|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Samodavanje inekcija u postupku VTO
7.2.2013 0:00:27   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: mine

user posted image
pogresno se izrazih, 20 ukupno...pa malo ciljani odnosi malo inseminacije malo vto, pa malo posle ET..nakupi se u dugogodisnjoj borbi



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Samodavanje inekcija u postupku VTO
7.2.2013 0:01:13   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: cvetjka

Jeste, ovitrel dobijes spreman vec u staklenom spricu sa taaankom iglom, cini mi se i tanja od insulinske... Meni rekli isto u ruku, pojma nemam, tako da je rame bilo bocnuto...


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Samodavanje inekcija u postupku VTO
7.2.2013 0:01:43   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Štetica

Ovitrel se prima potkozno u nadlakticu ili stomak 2cm od pupka jer je vec spremna u spricu i tanka iglica,a pregnil samo u guzu jer je to praskasta inekcija koja ima svoj rastvarac pa je nemoguce dati podkozno jer mora kroz obicnu iglu.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Samodavanje inekcija u postupku VTO
7.2.2013 0:02:11   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: mine

user posted image si...razresicemo bre sve nedoumice


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Samodavanje inekcija u postupku VTO
10.10.2014 22:19:26   
Maraj
Ja sam mislila da nikad necu moci sama sebe da ubodem, a evo vec 4 dana ja sama sebi dajem suprafact u nadlakticu.user posted image Sve se moze...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Samodavanje inekcija u postupku VTO
11.10.2014 15:07:10   
mirkam
I ja sam mislila da neću moći.Meni je mm davao,ali dva puta se desilo da u to vrijeme nije bio kući pa sam morala sama.Nije mi baš bilo svejedno,al kad se mora-mora se.Kod nas se stop inekcija prima u Hitnoj,pošto obično bude kasno nocu.
I da,ja sam primala Gonal,a on je kao "penkalo" za inzulin,i samo se podesavaju jedinice i mijenjaju iglice.

< Poruku je uredio mirkam -- 11.10.2014 15:10:19 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Samodavanje inekcija u postupku VTO
26.10.2014 10:51:44   
*Maki*
Suprefact je mačji kašalj, iglica je ko bocka u komarca user posted image ali zato za menopur (merional) gonal i ostalo savetujem da vam neko pomogne, mene je bockao muž, sa zadovoljstvom user posted image šalim se, svaka mu čast, ni jednog trenutka se nije bojao i slicno, da nije njega ne znam sta bih, morala bi da se cimam do ambulante najverovatnije. Nije nista strasno, nama su na klinici Ivanovic pokazali kako se bocka, a u ovoj drugoj vto smo isto tako radili. Primila sam oko 40 injekcija gonala i merionala u ruku i boze zaboravila sam kako se zove - jos jedna inekcija (u prvom postupku sam primala suprefact a u drugom postupku neku drugu...)

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Samodavanje inekcija u postupku VTO
14.12.2015 9:42:22   
ivannna
dobila sam menopur ,vreme kad treba da se bockam je od 12-13 kada sam na poslu,u kancelariji ne mogu jer nas ima dosta a u wc u mi i nije nesto zgodno,samo bockanje mislim da i nece biti problem,meni je malo problem da sve to smuckam jer mi je tesko da izvucem svu tecnost iz ampule user posted image

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here