|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
10.10.2011 10:21:33   
PoisonEve
Ovo je bio nas tekst:

Draga rodbino, prijatelji i nek'' se ne uvrede nespomenuti,
venčavamo se i to Vam je verovatno bilo jasno
čim ste videli ovu pozivnicu.

Hteli bismo da veselje ne bude formalno, pa Vas molimo
da ne trošite na novu odeću, a time ćete nam
pružiti priliku da izgledamo bolje od Vas,
kao i da koverta koju ste nam namenili bude što deblja. :)

Vaše je da dođete dobro raspoloženi,
a mi smo Naš Dan ovako osmislili:

16h – venčanje će se održati
u crkvi ______________
17h – svečanost će se nastaviti
na s_____________

S'' poštovanjem,
Porodice _____i ______



< Poruku je uredio PoisonEve -- 10.10.2011 10:25:08 >


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
10.10.2011 10:33:38   
jelena038
meni je grozno ovo sugerisanje poklona.
jako bi me bilo sramota da nekom kazem sta i koliko da mi donese.
u mojoj pozivnici je pisalo samo kad je i gde vencanje i da bismo bili bas srecni da nam gosti dodju.
dobila sam i poklone i pare i svasta, i same svadbe su nam bile pokloni od nasih uyih porodica, tako da sam bas srecna zbog svega toga.
a kad bih dobila pozivnicu u kojoj bi pisalo ovo o koverti, ne bih otisla na svadbu.
mozda bih samo poslala kovertu.


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
10.10.2011 11:05:24   
PoisonEve
Teskt je saljiv, a gosti koje smo pozvali su nam jako bliski tako da niko to nije shvatio na pogresan nacin nego na bas takav kakav je i trebalo. Ljudi koji nas poznaju znaju dobro da se mi mnogo sprdamo u zivotu, pa je tako i ovo shvaceno. Nemaju svi smisao za humor, jbguser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
10.10.2011 11:21:51   
jelena038
ne bih ja tu bas puno razmisljala o tome ko mi od gostiju ima kakav smisao za humor, nego da li bas svako moze da priusti i tanku kovertu, a voleo bi da bude uz mene tog dana. al nemaju svi bas osecaja i takta user posted image

< Poruku je uredio jelena038 -- 10.10.2011 11:27:00 >


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
10.10.2011 11:35:22   
PoisonEve
Zaista je bilo saljivo i niko to nije pogresno protumacio. sa moje strane je bilo oko 20-ak bas bliskih ljudi koje ja jako volim i nisu se naljutili, a u svakom slucaju vecina ljudi nas je pozvala i pitala sta nam treba, ja bi uvek odgovorila- dobro raspolozenje, jer mi je to zaista i bilo najvaznije. Nije tu upste bitna koverta nikakva, ti znaju ti ljudi i nisu se optercivali.

