|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mašina za sušenje veša
20.5.2010 14:55:38   
usamljena
Pepino moja tako zguzva da ja onda opet ukljucim da ispere ves da se susi normalno! Dosta zena je prezadovoljno sa Gorenje susilicom, kazu da ne guzva mnogo
Vucko kod mene je to za ormar user posted image sedi i placi, a susi u proseku 3-3,5 h


< Poruku je uredio usamljena -- 20.5.2010 14:56:58 >


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Mašina za sušenje veša
20.5.2010 14:55:52   
pepino
I koliko Vucko traje vremenski ta jedna tura da se osusi?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Mašina za sušenje veša
20.5.2010 14:57:30   
pepino
Cula sam od nekih da zguzva,a rada sam je uzeti,ako ne uskoro onda kada dodje beba,tada ce mi biti neophodna!
Ali ako guzva ....user posted image
Sa peglanjem se ne volem previse druziti...user posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Mašina za sušenje veša
20.5.2010 15:00:27   
Anoniman
ja mrzim peglati, i ne peglam

druga stvar gorenjeva ne gužva garantujem ja user posted image
treće zavisi šta sušiš, i koliko količinski veša sušiš, ja nikad nisam ništa sušila iznad 2-2,5 sata

najbrže pola sata

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Mašina za sušenje veša
20.5.2010 15:01:07   
pepino
Fala!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Mašina za sušenje veša
20.5.2010 15:02:14   
Anoniman
nema na čemu...man se priče gužva ...ne gužva Tita mi user posted image

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Mašina za sušenje veša
20.5.2010 15:04:25   
caca81
Smeshkice, vidim u opisu da je klasa C, što govori o kvalitetu, a i INDESIT kao marka je loša. Imala sam mašinu za pranje veša INDESIT, posle 3 dana sam je vratila i zahtevala novac natrag, a oni hteli da mi je zamene, beli veš je prala 4,5h, a po programu piše da opere za 2h. Možda su se popravili, ali ipak uporedi sa nekim drugim  mašinama koje imaju slične ceneuser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Mašina za sušenje veša
20.5.2010 15:05:00   
pepino
Znas kako moja sveki pegla ves svojoj snaji (zeni od brata) oni imaju 3 male djece i skoro sve suse u masini,tako da se ona nagleda tog vesa i kaze da se uglavnom jako zguzva,znam da nema razloga da laze,vjerovatno zavisi od marke masine,vrste vesa koji susi itd...
Vjerujem ti!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Mašina za sušenje veša
20.5.2010 15:10:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: usamljena

Smeshkice ja imam Indesit WIDXL 126  i uopste nisam zadovoljna. Pisala sam


Pa tvoje je mashina za pranje i sushenje.... po meni nishta shto je 2 u 1, ili 3 u 1 ne moze da funkcionishe sve kako treba....

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ja bi je uzela bez razmišljanja, 7 kg veša...još kad je poklon


heheh...pa ja kontam da tjemo mi tu da uzmemo... jer u gorenju smo videli samo jednu...10 000 din skuplju (100e skuplju) , a sushi 5 kg vesha....

(odgovor članu usamljena)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Mašina za sušenje veša
20.5.2010 15:14:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pepino

Znas kako moja sveki pegla ves svojoj snaji (zeni od brata) oni imaju 3 male djece i skoro sve suse u masini,tako da se ona nagleda tog vesa i kaze da se uglavnom jako zguzva,znam da nema razloga da laze,vjerovatno zavisi od marke masine,vrste vesa koji susi itd...
Vjerujem ti!user posted image



moguće da je stara mašina (kad kažem stara mislim na onu što je moja mama imala 19 i neke ) e te ne da su gužvale nego žvakale
npr moja sestra bi ti preporučila Whirpool (kod nje je samo ta marka) a ja se kunem u Gorenje

i još jedna stvar ... možeš nagurati i 5 i 7 kg veša ...e onda ćeš sušiti 5 sati
po preporuci svakog proizvođača sušiš pola od onoga što primi mašina za pranje

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Mašina za sušenje veša
20.5.2010 15:16:51   
pepino
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: pepino

