha za bogove.poznaje jako dobro prirodu namirnice i kombinira po mjeri,izuzetno puno povrca,ribe,maslinovog i supica,corbica.znam sve kuhati,iako sam vegetarijanka vec 10 godina.mama kuha samo pastu i koristi mikrovalnu i za kobasice.uzas

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
5.2.2010 17:48:25   
Ellenica
Ja smatram da još nisam naučila, i da imam još da učim.

_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu ivanabg)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
9.2.2010 21:26:05   
Anoniman
Ja skupljam recepte i polako pocinjem da ucim... A kako zene prezivljavate to svakodnevno spremanje? Sad mi je zanimljivo i non stop bih nesto pravila ali kad prodje neko vreme?... Bas me strah toga!

(odgovor članu Ellenica)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
9.2.2010 21:28:27   
SUPER MAMA
Prikupljala recepte a i u zadnjim mesecima pre nego sto sam se udala gledala mamu barem nesto da znam da spremim.user posted image user posted image user posted image user posted image
Inace kod mame nista nisam spremala sem italijansku hranu jer je obozavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
9.2.2010 21:38:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA

gledala mamu barem nesto da znam da spremim.user posted image user posted image user posted image user posted image

hehe evo ja pre neki dan mesila kiflice! user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
9.2.2010 21:40:18   
Trcosava
ja još nisam naučila da kuvam user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
9.2.2010 21:42:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

A kako zene prezivljavate to svakodnevno spremanje?

Khm khm user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
9.2.2010 21:42:20   
SUPER MAMA
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA

gledala mamu barem nesto da znam da spremim.user posted image user posted image user posted image user posted image

hehe evo ja pre neki dan mesila kiflice! user posted image




Znaci nisam jedina ja sam mislila joj bruka kako nisam nista radilauser posted image user posted image user posted image
Aj sada zato radim ko da sam radila celog zivota.Dobro je govorio moj tata mojoj mami '' ostavije nek uziva, celog zivota ce raditi.Imace vreme i da kuva i da pere i da pegla...''
A inace moja mama non stop me je grdila kako nista neradim, a sadaaaa samo me hvaliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
9.2.2010 21:44:49   
Anoniman
Ma i mojoj nikad nije valjalo kad nesto uradim/ne uradimuser posted image user posted image user posted image ,al vidim da joj drago kad gledam ili je pitam nesto!user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
9.2.2010 21:45:01   
Anitaaa
Ja jedino slabo testa mesim...baš mi je krivo što to ne znam

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
9.2.2010 21:47:34   
SUPER MAMA
Eee drage moje ni kiflice nisam mesila niti pogacu za slavu a sada sve to radim samo da se ima zelju i strpljenje.
Sve se nauci.A moj tata je bio u pravo uzivala sam ko carica nista nisam radila ali zato sada sve radim.
Normalno desise boze moj i da se pogresi ali to odleti u kanti za smeceuser posted image user posted image user posted image user posted image pa opet novo na novo.

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
9.2.2010 21:48:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

A kako zene prezivljavate to svakodnevno spremanje?

Khm khm user posted image


Lako pcelice, u pocetku ne kuvas svaki dan, pa ti to postane rutina i navika...meni je to omiljeni kucni "posao" i bas uzivam...sva jela pravim, pocela sam i kolace da pravim, mesim testa, domace rezance, pravim zimnicu...ma sve, a tek 2 god sam u brakuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
9.2.2010 21:53:58   
Anoniman
Sve radnje radim u kuhinji.... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
9.2.2010 21:59:57   
SUPER MAMA
Lako pcelice, u pocetku ne kuvas svaki dan, pa ti to postane rutina i navika...meni je to omiljeni kucni "posao" i bas uzivam...sva jela pravim, pocela sam i kolace da pravim, mesim testa, domace rezance, pravim zimnicu...ma sve, a tek 2 god sam u brakuuser posted image



