|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pripreme na zatrudnjivanje
22.9.2010 13:52:01   
pepino
Je li se iko udebljao od folne kiseline dok je pio prije trudnoce,naravno?user posted image
Meni juce u apoteci rece jedna zena da je ne pijem uvece,ona je tako i udebljala se 10kg!user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Pripreme na zatrudnjivanje
22.9.2010 14:05:19   
Sanjica26 RR
kakva glupost prvi put cujem ovo. Ja sam pila svako vece i nisam se uopste ugojila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Pripreme na zatrudnjivanje
22.9.2010 14:06:04   
Anoniman
pepino, ne verujem da se samo od nje mozes ugojiti. ja je pijem od januara i nisam se ugojila, tj. usponi i padovi u tezini mi zavise od toga koliko jedem, a ne od folne kiseline.

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Pripreme na zatrudnjivanje
22.9.2010 14:09:30   
pepino
Ok,lakse mi je,ona mi tako rece,farmaceut je,imala jedan spontani,sad opet radi na bebi,sta znam,mozda ona misli da je od njih a udebljala se od neceg drugog,ne znam!user posted image
Kseno i meni tezina cesto varira ali samo par kg,to mi nije strasno,navikla sam,ali 10kg da se udebljam ne bi voljela,nikada nisam imala toliko kg!
Ja se prepala pa sam mislila prestati piti,ali picu jos jedno vrijeme,pa ako se ne desi trudnoca uskoro napravicu pauzu!
HVALA!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Pripreme na zatrudnjivanje
22.9.2010 14:15:02   
Anoniman
ej, stvarno nemoj da se plasis, to je samo vitamin. ja sam se pre nego sto sam pocela piti folnu udebljala za dve nedelje 3 kg (mamina kuhinja i moji prohtevi). Onda sam nakon spontanog pocela paziti sta i kako jedem i sad imam nekih 6 kg manje nego kad sam imala spontani, a sve vreme pijem folnu, prestala sam samo na nedelju dana dok smo bili na moru. Ne poricem da ima lekova koji mogu prouzrokovati debljanje, ali mislim da je to cesto i izgovor tipa "znas, otvara mi apetit". mislim, meni je apetit retko kad "zatvoren" user posted image

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Pripreme na zatrudnjivanje
22.9.2010 14:16:24   
Anoniman
a inace, pijem je svako jutro. apotekar mi je napisao da je najbolje pre jela, a dr mi je rekla samo da je bitno da je otprilike u isto vreme svaki dan. sad je pijem posle dorucka, zajedno sa vitaminom E.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: Pripreme na zatrudnjivanje
22.9.2010 14:22:17   
pepino
A ja popodne,najcesce nakon rucka,a pila bi ranije,ali onda me sprcaju gasovi,da izvines!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Pripreme na zatrudnjivanje
22.9.2010 15:15:56   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: pepino

Je li se iko udebljao od folne kiseline dok je pio prije trudnoce,naravno?user posted image
Meni juce u apoteci rece jedna zena da je ne pijem uvece,ona je tako i udebljala se 10kg!user posted image



Čista glupost!!!

Verovatno je zaboravila da ti spomene da se uveče tovila hranom pa joj sad kriva folna kiselina!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Pripreme na zatrudnjivanje
22.9.2010 20:27:06   
maakki
Bas je glupost ja folnu pijem vec godinama sa pauzama jer sam anemicna i nisam se grama ugojila, pre ce se ugojiti ako uzima preparate na bazi vitamina B oni otvaraju apetit, to su meni davali kako bi bolje jela.user posted image

