|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci ovulacije
26.10.2011 17:01:22   
vesnam
A je l' moguće da nemam sluzi a imam O? Mada znam da ćete reći da je sve moguće, al' eto da pitam

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Znaci ovulacije
26.10.2011 22:38:00   
Anoniman
Moguće je. Ja ovaj mesec imam malo tog rastegljivog, a evo stomak me ubi!

(odgovor članu vesnam)
  Direktna veza do poruke: 902
   RE: Znaci ovulacije
27.10.2011 15:19:46   
vesnam
Hvala  Pčelka. Mene je juče jajnik boleo baš jako, a i vreme je za O. Ja sam svakako mućkala, nadam se i smućkala user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Znaci ovulacije
31.10.2011 15:09:14   
Anoniman
Sada malo iscitah i ovaj deo RR. Ja sam ranije, do pre godinu dana redovno imala te sluzi u vreme plodnih dana, a evo vec duze vreme je nema, iako imam redovne O. Cak i sada kada sam bila na IUI nisam imala te sluzi a O je bilo, oko 3 folikila su pukla. pa me sada to nesto muciuser posted image

(odgovor članu vesnam)
  Direktna veza do poruke: 904
   RE: Znaci ovulacije
31.10.2011 16:30:43   
Suncepravde
normalno je i da ima malo sluzi i da je cak i nema, nemoj da brines....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Znaci ovulacije
31.10.2011 16:31:46   
helijana
Kod mene je situacija sledeca:u petak bolovi u stomaku kao kad dobijem, ziganje u levom jajniku i bolovi u ledjima i krstima i nadutost.Muckali mi dan pre toga.Danas i juce muka neka me uhvatila.Jel mogu ovo od petka da prepisem da je o,jel imao neko slicna iskustva?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Znaci ovulacije
1.11.2011 0:20:19   
degu
Helijana, meni ovo više liči na znake trudnoće user posted image
Šalim se, moguće je da je bila ovulacija, a da imaš mučnine od skoka Progesterona. Mogla bi da meriš bazalnu temperaturu, možda lakše ispratiš ovulaciju.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu helijana)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Znaci ovulacije
1.11.2011 10:40:21   
Launa
Pozdrav svim curama.Ja sam nova na ovom forumu.Imala sam ciklus 16.10.Obicno dobijam od 28 do 33 dana.Plodni dani su mi u periodu od 28.10 do 2.12 otprilike.Ali ja nikad tacno ne mogu da odredim ovulaciju.Grudi su pocele da me bole kao i jajnici oko 28.10 i pojacao mi se sekret.Onda se smannjio posle 2 dana.A danas imam nenormalne bolove u levom jajniku i bubregu i nesvestice.Mi smo imali odnose 30 i 31,i pitam se da nismo mozda promasili ovulaciju da mozda nije danas zbog ovih bolova koji su nenormalni.Da napomenem da sam pila nocurak  15 dana.Brinu me samo ove nesvestice,ne secam se da sam ih imala ranije u plodnim danima.Inace sam zdrava,provereno pre par dana.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Znaci ovulacije
1.11.2011 10:41:25   
Launa
izvinjavam se plodni dani od 2810 do 2.11

(odgovor članu Launa)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Znaci ovulacije
1.11.2011 10:42:45   
Launa
I sada se sekret pojacao.

(odgovor članu Launa)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Znaci ovulacije
1.11.2011 10:45:57   
degu
Launa, najbolje bi bilo da pratiš bazalnu temperaturu da budeš sigurna. Grudi počinju da bole posle ovulacije pod uticajem progesterona, tako da ti je verovatno ovulacija prošla.
I meni se nekad dešava da imam te nesnosne bolove nekoliko dana posle ovulacije i ne znam šta to znači. A nesvestice su ti možda od bolova, svi imamo različit prag za bol, ali ne mora da znači. Možda bi valjalo da prekontrolišeš malo krvnu sliku.

< Poruku je uredio degu -- 1.11.2011 10:46:28 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Launa)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Znaci ovulacije
1.11.2011 10:56:42   
Launa
Hvala ti puno na odgovoru.Verovatno onda nismo promasili ovulaciju.Krvnu sliku sam radila pre par dana,kao i sekret i sve je ok.Nikad tacno ne mogu da odredim ovulaciju jer mi ciklusi setaju.Nadam se da smo napravili maloguser posted image .

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Znaci ovulacije
1.11.2011 11:03:41   
degu
Pročitaj malo temu, ima mnogo znakova koje možeš da pratiš. A i ja se nadam da ste napravili malog user posted image user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Launa)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Znaci ovulacije
1.11.2011 13:24:13   
helijana
@degu,ne znam sta je to bilo,iskreno takve simptome nikad nisam imala.Slucajno sam ova dva dana merila bazalnu (po nagovoru Maslaca 15) i oba dana je bila 36,7,a danas mi 21 dan ciklusa.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Znaci ovulacije
1.11.2011 16:55:03   
degu
Helijana ako sledeća user posted image dođe, a nadamo se da neće, meri od početka ciklusa da bi znala kakva ti je T u prvoj fazi, jer ovako T ništa ne znači, svima nam je različita bazalna temperatura. Mada je 36.7 dosta visoka, meni je takva posle ovulacije, nadam se da je i tebi.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu helijana)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Znaci ovulacije
1.11.2011 17:34:28   
helijana
Sta bi mi bez tebe veveuser posted image
Hvala tiuser posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Znaci ovulacije
4.11.2011 16:49:42   
Kupidonija
Hej damice drage, jel moguce da me ovulacija bas bas boli?

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Znaci ovulacije
4.11.2011 16:51:46   
maca821
Moguce je, jel te ranije tako bolelo? Bole te jajnici?

(odgovor članu Kupidonija)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Znaci ovulacije
4.11.2011 16:59:23   
Kupidonija
Jeste ali sam stalno mesala bol sa crevima, nisma bila nacisto sta je. Nakon ultyrazvuka dr rece da zbog ovulacije boli. Samo ja ovaj mesec imam utisak da boli jace nego proslih user posted image  

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Znaci ovulacije
4.11.2011 17:03:55   
maca821
Super, mozda virak radi posaouser posted image mene recimo isto boli, ali i posle O zna da boli zuto telo tako da ako te bude boluckalo nemoj da se uplasisuser posted image

(odgovor članu Kupidonija)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Znaci ovulacije
4.11.2011 17:07:13   
Kupidonija
Samo neka boli ako to znaci da ce biti user posted image

Maco kod tebe jos cekamo vesti?

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Znaci ovulacije
4.11.2011 17:08:24   
maca821
Jos 5 dana...

(odgovor članu Kupidonija)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Znaci ovulacije
4.11.2011 17:11:13   
soni
dok je bolelo ja sam bila mirna..znala sam da je O bila taj mesec.. tripovala sam se kada nisam imala jak bol user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Znaci ovulacije
4.11.2011 17:12:37   
Kupidonija
Bice maco drzim fige!!! I navijam iz sve snage!!!

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Znaci ovulacije
4.11.2011 17:15:10   
Kupidonija
Soni, mene ovaj mesec boli malo jace nego inace pa se ja malko zabrinula. 

(odgovor članu Kupidonija)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here