Al si vredna Nedja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Svaka ti cast.I ja sam mislila da necu sve raditi pa sada radim.Ali kao sto si rekla to je rutina.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
9.2.2010 22:02:37   
Anoniman
Kad se samo setim, u pocetku mi je trebalo po 2-3 sata za najobicniji rucak, grasak i peceno meso...sad i najkomplikovanije zavrsim za tren, u proseku mi treba 45 minuta da sve odradim, plus krckanje...izvesti se zena brzo, to nam je u krvi user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
9.2.2010 22:06:46   
kleopatra*
Ja sam gledala i ucila zajedno sa mojom bakom jer volim da kuvam i zaista uzivam u tomeuser posted image

_____________________________

" Sve je tako jednostavno-ILI ce se desiti ILI nece..Treceg nema ;) "

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
9.2.2010 22:07:04   
gagana83
Ja ne umem zimnicu da spremam.Jedino ajvar.
Mada,nikad nisam ni probala,mozda bi mi i uspelouser posted image Ne volim kiselu zimnicu pa je zato i ne spremam.
Al zato sam za torte tata-matauser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
9.2.2010 22:13:17   
Delijagirl
O tome kako sam ja naucila da kuvam postoji vise prica user posted image
Jedna je kako sam pored babe kao klinka sedela dok je ona kuvala user posted image
Druga je kako sam pored babine drugarica sedele dok je ona kuvala user posted image
E sad istina je da sam uvek volela da sedim na pultu pored sporeta jednostavno zato sto mozes sve da probas odma a ja sam volela da jedem cudno ali to me se drzi i dandanas user posted image naucila  sam od svakoga po nesto zavisi od koga sam stigla godinama sam to nadgradjivala sa raznoraznim receptima koje sam pokupila od tu i tamo, malo preradis i eto ti ga :)


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
9.2.2010 22:14:40   
Suncicabg
Ja ne znam da kuvam...jos user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
9.2.2010 22:18:57   
lothroniell
Smatram da jos ne znam da kuvam... Odnosno znam da kuvam 97% stvari koje volim da jedem, ali imam jos puuunooo da ucim i to mi ne pada tesko jer mi je zanimljivo sve to, nadam se da me nece to brzo popustiti! user posted image

< Poruku je uredio lothroniell -- 9.2.2010 22:21:25 >


_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
9.2.2010 22:19:17   
Mishica 77

Ja sam počela da kuvam u poslednja dva meseca, kako sam na odmoru. Ubijam vreme. Još uvek koristim ''puškice''. Do tada sam slabo kuvala, uglavnom donosila od mame i svekrve ili smo klopali u gradu... Dok se nisam udala, mama mi nije davala da kuvam. Uvek mi je govorila da ima vremena za to i da uživam kod nje koliko mogu. Kolače nisam u životu napravila, to je sledeće. Sve u svemu, polako hvatam zalet. Napredujem... Vidim da je mm prezadovoljan. Kaže kuvam k'o zmaj! Inače sam gurman i volim da jedem. Mislim da to ima udela u veštini spremanja hrane...


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
9.2.2010 22:21:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

Lako pcelice, u pocetku ne kuvas svaki dan, pa ti to postane rutina i navika...meni je to omiljeni kucni "posao" i bas uzivam...sva jela pravim, pocela sam i kolace da pravim, mesim testa, domace rezance, pravim zimnicu...ma sve, a tek 2 god sam u brakuuser posted image


Svaka cast Nedjice!user posted image Sada sve nesto skupljam recepte i jedva cekam mm-u da pravim i ne mrzi me,ali eto strah me kako ce sve to da ide kad nekad budemo ziveli zajedno!

Ubi me ovaj net!user posted image


< Poruku je uredio pcelica Maja -- 9.2.2010 22:23:05 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
11.2.2010 9:36:49   
Anoniman
ne volim čak ni vidjeti kuhinju, ali znam kuhati ... jbg silom prilika
dok nismo imali djece hranila sam se ili po aščinicama ili kod svojih i imala sam divnih 56 kg
ali djeca mijenjaju sve pa eto moram ...i ako zaista ne volim da se zadržavam puno u kuhinji

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kako ste naucile da kuvate?
11.2.2010 9:38:22   
Lu
 
Pivo i ćevapi su zakon al' moraju i djeca jestiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Rižoto sa blitvom
Ringerajin kuvar: 17 joka
Riba na pireu od graška
Ringerajin kuvar: 17 joka



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here