|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Štapni mikser
23.8.2016 14:15:28   
IvanaSK RR
Mi se polako spremamo za kasice. Blender nemamo, a za secka mi treba veca kolicina hrane, zato sam uzela stapni mikser. U Tehnomaniji Gorenje od 400w je na akciji 2100 din.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Štapni mikser
7.10.2016 22:03:46   
Anck Su Nmaun
Najbolja i najkorisnija stvarcica u kuhinji koju imam. Za meso npr. nisam ni znala da moze da melje, dok skoro nisam probala, savrseno!Melje, muti, blenda, secka user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Štapni mikser
7.10.2016 22:09:11   
Animsaj9
Mi imamo neki Colossus bio nekih 1500 din, znaci secka sve, odlican je za kasice!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Štapni mikser
7.10.2016 22:18:25   
Anck Su Nmaun
Ja sam daaavno na nekoj promociji dobila na poklon stapni jer sam bila 1000-ti kupac, a dosla da kupim Nes kafu za pauzu user posted image I dobijem neki No Name stapni koji sam kasnije kosristila za bebce, taman je toliko i izdrzao i crkao.
I prosle godine ( kao da sam znala da ce mi opet trebati za bebu) kupim Braunov sa svim dodacima, da seckam, muckam i ostalo. Ma savrsen!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Štapni mikser
23.2.2017 0:18:03   
Mariya
Ima li neka onaj delimano štapni mikser 3u1 što ga sad reklamiraju, na sniženju je 3000din?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Štapni mikser
23.2.2017 1:12:35   
vikiveki
Ja imam Clauses štapni mikser i nije loš...dobila sam ga,a inače mislim da ima i boljih.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Štapni mikser
23.2.2017 7:41:05   
Anck Su Nmaun
Iz iskustva a i zato sto sam radila sa tim stvarima, to jesu nize marke zato su i jeftiniji, ali znaju i da odrade posao kako treba, nikad se ne zna.
Ja sam kao devojka u nekom marketu osvojila na kasi kao neki 1 000 kupac stapni mikser sklj marke i dvoje dece ga preraslo, tj, spremala im kasice dok su bile bebe. Evo jos je ziv, kod mame mi je mada ispada jer su zubici izlizani pa slabo okrece ali zna da posluzi.
Mada je sigurno da ce bolje marke duze sluziti.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Štapni mikser
23.2.2017 7:54:40   
suzi kju

IZVORNA PORUKA: Mariya

Ima li neka onaj delimano štapni mikser 3u1 što ga sad reklamiraju, na sniženju je 3000din?

Ja nemam štapni ali imam Delimano blender i super mi je.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Štapni mikser
23.2.2017 8:07:06   
Duškić
Suzi, ima ga moja drugarica...Kaze da je super. Ja imam neki bosh ..

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Štapni mikser
4.3.2017 14:13:44   
Mariya

IZVORNA PORUKA: Mariya

Ima li neka onaj delimano štapni mikser 3u1 što ga sad reklamiraju, na sniženju je 3000din?


Kupila sam ga ali još ga nisam isprobala, izgleda super i i posude su velike zapremine, nadam se da ću biti zadovoljna.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Štapni mikser
4.3.2017 22:09:55   
Sanjica26 RR
Moram.da napisem da sam prezadovoljna nutri aparatom. Mnogo je jeftiniji od onog sto reklamiraju. Odlicno radi i sa vise vati. Bas sam prezadovoljna. Evo vec mesec dana pravim deci smutije.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Štapni mikser
8.6.2017 22:01:09   
Sandricak
JA imam neku imitaciju Nutribuleta-a, i prezadovoljna sam.. A bio je 20eura...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Štapni mikser
8.6.2017 22:03:58   
IvanaSK RR
Nas stapni je jos u životu user posted image nije se raspao, i dalje radi super. Tako da sam zadovoljna.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Štapni mikser
23.10.2017 22:42:41   
dunja RR
Treba mi novi mikser, dajte pls predlog, da li da uzimam posebno ili neku kombinaciju sa blenderom? I blender bi dobro došao.
Jedino imam štapni mikser i seckalicu, to mi ne treba.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Štapni mikser
23.10.2017 23:29:38   
MamaNecaVo
Ja sam uzela za "svaki dan" Delimanov,kako se cesto salim 3u1.
Bila je neka akcija pa je ispao oko 3000dinarasto je za taj mix sasvim ok.
A za divno cudo,prezadovoljna sam.

Sto se samog miksera tice uzela sam Bosh sa posudom.
Provericu samo koji je model.
Jeste wow,kvalitet na nivou i sve to stoji ali.. kabast i za one koji nemaju mnogo mesta u kuhinji,nije.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Štapni mikser
24.10.2017 7:05:25   
Anck Su Nmaun
Dunja sam stapni mikser ti je blender. Samo da mutis u uskoj posudi.
Ja imam komb. Sa onom seckalicom i samom mutilicom mada naj vise koristim sam. Seckalicom sam cak i meso mlela.
Mutilica mi je dobra za slag i sl. Mada i sa njim samim mozes da mutis.
Ja imam Braun ( koji bi drugiuser posted image )

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Štapni mikser
24.10.2017 7:41:09   
Duškić
I ja imam bosh, suprer je. I koristim ga bas.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Štapni mikser
24.10.2017 9:48:55   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Treba mi novi mikser, dajte pls predlog, da li da uzimam posebno ili neku kombinaciju sa blenderom? I blender bi dobro došao.
Jedino imam štapni mikser i seckalicu, to mi ne treba.

Dunja gorenje,najobicniji mikser,ja ga imam i odlican je.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Štapni mikser
24.10.2017 10:01:54   
krin 40
Ja sam pre mesec dana kupila Vox blender i stapni mixer on line..Radnja se zove EMMI Čačak.Džabe je..1690 din..i super radi

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Štapni mikser
24.10.2017 10:30:41   
Mala Elena
Bila je Ideji akcija do skoro, nije bio komplet, zasebno ali ukupno za stapni i seckalicu (ili blenderuser posted image ) do 3500din. Meni treba da zamenim stapni a fali mi i ovo drugo..takodje razmisljam.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Štapni mikser
24.10.2017 10:33:55   
MamaNecaVo
Krin to je ultra povoljno!
Moram pogledati.Super za poklon,taman mi krece vreme slava.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Štapni mikser
24.10.2017 11:42:59   
krin 40
Povoljno i ima i garanciju.Odradjuje fino posaouser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Štapni mikser
24.10.2017 12:05:08   
Sanjica26 RR
I ja sam skoro kupila gorenje mikser najobicniji.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Štapni mikser
31.10.2017 1:56:15   
MicinaMama
Ovde je glavna marka BEABA babycook-era.Ja sam kupila BEABA babycook solo a postolji BEABA babycook original mada je manjeg kapaciteta.Kuha i blendira.Verujte mi extra sprava.Ustedi i vreme a kasicue su extra ukusa.Kuhanje na paru treje 15 min i blendiranje traje par sekundi.

Ima i u Srbiji da se kupi ali je skoro duplo skuplji nego ovde.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Štapni mikser
31.10.2017 7:14:20   
medamisko
Skuplji, skoro koleginici kupila sestra iz inostranstva Nutri B.takodje jeftiniji nego ovde.
A stapni sam kupila odavno, najvise sam ga koristkla dok su bili bas mali. Sad tek po nesto.

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here