Znas kako moja sveki pegla ves svojoj snaji (zeni od brata) oni imaju 3 male djece i skoro sve suse u masini,tako da se ona nagleda tog vesa i kaze da se uglavnom jako zguzva,znam da nema razloga da laze,vjerovatno zavisi od marke masine,vrste vesa koji susi itd...
Vjerujem ti!user posted image



moguće da je stara mašina (kad kažem stara mislim na onu što je moja mama imala 19 i neke ) e te ne da su gužvale nego žvakale
npr moja sestra bi ti preporučila Whirpool (kod nje je samo ta marka) a ja se kunem u Gorenje

i još jedna stvar ... možeš nagurati i 5 i 7 kg veša ...e onda ćeš sušiti 5 sati
po preporuci svakog proizvođača sušiš pola od onoga što primi mašina za pranje


Stvarno ne znam koje je marke,a mislim da nije stara,kupili su je prije par godina,a opet kazem sve zavisi,vjerovatno neke guzvaju neke ne,i mozda ako puno natrpa pa se vise zguzva,otkud znam!?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Mašina za sušenje veša
20.5.2010 15:18:43   
Anoniman
ma nije bitno Pepino mila ...nego ti gorenje, a sam ćeš skontati kako ti najviše odgovara i koliko da sušiš


mojoj ima ak se ne varam 6 ili 7 godina user posted image

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Mašina za sušenje veša
20.5.2010 15:20:12   
pepino
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

ma nije bitno Pepino mila ...nego ti gorenje, a sam ćeš skontati kako ti najviše odgovara i koliko da sušiš


mojoj ima ak se ne varam 6 ili 7 godina user posted image



Uzecu to u obzir kada budemo kupovali,a inace i kupujemo sve Gorenje....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Mašina za sušenje veša
20.5.2010 15:25:02   
Anoniman
user posted image

ovakva je nekakva... ima sunce nacrtano (to je kao da sušiš na zraku), pa ormar-vješalica šta li , pa peglu, ma ono kao idiotu ti svenacrtano ne možeš da pogriješišuser posted image user posted image

pa nekakve minute ...ma ne znam u principu vrlo jednostavna za rukovanje

recimo kolko sam za prvo dijete sve peglala od nekakvih trauma toliko za drugo nikad peglu nisam uzela u ruku

a čarape su mi najdraže kad izvadim iz sušilice, kao da su iz radnje tek kupljene...mekane, nema dlačica

ma ja ne bih mogla živiti bez nje

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Mašina za sušenje veša
20.5.2010 15:33:37   
pepino
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

user posted image

ovakva je nekakva... ima sunce nacrtano (to je kao da sušiš na zraku), pa ormar-vješalica šta li , pa peglu, ma ono kao idiotu ti svenacrtano ne možeš da pogriješišuser posted image user posted image

pa nekakve minute ...ma ne znam u principu vrlo jednostavna za rukovanje

recimo kolko sam za prvo dijete sve peglala od nekakvih trauma toliko za drugo nikad peglu nisam uzela u ruku

a čarape su mi najdraže kad izvadim iz sušilice, kao da su iz radnje tek kupljene...mekane, nema dlačica

ma ja ne bih mogla živiti bez nje


Ma ne lozi me zeno,obustavicu druge troskove oticu po njuuser posted image
Cekam platu prvog pa kupujem tek za sudje masinu,nema jos te za sad,kad dodje na reduser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Mašina za sušenje veša
20.5.2010 17:04:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: caca81

Smeshkice, vidim u opisu da je klasa C, što govori o kvalitetu, a i INDESIT kao marka je loša. Imala sam mašinu za pranje veša INDESIT, posle 3 dana sam je vratila i zahtevala novac natrag, a oni hteli da mi je zamene, beli veš je prala 4,5h, a po programu piše da opere za 2h. Možda su se popravili, ali ipak uporedi sa nekim drugim  mašinama koje imaju slične ceneuser posted image .


Ja imam fenomenalno iskusvo sa INDESIT mašinom dva u jedan (mašina i sušilica).

