|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi sa poslodavcem
6.2.2010 12:33:43   
minavb
Zbog smanjenja obima posla, mnogi su dobili otkaze u drzavnim sluzbama. Par mojih drugarica, koje su sa neodgovarajucim stepenom strucne spreme, ili obrazovnim profilom,  bile primljene da se bave administrativnim poslovima u drzvanim sluzbama, dobile su otkaze. Prosto po sistematizaciji im tu nije ni bilo mesto. 

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Problemi sa poslodavcem
6.2.2010 16:52:05   
Ellenica
Ja sam bila za to da ih prijavi ali kao što sam već napisala ONA ne želi da se bakće.

A kad bolje pomislim , znam u čemu je problem.
Potpisala jeste nešto, neznam šta jer ni ona sama nezna, a meni je zabranjeno da je ispitujem.
To je najveći problem, što je ona kao i dosta ljudi koje znam, potpisala neki list papira koji može biti bilo šta, i nije pročitala.

Kada je bila u socijalnom navodno je bila zavedena da radi u tom marketu, to mi je rekla još kada je proverila, a ja opet nisam se toliko zanimala dok nije postalo ozbiljno.

JA znam da ona ima prava da ga prijavi,
Ja znam da poslodavac iskorišćava njeno neznanje koje ona ne želi da prizna.
Ali šta meni vredi što ja znam, kada ona nezna tj. ne želi da prizna da nezna neke stvari.
Ja sam joj savetovala da poriča sa nekim ko se razume u zakon o radu, nekoga ko bi joj dao konkretan odgovor šta su njene opcije, ali kada pričate sa njom njeni odgovori su
NEMAM POJMA
NISAM PITALA
VALJDA, NISAM SIGURNA
KAKO ĆU JADNA JA
MA NEZNAM BOLJE IŠTA NEGO NIŠTA.

Volela bih da se napravi seminar koji bi naučio običan narod, običnim rečima šta su njegova prava.
Jer na primeru moje kume vidim da ono što ne razume zazire od toga.

Ukratko zgrožena sam time da ljudi i dalje žive u robovlasništvu.


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Problemi sa poslodavcem
6.2.2010 17:03:13   
Ana RR
Kada sam pre godinu i po dana dobila otkaz kao tehnološki višak, prvo što sam uradila je da sam pozvala inspekciju rada i detaljno se raspitala o svojim pravima.
Onda sam sve to lepo prenela tupavoj knjigovođi u firmi (čim sam spomenula inspekciju rada svi su se uzentali), na vreme mi je isplaćena plata, otpremnina, radna knjižica bila gotova u rekordnom roku.. a pre toga su se pravili blesavi.. Naravno, tu otpremninu mi nikada nisu oprostili.

Svako od nas mora znati koja prava ima i kada treba da ih iskoristi..

Ellenice, izvini, ali zbog takvih kao što je tvoja kuma, poslodavci i dalje prolaze nekažnjeno.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Problemi sa poslodavcem
6.2.2010 17:40:20   
Ellenica
IZVORNA PORUKA: Ana RR


Ellenice, izvini, ali zbog takvih kao što je tvoja kuma, poslodavci i dalje prolaze nekažnjeno.



To sam joj i ja rekla ali džabe


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Problemi sa poslodavcem
6.2.2010 20:17:42   
Dora
Pa, dobro, kad neko potpiše nešto a nema pojma šta je potpisao, šta onda može čovek da mu kažeuser posted image to su ljudi koji sami sebe smatraju robovima i mučenicima a njih je najlakše izrabljivati.
Što se žale?


(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Problemi sa poslodavcem
6.2.2010 21:50:20   
Ellenica
IZVORNA PORUKA: Dora

Pa, dobro, kad neko potpiše nešto a nema pojma šta je potpisao, šta onda može čovek da mu kažeuser posted image to su ljudi koji sami sebe smatraju robovima i mučenicima a njih je najlakše izrabljivati.
Što se žale?





Dora mislim da nije u redu reći Šta se žale?

