|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Antimilerov hormon
13.5.2013 13:56:35   
Štetica
Upravo su mi javili iz laba da mi je rezultat za amh 0,2


_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Antimilerov hormon
13.5.2013 14:13:56   
daca77
Stetice, ne sekiraj se...bice sve ok.user posted image
Sama brojka ne znaci puno...

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Antimilerov hormon
19.5.2013 0:11:19   
degu
Moj AMH je 16, mislim da sam fenomen na ovoj temi user posted image
Štetice, ako prelistaš malo temu od početka videćeš i da je naša Nina imala nizak amh i visok fsh i sad ima malu bebicu, tako da ništa ove brojke ne govore, samo pozitivno user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Antimilerov hormon
24.5.2013 9:53:52   
mine
Degu,kakav ti je fsh?
IZVORNA PORUKA: degu

Moj AMH je 16, mislim da sam fenomen na ovoj temi user posted image
Štetice, ako prelistaš malo temu od početka videćeš i da je naša Nina imala nizak amh i visok fsh i sad ima malu bebicu, tako da ništa ove brojke ne govore, samo pozitivno user posted image


(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Antimilerov hormon
25.5.2013 22:43:53   
degu
FSH : 5.2 (3.35-21.63)
LH:8.3 (2.39-6.60)
Ja sam klasični pco, ovo je sad super, lh je bio 18. Valjda ide na bolje, ko će ga znati user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mine)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Antimilerov hormon
26.5.2013 2:16:38   
hanka
veverkic saljem ljubac

< Poruku je uredio hanka -- 26.5.2013 2:17:15 >

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Antimilerov hormon
11.6.2013 20:48:45   
felixica


Prvi put sam sada na svoju ruku vadila i Antimilerov hormon i pala u depresiju koliko je nizak, svega 0,22 a ref vrednosti ( 0,50 - 5,30)



Ima li nade za nas?

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Antimilerov hormon
11.6.2013 23:16:54   
Lenka2
Koliki ti je FsH i LH felixica ?

(odgovor članu felixica)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Antimilerov hormon
11.6.2013 23:22:05   
meyo
fleksice ima nade.. kazu sad svi strucnjaci da on nije mjerodavan toliko za procjenu rezrevi jc. svakako da trebas odraditi i dodatne analize i napraviti konsultaciju sa ljekarima
medjutim znam da ima zena koje su ostale trude a antimiler im bio 0 tako da sve je moguce

(odgovor članu Lenka2)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Antimilerov hormon
11.6.2013 23:28:03   
17 joka
ima nade naravno.

nadji dobrog Dr. idi na merenje antralnih folikula , odradi ostale analize

srecnooo

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Antimilerov hormon
12.6.2013 22:05:19   
felixica
hvala devojke,

Hvala na svim odgovorima i ako neko ima koji predlog molim vas pisite.

ok, evo nasa istorija, kod supruga je sve u granicama normale, on 48, ja sad napunila 40, trudimo se oko 4 god.
Kod mene PCOS i na terapiji metforminom oko 2 godine. Neredovne mece.

Onda u oktobru 2012, krenemo u pripremu za inseminaciju, losh odgovor na klomifen, tj bila 3 folikula koja su posle nestala bez traga, testosteron tada bio povishen, preko gornje granice i pored metformina, onda preporucen kao sledeci korak VTO, zbog mojih godina i zbog fizicke odsutnosti supruga.

Od rezultata, imam sledece i to radila 4 DC jer se 3 DC pao u nedelju, mozda sam trebala otici 2 DC...verovatno sam sve uprskala sad...

4 DC radila sam sledece

FSH 6,3 (folik faza 2,8 - 11,3 / ovul faza 5,8 - 21)

LH 1,5 (folik faza 1,1 - 11,6 / ovul faza 17 - 77)

Prolactin 141 (40 - 530)

Testosteron 1,52 ( < 2,53 )

AMH 0,22 (0,50 - 5,30)

I naravno u potrazi smo za klinikom ovde koja ima mogucnost zamrzavanja suprugovog uzorka za korisnjenje kad on nije tu i gde imaju vise iskustva sa zenama mojih godina.
Trudim se da budem pozitivna, user posted image