Sušilica... kao što sam već pisala, pelene neću nikada više sušiti u njoj.
Ali, Sušim naše stvari, ali na programu koji je ZA PEGLANJE, tako stvari ostanu vlažne, i lako se peglaju.

(odgovor članu caca81)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Mašina za sušenje veša
20.5.2010 17:30:43   
Lu
IZVORNA PORUKA: pepino

Jeste vi zadovoljne sa masinama za susenje?Mislim na to da li vam se puno zguzva ves tako da morate peglati o ono sto mozda ne bi da ste osusile na striku?

Meni se ne gužva veš, a čarape su kao nove što kaže Vule.
Ja imam Bosh sušilica-perilica u jednom i zadovoljna sa sa svime osim što mogu da sušim samo pola količine opranog veša.
Mislim da nijedna ne gužva ako se držite uputa i naavno ako je ispravna, ja normalno sušim 100 minuta i veš stvarno nije za peglanje, ali ja opet peglamuser posted image a kada osušim na štriku,ma to je kao da je krava žvakala 1200 obrtaja user posted image  

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Mašina za sušenje veša
1.6.2010 0:16:18   
tutuse
cao Tashke ja planiram da kupim indessit widxl 126 s masinu za pranje i susenje jer sam na jednom forumu procitala odlicna iskustva.Ovde sam procitala suprotno osim tebe koja si zadovoljna.Koja je oznaka tvoje masine da li guzva ves i da li ves lepo mirise?Unapred  hvala

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Mašina za sušenje veša
22.6.2010 21:47:31   
Lu
Jel sušite patike u sušilici?

< Poruku je uredio Lu RR -- 23.6.2010 9:07:02 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu tutuse)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Mašina za sušenje veša
22.6.2010 22:03:00   
Maya21
ja jesam vise puta i sve je ok user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Mašina za sušenje veša
23.6.2010 9:08:46   
Lu
Stvarno maya, joj super, baš sam se pitala jer perem ih na 30, e sad nisam sigurna kolika je temperatura pri sušenju reko da se neće odlijepiti, znači može, superuser posted image
A Rokove se dvoje  suše od juče na zrakuuser posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 23.6.2010 9:09:04 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Mašina za sušenje veša
29.7.2010 15:43:37   
Anoniman
Devojke , razmišljala sam da i mi kupimo mašinu za sušenje , jer nemam gde da sušim veš , a na zimu stiže beba . Vidim da najviše hvalite Gorenje . Mene zanima , konkretno - da li vam se desilo da se nešto od stvari skupi , jako smanji , upropasti???  Meni je najbitnije zbog bebinih stvari (pamuk , u najvećem procentu) koje bi sušila u mašini . dakle - plene , bodići , majce - sme li to da se suši u mašini za veš i da li vam se tako sušen veš promenio (skupio , izobličio)???

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Mašina za sušenje veša
29.7.2010 15:45:07   
Vučko.ba.
smije sve
kod mene je gorenje
ali za svaku stvarčicu imaš od kojeg je materijala i kako se suši

da nešto mi se zna skupiti ... ali znaš kolko me briga ... ta mašina je meni zakon

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Mašina za sušenje veša
29.7.2010 15:50:16   
*Alexx*
Meni se s vremena na vreme zna skupiti ponešto, ali najcrnje je što ja nemam pojma kako se to desilo, jer uvek sušim na isti način. Tako da sada sušim na smanjenoj T i od tada je sve OK.
Zimi je sušilica spas!


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Mašina za sušenje veša
29.7.2010 15:50:27   
Anoniman
Nabiću je nekako u kupatilo , tesno jeste i neće se moći okrenuti u njemu kad i nju natakarim odozgo na mašinu za pranje ali moram ... MM se buni , kaže kako ćemo , kondenzacija , para , tesno , bla bla , ali moraćemo je uzeti , nema druge ... Svi hvale to čudo tehnike , a meni se par njih rekli da zna jako da skupi veš i tako još štošta , pa se dvoumim ...

< Poruku je uredio BubaMira -- 29.7.2010 15:51:29 >

(odgovor članu Vučko.ba.)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here