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
10.10.2011 11:36:14   
*Alexx*
Zaključak: jelena038 ne bi došla na svadbu od PoisonEve. Ende user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
10.10.2011 11:38:55   
*Alexx*
Mislim, nemojte da me pogrešno shvatite, nisam ja moderator, samo ne bih volela da dođe do svađe user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
10.10.2011 11:40:01   
Anoniman
PE moja pozivnica je na prvoj strani user posted image nismo ni mi bili mnogo suptilniji, ali nama se moglo, pošto je od 120 zvanica 80% bilo naše društvo, i svi su nakon naše svadbe tražili broj devojke koja nam je pravila pozivnice-eto, mi smo ušli u "istoriju" najšaljivije pozivnice u našem društvu user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
10.10.2011 11:54:33   
jelena038
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Mislim, nemojte da me pogrešno shvatite, nisam ja moderator, samo ne bih volela da dođe do svađe user posted image
zasto bi? ja sam samo napisala da postoji i malo sire gledanje na ovaj primer, a ne jednolicno, samo iz pravca mladenaca. ne bih dosla na svadbu, ali bih kovertu verovatno poslala, ako je volim, i ako to zelim da joj stavim do znanja, a posebno ako je ona meni bila na svadbi, pa se jos osecam i duznom. ali ne bih dosla. sigurno bih bila razocarana svojom prijateljicom. i ne bi me bilo sramota da joj to kazem. gore bi bilo da je podrzim u stvari koje bih se ja tako stidela. PE ne poznajem, nemam stvarno nikakvo lose misljenje o njoj, da je ovo gest pocinjanja neke svadje, sigurno bi mogao biti protumacen kao otvaranje rata protiv pola foruma, jer je ova praxa, na zalost, postala cesta. stvarno nemam zle namere, samo otvaram diskusiju u kojoj iznosim stav da nije svakom smesno ni duhovito kada mu se zeni ili udaje neko blizak, kada zeli da bude tamo, i kada, uprkos opterecenju sadasnjeg globalnog pomodarstva u kome vise ne mozes da otvoris kutiju za nakit i ako si bez para sestri poklonis bakin skupoceni bros, za koji zna koliko ti znaci, nego moras da odes da ga prodas, da ga nose ne znam kakvi stranci, kako bi se zadovoljila moda poklanjanja novca. meni je sve to malo tuzno i bezveze. iskreno. ja sam pare od kicenja svatova ostavila svojim sestrama, a pare za slatku licno dala i kumi i najboljem ortaku, da ih ne bude blam, jer smo svi tih godina bili u sruser posted image nju. meni su trebali njih dvoje, a ne njihove pare. u nekim situacijama je humor, jednostavno, nepotreban.


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
10.10.2011 12:30:56   
lanajelena
Nasa je pozivnica bila slicna Bojaninoj sa prethodne strane starinska i sa zlatnim slovima

a pocinjala je ovako: Pocetak je najlepsi u drustvu najdrazih
                                 voleli bi da pocnemo uz Vas

         e onda je isao datum vencanja,skup svatova u NS ...vreme polaska za Nis,cin gradjanskog vencanja,cin crkvenog vencanja i onda svadbeno veselje se nastavlja u restoranu ....
sa postovanjem porodice ... i ...

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
13.2.2012 9:34:45   
erty
Samo da podelim sa vama moje iskustvo. Naime trebale su mi pozivnice za deciji rojdendan i narucila sam ih u firmi Danijelin kutak. Htela sam one u staklenoj boci. Ona ih je navodno slal dva puta ali se oba puta posiljka gubila, broj posiljke koji mi je napokon dala bio je pogresan, odnosno u kurirskoj sluzbi nikad nisu primili takvu posiljku, na kraju vise nije htela da se javi na telefon, i posle 10 dana cekanja mi nismo dobili svoje pozivnice. Da bi pozvali goste kupili smo pozivnice u knjizari i rucno ih ispisali, jer vise nismo imali vemena da porucujemo i radimo bilo koje druge. Moja preporuka je da ovu firmu zaobidjete u sirokom luku, ako ne zelite da ostanete bez pozivnica ili da se nervirate kao mi.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
13.2.2012 10:10:58   
zivka
Nasu sa sama sklepala u photoshopu, stampala i malo prepisala s neta user posted image . Mnogo sam se trudila oko slicica...na kraju je bilo skuplje nego da sam ih porucilauser posted image . Ali su neobicnije a samo da kazem poenta je sto e mm glumac a ja sam se bavila C/B fotografijom. Da ne davim, evo je:
user posted image

(odgovor članu erty)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
13.2.2012 12:14:07   
jelena038
Zivka, meni je slatko. Moj drug je imao slicnu, s tm sto je on imao vencanje u restoranu "Filmski grad, ako sam dobro zapamtila, pa se i to lepo uklopilo. OT, je l ti igra muz u nekom pozoristu? Sibni pp, ako neces ovako javno.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
14.6.2013 13:23:20   
Maraj
simpaticno

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
30.4.2017 12:24:51   
emicaa
mi smo imali bas dug tekst na pozivnicama,pokusavam naci nasu pozivnicu,ako uspijem slikacu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Tekst za pozivnice za vencanje
30.4.2017 12:30:47   
veselicaa
Imam i ja u albumu,bas cu da slikam.Nisu bile nista posebno,tada je situacija ovde bas bezveze sve smo nabavljali u Nisu.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 41
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here