Poz

< Poruku je uredio felixica -- 12.6.2013 22:08:59 >

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Antimilerov hormon
12.6.2013 22:07:42   
felixica
trudim se da budem pozitivna, ne negativna

user posted image

(odgovor članu felixica)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Antimilerov hormon
13.6.2013 10:25:20   
astera
I meni je 0.24 a imam 32 godine pa mi je dr rekla da to ne mora nista da znaci, izvuku oni i po 12 jajnih celija takvim zenama za VTO. Meni je dr preporucila da pijem Inofolic preparat za to ali njega ima samo u Italiji.

ajde nije sve tako crno:)

(odgovor članu felixica)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Antimilerov hormon
13.6.2013 22:36:04   
pozitivna
Kod mene je nizak AMH a visok FSH -danas mi javila dr.jedna na privatno ,prvi put da mi je neko rekao uzrok .Da sredim i to ako Bog da ! Narucicu preko neta Inofolik

pozdrav

(odgovor članu astera)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Antimilerov hormon
14.6.2013 8:32:43   
astera
Meni je FSH 12 i pocela sam da pijem cicloproginovu, naravno to mi je dr rekla i evo prvi ciklus da mi je 29 dana a inace mi je kraci.
Da, moja dr kaze da je taj lek za snizavanje fsh izmedju ostalog.

pozz

(odgovor članu pozitivna)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Antimilerov hormon
14.6.2013 12:36:06   
pozitivna
Aha,Evo me Astera ovde nasle smo se :)

pozdarv

(odgovor članu astera)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Antimilerov hormon
14.6.2013 12:45:30   
pozitivna
Drage moje evo na ovoj stranici mozete naruciti  Inofolic http://www.fertilitetsguiden.com/alternativ/kosttillskott.php

Astera ,eto na ovoj stranici tu sam nasla Inofolac

pozdrav

(odgovor članu pozitivna)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Antimilerov hormon
15.6.2013 12:57:23   
Bebana17
E, mene zvala doktorica iz Ristića da mi kaže da mi je amh povišen i da je 5,5. Ne znam kako je to moguće, kad je poslednji put kada sam ga merila na istom mestu bio 4,5.
Ja sam mislila da on vremenom treba da pada (pogotovo posle vto, kad uzmu 13 jc), a ono kao narastao... ne znam da li je to moguće.

(odgovor članu pozitivna)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Antimilerov hormon
15.6.2013 14:04:08   
dunja RR
Bebana da li si ti PCOS?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Antimilerov hormon
15.6.2013 18:42:16   
Bebana17
Dunja, nemam inverziju lh i fsh, ali na ultrazvuku poneki doktor kaže da imam policistične (ranije su mi svi doktori govorili da imam pcos) ali u poslednje vreme mi češće kažu da su mikrocistični (ma šta to značilo) ili kažu da je sve ok. Dok sam bila mlađa svi su doktori zdušno tvrdili da imam pcos. Sada se izgleda vreme promenilo tj.moji jajnici.

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Antimilerov hormon
18.6.2013 8:13:21   
pozitivna
PCOS

Drage moje ! Sta je zapravo  PCOS ?

pozdrav

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Antimilerov hormon
18.6.2013 8:31:06   
pozitivna
Molim za odgovor ! Drage moje posle tih neuspelih stimulacija ili neuspele stimulacije kako je posle bilo sa vasim menstruacijama dali ste dobijali na vreme? ili bile neredovne oskudne itd.....?

Pozdrav svima

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Antimilerov hormon
18.6.2013 10:07:39   
Minja23
evo odgovora za PCOS(sindrom policisticnih jajnika) http://www.ringeraja.rs/forum/Policisti%C4%8Dni_jajnici/m_287/tm.htm user posted image

(odgovor članu pozitivna)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Antimilerov hormon
19.6.2013 6:39:09   
pozitivna
Minja hvala lepo draga! Meni su u zadnja 2.meseca neredovne mens.cak sam sad i dobila ponovo posle 21.dana a predhono mi kasnila 11.dana a pre te sto je kasnila dobila sam ranije 6.dana.i Tako krvarim nekako braon boje tamna boja bude i rozikava ?

Ima neka od vas takve simptome ? Ja neznam dali je to problem polucisticnih j.ili nesto dr.?

poz.

(odgovor članu Minja23)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Antimilerov hormon
19.6.2013 9:17:45   
Minja23
pre ce biti da je do hormona,da su malo poludeli :))),jesi li menjala mesto boravka,isla na more,planinu?meni hoce da se poremeti kad odem na odmor npr.,ali nece skoditi ni da odes na jedan pregled i da budes sigurna :)

(odgovor članu pozitivna)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here