|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Štapni mikser, blender
23.11.2012 23:59:27   
Anoniman
Dodja još malo vode, spusti komade u sredinu, pa provuci blenderom još koji put.

Činjenica je da je moj prvi blender pravio baš glatke kašice, a drugi baš i ne pravi.

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 151
   RE: Štapni mikser, blender
23.11.2012 23:59:32   
tanjicak79
Koliko krupni komadi i od koje namirnice?

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Štapni mikser
24.11.2012 0:00:43   
pandina
Ja sam kupila stapni mikser u Idei za 1500, neka marka nikad cula. MEtalni je deo o kome gagana prica i fenomenalan je! Kasice su mi kao kupovne. Jedina mana je sto je mnogo bucan. Ali preporucujem, za bebe, male kolicine, bolji je od blendera.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Štapni mikser
24.11.2012 0:02:25   
Anoniman
Sad je pisala u Ishrana 3-6. Kaže da je uzela jabuke, nasula vode... Ja sam rekla da mislim da od sveže jabuke ni ne može napraviti glatku kašicu, jel grešim?

(odgovor članu pandina)
  Direktna veza do poruke: 154
   RE: Štapni mikser
24.11.2012 0:05:03   
Sanchy
Sad cekam krompir da se ohladi posto pise da ne sme vrelo pa da vidim

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Štapni mikser
24.11.2012 0:07:13   
Anoniman
Lepiće se ako se ohladi (bar meni se lepi, jako teško se pasira). user posted image Dobrodošla u svet kašica. user posted image

Idem da spavam.

Drži se, biće sve dobro. Doskočićeš ti tome već. user posted image

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 156
   RE: Štapni mikser
24.11.2012 0:08:11   
tanjicak79
Ajde kad se ohladi krompir, probaj ponovo blender, pa nam piši utiske.
Mada moguće je da je u pitanju količina, možda je predviđen da bolje blenda veću količinu namirnica.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Štapni mikser
24.11.2012 0:08:24   
Ana RR
Sanchy, štapni mikser je zakon, sve pretvara u kašu. A krompir sam blendala vruć, ako se ohladi teže ide.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Štapni mikser
24.11.2012 0:11:10   
Sanchy
Ma ostaju i dalje gromuljice nije skroz glatko e sto se iznervira ,videcu sutra sta cu,sad vise ne znam

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Štapni mikser
24.11.2012 0:14:19   
tanjicak79
Ja sam u početku pravila kašice ručno u nekoj plastičnoj posudici sa bockavim dnom, gnječeći hranu plastičnom kašičicom koja je išla u kompletu sa tom posudicom (to sam dobila na poklon od moje mame i nemam pojma gde je to kupila). Naravno da nije sve bilo savršeno bez ijedne grudvice i ja se nisam uzrujavala zbog toga, Vuk je ručkao, pljuvao, bio umazan od uva do uva i imamo sjajnih fotki iz tog perioda user posted image

(odgovor članu tanjicak79)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Štapni mikser
24.11.2012 0:14:40   
Ivanka 75
Ipak u blenderu ne mogu nožići sve da zakače, ja sam štapni koristila u bilo kojoj posudi, kupila sam jednu samo za to, za miksanje hrane, izmiksam, ostavim tu da se ohladi, nahranim dete, i nema prebacivanja hrane u drugu posudu kao što mora sa blenderom.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Štapni mikser
24.11.2012 0:33:10   
Sanchy
Sipala sam vise vode pa je ispalo bolje samo mi se sad taj krompir oseca na plastikuuser posted image user posted image i ako je tolika muka sa krompirom sta ce tek biti sa mesom ...ufff

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Štapni mikser
24.11.2012 0:37:21   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Sipala sam vise vode pa je ispalo bolje samo mi se sad taj krompir oseca na plastikuuser posted image user posted image i ako je tolika muka sa krompirom sta ce tek biti sa mesom ...ufff

Krompir ima takav ukus... plastičan, posebno beli.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Štapni mikser
24.11.2012 0:41:07   
cockic
pandina ja sam taj stapini dobila mislim da se zove cussine tako nesto ali je jako los onaj deo noza nije nerdjajyci ali meni je izdrzao dvoje dece i sad je za djybre.i onako ga dobih pa mi nije zao sto nevalja.
znaci onaj deo od noza na miksery sto ide ynytra odatle ide neka rdjauser posted image ali kazem sad mi i ne treba vise.

moja jetrva je sve to blendirala y onom secky ne znam kako ispadne sa njim user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Štapni mikser
24.11.2012 1:01:26   
Sanchy
Ma nije,osecalo se u stvari ulje neko sa spoljne strane onaj deo gde se vrti jedva sam oprala o Boze svasta ...user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Štapni mikser
24.11.2012 8:33:44   
jovana13
ja sam blender koristila bio mi je bolji od stapnog bile su kasice bolje nego kupovne. Sanchy krompir je za pasiranje haos,narocito ako ti se posle rasteze. Ja sam krompir posle par unakazanih kasica, mutila po starinski tj rucno dok mi ne otpadnu ruke.

