|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brkovi - šta radite???
4.11.2013 8:17:40   
Anck Su Nmaun
Jao Brkovi sta radite, kako ste danas user posted image

Moji nisu tako vidlljivi pa ih ne skidam, ima mozda par dlacica koje skinem pincetom. Ali par puta sam ih skidala onim trakicama sto sam dobila od RR - Lycia user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Brkovi - šta radite???
4.11.2013 8:32:08   
Trcosava
Svaka tebi čast ako možeš depilatorom da skidaš nausnice.
Efekat ne može da bude uvek isti, kao što i sama znaš. Osim ako nemaš ultra jake dlake. Po mojem dlake vremenom oslabe, a onda depilator ne može lepo da ih uhvati i onda ih kida.

Nausnice skidam ili onih trakicama (koje mi padnu pod ruku) ili kad odem na depilaciju, očupam i nausnice - tada je topli vosak.
IZVORNA PORUKA: Torbica

Ja nikad nisam koristila topli vosak, nemam pojma kako radi. Preptostavljam da je efekat isti kao i kod ove cupalice?!



_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Brkovi - šta radite???
4.11.2013 12:52:14   
Didy

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Svaka tebi čast ako možeš depilatorom da skidaš nausnice.
IZVORNA PORUKA: Torbica

Ja nikad nisam koristila topli vosak, nemam pojma kako radi. Preptostavljam da je efekat isti kao i kod ove cupalice?!




Da, Torbice, svaka čast! Ja tom čupalicom izdržim samo da skinem prednju stranu potkolenica i zadnju, onaj niži deo, sve ostalo ne mogu. Imam baš jake dlake, a depiliram se već 18 godina redovno (od svoje 14.) i rekla bih da su sada mnogo slabije nego pre i dosta su se proredile. Baš kad je frka, onda se obrijem, ali to je jako, jako retko. A ta čupalica, kako je nazva Torbica, stoji za hitne slučajeve, ali kad je pogledam, padne mi mrak na oči. Stvarno ne znam kako izdržiš da sidaš ne samo nausnice, već sve to što si navela. Možda ti nisu tako jake dlake. Ja sam bliži rođak majmuna.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Brkovi - šta radite???
4.11.2013 13:00:19   
Torbica
Trco, Didy, meni je osnovni problem sto imam osetljivu kozu i te trakice koja sam probala u par navrata za nausnice, uvek, ali uvek mi naprave bubuljice. user posted image Smedja sam, nemam preterano jake dlake, ali moraju se skidati. Znate kako, stisnem zube, tih dva minuta, bukvalno, brojim u sebi... Xa noge i prepone sam isto navikla tako.
Nisam nikad koristila topli vosak, veze nemam, mada, sva ta neka hemija me iziritira. Ovo moje kad pocupam, namazem alkohol i nema bubuljica. user posted image Boli ali vredi.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Brkovi - šta radite???
4.11.2013 13:09:35   
Didy
Ja imam preosetljivu kožu i jedino od čega se ne iziritira je topli vosak. Od svega ostalog se jako zacrveni. Ako prepone slučajno moram da obrijem, to su takve bubuljice i crvenilo i svrab da mi dođe da plačem. A moje dlake su toliko jake da mi često ostane krv na svakoj pori iz koje se iščupa dlaka. I baš me boli čak i topli vosak, ali tu par sekundi traje skidanje cele trake i tu stisnem zube i kraj. Ta mala čupkalica me raspameti koliko boli.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Brkovi - šta radite???
4.11.2013 13:14:00   
Torbica
Moracu da probam ja taj topli vosak, pa da uporedim! Cim budem u apoteci, kupujem!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Brkovi - šta radite???
4.11.2013 13:14:53   
lesica
Ja ih ne skidam.. nema ih user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Brkovi - šta radite???
4.11.2013 13:16:46   
vikiveki
Ja retko depiliram brkove hvala Bogu ne rastu mi tako brzouser posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Brkovi - šta radite???
4.11.2013 13:23:19   
Didy

IZVORNA PORUKA: Torbica

Moracu da probam ja taj topli vosak, pa da uporedim! Cim budem u apoteci, kupujem!


Samo budi oprezna da se ne ispečeš. Ja sam par puta probala sama, nije problem, ali mnogo bolje mi je kad mi sestra skine, ipak je ona profesionalac.user posted image Bolje - u smislu da skine svaku dlačicu.

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Ja ih ne skidam.. nema ih user posted image


Zavidim ti jako. Meni su moje dlake noćna mora, rastu kao blesave. Vremenom sam se opustila, ali dok sam bila mlađa, izluđivale su me.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Brkovi - šta radite???
4.11.2013 13:24:38   
Trcosava
Torbice, ja skidam i na nogama i na preponama depilatorom, ali nema šanse da bi nausnice čupala tim.

Što se tiče bubuljica, de proveri malko hormone. Zavisi i kada ih čupaš. Napr meni su ranije izlazile te sitne bubuljičice, pa onda budu one bele. Čime god da čupam naprave se, đa topli đa hladni đa trakice. Evo sada ih (pu pu pu) nema.