Ne mislim konkretno na primer moje kume, jer njoj je savet dat, a ona je ta koja ne želi iz svojih suludih razloga da uradi nešto.
Ali ima ljudi koji su igrom slučaja ili u takvoj situaciji da su se primali posla i bez prijave ili uz bilo kakvu prijavu samo da bi radili.
Ima i ljudi koji nemoraju da budu fizičari i naučnici da bi radili neke pposlove i bivaju iskorišćeni,.
Moja kuma nije atipičan slučaj, ima mnogo ljudi koji su u sličnoj poziciji svesni ili nesvesni toga.



_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Problemi sa poslodavcem
6.2.2010 22:12:07   
Dora
To što sam rekla Što se žale mislila sam na tvoju kumu i slične njoj. Znam neke takve kojima sam dala savet (npr. moja sestra od tetke koja je radila u banci) ali, "lako je tebi da kažeš" ili "kad bi to tako bilo" je odgovor na sve. Ne, nije meni lako da kažem, meni je teško jer između mene koja se bori protiv nepravde i onih koji pristaju svesno na ugnjetavanje i nepravdu, većina poslodavaca je radija odabrala ove druge.

Zato sam ja sad poslodavac. I jako je teško biti korektan. I jako cenim kad neko ceni sebe. I jako je malo korektnih ljudi koji cene sebe ali cene i tebe kao poslodavca, koji savesno obavljaju svoj posao. Ipak, uspevamo da imamo dobar i korektan odnos sa našim zaposlenima i dobro je i njima i nama.

Razumem da ima svakakvih situacija gde su ljudi nesvesno upali u zamku poslodavca, ali ima dosta nekorektnih ljudi koji misle da je dovoljno što su primljeni u radni odnos i opušteno ih boli **** i za posao i za firmu.
Moj komšija koji ima firmu je želeo da učini uslugu komšiji koji je u penziji (inače, ume svašta da radi i vredan je) i dao mu je jednostavan poslić koji je bio gotov za par sati bez cimanja i materijala... Uglavnom, realno na tržištu taj njegov rad koštao bi 20-ak Eura. Kad je završio, ovaj je pitao: Koliko? A čovek je ladno rekao: Za tebe 20 000 din.
Mislim, koji bezobrazluk. Nebitno, ovaj mu je platio, ali dokle ide ljudski bezobrazlukuser posted image
I aj ti ga zaposli... ma, ne zaslužuje da mu se javiš a ne da ga zaposliš.

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Problemi sa poslodavcem
6.2.2010 22:21:13   
Ellenica
Ok
Opet kuma se nije žalila, ja sam ta koja je insistirala na prijavi inspekciji.
Mislim da je mnogo više ljudi koji su jaki na jeziku a ne i na delu.
Mene takođe ovo sve lično pogađa,
jer sam bila u prilici da zaposle nekoga ko pristaje da radi na crno, a ne mene kojoj treba prijava.
Da nelažem, radila sam i ja na crno, ali nakon dugog vremena dođe ti iz juga do severa, da si mogao da imaš lep staž.
Aktivno radim već 6godina, a staža imam 3-3,5 godine.
Ja sam još i dobra u poređenju sa mnogim ljudima koje znam.
Zato me sve to i toliko nervira!
Ali opet da kažem, dobila sam ćušku od kume, pa ćutim.



_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Problemi sa poslodavcem
6.2.2010 22:26:39   
Dora
user posted image šta ćeš. Ja ne znam, nije lako ni poslodavcima ni zaposlenima. Država ne olakšava. Kad bi malo samo olakšali s tim porezima i doprinosima, ne bi svi uplaćivali minimalac. 