_____________________________

Čudno je koliko je malo potrebno da budemo srećni, a još čudnije kako nam baš to malo nedostaje...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Pripreme na zatrudnjivanje
22.9.2010 22:57:13   
lidija 011
Folna kisjelina je vitamin iz B grupe (koji, kao complex, otvaraju apetit), ali sama folna nikako...glupost user posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu maakki)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Pripreme na zatrudnjivanje
9.2.2011 14:10:15   
tijana86
Drage moje ja trazih i nadam se da nadjoh gde bih mogla da pisem (a vi urednice ako mislite da treba na drugom mestu premestite nema problemauser posted image )! E pa ovako od kada mi se izdesavalo sta se izdesavalo u zadnjih nekoliko dana, toliku sam zelju dobila da opet zatrudnim to je strasnouser posted image ! E sad nisam problem ja vec mm! Kako ga naterati da redovno imamo odnose ? Pitam se ja posto u zadnjih nekoliko meseci to je bilo dva puta ili mozda tri , strasno je sto se i ne secam ! Mozgovala sam celu noc i nista nisam izmozgovalauser posted image ! Sada je medju nama sve u redu i stvarno bih volela jos jednu user posted image !Ne bih zelela da mi V ostane jedinac kao sto sam jauser posted image (dobro ajd sad ja sam imala dva brata ali su umrli) ali sam ja ostala do dana danasnjeg pravo olicenje jedinice! Imate li savet drage moje kako i sta da radim, kako da i mm probudim po tom pitanju ? Ljubim vas sve !user posted image user posted image

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Pripreme na zatrudnjivanje
9.2.2011 15:05:30   
tijana86
Nema nikog da mi da savet ? user posted image Pretrazih ceo google i ne nadjoh nista ! user posted image Izgleda da mi se ne da uprkos mojoj zelji !user posted image E user posted image necu te imati skoro ! (izvinite sto se jadam ali nemam drugo gde )

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Pripreme na zatrudnjivanje
9.2.2011 20:08:57   
Anoniman
tijana, ti najbolje poznajes svog muza. da li on uopste zeli jos jedno dete? mislim da kad bi zeleo, da mu bracne duznosti ne bi predstavljale neki problem.

(odgovor članu tijana86)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Pripreme na zatrudnjivanje
9.2.2011 20:20:15   
tijana86
Iskrena da budem mi jesmo u boljim odnosima ! Ali u zadnje vreme kada smo imali ta nekoliko famozna "odnosa" hvatao me je na to zelim drugo dete i onda ja pokleknem (glupaca) i tako ! Ali ovako mi nije rekao , bilo je price ranije da cemo imati 3 deteta ali on sada to ne potencira kao tada! Ali mislim da bi mene licno to dete drugo diglo iz mrtvih ! Ne znam iskreno sta da kazem u velikoj sam zabludi!

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Pripreme na zatrudnjivanje
9.2.2011 20:29:11   
Anoniman
iskreno, ne razumem bas vas odnos. sta znaci "hvatao me je", ako sama kazes da hoces i odnose i dete?
mislim da morate da porazgovarate i da rascistite sta ko misli i zeli od buducnosti. ili da "hvatas" i ti njega na to da je rekao da zeli dete i da ga ti zelis.

(odgovor članu tijana86)
  Direktna veza do poruke: 115
   RE: Pripreme na zatrudnjivanje
9.2.2011 20:32:06   
Ana RR
Tijana, ne želim da se mešam u vaš odnos, to je vaša stvar, ali vrlo je čudno.. zar ne treba OBOJE da želite isto? Jesi li sigurna da će beba popraviti situaciju među vama?

Izvini još jednom, nije moja stvar, ali eto malo mi je čudno...


