|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Igraonice
4.12.2012 15:32:57   
jance
za decu do 18 meseci je besplatno, ali oni ih ne cuvaju, moras ti da budes sa detetom... ostalo se placa, mislim 200din, a 100din ako je uvece od 8 do 9

jel neko bio u onoj novoj Kids Planet International u Stevana Musica mozda?

< Poruku je uredio jance -- 4.12.2012 15:34:05 >


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Igraonice
11.12.2012 17:24:23   
Nanica1
Drage moje, treba mi pomoc!!! Koju igraonicu preporucujete u blizini centra u NS? Trebamo ici na kontrolu sa detetom u bolnicu a posle ja imam jos neke poslove a ne znam gde da ostavim muza i dete za to vreme? Inace, nismo iz NS a glupo mi je da po ovom vremenu ostanem u gradu pa da se vracam busom...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Igraonice
12.1.2013 22:19:56   
Figaro88
Moram da preporucim igraonicu u Valjevu na Desancinom trgu,zaboravila sam imeuser posted image ,tri sata za dvoje dece je 450 din,cuvaju ih cetiri tete,mi nismo bili tu uopste,kada smo dosli po njih nisu hteli da idu,pa smo malo i sedeli sa njima.Tete su bas fine,paze na decu,unutra je bas cisto,vc je prilagodjen maloj deci,ima dovoljno prostora da mogu da se igraju i loptom....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Nanica1)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Igraonice
20.1.2015 17:47:27   
Mala Elena
Moze li neko da preporuci igraonicu za proslavu rodjendana na Vracaru / Zvezdari?

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Igraonice
10.3.2015 15:25:32   
Mala Elena
Dobili smo mesec dana besplatnog odlaska u igraonicu -zbog proslave rodjendana i jos nijednom nismo otisle ..a blizu nam user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Igraonice
4.11.2015 10:26:11   
adulence
zene da vas pitama kada se organizuje rodjendan u igraonici da li se organizuje i neka hrana ili samo pice i torta,nesto razmisljam ako organizujem klopu za sve odrasle i klince izaci ce me skuplje od igraonice i torte zajedno....ili da organizujem neke zalogajcice za decicu,a matorani koji su u drugom delu picence,kafica ko sta voli???dajte predloge i savete...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Igraonice
4.11.2015 10:30:20   
New Mom
Grickalice, kiflice i/ili mini pice smo nosili. I tortu naravno.
Ovde neke igraonice dozvoljavaju da donosis a u nekima ketering ide preko njih.
Isto, negde mozes da doneses sva pica, negde samo za klince.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Igraonice
4.11.2015 10:32:48   
New Mom
Mislim, gde god sam ostala (a to je sad retko, jedva docekah da imam po 2 sata free), isto je bilo i za klince i za odrasle.
Ima doduse i onih koji za odrasle prave svetski sto tipa suhomesnato, sirevi, namazi, pa cak i rostilj i sl. Al neke kiflice i slicni slanisi su skroz dovoljni.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Igraonice
4.11.2015 11:17:57   
Tiziana
Ado jel prvi put slavis u igraonici?
Uglavnom se organizuje i neka hrana. I za odrasle i za decu. Za decu neki sendvicici,kiflice,nekad i cevapi,a za odrasle rostilj,pita i slicno.
Rodjis u igraonici uopste nije jeftin. Mi spojimo oba pa slavimo jedan dan tako da samo jednom primimo taj udarac,ali zato ljudi samo sto ne sede jedni drugima na glavi :-)

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Igraonice
4.11.2015 11:18:39   
Tiziana
Inace se uglavnom dogovoris da li ces ti doneti hranu,ili ide preko njih.Jedino sto pice uvek mora da ide iz njihovog sanka.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Igraonice
4.11.2015 11:20:59   
janabons
S obzirom da se bavimo izradom predjela, torti, kolaca, is iskustva, postoje dve vrste slavljnickog menija: prva grupa su slanisi(rolati, kiflice, projice, peciva, slane torte, rostilj, kanapei, salatice), a druga grupa su sve to plus rostilj ili suhomesnato(za sta se ko odluci)
NAdam se da sam bar malo pomogla

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Igraonice
4.11.2015 11:24:44   
janabons
NAse iskustvo i ljudi oko nas, kada sve sam pravis, da te kosta oko 300eura.
NAravno , zavisi koga uzimas od animatora, na koliko zakupljujes, koja igraonica je u pitanju, sta nudi od sadrzaja, kolike su im cene pica u sanku...

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Igraonice
4.11.2015 11:42:52   
Anoniman
Evo mi slavimo u subotu, kod nas je zakup igraonice 3500, tu su ukljucene i kafe za odrasle, pice donosis sama, tortu sam narucila 3500 frouzen, animatori u nasem malom gradicu nemajuuser posted image , deca budu u igraonici 3 sata...
Porucila sam 2 pororidcne pizze, i ako budem bila tu, napravicu mini pitice i kroasane.
Meze, grickalice, pice donosimo sami...