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Problemi sa poslodavcem
31.5.2011 0:30:05   
jelena038
Nakon mesec i po dana rintanja u renomiranom listu, danas sam dobila 400 KM, tacnije 200 eura, ako vam je tako lakse i sutra cu ponosno da ih oteram u Honduras i dam otkaz. Pritom, od novinara se ocekuje da nema privatan zivot, da rizikuje isti za bolesne ambicije urednika koji koristi list da se sveti svojim suparnicima i neprijateljima, i ulizuje svojim idolima i onima koji mu trebaju. Jbg, ja sam nepotkupljiva, kada su moji stavovi u pitanju, a moje znanje, vreme i dete kostaju mnogo, mnogo vise. Sutra cu sve to da saspem glavnom i odgovornom i da mu pozelim dugo, toplo leto, a kazu da ce biti i dugo i toplo, a ja odoh da diplomiram na brzinu, pa dva meseca na more! user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Problemi sa poslodavcem
31.5.2011 0:40:04   
indy_25
Bravo Jelena ne daj da te takvi ljudi nerviraju i da im radis za dzaba a skolovala si se za mnogo vise. Imam i ja drugaricu koja radi kao novinar i plate su im uzasne stalno se zali.

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Problemi sa poslodavcem
31.5.2011 7:19:35   
jelena038
ama, nije sve uparama i neke stvari nemaju cenu. prosto, to je tako. dobili su gotovog novinara, a tretiraju ga kao pocetnik. e pa, nek sad nadju pocetnika.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Problemi sa poslodavcem
18.7.2011 23:17:49   
meyo
ja konstantno imam problema sa mojim poslodavcem
i ne znam kako da izadjem na kraj sa tim ..stoga mi stvarno treba neki prijateljski svajet bilo sto
jer sam na rubu zivaca
to je osoba koja se klasicno boji odgovornosti iako je direktor zeli sve da izvrsava naredbama i slicno al da ne gnjavim previse cesto me dovodi u situaciju pred svrsen cin da potpisujem njegove papirre za koje recimo smatram da nisu korektni i da ne treba moj potpis da stoji iza njih kad god to kazem dodjemo u jako jako veliki konflikt...
obicno su u pitanju stvari vezane rokom tako da sam ja danas bila prinudjena tj. naredjeno mi da potpisem uopste ne znam vise niti sta niti kako da radim??


(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Problemi sa poslodavcem
28.7.2011 9:36:36   
soni
hm... teska situacija..pretpostavljam da ne smes ni da se suprotstavis niti da razgovaras plaseci se otkaza .
koliko su ti papiri vazni tj koliko su protivzakonski ili sta vec??? jel dovodis sebe u opasnu situaciju stojeci iza tih potpisa? user posted image

mozes da porazgovaras sa njim, i da mu otvoreno kazes sta te u stvari zabrinjava... naravno postoji nacin , fin stralozen na koji ces mu se obratiti..mislim da je to jako vazno...i da mu kazes da ti zelis da radis, i prihvatas sve obaveze ali zelis da znas malo vise o nekim stvarima da ne bi bila uplasena i opterecena

ne znam... imas problem bas!!!!



_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Problemi sa poslodavcem
28.7.2011 10:34:36   
Anoniman
Nažalost soni, ima ljudi koji prosto ne spadaju u ovu vrstu sisara, a da ih porediš sa nekom životinjom-vređao bi im vrstu user posted image

Naime, imala sam situaciju u kojoj sam bila ugnjetavana do psihičkog bola, bukvalno. Čak sam doživela i nervni slom, a sa tim direktorom nije bilo razgovora-taj je otkidao glavu ako ne dišeš kako on diriguje user posted image

Pitanje je samo da li Meyo ima neku drugu opciju za posao ili bilo kakvu finansijsku podršku sa strane? Tu mislim na zaposlenog muža (nebitno na primanja) ili roditelje koji mogu bar privremeno da pomognu

IZVORNA PORUKA: jelena038

ama, nije sve uparama i neke stvari nemaju cenu.


... i upravo ovo! Zdravlje nema cenu. Ako tu koru hleba može privremeno da ti obezbedi neko drugi-momentalno daj otkaz!