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Pripreme na zatrudnjivanje
9.2.2011 20:47:13   
tijana86
Pa to je problem sto kad god smo imali odnose on je bio inicijator i ja nisma smela da odbijem jer posle nedeljama ne razgovara sa mnom, a kada ja pokusam da pokrenem stvar on mi okrene ledja i kaze batali me ! Tako da sam jedva cekala da se seti i nisam zelela ni zbog sebe ni zbog mira u kuci da ga odbijem!
Ana ja mislim da hoce mada ne znam vise ni sama , sa njim nemam kada da razgovaram , ode na posao, dodje jede i spava do ujutru do posla , i tako u krug bukvalno se i ne vidimo , ali bolje i to nego da kopamo oci jedno drugom , sto opet ovo njegovo ponasanje povlaci milion drugih pitanja . I ne znam da li vise da pisem u ovoj temi , nema potrebe ( sada sam se rasplakala majke mi rodjene ko kisa placem) , otvorile ste mi oci - OPET ! Ja sve kao dobro mi je dok se ne svadjamo a u stvari mi uopste nemamo kontakt jbt ja to tek sada shvatam kada sam vam napisala ! Boze kako ja zivim u iluziji ! Izvinite za temu izlazim odmah ! Tako sam nesrecna !user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Pripreme na zatrudnjivanje
9.2.2011 21:08:27   
jabudic
Tijana, mislim da su vasi problemi u braku malo "dublje" prirode...
Koliko ja vidim ovako na prvo citanje, glavni problem je komunikacija i nerazumjevanje. Nedeljama da ne prica sa tobom ako ga odbijes u krevetu?
Mislim da treba da rijesite jos mnogo mnogo problema dok dodjete do toga da li zelite drugu user posted image  ili ne. Naravno, podrazumjevam da treba oboje da je zelte, a ne da "hvatas" da imate odnose...
Jer zamisli, ako se stanje vase veze ne popravi, mislim da ce jos jedna beba da ti napravi samo jos veci problem. I sama kazes da ga ne gledas, da dodje kasno i odmah spava... Onda bi bila npr. nezadovoljna sto si ti sama sa 2 djece... Razlog za nezadovoljstvo se uvjek lako nadje, ako problem nije rijesen u korijenu...

Mislim da treba da rijesite puno bitnih stvari, pocev od toga sto ces rascistiti sa sobom da li u vasem odnosu ima boljitka, ili nema... I tek onda kad vasa veza bude stabilna treba zajedno da odlucite o drugoj bebi...

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Pripreme na zatrudnjivanje
9.2.2011 23:08:09   
Suncicabg
Moras da razgovaras sa svojim muzem 

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Pripreme na zatrudnjivanje
10.2.2011 14:56:11   
tijana86
Ksena to "hvatao me je " je glupa napisano , ali u sustini i jese jer kada sam ja htela njemu da vrati to sto kada sam ja inicijator on meme odbija , on mi tada spomene da hoce dete i da je sve u redu ! A u stvari nije nista ! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Pripreme na zatrudnjivanje
8.3.2011 0:29:40   
Nina...
Tijana86, da li se tvoj odnos sa muzem poboljsao?

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Pripreme na zatrudnjivanje
9.3.2011 14:58:11   
maakki
Cure imam pitanje koje vi preparate koristite kao vitamin E, jer ja kada kod mene u apotekama pitam oni me onako belo gledaju kao da ne znaju sta pitam, sada pijem folnu kiselinu sa dodacima vitamina B i C, ali htela bih jos da ubacim i E vitamin????user posted image

_____________________________

Čudno je koliko je malo potrebno da budemo srećni, a još čudnije kako nam baš to malo nedostaje...

(odgovor članu Nina...)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Pripreme na zatrudnjivanje
9.3.2011 14:59:58   
Ana RR
Maki, kupiš Santegal, to je vitamin E, i te tabletice se sisaju. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu maakki)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Pripreme na zatrudnjivanje
27.9.2017 22:11:50   
leptiri u stomaku
Cao svima. Zelim da podelim sa vama svoje iskustvo. Nakon par meseci pokusavanja, trudna sam. Citala sam o raznim cajevima, vitaminima i sl. Jasam koristila folnu kiselinu i pila caj virak. Najbitnije je sto sam se opustila psihicki. Sto se tice simptoma izdvojila bih da nakon masnije hrane kiselinu u zeludcu sam pojacano osecala. Ostalo je bilo isto, osim sto mi je kasnila menstruacija nedelju dana. Strpljenje je potrebno pre svega. Uz to citala sam molitvu SV. Marti. Za one koji veruju u molitvu preporucila bih im da obavezno pokusaju, meni su moje molitve uslisene. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Pripreme na zatrudnjivanje
28.9.2017 7:57:04   
krin 40
Čestitam na trudnoćiuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu leptiri u stomaku)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here