< Poruku je uredio Unina mama -- 4.11.2015 11:45:28 >

(odgovor članu janabons)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Igraonice
4.11.2015 12:13:31   
janabons
Um, pa to je duplo jeftinije nego u Bguser posted image KOja razlika u cenama, uzas.
MI smo platili zakup igraonice 70 eura, pice njihovo iz sanka nas je izaslo 15 hiljada,( nije bilo opcije da donosimo nase), animatori, kostimirani junaci, modeling balonima i fotograf jos 50 eura(naravno, to nije obavezno) i hrana i torta ( ne znam tacno koliko, jer se bavimo time). Ali sve u svemu, jedna ozbiljna cifrauser posted image MAda meni nije zao, jer mi je to mnogo bitnouser posted image

< Poruku je uredio janabons -- 4.11.2015 12:15:37 >


_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Igraonice
4.11.2015 12:21:18   
Anoniman
Jana ni meni nije bitna cena, jer je to jedan dan u godini, i volim da joj bude poseban, a izadje od 15000-20000 kod nas...

(odgovor članu janabons)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Igraonice
4.11.2015 14:28:15   
Tiziana
Kod nas izadje minimum duplo skuplje. Naravno da ti ne bude zao,ali da preteruju sa cenama,preteruju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Igraonice
4.11.2015 14:37:59   
adulence
ma ni meni nije zao ali je stvarno mnogo,evo ova igraonica na koju sam bacila pik je prelepa zakup je 9000 torta me sigurno nece izaci ispod 7000,pice naravno iz njihovog sanka,to je vec oko 30000 plus neka klopa....
Tiziana mislim da si me ti pitala,da prvi put slavimo u igraonici,prethodne dve godine smo kod mog tate u kuci i jeste 3 puta jeftinije,ali brate mili spadnem s nogu dok sve napravim,a sta ostane posle toliko ljudi znate i same....
Jana a jel imate vi neki sajt cenovnik,ponudu sta god....sve mi znaci ,jedino sam sigurna oko igraonice bas me je odusevila koliko je lepa,e da oni imaju animatore,cd sa slikama i kao pokloncic za slavljenicu uracunato u cenu,mislim i pozivnice,vatromet i tako te sitnice...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Igraonice
4.11.2015 14:40:01   
Tiziana
A koja je igraonica u pitanju?
Jeste,i mi smo prvom detetu prva dva rodjendana slavili kod kuce i crkli.Ovo je ipak elegantnije, platis,uzmes poklone i ides kuci.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Igraonice
4.11.2015 14:46:26   
adulence
juhu igraonica na Novom Beogradu,ako imas kad idi na sajt mnogo lepo izgleda...ako nisam smela da napisem neka neko obrise...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Igraonice
4.11.2015 14:48:33   
Tiziana
Znam, bila sam tamo na jednom rodjendanu.Mnogo je slatka igraonica!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Igraonice
4.11.2015 14:50:52   
Sanjica26 RR
Kod nas je igraonica 4.000. Mi sami donosimo sve. Uglavnom prosle godine smo na meniju imali moje kiflice, spanska pita, rostilj i tortu koju sam ja pravila. Sokove i mi donosimo. Roditelji cim dete napuni 4 godine ne ostaju na rodjendanu. Jedino prijatelji ostaju.Nista ne pravim spektakularno. Iz nekom iskustva od prosle godine i odlaska na druge rodjendane bude uvek ovo sto sam navela (ono sto sam spremala). Deci je potrebno da se druze. Nekad ni ne pipnu hranu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Igraonice
4.11.2015 18:57:03   
adulence
Sanjice to je stvarno super tako,ali nazalost,ja ne znam da u Bg toga ima...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Igraonice
4.11.2015 19:09:03   
branki*
Kod nas je isto kao kod sanjice.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Igraonice
4.11.2015 19:14:14   
milicicak
Adulence, mi smo bili na jednom rodjendanu u Juhu igraonici. I ona je skroz super za vecu decu jer je diskoteka i taj dole prostor im je zanimljiv i vecina dece se super provela. Meni se licno nije dopalo sto im je prostor za igranje male dece (lavirint, bazen sa lopticama) mali. Mada tu ima i toga sto moje dete nije htelo da ostane u diskoteci jer je mracno i buka pa mi je to pokvarilo utisak :)
I neko nepisano pravilo u Bg je da deca iz vrtica obicno dolaze sa po jednim roditeljem.

< Poruku je uredio milicicak -- 4.11.2015 19:15:24 >

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Igraonice
4.11.2015 19:20:29   
isidora88
Ju al je skupo kod vas u bg. Kod nas je igraonica od 5000 pa do 10.000.
Mi recimo placano 5500 din zakup u jako lepoj igraonici (u tu cenu idu sokici za decu, animatori, diplome, oni baloncici...), pice iz njihovog sanka, ali ne verujem da ce izaci vise od 3000,4000 din. Roditelji retko ostaju na rodjusima, ne zovemo puno ljudi jer su svi rastrkani po Srbiji pa im nije lako da dodju na 2 sata koliko traje rodjus. Torta je kg oko 1200 din, mi cemo uzeti neke 4,5 kg. Od hrane ce biti grickalice, kiflice, pogacice, pitice sa sirom i mozda projice. Sasvim dovoljno sto se tice hrane za rodj.u igraonici. Mi ni na jednom rodjusu nismo bili gde ima nesto konkretnije od hrane tipa rostilj, pecenje i tako to... takvo posluzenje je uglavnom na kucnim rodjendanima...

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...
Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here