A što se tiče inspekcije rada i Zakona o radu - tu nažalost ima mnogo rupa, bar kod nas (samo da napomenem da se moj slučaj desio 2006. i da su mi prava bila prilično nejasno formulisana user posted image ) Naime, ta firma je bila tada državana, a direktor partijski postavljen - u Subotici je mnogo toga "partijski" postavljeno! user posted image čak mi je prećeno, kad sam počela da naslovaljavam svoja prava, da će mi se onemogućiti dalje zaposlenje uopšte ako ih prijavim, jer će se stranka za to pobrinuti... I šta onda da radiš? I da, u to vreme sam živela sama, ali mama mi je mnogo pomogla da pobegnem od tog haosa. Čak 3 meseca nisam uspela da nađem posao(poslala sam preko 200 prijava na razna mesta, išla na sajmove zapošljavanja, radila testove, razgovore-ništa...) Tek otac moje drugarice mi je pomogao da se zaposlim gde sam i danas user posted image

Skrenuh sa teme - poenta je gde radiš ( u kakvoj firmi, pa i u kojoj državi), kakvi su ti privatni uslovi života, a to koliko će ti Zakon pomoći-ne znam...

(odgovor članu soni)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Problemi sa poslodavcem
28.7.2011 11:26:36   
soni
da da.. mnogo rupa u zakonu, mnogo nepravde!!!

znam za masu slucajeva.... moja mama je skoro pocela da radi u nekom restoranu ,i ako je 25 god bila sluzbenik, i sad ne sme da pita ni kolika ce joj biti plata, ni da li ce biti prijavljena.. strasno... dobiju otkaze cim ih pitaju najosnovnije stvari.. a ima 50 god i nema bas mnogo mogucnosti da bira, tako sedi , cuti i trpi

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Problemi sa poslodavcem
28.7.2011 16:16:57   
meyo
nina al bukvalno ista situacija kod mene al ista
politicki postavljen tip..uz malo mozga "mozemo da razgovaramo al bit ce po mome" to je princip komunikacije

danas sam upravo dozivjela jednu vrstu prijetnje do te mjere da bih se najradije isplakala...

kolege mi ne daju da napustam ono moralno su uz mene kao ne daj mu da te makne kuliraj ga
al ja jednostavno to ne mogu ..naprosto psihicki da izdrzim

da je zalost veca u pitanju je drzavna firma gdje tobos trebas da si "mozak na otavu"
papiri donekle jesu vazni ali ja sam sebe zastitila odredjenim aktima... medjutim tako bih trebala radit svakodnevno i pod konstantnim pritiskom biti
nije mi problem preuzeti odgovornost za bilo sto jer znam da sam cista i da sam radila najbolje sto mogu i umijem
al je poenta sto ti se namece sve da bi se zastitili neciji licni interesi ..uf ma komplikovano mi skroz za objasnit al mislim da ste me shvatile o cemu govorim

imam finansijsku potporu sa strane muz mi radi moji bi me pomogli, finansijski bih se nekako provukla par mjeseci...imamo neku ustedjevinu .. al nesto mi nije svejedno ostat bez para..al ja jednostavno ne mogu dalje..

< Poruku je uredio meyo -- 28.7.2011 16:18:46 >

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Problemi sa poslodavcem
28.7.2011 23:10:43   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

I mene su kolege podržavale, čak je ta žena iz moje kancelarije htela da svedoči ako ga prijavim, ali joj ostalo godinu dana do penzije, pa on pretio i njoj, i onda sam ja samo odlučila da bez tužbe dam otkaz...

Znam kako se osećaš... Najteži period mi je bio tih 3 meseca bez posla, osećala sam se grozno, ali nisam odustaja i našla sam radno mesto gde me niko ni jedanput nije popreko pogledao, a kamoli me ucenjivao i verbalno zlostavljao. Imaš vidim divnu porodicu, osloni se na njih - para će biti, a ti njima trebaš zdrava i srećna user posted image

(odgovor članu meyo)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Problemi sa poslodavcem
28.7.2011 23:22:00   
degu
meyo, nema para koje mogu da kupe tvoj mir. I sama znaš da ti sad stres nikako ne treba.
Biće posla opet, naćićeš nešto, ali tu torturu ne moraš da trpiš, već kad imaš finansijsku podršku.