Kupovala sam ranije licia trakice i obavezno posle namažem onim maramicama koje su za posle depilacije. Budem crvena, ali nema bubuljica.
Gledaj da se čupaš uvek posle menstruacije.
Sad ste me podsetile na depilator, moram da ispišem nešto u temi.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Brkovi - šta radite???
4.11.2013 13:59:23   
minnica
Nemam vidljive brkove i nadam se da će tako i ostati. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Brkovi - šta radite???
4.11.2013 14:06:13   
Peace*
Dva puta u životu sam skinula brkove: pred svoju svadbu i pred deverovu. Pred svoju sam ok prošla, a pred deverovu kukuuuu... 7 dana sam imala gnojanice. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Brkovi - šta radite???
4.11.2013 14:14:44   
Torbica
Hvala ti Trco za savet. user posted image Nisam znala to. Kad god da ih cupam cupalicom, nista od bubuljica, a kad god tim Lycia trakama uvek ih bude, uzas.
Ajme, da se ne opecem. Vidim ja da cu se drzati cupalice. Jednom sam cak i u Salon otisla, skinuli mi trakicama i opet bubuljice! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Brkovi - šta radite???
4.11.2013 14:22:15   
Jole84
Brkovi-šta radite? Hvala na pitanju,dobro smo,malo više rastemo u trudnoći al niš' strašno user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Brkovi - šta radite???
4.11.2013 14:24:34   
nata11

IZVORNA PORUKA: Torbica

Moracu da probam ja taj topli vosak, pa da uporedim! Cim budem u apoteci, kupujem!


Meni je on super. Samo sam se prosli put zeznula, kada kupujes otvori kutiju da vidis jel tamni (bas vosak) jer sam ja uzela neki a on unutra beo, pa se razvlaci, uopste nece da se zasusi na kozi .

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Brkovi - šta radite???
4.11.2013 14:50:07   
Torbica
Hvala Nato!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Brkovi - šta radite???
10.11.2013 22:42:48   
Figaro88
Ja ih depiliram voskom,izrastu za nedelju dana,uzasni su.Dlake su mi crne i jake,bas grozne...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Brkovi - šta radite???
11.11.2013 13:15:25   
Alexxa
Ja bi trevbalo da ih depiliram na 3 dana, uspem da razvučem na 5. I meni su grozne i prilično tamne dlake, a imam ih i na bradi. Bez voska ne fukcionišem.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Brkovi - šta radite???
11.11.2013 15:34:47   
hanka

IZVORNA PORUKA: Jole84

Brkovi-šta radite? Hvala na pitanju,dobro smo,malo više rastemo u trudnoći al niš' strašno user posted image user posted image

user posted image
Kraljice,bices brkata na sledecem druzenju
Ja iscupam pincetom po 10ak dlacica onako sa strane a ostale nisu tolliko vidljive.....valjdauser posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Brkovi - šta radite???
11.11.2013 20:47:43   
nata11

IZVORNA PORUKA: Figaro88

Ja ih depiliram voskom,izrastu za nedelju dana,uzasni su.Dlake su mi crne i jake,bas grozne...


Isto na 5 - max 7 dana su spremni za skidanje.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Brkovi - šta radite???
12.11.2013 15:08:49   
Jole84

IZVORNA PORUKA: hanka


IZVORNA PORUKA: Jole84

Brkovi-šta radite? Hvala na pitanju,dobro smo,malo više rastemo u trudnoći al niš' strašno user posted image user posted image

user posted image
Kraljice,bices brkata na sledecem druzenju
Ja iscupam pincetom po 10ak dlacica onako sa strane a ostale nisu tolliko vidljive.....valjdauser posted image


Za druženje ću da ih ugladim da ne bockam kad vas ljubim user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Brkovi - šta radite???
12.11.2013 15:25:30   
madre

IZVORNA PORUKA: Jole84

Brkovi-šta radite? Hvala na pitanju,dobro smo,malo više rastemo u trudnoći al niš' strašno user posted image user posted image

ja se uvek nasmejem kada procitam naziv temeuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Brkovi - šta radite???
12.11.2013 18:53:01   
Didy

IZVORNA PORUKA: madre


IZVORNA PORUKA: Jole84

Brkovi-šta radite? Hvala na pitanju,dobro smo,malo više rastemo u trudnoći al niš' strašno user posted image user posted image

ja se uvek nasmejem kada procitam naziv temeuser posted image



I ja.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Brkovi - šta radite???
27.5.2017 8:00:39   
IvanaSK RR
Redovno depiliram nausnice hladnim trakama, crveni se prvi dan, posle ok. Sada imam problem sto se drugi dan pojave sitne bubuljice. Ne znam zašto odjednom pocelo tako da bude.
Do sada sam imala problem sa bubuljicama posle depilacije samo na rukama.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Brkovi - šta radite???
27.5.2017 9:19:47   
Ana RR
Ja sama skidam nausnice onim trakicama. Skinem uveče, odmah namažem sudokrem i ne bude crveno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...
NIVEA pantalonice za oblikovanje i zatezan...
PET RAZLOGA ZBOG KOJIH ĆETE ODMAH ZAVOLETINIVEA Q10 pantalonice za oblikovanje & zatezanje tela



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here