|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci ovulacije
10.2.2013 12:21:42   
daca77
Nato, Verka ti je sve pojasnila.user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1001
   RE: Znaci ovulacije
11.2.2013 11:27:56   
nona*
pozdrav drage....da postavim i ovde pitanje...
meni je trenutno 14 dan od prvog dana ciklusa!od prestanka ciklusa svako drugo vece radimo na tome(nadam se da nije premalo)
ono sto me buni je to da mi trakice uopste ne pokazuju dve crtice,mejbi bejbi pokazuje dosta paprati i imam cervikalnu sluz na izvoz a materica je duboko(izvinite na opsirnosti,ovaj metod sam procitala na ringeraji)mene zanima dali imam ovulaciju?imam sve simptome,ali trakice to ne pokazuju?

_____________________________

zadrzacu pravo da ti prevedem ime na sve svetske jezike i da na svakom od njih znaci LJUBAV!!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1002
   RE: Znaci ovulacije
11.2.2013 11:46:17   
Maja1309
nona* od kojeg dana ciklusa radiš trakice, u koliko sati? dali piješ puno tekućine prije testiranja?

(odgovor članu nona*)
Direktna veza do poruke: 1003
   RE: Znaci ovulacije
11.2.2013 12:04:51   
njanja52
Drage moje rr,
da li cervikalna sluz koja je kao belance ukazuje na kvalitetnu ovulaciju? Pitam, jer sam pre godinu dana prestala da pijem anti-bebi pilule, ali do ovog meseca nisam imala rastegljivu sluz...

(odgovor članu nona*)
Direktna veza do poruke: 1004
   RE: Znaci ovulacije
11.2.2013 12:07:35   
Maja1309
njanja52 sluz ne znači kvalitetnu ovulaciju, ali znači da su upravo plodni dani, i da je ovulacija svaki čas, znači ako želiš bebu u akciju user posted image

i da... budi sretna zbog te sluzi koja sliči na bjelanjce, mnoge je žene uopće ne vide :)

sretno

(odgovor članu njanja52)
Direktna veza do poruke: 1005
   RE: Znaci ovulacije
11.2.2013 12:08:15   
nona*
majo radim ih od desetog dana i vodu ne pijem dva sata pre testiranja,svaki dan oko 16 h kad se vratim sa posla...sve radim po protokolu i opet nista...u sredu idem kod doktorke na redovni uz pa cu i nju pitati...bas me intresuje...evo danas imam male bolove u levom jajniku i puno paprati na mb...a test cu kanije raditi....

_____________________________

zadrzacu pravo da ti prevedem ime na sve svetske jezike i da na svakom od njih znaci LJUBAV!!

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 1006
   RE: Znaci ovulacije
11.2.2013 12:11:41   
njanja52
Hvala Majo!!! user posted image

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 1007
   RE: Znaci ovulacije
11.2.2013 12:32:33   
Maja1309
nono * mislim da ti je ovulacija jako blizu i da bi ti danas trebala trakica biti +, koliko ti traju ciklusi koliko dana?

(odgovor članu njanja52)
Direktna veza do poruke: 1008
   RE: Znaci ovulacije
11.2.2013 12:43:07   
nona*
majo hvala na odgovorima user posted image
ciklus mi traje max 4 dana.... joj koliko sve ovo izludjuje....user posted image znam ne treba pokleknuti,ali kad se setim kako smo cerkicu iz prve dobili a sad vec nekoliko meseci nista....

_____________________________

zadrzacu pravo da ti prevedem ime na sve svetske jezike i da na svakom od njih znaci LJUBAV!!

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 1009
   RE: Znaci ovulacije
11.2.2013 12:45:09   
Maja1309
nona * misliš da ti menstruacija traje 4dana, mislial sam koliko ti traje jedan ciklus, kod mene je npr 28-30 dana, zadnjih poal godien uvijek 29 dana.

(odgovor članu nona*)
Direktna veza do poruke: 1010
   RE: Znaci ovulacije
11.2.2013 12:49:27   
nona*
plavusa hahahaha user posted image user posted image
28 dana!!!!!!!!!!!!

_____________________________

zadrzacu pravo da ti prevedem ime na sve svetske jezike i da na svakom od njih znaci LJUBAV!!

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 1011
   RE: Znaci ovulacije
11.2.2013 13:01:05   
Maja1309
vjerujem da će ti danas biti pozitivna trakica, sve ovisi od žene do žene, ja sam zadnja dva ciklusa imala + trakicu 14dc, cadnji ciklus i 15dc, znači dva dana uzastopno, a evo danas mi je 16 dc, jučer sam radila 5 trakicu u ovom ciklusu i nije bila pozitivna ni jučer, nadam se da će biti danas. sve ovisi od žene do žene, kao i od ciklusa do ciklusa kod pojedine žene....

(odgovor članu nona*)
Direktna veza do poruke: 1012
   RE: Znaci ovulacije
11.2.2013 13:31:03   
nata11
Nona i ja mislim da bi danas trebala biti pozitivan test.

Njanja i meni se sluz javila otprilike 1,5 god po prestanku tableta. Ili sam je ja bar tad pocela primecivati. user posted image

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 1013
   RE: Znaci ovulacije
12.2.2013 8:34:42   
nona*
bravo za vas user posted image i bio je plusic i to jak.....cak su me i jajnici boleli....naravno da smo odmah sinoc imali akciju....ali me intresuje dali je to to sto se tice plodnih dana?mislim dali da prekinemo sa pokusajima za ovaj mesec?malo da danemo user posted image

_____________________________

zadrzacu pravo da ti prevedem ime na sve svetske jezike i da na svakom od njih znaci LJUBAV!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1014
   RE: Znaci ovulacije
12.2.2013 9:29:14   
Maja1309
nona* jeste imali odnose prije pozitivne trakice, bar 2 dana uzastopno?tj. 9 i 10.2?