Tu ti ne može biti bolje, samo gore, a nije svako radno mesto takvo. Naćićeš neki posao sa kog se nećeš vraćati besna i potrešena, već ispunjena i zadovoljna.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Problemi sa poslodavcem
28.7.2011 23:54:43   
vukosava
mayo, cuvaj zdravlje ono ne moze da se vrati, a posao nije poslednji na svetu. Ako ne zelis da si bez posla, trazi na sve strane pa bezi negde ako se ukaze prilika...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Problemi sa poslodavcem
20.9.2011 14:33:42   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: tijana86

Moj suprug je sada javio da je danas dao otkaz. Verovatno se pitate zasto otkaz u ova teska vremena . E pa ovako 2 godine nije primio ni dinara , nije mu uplacivan radni staz , knjizice nam nisu overene . MM je gazdi trazio danas samo 500 dinara da imamo dok ne stigne deciji (koji je uzgred 1900) i on nije kao imao da mu da . Inace njegova firma radi sve za inostranstvo , i gazda je skoro kupio petosobasn sten u najluksuznijoj zgradi koja ima cak i bazen, a mm nema da da 500 dinara. Je em ti drzavu . Stvarno ne znam sta cemo da radimo . Jako sam uplasena !


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Problemi sa poslodavcem
20.9.2011 14:49:24   
tijana86
Hvala Ana nisam znala da postoji tema (nazalost)

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Problemi sa poslodavcem
20.9.2011 14:51:35   
Ana RR
Eh, na žalost postoji, uvek problemi oko posla (i para) user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Problemi sa poslodavcem
13.12.2011 10:56:07   
saira
Jutro drage cure

Ja sam se jučer posvađala sa svojom šeficom i to je sve nastalo sasvim bezveze uz doručak i razgovor da li čemo ići na godišnjicu firme,skupljalo se 1km.
Kod nas su firmi stalno nešto skuplja a niko ne pita da li neko ima posto nam plate uvijek kasne,skoro je bila greska šefice sto kamion nije na vrijeme krenuo i od nas se skupljalo po 1km zbog njene krivice i ja jučer rekla nisam halalila ni tu marku a opet skupljaju za glavnu šeficu a ona nama 2 plate duguje i osiguranje nekad uplati nekad ne,i kuharica je odma otišla i to šefici prenjela sta sam ja rekla al nije rekla kako sam ja rekla več da sad ovu jednu pišljivu marku ne halalim i ona dođe do mene i vrati mi marku sramote pred kolegama u kancelariji,riječima:netreba mi od tebe vise nikad ništa,i sve onda žene pitala halali te vi tu 1km za direktoricu kao ja ne halalim ja te sramote a stvarno nikad nisam bila nit bi bila da se nešto skuplja a da ja to ne dam,al za tuđe greske da se od nas uzima nedam il dam al ne halalim.
Uglavnom sam ja jutros napala kuharicu i naravno ona odma do šefice i opet je na mene galamila opet ja kriva kaže ja sam sa tobom završila danas,možda mi i da otkaz sta ja mogu nisam mogla ušutit a da ljaga na meni stoji i onako sam pred svima ispala cicija i škrtica za 1km tolko me je osramotila da nemam obraza otić na godišnjicu firme a skim da i slavim i sta da slavim u našoj firmi nema sefa krojnice ni bilo kojeg drugug šefa za sve je samo jedna ženauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Problemi sa poslodavcem
14.12.2011 8:45:19   
saira
Draga moja Ellenice ne vredi se žalit ili bilo šta drugo samo može bit gore prvo nemamo državu drugo i ovo malo što je imamo ne valja puna mita korupcije i svega,a ona je sad trudna da se sikira il ganja ili ispravlja krivu drinu samo sebi može naskodit.
Ija bi uplatila te zaostatke i fino otišla na porodiljsko pa kad se vrati nek onda ganja.

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here