|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
18.11.2013 10:04:48   
smeško
Ja svadbu shvatim kao izlazak. Muzika mi nikada nije bila presudan faktor za dobar provod, uvek je sve zavisilo od društva i sopstvenog raspoloženja. Tako da sada imam mm, koji je uvek raspoložen da me prati i UVEK se super provedemo.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
18.11.2013 10:45:24   
Didy
Ja ne mogu da se provodim dok mi trešte narodnjaci.user posted image Verovatno je to jedan od presudnih faktora što ne volim svadbe. Bila sam na par svadbi gde je rok bend svirao i bilo je odlično. To nije ni bila klasična svadba sa postavljenim stolovima, već bend, švedski sto i šank stolice poređane u krug i kod šanka. E, tako bih mogla svakog vikenda da idem na svadbu.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
18.11.2013 10:53:47   
jole82
Ne volim svadbe generalno, pa nisam ni svoju...smaraju me ti protokoli i šta sve treba / ne treba...
Zato smo mm i ja odlučili da formalni deo bude sa mnimalnim brojem ljudi(porodica i kumovi) i smandrljali smo za 3 sata sveuser posted image ...a uveče je bila velika žurka sa preko 100 ljudi na splavu koja trajala od 21 do 05user posted image i nije uopšte bio osećaj kao da je svadba..Na takve svadbe mogu uvek da idem..dnevne me smarajuuser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
18.11.2013 10:57:30   
nela79

IZVORNA PORUKA: Didy

Ja ne mogu da se provodim dok mi trešte narodnjaci.user posted image Verovatno je to jedan od presudnih faktora što ne volim svadbe. Bila sam na par svadbi gde je rok bend svirao i bilo je odlično. To nije ni bila klasična svadba sa postavljenim stolovima, već bend, švedski sto i šank stolice poređane u krug i kod šanka. E, tako bih mogla svakog vikenda da idem na svadbu.user posted image


E ove Didy da nema trebalo ju je izmisliti :)

Sve potpisujem sto je ona rekla. Zadnji put smo bili na svadbi Ivanovog bivseg gazde. Okrugli stolovi za sjedenje. Svedski sto. A muzika super. Bila su mozda dva -tri narodnjaka. Tu sam jela tako da su brzo prosli. :)
Nije bilo vise od 100 ljudi. Dovoljno mjesta da sjedis, da ustanes, da pleses. Dovoljno glasno/tiho da normalno mozes da pricas. Takve svadbe volim da posjecujem user posted image

E sad odoh da ti napisem nesto za jesenji sesir.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
18.11.2013 10:59:42   
Didy
Nela user posted image Nedostaješ na rr.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
14.1.2014 15:32:03   
svilica
Volim svadbe! user posted image i bas mi se ide...user posted image davno sam bila user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
30.3.2014 12:11:19   
mali_mis
Nisam neki ljubitelj. Ne volim narodnjake, i ne znam da igram kolo ni jedno, i mrzim kad me neko cima citavo vece da igram.

(odgovor članu svilica)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
30.3.2014 18:37:21   
moja ciklama
Volim svadbe i kolce user posted image .

< Poruku je uredio moja ciklama -- 30.3.2014 18:40:19 >


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
21.10.2014 22:34:58   
Kata90
Volim....to je bas lepo....ali ne pamtim kad sam bilauser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
21.10.2014 22:42:25   
Klarita
Uff, ja bas volim svadbe. I uvek se izveselim, lepota jedna, hop, hop, hop, a dao Bog imam ih stalno, mislim svadbe. Mnogo volim da se veselim, pravi sam kafanski tip. Stalno mi je ruka u visuser posted image Sad u petak vece sam imala jednu i prelepo je bilo. Pred kraj svadbe me mm pitao: "Izveseli li se? Naveseli li se?" Pa jok, nisamuser posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
21.10.2014 22:53:36   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Klarita

Uff, ja bas volim svadbe. I uvek se izveselim, lepota jedna, hop, hop, hop, a dao Bog imam ih stalno, mislim svadbe. Mnogo volim da se veselim, pravi sam kafanski tip. Stalno mi je ruka u visuser posted image Sad u petak vece sam imala jednu i prelepo je bilo. Pred kraj svadbe me mm pitao: "Izveseli li se? Naveseli li se?" Pa jok, nisamuser posted image


da li trebada kazem da smo iste!?
mlooogooo voolEm svadbe, sta ces lepse od veselja. i volim one prave, sa pravom narodnom (ali bas pravom) muzikom, sa sarmom, pecenjem...
da djuskam, skacem, da ostanem poslednja, da me svi pitaju odakle mi vise snaga.
prosli vikend sam bila kod drugara iz srednje na svadbi, dan pre mi je bas bilo lose i boleo me stomak, kaze mi mm sve ce to proci kada cujem muziku. tako je i bilo, djuskala sam celo vece, stikle 10cm, nista mi falilo nije... dobro, noge su bile kao balvani ali to je zato sto sam zaboravila baletanke za preobuvanje... evo, sada bih mogla iz kreveta pravo na sto da se popnem user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
22.10.2014 9:49:18   
Peace*
Meni u poslednje vreme baš prija šarena muzika na svadbama što je kanda postao trend, moda neka šta li. user posted image

