|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
22.10.2014 21:58:07   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: Peace*

Voz? Leskovački voz? user posted image

Jovice, mani se teme o alkoholu. Oduzeće nam decu! user posted image


ako bi ih oduzeli, brzo bi ih vratiliuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
30.10.2014 11:18:00   
Peace*
KLIKNI

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
30.10.2014 11:52:06   
branki*
user posted image mi smi imali tamburase na bozinom krstenju,ovaj tip muzike..posle je bio i bend,super je bilo.mislim da sam vec pisala u ovoj temi,ali nema veze.da,volim svadbe,bas volim,i narodnjake i da igram i da se super obucem i doteram i da se veselim i da jedem i pijem!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
30.10.2014 13:13:08   
Peace*
Dal je moguće da si me zaboravilaaaaaa.... user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
30.10.2014 13:35:37   
choopa choops
Ja volim da igram, pa shodno tome volim i svadbe user posted image A s obzirom da otkad sam se udala akoro nigdje ne izlazim, a i kad izađemo moj muž "pridržava" šank, ja jedva čekam neku svadbu da se izđipam user posted image Nisam odvano bila, preko godinu dana, a sada ne možemo da idemo jer smo u koroti. Ali zato pred ljeto ili na jesen, mi se ženi rođak kojeg mnoogo volem. Joooooooooj al' će sestra da plete kolo user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
30.10.2014 13:44:13   
NadaR

IZVORNA PORUKA: branki RR

user posted image mi smi imali tamburase na bozinom krstenju,ovaj tip muzike..posle je bio i bend,super je bilo.mislim da sam vec pisala u ovoj temi,ali nema veze.da,volim svadbe,bas volim,i narodnjake i da igram i da se super obucem i doteram i da se veselim i da jedem i pijem!

Sve potpisujem! user posted image Meni to nije smor . Ja bih mogla stalno ici . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
1.11.2014 11:57:49   
mama krava
Sve zavisi da li imam nove cipele ili ne....user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
1.11.2014 12:45:36   
Mala Elena
Branki ...jos kad bi me ko vodio sa ovim mojim priveskom user posted image
MK , ma kao da su bitne cipele, danas mozes bar iznajmiti original haljinu i hvaliti se do mile volje , niko ne zna da nije tvoja, a cipele niko ne bi ni primetio user posted image

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
1.11.2014 13:01:23   
Olga75

IZVORNA PORUKA: bubulence
a ja cu da vam podvikujem na sremackom iiijuuu ju ju ju iiiiijuuuuu

je l i u Sremu podvikuju :
igrala bi al ne mogu pribijo mi svaler nogu . Ja cu nogi liciti , svaleru cu prkositi
iii
ej , dijo , sokadijo , moj se dika ozenijo a ja nisam bila tu da podviknem ijuju user posted image
imala sam jednu staru tetu , ona je u svakim svatovima podvikivala , imala je prigodne tekstove
Ne pamtim kad sam bila u svadbi , kad mi se brat zenio je bilo poslednji put
a vise i nemam kome da idem , svi su se obavezali ili su jos jako daleko od svatova
i tako

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
1.11.2014 14:36:03   
mama krava
Hehhehe....
Ma kako nisu bitne? user posted image
Fora je kad kupim nove posebno za tu priliku, provedem se ko bos po trnju... A veceras mi se smesi trnje... Nove, lakovane, 12cm...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
12.3.2015 22:11:56   
Plavusa34
iskreno ja nevolim da idem na svadbe jedino to volim da nova haljina frizura dobra klopa al svadbu ne

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
12.3.2015 22:15:55   
MakiJ
samo da jedem, razocarana sam kad je losa hranauser posted image

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
12.3.2015 22:29:22   
World
uu obozavam svadbe user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
15.10.2016 21:34:14   
Anck Su Nmaun
Volim ali ne kad mi se nakrcaju jedna za drugom. Bas nismo ove godine bili ni na jednoj, jer sam bila truuuudna user posted image
Imamo jednu za dve nedelje ali mi je V previse mali da bih ga ostavila user posted image a bas mi se ide.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
15.10.2016 22:47:55   
MasnaMasnica
I ne bas. Volim samo ako je nekoo bas bas blizak u pitanju. Svake godine imamo po 10-20 svadbi, smorilo vise😂😂😂

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
16.10.2016 14:35:02   
isidora88
Mi retko idemo po svadbama, tj.uglavnom idu muzevi roditelji jer je njima blize, a mm ne moze zbog posla skoro nikad. Idemo jednom godisnje u proseku, svi su vec u braku tako da nemamo bas puno svadbi a meni se tako ide. Obozavam da jedem user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
16.10.2016 14:41:05   
mila83
Ja ne volim da idem..Mada , sto kaze Isidora, skoro svi blizi su nam se vec poudavali i pozenili. Za dve nedelje treba da idemo u jednu,nije neki blizak rod, pa mi se ne ide bas..Uglavnom , godisnje dobijemo u proseku jedan ili dva poziva za svadbu.Ranij eje bilo cesce.


_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
13.8.2017 10:37:20   
branki*
nisam odavno bila na nekoj svadbi...bas mi se ide.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
13.8.2017 11:14:44   
Sanjica26 RR
Ni ja ne volim klasicne svadbe. Gledam kako da ih izbegnem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
13.8.2017 15:18:18   
Sarav
Zavisi. Ako su mi dobri drugari onda volim, ako ne onda se pojavim čisto da ispoštujem ljude, dam poklon i ćao. Mnogo dobra drugarica mi se udaje prvog septembra, jedva čekam da vidim lepoticu u venčanici😍 Već sam počela da planiram šta ću da nosim, frizura itd.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
13.8.2017 18:31:33   
krin 40
Volim.Uglavnom se akupe dragi ljudi koje ne vidjam često❤ Volim sva okupljanha veselim povodom

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
13.8.2017 22:45:52   
emicaa
Ja nisam bila na svadbi nekoj vise se i ne sjecam od kad.Ono sto ne volim na svadbama je muzika,kad pocnu sa danas majko zenis svoga sina pucala ih sebi u koljeno user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
14.8.2017 15:32:04   
veselicaa
Hhahahha ja kada smo se mm i ja tek uzeli i isli zajedno na svadbe,smejala sam se kao ludak na te pesme.Ima jedna tako smesna o svekrvi i snaji moram da ti je iskucam u poruci.
Volim da idem,ali nismo skoro,A isla pre neki mesec sa babom,bas se lepo provela.Ja i mm nismo isli zbog N,jos je mala.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
14.8.2017 15:34:33   
vocicana
Dugo nismo nigde isli, volim veselja, samosto uvek nosim paketic maramica, najteze mi je kada mladu izvode iz roditeljske kuce, tada pucam i placem kao kisa. Ostalo mi od sestrine svadbe. Uh....Te oci...oci jedne zene...sad su ljubav moja...sad su radost moja....user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
14.8.2017 15:38:49   
veselicaa
Voci veseljaku user posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here