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Štapni mikser
24.11.2012 10:40:14   
Mama.Veki
Sad sam se i ja setila kako mi je bilo tesko na pocetku, nista nisam mogla da izmiksam posteno. Sve su mi neke grudvice ostajale. Sargarepu sam kuvala ne znam ni sama koliko dugo i opet na kraju gromuljice. E onda sam provalila da treba polako da dodajem vode dok blendiram, ni previse ni premalo, da ispadne bas glatko.
Krompir mi se dobro miksao, ali posto je svakako lepljiv, beba mi nije htela jesti sam krompir nikako. A o grasku tek i da ne pricam koliko sam se nervirala. Ne znam zasto je to tako bilo, za sve izgleda treba vremena i iskustva, pa i sa blenderom user posted image Sad kad ubacim nesto u blender, cini mi se samo jednom stisnem na dugme napravi se kasa, a kako sad to , pojma nemam user posted image

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Štapni mikser
24.11.2012 12:41:50   
cockic
a ja sam prve kasicice gnjecila viljyskom i moze lepo da se izgnjeci ja kazem kako je moja baba gnjecila to tad nije postojao stapni mikser a i sveki mi kaze posto je zena starija da je ona sve viljyskom ajde povrce i nekako ali meso ne znam sta my je radila koliko god ga sitno iseckao ili gnjecio ono je krypno.

a inace ja sam od starta stavljala tikvicy ona lepo pysti vody tom tvrdjem povrcy pa se lakse izgnjeci i viljyskom.a meso sam blendirala ali jako kratko par meseci jer mi rikny taj stapni bas kad nije trebao ali snadjoh se nekako i pocela je da jede komadice mada i dan danas neki pyt se beci ako joj je krypnije.sin mi je ranije jeo komadice od cere ona nesto sve bira.

(odgovor članu Mama.Veki)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Štapni mikser
24.11.2012 16:12:50   
pandina

IZVORNA PORUKA: cockic

pandina ja sam taj stapini dobila mislim da se zove cussine tako nesto ali je jako los onaj deo noza nije nerdjajyci ali meni je izdrzao dvoje dece i sad je za djybre.i onako ga dobih pa mi nije zao sto nevalja.
znaci onaj deo od noza na miksery sto ide ynytra odatle ide neka rdjauser posted image ali kazem sad mi i ne treba vise.

moja jetrva je sve to blendirala y onom secky ne znam kako ispadne sa njim user posted image



E tacno, to je taj. Sanchy, od sveg srca ti preporucujem. Kasica bude glatka kao kupovna. Kad izmiksiram kasicu, ja ga potpopim u vodu sa malo deterdzenta i ukljucim ga 5-6 sekundi i posle ga samo pod mlazom isperem i kraj. Nema silnog pranja kao kod blendera i secka. Nek traje koliko traje, za te pare, extra je.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Štapni mikser, blender
24.11.2012 21:35:23   
Sanchy
Hvala Pandina ,ide mi slava pa posto me i onako pitaju sta mi treba trazicu taj stapni mikseruser posted image ,uspela sam da napravim kasu ,malo mu vise treba ali napravi i to sam probala krompir jao jedva sam oprala blender sve se zavuklo ispod onih nozica pa u plastiku od cesmice posto i to imam na blenderu ma dva sata mi je trebalo da ga operem user posted image ...jeo je krompir vise mu se svidja nego pirincane pahuljice a sad odoh u temu ishrana bebe od 3 do 6 da vidim jel ovo ok kako sam mu davala danasuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Štapni mikser, blender
24.11.2012 22:31:11   
isidora88
ja imam bosch secko i odlican je, kasice su bile kao kupovne, evo i posle 3 godine od kako ga imam je kao nov, koristim ga za sve i svasta, i za sirovo povrce i led...
evo to je ovaj KLIK

< Poruku je uredio isidora88 -- 24.11.2012 22:35:29 >


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Štapni mikser, blender
24.11.2012 22:38:21   
Sanchy
Ma treba mi i seckalica ,svake nedelje mi treba neka nova spravauser posted image ...evo sad putujemo pa treba da kupim grejac za flasice koji ima adapter za kola pa mi treba dusek za prenosni krevetac pa mi treba punnjac za tablet onaj za kola e e da imam jos jednu platu bilo bi mi malouser posted image ali zapisala sam pa kad budem kupovala kupicu taj posto ga preporucujesuser posted image

< Poruku je uredio Sanchy -- 24.11.2012 22:39:01 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Štapni mikser, blender
24.11.2012 22:56:12   
isidora88
ima ga i moja drugarica i mama, obe su prezadovoljne, nije skup a savrseno radi i kada su male kolicine u pitanju, sad kao reklamu da im pravimuser posted image
inace sam iskljucivo sa njim pravila kasice, stapni mikser mi nije bio nista posebno a i duze vremena mi je trebalo dok napravim lepu kasu

< Poruku je uredio isidora88 -- 24.11.2012 22:57:42 >


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Štapni mikser, blender
24.11.2012 23:12:01   
Ana RR
Taj bosh je odličan, mi smo kupili kumi i kaže da je sa njim savršene kašice pravila.

Ja imam isto bosh klik, seckalicu koristim za nas a štapni za Marka.




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Štapni mikser, blender
6.3.2013 10:54:06   
Bule
Trebala bi mi pomoc.Koja od ova dva da uzmem
http://www.tehnomanija.rs//index.php?mod=catalog&op=product&product_id=33501
ili
http://www.tehnomanija.rs//index.php?mod=catalog&op=product&product_id=10148
Vasa iskustva?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here