(odgovor članu nona*)
Direktna veza do poruke: 1015
   RE: Znaci ovulacije
12.2.2013 9:50:11   
nona*
imali smo 9 i 11...na svaka dva dana radimo na tome?sto?jesmo li zakasnili user posted image

_____________________________

zadrzacu pravo da ti prevedem ime na sve svetske jezike i da na svakom od njih znaci LJUBAV!!

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 1016
   RE: Znaci ovulacije
12.2.2013 9:55:48   
Maja1309
nona* koji dan ciklusa si imala prvi pozitivan lh test?
dane ciklus brojiš tako da ti je: prvi dan ciklusa=prvi dan menstruacije?

(odgovor članu nona*)
Direktna veza do poruke: 1017
   RE: Znaci ovulacije
12.2.2013 10:00:15   
emicaa
ja ne mogu izracunati plodne dane jer mi nikad nije redovna men. a citala sam ovde simptome ovulacije pa sad cekam nesto od toga,ali da budemo sigurni radimo skoro svako vece pa valjda cemo pogoditi pravi dan :)

(odgovor članu nona*)
Direktna veza do poruke: 1018
   RE: Znaci ovulacije
12.2.2013 10:15:57   
Maja1309
emicaa prati koliko ti traju ciklusi, koliko dana je najkraći a koliko najduži ciklus, tako da ćeš moći okvirno odrediti plodne dane..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1019
   RE: Znaci ovulacije
12.2.2013 10:21:30   
Sonreir
Nona, mislim da ti na uputstvu pise koliko sati npr. 24-36h posle pozitivne trakice nastupa O. Ako ste imali odnose u tom periodu onda imate sanse za bebca user posted image U svakom slucaju, sigurnije je imati odnose pre O nego na dan O, a posle O mislim da nemate sanse za bebca. Ja sam imala odnose 3 dana pre O, sva 3 dana zaredom, a na dan O i posle nista. Tako je bilo ovog meseca kada je upalilo, a prethodna 2-3 meseca sam ciljala odnos na dan O i nista nije bilo. Mozda je ovo bila slucajnost, ali tako je bilo kod nas user posted image

_____________________________

Mama, dokle ćeš više da citaš tu lingejaju? :-)

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 1020
   RE: Znaci ovulacije
12.2.2013 10:23:40   
emicaa
ja sam do prije dva mjeseca pila tablete za kontracepciju pa mi je prosli put kasnilo vise od mjesec dana i taman kad sam se obradovala da sam mozda trudna ono nista,a citala sam negdje da su jedni od znakova ovulacije pojacana zelja za seksom,i to mi se stvarno desavala,mozda dva dana u mjesecu mi bude tako i posle opet normalno ali nisam znala sta je :)

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 1021
   RE: Znaci ovulacije
12.2.2013 10:37:08   
nona*

IZVORNA PORUKA: Maja1309

nona* koji dan ciklusa si imala prvi pozitivan lh test?
dane ciklus brojiš tako da ti je: prvi dan ciklusa=prvi dan menstruacije?


jaoj kakva ste vi divna podrska user posted image
ovako....odnose imamo svako drugo vece pocevsi od destog dana ciklusa...na 13dc(11.2) mi je bila pozitivna trakica....imali smo odnose sinoc,pa ne znam vredi li jos koji dan pokusavati ili da malo danemo????

_____________________________

zadrzacu pravo da ti prevedem ime na sve svetske jezike i da na svakom od njih znaci LJUBAV!!

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 1022
   RE: Znaci ovulacije
12.2.2013 10:43:31   
Maja1309
podrška je super user posted image i ja se bolje osjećam kad se na forumu izjadam :)

nona* ja mislim da možeš još danas za svaki slučaj, a onda više mislim da nema potrebe...

(odgovor članu nona*)
Direktna veza do poruke: 1023
   RE: Znaci ovulacije
12.2.2013 10:44:08   
nona*

IZVORNA PORUKA: Sonreir

Nona, mislim da ti na uputstvu pise koliko sati npr. 24-36h posle pozitivne trakice nastupa O. Ako ste imali odnose u tom periodu onda imate sanse za bebca user posted image U svakom slucaju, sigurnije je imati odnose pre O nego na dan O, a posle O mislim da nemate sanse za bebca. Ja sam imala odnose 3 dana pre O, sva 3 dana zaredom, a na dan O i posle nista. Tako je bilo ovog meseca kada je upalilo, a prethodna 2-3 meseca sam ciljala odnos na dan O i nista nije bilo. Mozda je ovo bila slucajnost, ali tako je bilo kod nas user posted image


joj daj boze da smo uboli....imali smo odnose nakon pozitivne trakice

_____________________________

zadrzacu pravo da ti prevedem ime na sve svetske jezike i da na svakom od njih znaci LJUBAV!!

(odgovor članu Sonreir)
Direktna veza do poruke: 1024
   RE: Znaci ovulacije
12.2.2013 10:45:25   
nona*


Maja1309 tako sam i mislila.....mm ima da odlepi kad mu bude rekla da ce i veceras imati akciju user posted image

< Poruku je uredio nona* -- 12.2.2013 10:46:14 >


_____________________________

zadrzacu pravo da ti prevedem ime na sve svetske jezike i da na svakom od njih znaci LJUBAV!!

(odgovor članu nona*)
Direktna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here