Red narodnjaka (pravih), pa red ex yu roka, pa red ever-greena što domaćeg što stranog, pa muzika odmara a u sali tuče techno... Mnogo mi to prija.
Za hranu ne dajem ni 5 para u svadbama. Jedem redovno belu čorbu, popasem povrće iz tanjira, meso jako retko jedem u svadbama, i obavezno tortu. Zato čašu ne spuštam. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
22.10.2014 10:07:07   
Klarita
user posted image user posted image user posted image
Isto sve, Bubi. samo ja bez baletanki ne idem, pa kao neka tetka se preobujem ispod stola i kad krenem user posted image user posted image Ovog vikenda si zaboravim stikle ispod stolice, pa sam zvala drugarku da ide po njih sutradan (pila sam sa Serpi kafu preko puta restorana maltene, a skroz zaboravila da svratimuser posted image ). Kad naidje period bez svadbi, ja si smisljam i izmisljam razloge da idem u kafane sa drustvomuser posted image sta da radim kad si volEm da se veselimuser posted image

Tasho, i meni se bas dopada taj trend. Jako dobar bend je bio na poslednjoj svadbi, pa kad je krenulo "Celu noc i ceo dan, opusti telo..." pa "Apokalipsa" pa kad udari po "Kada padne prvi sneg"user posted image a jaaaaaaaaa user posted image

i svaki ali svaki put me pitaju: "Aman zeno, odakle ti snaga?" a, mm siziuser posted image

< Poruku je uredio Klarita -- 22.10.2014 10:10:21 >

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
22.10.2014 10:16:23   
Peace*
Meni su trenutno "Hot stuff" i Brilijantin hit na svadbama. Skačem više nego na Užičko. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
22.10.2014 10:20:43   
bubulence
ma naravno, volim i ja kada se malo sara sa muzikom, npr sada sam podivljala kada su svirali Galiju ‘digni ruku‘ .
nego mi cudno kada neko kaze da ne voli narodnjake u svadbi a ja otkidam na Mikija i Tozovca user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
22.10.2014 10:26:11   
emicaa
Nisam bila na nekoj svadbi ne pamtim,uvjek bude dan dva nakon što se vratimo ovamo,iako nisam pretjerani ljubitelj te svadbarske muzike poželila sam otići.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
22.10.2014 10:27:02   
Klarita
Tozovac i Miki??? Pa ja ne racunam da je svadba ako njih ne cujem user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
22.10.2014 10:29:05   
Peace*
Ma ja dižem ruku na sve. Sve me pogodi direkt u srce. user posted image Ili u alkohol? user posted image user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
22.10.2014 10:34:32   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Klarita

Tozovac i Miki??? Pa ja ne racunam da je svadba ako njih ne cujem user posted image


to ti kazem user posted image .
peace, a ja uopste ne pijem alkohol, ali nema no veze, bitno je da pogadja nema veze u cega user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
22.10.2014 10:36:31   
Klarita
I ja ne pijem alkoholuser posted image samo koka kolu i svi iz drustva znaju i niko ni ne pita, odmah sipaju i menjaju mi flasice za hladne, stavljaju leduser posted image da se osvezim tokom veselenjeuser posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
22.10.2014 10:37:35   
jovicaa
dobre su svadbe zbog zdranja i pica, ali nisam neki ljubitelj ovako generalnouser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
22.10.2014 10:44:30   
bubulence
hahaha ja pijem spricer od vode. pola kisela, pola obicna user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
22.10.2014 10:44:50   
Klarita
Ih bre zdranjeuser posted image ja obicno pojedem predjelo i posle komad mesa jer tokom rucka/vecere nema muzike...uopste ne jedemuser posted image i to predjelo ne bih pojelo nego obicno dodjem gladna jer trcim kod frizera, kod kozmeticara, decu pakujem, majci i/ili snaji dajem instrukcijeuser posted image pa si tako odem gladnauser posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
22.10.2014 10:49:12   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Klarita

Ih bre zdranjeuser posted image ja obicno pojedem predjelo i posle komad mesa jer tokom rucka/vecere nema muzike...uopste ne jedemuser posted image



a saarmaaaa user posted image !!??? uh, sarmu i krastavce ne preskacem.
i prasece rebarce kada krenem kuci user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
22.10.2014 10:50:57   
jovicaa
metaforicki sam napisala zderanje, naravno da nisam mislila da u sebe trpam nenormalne kolicine hrane koje mi ispadaju iz ustiju dok zvacem i balavim, a kasnije povracam od prejedanja.
nego ovo sto kaze bubulence uvek ima nesto lepo za pojesti na svadbi, onako hedonizam svadbarskiuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here